R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: glizda
2008-01-03, 13:33
Jaki jest naprawdę ojciec Rydzyk
Autor Wiadomość
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-24, 11:27   

onet napisał/a:
O. Tadeusz Rydzyk cierpi na bolesną
Jak nieoficjalnie dowiedział się "Fakt" o. Tedusz Rydzyk cierpi na bolesne schorzenie - rwę kulszową. W związku z tym zdecydował się na chwilę odpoczynku i postanowił zadbać o zdrowie w prywatnej klinice w Krojantach - podaje gazeta.
Podczas pobytu w klinice redemptorysta może liczyć m.in. na bicze szkockie, masaże, leczenie ultradźwiękami i zimnym powietrzem. Przy schorzeniu, na które cierpi szczególnie ważne są masaże, które mają łagodzić silne bóle mięśni.
"Fakt" podaje, że o. Rydzyk jest pod troskliwą lekarzy i już niedługo wróci do pracy.
Szef Radia Maryja w prywatnej klinice korzysta z wygodnego apartamentu z łazienką i telewizją satelitarną. Jeden dzień pobytu kosztuje tam od 260 do 670 złotych.

Więcej w "Fakcie"


Jaki biedny ten ojciec dyktator... na grzywnę 3 500pln go nie stać a na masaże za takie pieniądze tak. :lol: :lol: :lol: W końcu owieczki (może raczej barany) zapłacą za niego :lol: :lol:
 
   
cogito 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 883
Piwa: 12/4
Skąd: Planeta Ziemia
Wysłany: 2012-05-24, 18:31   

Ojdyr nie jest taki chory.
Fundacja o. Rydzyka z pozwoleniem na budowę świątyni
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-05-25, 09:42   

Gregg Sparrow napisał/a:
W końcu owieczki (może raczej barany) zapłacą za niego :lol: :lol:

Mam nadzieję, że zdajesz sobie z tego sprawę, że te ... "barany" są w każdym środowisku, nawet tym najbliższym. Ciekawe jakby zareagowali, gdyby to przeczytali, co? :P
Z innego tematu.
Gregg Sparrow napisał/a:
Marta, wierz mi że gdyby to ode mnie zależało dałbym wybór swojemu dziecku w przyszłości jak dorośnie czy chce się ochrzcić czy nie. Niestety druga częśc mojej rodziny się z tym nie zgadza, a ja się podporządkuję.


Myślę, że takie epitety jak ten powyższy, jest wypadkową bezsilności i pewnie braku kultury, co tu dużo owijać w bawełnę :shock: Ale z takich przypadłości podobno można się wyleczyć, sesja, dwie, no może trzy :razz:

Gregg Sparrow, cały czas obrażasz. Również ludzi, którzy tutaj na tym forum działają. Robisz to, co tym bardziej szokuje jako moderator tego forum, więc nie dziw się, że tak prosty użytkownik jak ja pozwoliłem sobie na typowy odwet w geście samoobrony ;) Chociaż do ojca Rydzyka bardzo mi daleko :razz:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-26, 20:04   

miko 005 napisał/a:
Gregg Sparrow, cały czas obrażasz. Również ludzi, którzy tutaj na tym forum działają

Hhee Przyganiał kocioł garnkowi. Swój brak kultury już pokazałeś w innym dziale nazywając wyborców Palikota ćpunami itd... ale nie o tym jest ten temat.

Wracając do tematu. Rydzyk chciałby dostać koncesję bez przedstawienia swoich finansów tylko z jednego powodu: Dajcie mi koncesję a ja sobie jakoś poradzę (dokładnie tak jak robi do tej pory) może jakaś nielegalna zbióreczka itp. Kasa się znajdzie.
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-05-28, 10:02   

Gregg Sparrow napisał/a:
Hhee Przyganiał kocioł garnkowi. Swój brak kultury już pokazałeś w innym dziale nazywając wyborców Palikota ćpunami

W słowniku slangu istnieje definicja ćpuna - jest to osoba nadużywająca narkotyków, sięgająca jednocześnie dna społecznego.
Co innego te ... barany :shock:
Co do mojej kultury, jakbyś prześledził moje posty, to natrafisz tam na takie gdzie pada z mojej strony słowo przepraszam.
Ale fakt, temat nie o tym.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-31, 10:50   

onet napisał/a:
Kolejna inwestycja o. Rydzyka, wystarczy tysiąc

Wpłacisz ponad tysiąc złotych, a twoje nazwisko znajdzie się na murach świątyni. Co więcej, postępy budowy najnowszej inwestycji o. Tadeusza Rydzyka można obserwować na żywo w sieci. Kościół pomieści trzy tys. wiernych - czytamy w dzisiejszej "Gazecie Wyborczej".

Kościół powstanie w sąsiedztwie Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej. Postępy można obserwować na stronie Radia Maryja. Nazwisko każdej osoby, która przekaże na przedsięwzięcie tysiąc złotych, zostanie umieszczone na ścianach obiektu.

Budowa świątyni pod wezwaniem Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i bł. Jana Pawła II rozpoczęła się 20 czerwca. Do lutego 2014 roku obiekt ma stać w stanie surowym - podaje "Gazeta Wyborcza".


Obok kościoła o. Rydzyk planuje także utworzenie aquaparku z hotelem i spa. Cały kompleks Polonia in Tertio Millenio (wraz z uczelnią) ma być ogrzewany energią z odwiertów geotermalnych.


Kolejna działalnośc ojca biznesmena, który rzekomo nic nie ma :D
 
   
komornik 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-31, 15:16   

Cytat:
czytamy w dzisiejszej "Gazecie Wyborczej".


Rzeczywiście wiarygodne źródło...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-31, 15:41   

komornik napisał/a:
Cytat:
czytamy w dzisiejszej "Gazecie Wyborczej".


Rzeczywiście wiarygodne źródło...

http://www.fronda.pl/news...eci_robie_22947
http://www.naszdziennik.p...ni-na-zywo.html
Lepiej?
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
komornik 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-31, 16:07   

yabos napisał/a:
komornik napisał/a:
Cytat:
czytamy w dzisiejszej "Gazecie Wyborczej".


Rzeczywiście wiarygodne źródło...

http://www.fronda.pl/news...eci_robie_22947
http://www.naszdziennik.p...ni-na-zywo.html
Lepiej?


Zdecydowanie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
cogito 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 883
Piwa: 12/4
Skąd: Planeta Ziemia
Wysłany: 2012-08-02, 19:47   

Wojciechowski do bpa Pieronka: co ksiądz chce rozliczać?!
Cytat:
- Nie jestem entuzjastą Telewizji Trwam, która mieni się katolicką, a jest medium partyjnym. Radio Maryja zawsze było radiem partyjnym, zawsze przeskakiwało z jednego konika w Sejmie na drugiego. Ojciec Rydzyk stawiał zawsze na taką partię, na którą mu się opłacało. I przez lata nic się nie zmieniło. Zanim rozpocznie nowy biznes, powinien rozliczyć się z pieniędzy, które zbierał na Stocznie Gdańską. Niech redemptorysta rozliczy się z wielu swoich mętnych działań, zanim podejmie się nowych. To następny chwyt. Budowa świątyni to zawsze rzecz ładna, ale sposób naciągania ludzi mi się nie podoba - powiedział Pieronek w rozmowie z Onetem.

"Czcigodny Księże Biskupie! To, co stworzył Ojciec Rydzyk, nie jest mętne. To jest jasne, konkretne i widoczne dla każdego. To wszystko stoi, ma fundamenty, ściany, których można dotknąć, to wszystko istnieje, pracuje i spotyka się z wdzięcznym odbiorem ludzi. Potężne radio, stworzone mimo dyskryminacji i kłód rzucanych pod nogi (wiem, bo jako prezes NIK dyskryminacje te badałem). Telewizja Trwam, która też się rozwija, mimo oczywistej dyskryminacji, przeciw której protestują miliony Polaków, nie tylko katolików. Nasz Dziennik – codzienna tania gazeta katolicka docierająca do polskich domów. Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej, w której uczą się setki studentów, w tym z biednych rodzin, a nawet wrogowie Ojca Rydzyka nie zaprzeczają, ze poziom nauczania w uczelni toruńskiej jest wysoki" - wylicza polityk.

I dodaje: "Wszystko to powstało bez grosza państwowych dotacji, ani złotówka z kieszeni podatnika nie poszła na te dzieła. Wszystko to powstało z ofiar ludzi, którzy z wykorzystania tych ofiar są w pełni zadowoleni, wystarczy popatrzeć na tłumy Rodzin Radia Maryja, przybywające corocznie na Jasną Górę".

Wojciechowski pyta: "Co tu jest mętnego, co Ksiądz Biskup chce rozliczać? I dlaczego do rozliczania najbardziej palą się ci, którzy na te działa nie ofiarowali ani grosza?"

Polecam również komentarze internautów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ilin 
Ma stragan na targu


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 641
Skąd: XXXXXXXXXXXXXXX
Wysłany: 2012-08-03, 21:37   

Ja staję po stronie Wojciechowskiego. Nie z miłości do Rydzyka tylko dlatego ,że w tym wypadku ma rację moim zdaniem.
_________________
"Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" - J.Palikot
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-03, 21:45   

ilin napisał/a:
Ja staję po stronie Wojciechowskiego. Nie z miłości do Rydzyka tylko dlatego ,że w tym wypadku ma rację moim zdaniem.


Czyżbyś potrafił powiedzieć co Rydzyk zrobił z pieniędzmi zbieranymi na ratowanie Stoczni Gdańskiej???
 
   
ilin 
Ma stragan na targu


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 641
Skąd: XXXXXXXXXXXXXXX
Wysłany: 2012-08-03, 21:50   

Gregg Sparrow napisał/a:
Czyżbyś potrafił powiedzieć co Rydzyk zrobił z pieniędzmi zbieranymi na ratowanie Stoczni Gdańskiej???


Tak.

Przeznaczył je na ratowanie pań uprawiających najstarszy zawód świata :)
_________________
"Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" - J.Palikot
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-03, 22:00   

Hahaha bardzo śmieszne. :roll: Szkoda tylko, że nie związane z pytaniem jakie ci zadałem. Jak się nie ma nic do powiedzenia to lepiej rżnąć głupa... ach jakie to typowe. :lol:
 
   
ilin 
Ma stragan na targu


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 641
Skąd: XXXXXXXXXXXXXXX
Wysłany: 2012-08-03, 22:02   

Typowym dla niektórych jest szukanie wszelkich możliwych sposobów aby komuś dopiec.
_________________
"Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" - J.Palikot
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW