R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: glizda
2008-01-03, 13:33
Jaki jest naprawdę ojciec Rydzyk
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-09, 11:37   

Zygmunt Stary napisał/a:
Nie bronię O.Rydzyka w kwesti obrazy małżonki Prezydenta jeżeli zostanie to potwierdzone, ani obrazy samej głowy Państwa Polskiego, jeżeli okaże się, że O.Rydzyk nie miał racji.

Przecież sam ojczullo diretore to potwierdził i dodał, że mu przykro ale prawdę trzeba powiedzieć. Ekskomunika mu się należy!
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Tomek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 10 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 1397
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-09, 12:00   

Nie Zygmuncie, tu nie chodzi o żadne stereotypy. Tu chodzi o cytaty, które naszym zdaniem JUŻ DAWNO temu przekroczyły granicę dobrego smaku. Ja wiem, że udowodnić, stosując sztuki erystyczne da się wszystko, ale tu nie o to chodzi. Takie metody były stosowane szeroko w czasach PRL i nie podoba mi się, że z powodzeniem stosowane są do dzisiaj: udowadnianie na podstawie faktów (zakładam, że są to fakty), które przytoczyłeś, że prezydent ulega wpływom żydowskim jest śmieszne! Natomiast znów odwołujesz się do jakiejś wiedzy, która mimo, że utajniona to może istnieć. Daj spokój i odłóż żarty na bok! Ilekroć dyskutujemy o wydarzeniach, o faktach to znajdzie się ktoś kto jako argumenty próbuje przytaczać "przesłanki, których brak świadczy o ich istnieniu" (TM by Ziobro).
_________________
Art. 146, ust. 1: "Rada Ministrów prowadzi politykę wewnętrzną i zagraniczną
Rzeczypospolitej Polskiej."
Art. 133, ust. 3: "Prezydent Rzeczypospolitej w zakresie polityki
zagranicznej współdziała z Prezesem Rady Ministrów i właściwym ministrem."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-09, 12:01   

onet napisał/a:
O. Rydzyk: Szatan przychodzi i odwraca uwagę
- Szatan przychodzi i odwraca uwagę od tego wielkiego święta na Jasnej Górze. Nie powinniśmy o tym myśleć. Szatan bardzo nie lubi ludzi jednoczących się wokół wspólnego dobra - mówi o. Rydzyk w komunikacie powtarzanym na antenie Radia Maryja.
- Mówmy o tym, co otrzymaliśmy na Jasnej Górze od Maryji i idźmy dalej. I proszę o modlitwę o tych wszystkich, którzy są na usługach zła. Oni też potrzebują zbawienia - mówi redemptorysta na antenie RM.

Ojciec dyrektor określa, że całą sprawa jest "wieloaspektową" i zaznacza, że "wymaga ona większej analizy". Wzywa również do tego, by "wziąć cały tekst, a nie wyrywać jedno słowo". Mówi również, że media "wciąż, jak maniak powtarzają teksty, które sobie wybrali. Na zasadzie kłamcie, kłamcie, jak Lenin albo Goobels. Plujcie, plujcie, a coś przyschnie".

Publikacja zapisów taśm właśnie teraz jest dla niego nieprzypadkowe. Łączy on to wydarzenie z XV Pielgrzymką Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. - To jest tak wielkie święto, niesamowite wielbienie Boga. Szatan przychodzi i odwraca uwagę od tego.

"Wprost" poinformował w niedzielę, że dotarł do szokujących nagrań wystąpień dyrektora Radia Maryja. - Prezydentowa to czarownica, która powinna się poddać eutanazji. Prezydent to oszust ulegający lobby żydowskiemu. Sprawa Jedwabnego służyła tylko temu, by środowiska żydowskie mogły wyłudzić od Polski 65 mld dolarów. A "Gazeta Wyborcza" prezentuje cyniczną i przewrotną mentalność talmudyczną - to, jak podał w internetowym wydaniu "Wprost", słowa o. Tadeusza Rydzyka, wygłoszone podczas wykładu w toruńskiej Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej, której do niedawna był rektorem.


Gość jest strasznie nawiedzony, wiara w Boga i służenie Mu w wykonaniu o. Rydzyka nie ma z Bogiem nic wspólnego. Pełen nienawiści dyktator moherowy myśli, że jest nietykalny. Mam głęboką nadzieję, że mu się do dupy dobiorą.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-10, 09:23   

Posłuchajcie sobie wykładów Rydzyka:





A na dokładeczkę śliczny wierszyk o Unii Europejskiej jednej ze słuchaczek RM i ślepo wierzącej w Rydzyka:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
siwy_ 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 743
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-10, 15:29   

Ferbik napisał/a:
-Szatan przychodzi i odwraca uwagę od tego wielkiego święta na Jasnej Górze. Nie powinniśmy o tym myśleć. Szatan bardzo nie lubi ludzi jednoczących się wokół wspólnego dobra
ej ten człowiek jest na pewno zdrowy? Moim zdaniem to jest psychol i dodatkowo oszust, malwersant (sprawa stoczni gdańskiej), manipulant (rentki od starych babek) i jeszcze się okazuje teraz że zwykły cham. Rany, jak ja dziękuję, że nie mam normalną babcię, którą nienawidzi tego chuligana jeszcze bardziej niż ja. Dzięki Babciu :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-10, 18:13   

Rydzyk -> osoba która z każdym dniem utwierdza się w przekonaniu, że jest Bogiem na ziemi i na wszystko może sobie tutaj pozwolić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Tomek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 10 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 1397
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-10, 18:39   

Dodajmy do tego jeszcze dziwną obronę Wielgusa i dzisiejszą informację Gazety Polskiej:
http://wiadomosci.onet.pl/1569035,11,item.html
Cytat:
W wyniku wielomiesięcznego śledztwa dziennikarze "Gazety Polskiej" dotarli do nowych materiałów w sprawie zbiórki na ratowanie Stoczni Gdańskiej. Po raz pierwszy "Gazeta Polska" publikuje listy, które do dyrektora Radia Maryja skierował przewodniczący komitetu ratowania stoczni, kapitan Żeglugi Wielkiej Bolesław Hutyra. Zginął on później w niejasnych okolicznościach.
Sprawa pieniędzy ze zbiórki na ratowanie Stoczni Gdańskiej wciąż pozostaje jednym z największych sekretów dyrektora Radia Maryja, ojca Tadeusza Rydzyka. Pieniądze zniknęły - piszą Przemysław Harczuk, Piotr Łuczuk.

Dziennikarze dotarli do listów, których autorem jest przewodniczący Społecznego Komitetu Ratowania Stoczni Gdańskiej, kapitan Żeglugi Wielkiej Bolesław Hutyra. Domaga się w nich od ojca Rydzyka i osób związanych z Radiem Maryja, m.in. bp. Edwarda Frankowskiego i ojca prof. Alberta Krąpca, wyjaśnienia niejasnej sytuacji funduszy zebranych na ratowanie stoczni. W odpowiedzi spotkał go brutalny atak, przeprowadzony przez otoczenie ojca dyrektora.

"Jestem zmuszony prosić o pomoc w uzyskaniu szczerej rozmowy O. Dyrektorem Radia Maryja, gdyż od maja 1997 r. takiej możliwości nie miałem" – czytamy w jednym z listów. – "Napotkałem jednak kategoryczny sprzeciw i nieszczerość oraz fałszywe pomówienia mojej osoby...".

– Ojciec, nawet po atakach ze strony ludzi Radia Maryja, usiłował sprawę wyjaśnić wewnątrz środowiska, troszczył się o to radio – mówi Tomasz Hutyra, syn Bolesława. – Ludzie Rydzyka potraktowali go niesprawiedliwie i brutalnie. To było dla nas piekło - dodaje.

15 września 2000 r. Bolesław Hutyra zginął w wypadku samochodowym, którego okoliczności do dziś pozostają niejasne. – Ojciec wspólnie z dwoma osobami jechał na spotkanie z ministrem skarbu. Spotkanie miało dotyczyć sytuacji Stoczni Gdańskiej.

- Wszyscy zginęli – mówi T. Hutyra. – Nie chcę nikogo winić, faktem jest jednak, że szczegóły wypadku były bardzo dziwne, a przez śmierć ojca stracona została Stocznia Gdańska, a także szansa na wyjaśnienie tajemnicy zbiórki. Pozostałe osoby, które mają wiedzę na ten temat, to ludzie z najbliższego otoczenia ojca dyrektora. Nabrały one wody w usta – dodaje.

W kolejnych numerach "Gazeta Polska" ma ujawnić nowe fakty w sprawie Radia Maryja i przemysłu stoczniowego.


Coraz większy podziw mam do Sakiewicza ...
_________________
Art. 146, ust. 1: "Rada Ministrów prowadzi politykę wewnętrzną i zagraniczną
Rzeczypospolitej Polskiej."
Art. 133, ust. 3: "Prezydent Rzeczypospolitej w zakresie polityki
zagranicznej współdziała z Prezesem Rady Ministrów i właściwym ministrem."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-10, 18:46   

Zygmunt Stary, jeszcze jedno zasadanicze pytanie do Ciebie: dlaczego tak ślepo i uparcie bronisz o. Rydzyka bez względu na to, co robi? Czy żyjesz wg powiedzenia, że Ci naplują i powiesz, że deszcz pada?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Tomek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 10 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 1397
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-10, 20:00   

Z wypowiedzi Rydzyka bije ogromna pycha. Można odnieść wrażnie, że to On i Jego armia (przepraszam za stwierdzenie) włada Polską, a prezydent i premie wypełniają bądź nie (wtedy poniosą karę) jego wolę. Do tego dodam jeszcze, że swoje zakłamanie odnośnie ideologii pokazał w konflikcie Jurek-Kaczyński. Czemu Rydzyk poparł Kaczyńskiego, który jest pragmatykiem i tak właściwie żadne wartości chrześcijańskie czy katolickie nie mają dla niego znaczenia tak długo jak nie pozwolą mu zdobyć głosów? Bo Kaczyński jest silniejszy politycznie. W tym konflikcie to Jurek bronił poglądów niby bliskich Rydzykowi, ale ten go ostro skrytykował czym tylko potwierdził swoją prawdziwą naturę. A teraz, żeby było śmieszniej okazuje się, że Rydzyk krytykuje Kaczyńskiego za to, że nie jest w skrócie taki jak Jurek, którego krytykował. Absurd i zakłamanie.
_________________
Art. 146, ust. 1: "Rada Ministrów prowadzi politykę wewnętrzną i zagraniczną
Rzeczypospolitej Polskiej."
Art. 133, ust. 3: "Prezydent Rzeczypospolitej w zakresie polityki
zagranicznej współdziała z Prezesem Rady Ministrów i właściwym ministrem."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-07-10, 20:21   

Redemptorysta ojciec Tadeusz Rydzyk, robi dokładnie to, na co Go stać. A stać o. Rydzyka jest na bardzo dużo, bo niby kto ma Mu w tym przeszkodzić? W Polsce podlega bodajże o. Zdzisławowi Klafce, obecnemu prowincjałowi redemptorystów w Polsce, jednak pewnie nie zarżnie On kury znoszącej złote jajka, no i Stolicy Apostolskiej, która jakoś dziwnie milczy w tym temacie. A obecne elity rządzące, no cóż wolą jak Im się pluje w twarz, niż by miały stracić taki elektorat (w sensie liczebności), bo jak łatwo się domyślić to……… .
Przede wszystkim ludzie, ludzie których potrafił sobie zjednoczyć, i którzy będą go nie wiedzieć czemu, ślepo bronić, nawet jak będzie robił takie rzeczy jak ostatnio z parą prezydencką. A mieć taką rzeszę popleczników za własnymi plecami to atut, który może być wykorzystywany do robienia wszystkiego na co ma się ochotę. Wie o tym o. Rydzyk, i wie też dzisiejsza władza. Dlatego jest jak jest.

Pytanie w temacie, „Jaki jest naprawdę o. Rydzyk?”

Odpowiem krótko: wyrafinowany, cyniczny, cwany, zaborczy, umiejący skwapliwie wykorzystać ludzi Bogobojnych, warto zaznaczyć starszych, do swoich własnych celów, celów wręcz szatańskich. A przecież głównym założeniem redemptorystów jest; posługa religijna wśród warstw najniższych, m.in. przez misje ludowe i rekolekcje.
Jak na razie to o. Rydzyk, warstwy najniższe to nieźle wykorzystuje, zamiast pomagać.

Mnie osobiście szkoda jest dwóch rzeczy:
po pierwsze, szkoda mi tych ludzi, którzy są zmanipulowani przez o. Rydzyka, do których zresztą trudno nawet mieć pretensję o takie zachowanie jakim się wykazują, bo są niczym innym jak marionetkami w sprawnych rękach „operatora”,
po drugie, przez takich właśnie ojców Rydzyków zatracana jest wiara w Kościół Katolicki, w doktrynę Miłosierdzia Bożego.

Mam jednak nadzieję, że sam o. Rydzyk doczeka się tego, na co sobie zasłużył.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
siwy_ 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 743
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-10, 21:39   

miko 005 napisał/a:
Mam jednak nadzieję, że sam o. Rydzyk doczeka się tego, na co sobie zasłużył.

oby...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-10, 23:56   

Uważam, że wypowiedź O.Rydzyka o myleniu perfumerii z szambem w odniesieniu do spotkania kobiet 8 marca u Pani Prezydentowej, była ostra i mogła urazić, ale należy ją zrozumieć. Słowo "perfumeria" odnosi się do Pałacu Prezydenckiego, jako Majestatu Najjaśnieszej Rzeczypospolitej, a "szambo" do lewackich poglądów niektórych uczestniczek tego spotkania, zwolenniczek eutanazji i aborcji na życzenie.
Uważam, że wypowiedź O.Rydzyka o "czarownicy" nie odnosi się do Pani Prezydentowej, ale do Magdeleny Środy "eutanazja jedna", czyli osoby, która jawnie deklaruje swoje poparcie dla eutanazji i była uczestniczką tego spotkania. Być może ta wypowiedź obraża panią Środę, ale ja również nie mam do tej pani szacunku i uważam, że w stosunku do niej, jak i do posłanki Senyszyn, jest to dość "eleganckie" określenie.
Zbitka słowna sprawia wszakże wrażenie, ze chodzi o Panią Prezydentową, a media doskonale znając prawdę, celowo i świadomie manipulują i tradycyjnie plują.
Niedokończona ekshumacja w Jedwabnym w czasach, kiedy ministrem sprawiedliwości był Lech Kaczyński, jest dowodem bezprzykładnego ulegania lobby żydowskiemu i możliwe jest, że wypierając się, że nie jest powiązany z jakimkolwiek lobby Pan Prezydent oszukał w ten sposób naród polski.

Tomek napisał/a:
Tu chodzi o cytaty, które naszym zdaniem JUŻ DAWNO temu przekroczyły granicę dobrego smaku.

Rozumiem WAS, a ilu WAS jest? Milion?
To wszystko wyjaśnia. Rozumiem Tomku, że nie masz własnego zdania!
Tomek napisał/a:
...udowadnianie na podstawie faktów (zakładam, że są to fakty), które przytoczyłeś, że prezydent ulega wpływom żydowskim jest śmieszne!

No się pośmiejmy:
:lol: :064: :577:
Wojsko lata 60-te:
Sierżant:
Kowalski, jak wy możecie twierdzić, że bóg istnieje, skoro nikt go nie widział?
Kowalski:
Panie sierżancie. Pańskiego rozumu też nikt nie widział...
To w kwestii dalszej części Tomkowych mądrości, czyli dialektyka - jako motor dziejów.
Jak na onecie czegoś nie ma, to znaczy, że nie istnieje.

Taśmy "łże-prawdy" były nagrane gdzieś w początkach marca, a to że teraz wypłynęły, to normalne. Różne paszkwile na O.Rydzyka były i będą się nasilały przed i po wielkiej uroczystości i sukcesie, jaką była XV pół milionowa pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę.
A sprawa Jurek, Kaczyński wypłynęła znacznie później.
Tomku ośmieszasz się! Mylisz chronologię zdarzeń.
Masz wszakże rację, że w hierachii celów O.Rydzyka jest :
1. Wytrwać w budowie Polonia in Tertio Millenio, czyli największego dzieła, które jest dopiero zaczęte. Dzieła, które powstanie, mimo iż przetaczają się tajfuny nad jego głową.
2. Służyć mądrze Polsce.
A ty to nazywasz obłudą. A ty czy potrafisz sprecyzować swoją hierarchię celów?
No to tyle Tomku, co miałem Ci do powiedzenia. A jeżeli zamierzasz nadal występować przez "wy", to sądze, że nasza dalsza rozmowa nie ma sensu. Chyba, że precyzyjnie określisz, kim są ci wy i dlaczego ja miałbym się poddać jakiejś "urawniłowce" myśli?

Ferbik napisał/a:
wiara w Boga i służenie Mu w wykonaniu o. Rydzyka nie ma z Bogiem nic wspólnego.

...teologię kończyłeś, czy co...?
A co takiego złego zrobił O.Rydzyk, co by w jakimkolwiek stopniu korespondowało z tą lawiną pomyj, które nieustannie od początku istnienia RM są na niego wylewane, przez ludzi, którzy nie potrafią dokonać nawet 1/1000 z tych rzeczy, których dokonuje tak niedoskonały kapłan, jakim jest O.Rydzyk.
A jeszcze dyskryminacja stwierdzona przez NIK, której dopiero musiał się przeciwstawić Sejm RP.
I nie bronię ślepo, przeciwnie, myślę i rozważam. A jeżeli mam wątpliwości sprawdzam. Nie wierzę w kolejne odgrzewanie sprawy Stoczni Gdańskiej. Gdyby były tam jakiekolwiek wątpliwości prawne, to prokuratura za rządów SLD, dawno by się z O.Rydzykiem uporała. To kolejna "zawierucha medialna".
siwy_ ...z kolei, to medycynę(ze specjalnością psychiatrii), prawo i psychologię - gratuluję wykształcenia...
yampress ....jakbyś pochodził do różokrzyżowców, to byś się dowiedział, że też masz na to szansę (być bogiem na ziemi), a niejaki Georg Soros(ulubieniec Gazetu Wyborczej) twierdzi wręcz, że zrozumiał co to znaczy być być bogiem, kiedy doznał radości stwarzania rzeczywistości.
miko 005:
Twoja wypowiedź kupy sie nie trzyma, przez to, że koncentrujesz się na wodzie, a nie na złocie.
Nie potrafisz bowiem odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytania:
- dlaczego Watykan "toleruje" O.Rydzyka?
- dlaczego ludzie "nie wiedzieć czemu" "ślepo" bronią O.Rydzyka?
Zakładasz, że media i politycy wściekle atakujący O.Rydzyka stoją po stronie prawdy, a jeżeli jest odwrotnie?
Jeżeli to Kaczyńska postąpiła źle DLA POLSKI zapraszając do Pałacu Prezydenckiego, grupę feministek i poparła inicjatywę przeciwstawiania się zmianom w konstytucji.
Jeżeli Wielgus nie uczynił nic, coby uniemożliwiało mu pełnienie posługi arcybiskupiej, a przeciwnie, był najlepiej predystynowany do tego, aby tę funkcję pelnić.
Jeżeli Watykan błogosławi i wspiera dzieło Katolickiego Głosu ?
Z pewnością aspekt politycznego poparcia, o którym piszesz jest ważny, ale jeszcze ważniejszy jest aspekt rozumienia polskiej racji stanu.
Ten niedoskonały kapłan jak nikt inny bronił przez ostatnie XV lat polskiej racji stanu. On ją rozumiał i wypełniał czynem. Dzięki niemu lepiej rozumieją ją inni, którzy wyszli z kręgów piłsudczyków - Kaczyńscy, czy dmowszczyków Giertych.

Ja również mam nadzieję, że Ojciec Rydzyk otrzyma to na co zasłużył!
Już była taka postać w historii Kościoła w Polsce. Atakowany z równą furią i zawziętością, oskarżany "w świecie" o antysemityzm i wszystko to co złe, twórca mediów:
gazety codziennej i radia, które zamieniło się z czasem w telewizję.
W czasach pogardy dla człowieka i Boga, a coraz nam bliżej do powrotu tych czasów. oddał swoje życie za życie brata.
Maksymilian Maria Kolbe, dla katolików Święty.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-11, 00:01   

Zygmunt Stary napisał/a:
A co takiego złego zrobił O.Rydzyk, co by w jakimkolwiek stopniu korespondowało z tą lawiną pomyj, które nieustannie od początku istnienia RM są na niego wylewane, przez ludzi, którzy nie potrafią dokonać nawet 1/1000 z tych rzeczy, których dokonuje tak niedoskonały kapłan, jakim jest O.Rydzyk.

Mam nadzieję, że już niedługo to zobaczysz, jeśli tylko episkopat przestanie przymykać oko na jego zachowanie, bo widzę że do tej pory on jest dla Ciebie guru.
Zygmunt Stary napisał/a:
A jeszcze dyskryminacja stwierdzona przez NIK, której dopiero musiał się przeciwstawić Sejm RP.

Piękne stwierdzenie, szkoda tylko że w tej chwili PiS ma większość w Sejmie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-11, 00:30   

Odniosę się jedynie do dwóch zdań, bo co do reszty to wolę przemilczeć...

Zygmunt Stary napisał/a:
A co takiego złego zrobił O.Rydzyk, co by w jakimkolwiek stopniu korespondowało z tą lawiną pomyj, które nieustannie od początku istnienia RM są na niego wylewane, przez ludzi, którzy nie potrafią dokonać nawet 1/1000 z tych rzeczy, których dokonuje tak niedoskonały kapłan, jakim jest O.Rydzyk.



Jako odpowiedź na to pytanie proponuję obejrzeć reportaż w pierwszym poście tego tematu.


Zygmunt Stary napisał/a:
I nie bronię ślepo, przeciwnie, myślę i rozważam.



Odpowiedz mi Zygmuncie tylko na jedno pytanie, czyż ten zawzięcie broniony przez Ciebie człowiek postępuje zgodnie z tym, jak powinien postępować kapłan i czy droga kapłańska, jaką obrał jest tą drogą, którą powinien obrać każdy, kto decyduje się na życie w celibacie :?:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-11, 00:31   

Ferbik napisał/a:
...bo widzę że do tej pory on jest dla Ciebie guru.

Ja mam swój rozum i żadnego "guru" nie potrzebuję.
Tyle, że żadnym guru dla mnie nie jest też onet, Gazeta Wyborcza TVN24 itp.
Widzę, sprawdzam, myślę, czego i innym życzę
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW