R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
TVK WSM=amatorszczyzna i brak dobrego smaku
Autor Wiadomość
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-04-21, 13:20   

Jaro napisał/a:
Myślę Collina, że po raz kolejny czepiasz się mojej osoby


o co Ci znowu chodzi? czy wszystko co tu się pisze dotyczy tylko Twojej osoby? nawet nie zwróciłem uwagi, kto umieszcza "wrzuty" z TVK. Jeśli jest to coś co jeszcze nie było poruszane na forum to ok, ale skoro np. finał WLSu odbył się w piątek 13. i już w ten sam dzień lub dzien później umieściłem dokładne wyniki na w temacie WLS, to jaki sens jest kopiować coś ze strony TVK z tygodniowym opóźnieniem?
Powtarzam, jesli jest jakiś news, któy może wnieść coś nowego to oczywiście umieszczać to, ale po co coś co już jest tydzień?
I teraz Ty robisz jakieś dziwne wycieczki osobiste, za ktore ja dostałęm od Ciebie ostrzeżenia, bo wytknąłem Ci Twoje wady na forum. Szkoda jedynie, że Ty jesteś tu administratorem i nikt nie może Ciebie sprowadzić na ziemię z chmur, w których najwyraxniej bujasz i gdzie szukasz zaczepki i awantury!



Proszę przeczytać PW :!:
Jaro
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-21, 19:52   

Jakby nie patrzeć Collina to masz rację: TVK najlepsze źródło informacji o Wieluniu i okolicach, ale sposób prezentacji informacji pozostawia wiele do życzenia...

Co do wklejania przez Jaro tematów niektórych, to myślę że dobrze robi. Bo nie każdy zdąrzy obejrzec najnowsze newsy w TV ani też nie każdy wchodzi na strone TVK. Tylko właśnie na to forum, do którego się przyzwyczaił i które wg niego jest jednym z lepszych źródeł informacji...


zdąrzy=> zdąży
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-21, 21:48   

Nie wiem Collina o co całe zamieszanie. Po prostu to, że strona TVK jest dobrym zródłem aktualnych informacji z regionu to jedno, a sposób pokazywania pewnych wydarzeń przez TVK to druga sprawa. I tyle.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
minimax 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-04-27, 15:16   

Collina napisał/a:

o co Ci znowu chodzi? czy wszystko co tu się pisze dotyczy tylko Twojej osoby? nawet nie zwróciłem uwagi, kto umieszcza "wrzuty" z TVK. Jeśli jest to coś co jeszcze nie było poruszane na forum to ok, ale skoro np. finał WLSu odbył się w piątek 13. i już w ten sam dzień lub dzien później umieściłem dokładne wyniki na w temacie WLS, to jaki sens jest kopiować coś ze strony TVK z tygodniowym opóźnieniem?
Powtarzam, jesli jest jakiś news, któy może wnieść coś nowego to oczywiście umieszczać to, ale po co coś co już jest tydzień?
I teraz Ty robisz jakieś dziwne wycieczki osobiste, za ktore ja dostałęm od Ciebie ostrzeżenia, bo wytknąłem Ci Twoje wady na forum. Szkoda jedynie, że Ty jesteś tu administratorem i nikt nie może Ciebie sprowadzić na ziemię z chmur, w których najwyraxniej bujasz i gdzie szukasz zaczepki i awantury!



Proszę przeczytać PW :!:
Jaro


Ja również zgadzam się z użytkownikiem Collina. Nie ma sensu pisać o czymś co miało miejsce kilka dni temu i zostało już opisane przez kogoś innego.Jestem tu nowy ale widzę że bywają sprzeczki co powoduje wyodrębnienie się dwóch grup społecznych ( Tych równych i równiejszych ) . Ot taki off z mojej strony . Witam i pozdrawiam serdecznie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-27, 15:27   

minimax napisał/a:
Nie ma sensu pisać o czymś co miało miejsce kilka dni temu i zostało już opisane przez kogoś innego




Z tym się też zgadzam w całej stanowczości, ale jak widać nie zrozumiałeś do końca zarzutu, który ja odpierałem.

Widzisz minimax, ani ja ani ktokolwiek inny nie napisał, że świetnie i extra jest coś powielać jeśli już to zostało gdzieś napisane, więc Twój post zupełnie nic nie wnosi do tematu nowego, wręcz wprowadza kolejne zamieszanie.
Natomiast jeśli już coś zdublowałem, to było to tylko i wyłącznie moją winą.
A'propos "grup społecznych" to piszesz o czymś o czym jak widzę masz znikome pojęcie.
To co Ty nazwałeś sprzeczką to wynik zwykłego czepiania się przez kogoś szczegółów, uznawanych ogólnie za zrozumiałe.

Powróćmy zatem do tematu, wszelkie dalsze wątpliwości wyjaśnię poprzez PW lub e-mail.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Stefan 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 2117
Piwa: 18/9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-21, 14:42   

P. Zięba dla "Gazety Wieluńskiej" napisał/a:

"Do tej pracy trzeba mieć określone predyspozycje. Nie trzeba kończyć studiów dziennikarskich, ale należy dobrze orientować się w bieżących wydarzeniach, kojarzyć i łączyć fakty, wnikliwie komentować i logicznie myśleć. Cechy te są niezbędne nie tylko w telewizji, ale w każdym ze środków masowego przekazu"

całośc wywiadu czytaj na:
http://www.gazetawielunsk...03_2007/05.html



Jaki skromniutki :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-13, 16:03   

Co do telewizji kablowej to ostatnio nie działa ich strona :/ Nie wie ktoś co się stało?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-13, 20:42   

jest jak jest w końcu skąd oni mogliby się profesjonalizmu nauczyć ...
nie chce ktoś niech nie ogląda.... " ... obywatelu wybór nalezy do Ciebie .... "
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-14, 17:45   

yampress napisał/a:
jest jak jest w końcu skąd oni mogliby się profesjonalizmu nauczyć ...
nie chce ktoś niech nie ogląda.... " ... obywatelu wybór nalezy do Ciebie .... "


Właśnie, PRL upadł 18 lat temu i od tego czasu mamy duży wybór stacji telewizyjnych.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jack_Black 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 195
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-17, 20:50   

Powiem szczerze, że nigdy nie oglądałem tej telewizji bo nie mieszkam w Wieluniu...I teraz po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi cieszę się, że nie muszę szargać sobie nerwów...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW