R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: red
2007-10-23, 20:46
Premier rozważa przywrócenie kary śmierci
Autor Wiadomość
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2007-05-22, 20:14   

mike napisał/a:
hmmmmmmmmm moze odrazu publiczne egzekucje na stadionach? Europa i tak już sie z nas śmieje więc nie dawajmy im kolejnego powodu bo zaczyna mi być wstyd za ten kraj


Jakieś konkrety mike?
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-22, 20:37   

A ja myślę tak jak ktoś podobnie przytoczył: człowiek przy dokonywaniu morderstwa wykonuje sam na siebie wyrok i jest w pełni tego świadomy. Od tego mamy aż trzy władze w Polsce: ustawodawczą, sądowniczą i wykonawczą. Z tą ostatnią najgorzej, zresztą z pozostałymi dwoma też nie za ciekawie...
Podejrzewam jednak, że początek tego tematu to taki łabądź dziennikarski (w końcu kaczory zabroniły używać nazwy "kaczka dziennikarska").
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-23, 18:07   

dawid napisał/a:

Jakieś konkrety mike?

A o co pytasz?
1.Jesli o publiczne egzekucje to są w Chinach :twisted:
2.Jeśli o to dlaczego mi wstyd za ten kraj to dlatego, ponieważ Polska staje się zaściankiem Europy a obecne władze działają zgodnie z zasadą: Unia? Jaka Unia? Tutaj jest Polska!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
siwy_ 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 743
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-23, 19:34   

mike napisał/a:
Jeśli o to dlaczego mi wstyd za ten kraj to dlatego, ponieważ Polska staje się zaściankiem Europy a obecne władze działają zgodnie z zasadą: Unia? Jaka Unia? Tutaj jest Polska!

Polska=zaścianek Europy, to chyba tylko ty tak myślisz. Ja na przykład jestem dumny z tego, że jestem Polakiem i nie czuję się jakimś (słowo wymoderowano). Nie popieram obecnych władz, ale nie przeginajmy, że robią z nas obywateli II kategorii. Jeśli się nie zgadzasz, to podaj jakiś przykład "zaściankowujących"<lol> Polskę działań władz?pzd
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-05-23, 19:50   

Ja niestety nie jestem z tego dumna...żadna dla mnie różnica czy byłabym Chinką,Angielką czy Holenderką.Mogę mieć jakąkolwiek narodowość byleby kraj do którego należę dawał mi poczucie bezpieczeństwa ,sprawiedliwości,godnego życia itd.Życie w Polsce odbiera wszelkie nadzieje na normalne życie,na to by móc mieć dzieci,wykształcić je,by miały szczęśliwe dzieciństwo...Dlatego tak wielu młodych ludzi ucieka z tąd ,do krajów w których będą godnie traktowani,gdzie rząd nie myśli tylko o własnej (słowo wymoderowano).Jest mi również wstyd za Polskę....
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
siwy_ 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 743
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-24, 13:34   

edzia i odziu napisał/a:
Ja niestety nie jestem z tego dumna...żadna dla mnie różnica czy byłabym Chinką,Angielką czy Holenderką.Mogę mieć jakąkolwiek narodowość byleby kraj do którego należę dawał mi poczucie bezpieczeństwa ,sprawiedliwości,godnego życia

No to mamy diametralnie różne podejście do tej kwestii. Nie rozumiem jak można być takim "nijakim", jak można nie kochać swojej ojczyzny, niezależnie od tego jaka ona jest. Cóż, kwestia może wychowania...
edzia i odziu napisał/a:
Życie w Polsce odbiera wszelkie nadzieje na normalne życie,na to by móc mieć dzieci,wykształcić je,by miały szczęśliwe dzieciństwo.

edzia i odziu daj spokój, przecież to jest jakaś kompletna bzdura; to jest jakiś straszliwy pesymizm. Głowa do góry! ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-24, 18:16   

W ludziach młodych jest wiele optymizmu na zmianę na lepsze. Sam uważam, że za parę lat zarobki i poziom życia zbliży się do poziomu europejskiego. Obecnie średnia zarobków w Polsce brutto wynosi 2800zł. Wzrost 10%

Do tego czasu Polacy dzięki tym doświadczeniom z rządów SLD, PiS itd. dojdą do właściwego wyboru i nie będą wierzyć w obietnice wyborcze. Takie jak 2mln mieszkań, polepszenie się sytuacji emerytów(SLD i pomysły Hausnera i Łapińskiego)

Niemiłe doświadczenia uczą myślenia. A Polacy, którzy wyjechali za granicę powrócą by zmieniać kraj na lepsze, kraj wolny od oszołomów(Leppera, Kwaśniewskiego).
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
maniekl 
Przyjeżdża na zakupy
Dopiero zaczynam



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 467
Skąd: Osjaków|KD
Wysłany: 2007-05-24, 19:14   

siwy_, Mateusz, zgadzam sie z wami dodam jeszcze ze ciesze sie że mieszkam w Polsce a nie w jakiejś Holandii czy Hiszpanie gdzie dzieci w szkole uczą jak kochać się po gejowsku, nauczają że zoofilia jest normalna.
edzia i odziu napisał/a:
Życie w Polsce odbiera wszelkie nadzieje na normalne życie,na to by móc mieć dzieci,wykształcić je,by miały szczęśliwe dzieciństwo...
Nie jest tak złe myślę że będzie dobrze...
_________________
Żeby tak zarobić i się nie narobić;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-05-24, 19:49   

maniekl napisał/a:
w jakiejś Holandii czy Hiszpanie gdzie dzieci w szkole uczą jak kochać się po gejowsku, nauczają że zoofilia jest normalna.
co ty za bzdury wypisujesz???Byłeś kiedykolwiek w Holandii?interesowałeś się w ogóle tym krajem???Twój wiek troszkę cię usprawiedliwia...Nigdy nie byłam jakąś zapaloną patriotką,wcale nie czuję się mocno związana z Polską ,a to co dzieje sie przez ostatnich kilka lat powoduje ze chcę z tąd uciekać.
siwy_ napisał/a:
edzia i odziu daj spokój, przecież to jest jakaś kompletna bzdura; to jest jakiś straszliwy pesymizm
być moze za duzo kopów od zycia dostałam,wiem co znaczy w dzisiejszych czasach mieć dzieci,nie mieć pracy itd.Na szczęście nasz komfort życia się poprawił i nie dzięki Polsce...Każdy ma prawo mieć własne zdanie i ja je tu wyraziłam...
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-25, 05:47   

Panowie macie swoje poglądy ok. Podejrzewam jednak, że z racji swojego wieku te poglądy pokrywaja sie częściowo albo w całości z poglądami waszych rodziców czyli pokolenia 40-50latków. Jak pojeździcie troche po świecie za chlebem wtedy otworzą się wam oczy na różne rzeczy i spojrzycie na nasz kraj z pewnego dystansu. Peace :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
maniekl 
Przyjeżdża na zakupy
Dopiero zaczynam



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 467
Skąd: Osjaków|KD
Wysłany: 2007-05-25, 09:04   

edzia i odziu napisał/a:
co ty za bzdury wypisujesz???Byłeś kiedykolwiek w Holandii?interesowałeś się w ogóle tym krajem???
Nie nie byłem ale cytując Oleksego dożo czytam i wiem co mówię...
_________________
Żeby tak zarobić i się nie narobić;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-25, 09:06   

maniekl, wiesz kiedyś na desce było napisane "(słowo wymoderowano)", chciałem pogłaskać i mi drzazga weszła.
Wiele można poczytać na temat pewnych zjawisk, jednak gdy się zetkniemy z nimi osobiście, to mity z papierowych bajek możemy wyrzucić do kosza.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
maniekl 
Przyjeżdża na zakupy
Dopiero zaczynam



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 467
Skąd: Osjaków|KD
Wysłany: 2007-05-25, 09:08   

*dożo=dużo :grin:

[ Dodano: 2007-05-25, 10:12 ]
Ferbik napisał/a:
Wiele można poczytać na temat pewnych zjawisk, jednak gdy się zetkniemy z nimi osobiście, to mity z papierowych bajek możemy wyrzucić do kosza.
Zgadzam się z Tobą ale jednak jak czytam o tym w kilku gazetach książkach internecie to mam prawo uważać to za prawde
_________________
Żeby tak zarobić i się nie narobić;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
siwy_ 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 743
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-25, 16:05   

edzia i odziu napisał/a:
Nigdy nie byłam jakąś zapaloną patriotką,wcale nie czuję się mocno związana z Polską

to wyjaśnia twój pogląd, który komentowałem
mike napisał/a:
Podejrzewam jednak, że z racji swojego wieku te poglądy pokrywaja sie częściowo albo w całości z poglądami waszych rodziców czyli pokolenia 40-50latków

nie zawsze, moje poglądy są całkowicie suwerenne
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-25, 17:16   

mike napisał/a:
Panowie macie swoje poglądy ok. Podejrzewam jednak, że z racji swojego wieku te poglądy pokrywaja sie częściowo albo w całości z poglądami waszych rodziców czyli pokolenia 40-50latków. Jak pojeździcie troche po świecie za chlebem wtedy otworzą się wam oczy na różne rzeczy i spojrzycie na nasz kraj z pewnego dystansu. Peace :wink:


Wątpie... Moi rodzice stanowią dla mnie już od początku mojego życia autorytet, jednakże tylko w pewnych kwestiach. Polityka i gospodarka to moja domena i te poglądy ukształtowałem sobie dzięki poglądom innych ludzi oraz dzięki gazetom i czasopismom jakie czytuję oraz książkom o ekonomii.

Co do pracy za granicą to dla mnie jest to oczywiste. Nie zamierzam być pasożytem na utrzymaniu rodziców, zwłaszcza że jestem zdolny do pracy.

Druga sprawa. Polska może i jest zaściankiem Europy, ale Europa zachodnia to jest zadu*** bezwartościowe i bez kulturowe.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW