R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: mario's
2007-07-25, 17:47
Kwaśniewski na czele nowej lewicy
Autor Wiadomość
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-05, 18:41   

Zygmunt Stary napisał/a:
Mateusz:
Obawiam się, że się na Ciebie rzucą!
3-maj się.


Nie uważam się za jakiegoś inteligenta,(Zresztą, mając 17lat ukończone w pewnych kwestiach nie mam nic do powiedzenia, ponieważ nie nabyłem jeszcze doświadczenia na tyle dużego).

Ale myślę sobie że forumowicze(duża część) zrozumie to co napisałem i zgodzi się z tym. Wg zasady MYSLENIE NIE BOLI warto pisać o poglądach, jeśli się je dość dobrze uzasadni. Bo mówienie typu: "zagłosuje na Leppera bo to chłop z ..." jest głupie i naiwne tak samo jak "zagłosuje na LiD, bo zrobią szerokie chodniki i równe drogi"(fragment kampani wyborczej LiD)

[ Dodano: 2007-06-05, 19:48 ]
gregg
Sam jesteś żałosny, nie umiesz nic napisać, tylko komentować czyjeś wypowiedzi. Następnym razem jak chcesz coś ode mnie/masz jakieś żale to na priv.

A to że Kwaśniewski jest pochodzenia żydowskiego, to tak naprawdę mało mnie obchodzi. A dowiedziałem się tego nie z radia Maryja(czy TRWAM) tylko z faktu jak prezydent ówczesny przyjechał do Watykanu.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zibik3033 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 46
Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 57
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-05, 19:57   

Stara zdarta płyta-to już było niech sobie radzi czas pokaze
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-06, 04:38   

Mateusz napisał/a:
Macie o czym pisać - O głupiej wypowiedzi głupiej posłanki.

Najgorsze w tym wypadku jest nagłaśnianie głupoty.


Mateusz napisał/a:
No może jednak. Jednak osoba, taka jak Kwaśniewski budzi niemiłą opinię nie tylko o sobie, ale o narodowości(pochodzeniu). Ciekawe tylko czemu sie wstydzi swojego pierwotnego nazwiska??

Mateusz napisał/a:
A to że Kwaśniewski jest pochodzenia żydowskiego, to tak naprawdę mało mnie obchodzi. A dowiedziałem się tego nie z radia Maryja(czy TRWAM) tylko z faktu jak prezydent ówczesny przyjechał do Watykanu.


Jesteś niekonsekwentny... Piszesz że nagłaśnianie głupoty jest najgorsze a za chwilę sam powtarzasz farmazony. Proszę cię nie nagłaśniaj już więcej głupot.
Kończę dyskusję w tym temacie z tobą.
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-06, 05:30   

gregg:
Nie chodzi o jakąś staruszkę.
Artykuł n/t życiorysu Aleksandra Kwaśniewskiego można znaleźć na necie.
Nie biorę odpowiedzialności za to czy zawiera on prawdę, czy nie, ale świadectwo ukończenia "pewnej szkoły" przedstawione na tej stronie wiele mi wyjaśnia, przynajmniej jeżeli chodzi o kwestię redaktora naczelnego ITD.
W komentarzach do artykułu jest rozwinięcie życiorysu dla zainteresowanych.
Nie chce mi się tego weryfikować. Chociaż chyba zapuszczę na google Urząd Bezpieczeństwa Białogard...
http://hotnews.pl/artpolska-432.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Tomek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 10 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 1397
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-06, 06:23   

Zygmunt Stary napisał/a:

Ty uważasz, że "tubisiów" badać nie należy, a "faszystowskie gesty" były i jest to oczywiste. Czy nie dostrzegasz w tym podwójnej moralności?


Nie! A wiesz dlaczego? Dlatego, że kiedyś miałem w Wieluniu paru znajomych, którzy byli w MW, a potem odeszli i wierz mi, posądzenia o propagowaniu faszyzmu (nie wiem w jakiej skali) wcale nie są przesadzone, ponadto pamiętam, że w zeszłym roku gdy pokazano film na którym płonęła sfastyka a uczestnicy tej imprezy trzymali rączki w geście "salutu rzymskiego" rozpoznano wtedy gościa z MW. Jest wiele przesłanek świadczących o faszystowskich gestach.

Co do Teletubisiów mamy jedynie wyobraźnię niektórych komentatorów.

[ Dodano: 2007-06-06, 07:32 ]
Mateusz napisał/a:

Wg mnie demokracja nie jest najlepszą formą rządów, ponieważ umożliwia ona politykom, mediom manipulacje opinią publiczną. A przykłady jej nieudolności to m.in. Rzeczpospolita XVIII wieku, ukrzyżowanie Jezusa(głupi przykład, ale daje do myślenia, że obcy urzędnik/dostojnik Piłat chciał uwolnić Jezusa, a lud chciał go ukrzyżować), Sokratesa, którego decyzją ludu skazano na śmierć, zdobycie przez NSDAP ok. 30% poparcia w wyborach. Można by wymieniać w nieskończoność...


Podaj, proszę alternatywę.

A przykłady, które podałeś niestety wcale nie są argumentem. Lud zawsze znajdzie sposób na wymierzenie wyroku, niezależnie od ustroju czy prawa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-06, 06:34   

Tomek napisał/a:
...którzy byli w MW, a potem odeszli...

Rozumiem, że odeszli z MW, bo "zafascynowali" się faszyzmem.
Tak, wiem, że był taki przypadek. Ale to naprawdę dowodzi tylko tego, że dla faszystów w MW tamtym okresie nie było miejsca.

Nagonka na Kwaśniewskiego w Dzienniku!
Ciekawe dlaczego? Podpadł Niemcom, czy co?
http://www.dziennik.pl/De...ArticleId=47483
http://www.dziennik.pl/De...ArticleId=47516
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
maniekl 
Przyjeżdża na zakupy
Dopiero zaczynam



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 467
Skąd: Osjaków|KD
Wysłany: 2007-06-06, 10:43   

Jaro, majk-el, edzia i odziu, borsuk2003, gregg, miko 005, czy wy na prawdę tak się cieszycie z powrotu Kwaśniewskiego że moglibyście oddać na niego swój głos..czy wy nie wierzycie w to ze on nakradł pieniądze, nie ma znaczenia dla was jego zachowanie w Charkowie czy ONZ. Pozostając w temacie fundacji czy uważacie że normalne jest dostać prawie milion złotych na fundacje a na cele statutowe wykorzystać tylko 65 tys a resztę potraktować jako zysk, nie dostrzegacie związku ze sprzedażą po zaniżonej cenie Huty Częstochowa Ukraińcom. Ja nie mówię że to jest na stówę powiązane, to jest bardzo trudne do udowodnienia, istnieje domniemanie niewinności w polskim prawie. Czy jesteście w stanie powierzyć Kwaśniewskiemu zarządzanie państwowa kasą. Jak dla mnie zasada ograniczonego zaufania w stosunku do polityków wyklucza go.
Skupiłem sie na tym jednym przykładzie a jak wiadomo jest ich mnóstwo w stosunku do jednej osoby Kwaśniewskiego, a cały LiD... można napisać z tych afer książkę.
proszę dla tych co uważają że wymyślam sprawozdanie finansowe Amicus Europea, a o prywatyzacji huty radzę poczytać raporty NiK'u


Cytat:
Fundacja Amicus Europae zorganizowała kilka międzynarodowych konferencji z udziałem polityków i ekspertów, a wśród najważniejszych osiągnięć w 2006 roku wymienia też m.in. uruchomienie strony "kwasniewskialeksander.pl" „o osiągnięciach i działalności byłego prezydenta”. W sprawozdaniu wspomniano także o „zakończeniu sukcesem negocjacji z Fundacją Pinczuka w sprawie grantu finansowego za lata 2006-2008”.


807882288ca3aab410a86b863a927859,14,1.jpg
Plik ściągnięto 64 raz(y) 18,69 KB

_________________
Żeby tak zarobić i się nie narobić;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-06, 11:40   

Zygmunt Stary napisał/a:
gregg:
Nie chodzi o jakąś staruszkę.
Artykuł n/t życiorysu Aleksandra Kwaśniewskiego można znaleźć na necie.

Zygmunt a ty wiesz co jeszcze można znaleźć na necie??? Takie rzeczy o których sie filozofom nie śniło.
Zygmunt Stary napisał/a:
Nie biorę odpowiedzialności za to czy zawiera on prawdę, czy nie, ale świadectwo ukończenia "pewnej szkoły" przedstawione na tej stronie wiele mi wyjaśnia, przynajmniej jeżeli chodzi o kwestię redaktora naczelnego ITD.
W komentarzach do artykułu jest rozwinięcie życiorysu dla zainteresowanych.

Nie widzisz w tym zdaniu niekonsekwencji??? Nie wiesz czy to prawda ale uznajesz to za fakt.
A takie swiadectwo dobry grafik zrobi w pół godziny... byleby mieć więcej wejść na stronę. :D A jeszcze jak to ogłoszą w radyju to dopiero statystyka rośnie.
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-06, 13:39   

gregg:
Przyznaję! Złapałeś mnie. Muszę więcej pogrzebać. Ale wątpliwości pozostały.

[ Dodano: 2007-06-06, 14:40 ]
Gdyby jednak to była prawda, to wyjaśniałby sprawę naczelnego ITD.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
siwy_ 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 743
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-06, 14:29   

To czy jest pochodzenia żydowskiego, czy nie akurat mi nie przeszkadza. Ktoś może być właśnie takiego pochodzenia, a jednocześnie być Polakiem, patriotą. Dla mnie się liczy jego dotychczasowa działalność, którą oceniam negatywnie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-06, 14:40   

Już w liceum jako 17-1etni chłopak ochoczo wysławiał Związek Sowiecki jako wzór dla Polski. W kronikach jego szkoły odnotowano w 1971 roku: Odbyły się w naszej szkole uroczystości poświęcone 54 rocznicy Wielkiego Października. Uroczystość tę zaszczycili swą obecnością pedagodzy radzieccy. Wydarzenia tamtych chwalebnych dni przypomniał kolega Kwaśniewski, który zwrócił jednocześnie uwagę na zasługi ZSRR w rozwoju socjalizmu polskiego (cyt. za Gazetą Wyborczą z 23 listopada 1995 r.)
W 1977 roku był już wiceprzewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego SZSP i wstąpił do PZPR-u. W 1978 roku był już kierownikiem Wydziału Kultury ZG SZSP.
W latach 1979-1980 studiuje stosunki międzynarodowe na wydziale dziennikarstwa
przy Moskiewskim Państwowym Instytucie Stosunków Międzynarodowych, co jest bardzo logiczne.



+ historia Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego: celujący
+ komunizm naukowy: celujący
+ ateizm naukowy: celujący
+ ekonomia polityczna: celujący
+ stosunki międzynarodowe: dobry
+ ekonomia radziecka: celujący
+ prawo radzieckie: celujący
+ logika: dobry
+ podstawy dziennikarstwa: dostateczny
Tylko pogratulować.

Gdyby to nie był autentyk, to pozwałby Bubla!

Jesienią 1981 r. Kwaśniewski został redaktorem naczelnym "itd".

[ Dodano: 2007-06-06, 15:44 ]
Na uczelni tej kształcili się czołowi agenci komunistycznego systemu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
basteks 
Ma stragan na targu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 503
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-06, 16:21   

Czerwony zawsze bedzie czerwonym - ale on tego nie ukrywa.

Jeśli chodzi o wyksztalcenie to nie ma co wytykac,w obecnych władzach nie wszyscy mature mają.

Zygmuncie na własnym podwórku możemy znaleźć lepsze przykłady - poszperaj na forum o wykładach z lat 70-tych.

Kaczyński w swej pracy doktorskiej odwoływał sie do Lenina i nie byla to jego krytyka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-06, 16:51   

O tym, że Kwaśniewski miał fałszywe dane co do wykształcenia to było wiadomo parę lat temu.

Tomek
Jeśli szukasz alternatywy, to nie jest to takie trudne - monarchia konstytucyjna, ale nie mam na myśli tej parodii w Wlk. Brytanii. Jakbyś chciał to ci podam parę przekonujących przykładów.

maniekl
W końcu te 15% elektoratu gdzieś jest.
Widziałeś żeby na SO głosowali ludzie po studiach ekonomicznych lub tacy, którzy mają własne firmy??
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
maniekl 
Przyjeżdża na zakupy
Dopiero zaczynam



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 467
Skąd: Osjaków|KD
Wysłany: 2007-06-07, 13:41   

Mateusz napisał/a:
W końcu te 15% elektoratu gdzieś jest.
No właśnie w Polsce, nie chce oceniać ogólnie wszystkich razem, w tej grupie są osoby którym na prawdę leży ta "wspaniała" wizja państwa opiekuńczego, ludzi którym nie starcza do pierwszego, ale czy to usprawiedliwia ich że głosowali na ludzi o niejasnych powiązaniach polityczno-biznesowo-mafijnych, kolejną grupa są wszelkie mniejszości w Polsce ale czy jest ich aż tyle , są jeszcze ludzie o słabej orientacji w polityce, ale to nie daje nawet 15%, reszta no cóz ludzie którzy łapią sie na te wszystkie kłamstwa i im wierzą.
Mateusz napisał/a:
Widziałeś żeby na SO głosowali ludzie po studiach ekonomicznych lub tacy, którzy mają własne firmy??
Tak widziałem i znam takie osoby, cześć z nich była w czasie ostatnich wyborów niezorientowana w tych sprawach, innym podobał sie jakiś punkt z programu, ale tu tak jak w przypadku SLD to przesłoniło im ogólna charakterystykę polityka. Jeszcze jest coś takiego jak: ja go przecież znam to uczciwy człowiek, tylko że reprezentuje on jakąś konkretną partie, później jest wykorzystywany jako maszynka do przepychanek w sejmie, lub coś ukrywa i wie że ta grupa mu pomoże.
_________________
Żeby tak zarobić i się nie narobić;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-08, 15:43   

Cytat:
Wyimki z wystąpienia podczas Konwencji SLD Warszawa

2.06.2007

Koleżanki i Koledzy! .

/…/ Chwilowo PiSowi nie wychodzi dekomunizacja żywych, więc dekomunizuje nieboszczyków. Na ulicach, placach i tych wykutych w marmurze. Żyjących lustruje. To dzika lustracja politycznych przeciwników. Na każdego znajdzie się teczka. Jak trzeba w ciągu jednej nocy. Posłowi Mularczykowi nie udała się noc długich teczek. Ale PiS jest niewyuczalny. Nie daje za wygraną. IPN jest jego Szecherezadą. Bez wytchnienia opowiada nam baśnie z tysiąca i jednej teczki. Publikuje je wprost. Via „Wprost”.

IV RP to politycznie epoka kamienia łupanego. Sprawy załatwia maczugą z wdziękiem troglodyty. Jacy są bohaterowie tej IV RP, czyli Rzeczpospolitej Policyjnej, Rzeczpospolitej Paranoi, Rzeczpospolitej Patologii? Jeszcze nie zmęczeni, choć trapią ich fobie i obsesje. Wszędzie widzą wrogów i układ. Lech Kaczyński - prezydent pod ustawową ochroną. Mówienie prawdy o pierwszym po Jarosławie grozi odsiadką. Małpy w czerwonym nie mogą nawet pytać. Można tylko wymownie milczeć. Jarosław Kaczyński – jak sam mówi nadziany czystym dobrem. Nie przybrudziło się, bo teczkę miał – jak twierdzi – sfałszowaną. Dorn – trzeci bliźniak. Specjalista od burych suk, kamaszy i wykształciuchów. Ostatnio obrażony na SLD za nie dość subtelne słownictwo. Nie widzi możliwości współpracy z nami. Trudno o lepszą rekomendację dla prawdziwej lewicy. Ziobro – miara odległości od dobrobytu. „Wystarczy cztery Ziobra i Polska będzie dobra”. Słowem -polski Gorbaczow, zdrobniale Ziorbi. Dwóch Kamińskich: Michał od Pinocheta i Mariusz od dr Mengele Giertych – Wielki Edukator. Kieruje Ministerstwem od siedmiu boleści, mundurków, negowania teorii Darwina, tropienia homoseksualizmu i zastępowania prawdziwej literatury wyrobami literaturopodobnymi. Dziękujemy za takie towarzystwo. Podziękowało już parę milionów naszych rodaków. Wyemigrowali. Za chlebem, ale i z niezgody na brunatnienie naszej Ojczyzny. Jest ono coraz widoczniejsze.

/…/Czy Rzeczpospolita Kaczyńskich utożsamia się z nazizmem? Jeśli nie, to dlaczego nie toczy się jeszcze z urzędu postępowanie w sprawie kryptonimu „dr Mengele „? Dlaczego nie zwolniono dyscyplinarnie odpowiedzialnych za skandal, nie odwołano Ziobry, Kamińskiego, Wassermanna? Dlaczego nie ma wniosku o likwidację CBA jako urzędu propagującego nazizm? Dlaczego musimy słuchać pokrętnych tłumaczeń tego, co jest niepojęte i wytłumaczyć ani zrozumieć się nie da? Zrozumieć to znaczy wybaczyć. My nie wybaczymy. Nadejdzie dzień zapłaty. Wprowadzimy do kodeksu karnego termin zbrodni kaczystowskiej, czyli popełnionej przez funkcjonariuszy koalicji PiS-Samoobrona-LPR. Nie darujemy prawicowych afer, skłócenia Polaków, ośmieszania Polski, klerykalizacji, łamania praw człowieka. Rozliczymy wydobywcze areszty, wtargnięcia o 6 rano do domów, bezpodstawne oskarżenia. Osądzimy pacyfikacje strajków – takie jak w fabryce sklejki w Piszu, branie lekarzy w kamasze, sprawdzanie czy uczennice są w ciąży, a nauczyciele – homoseksualistami.

/…/Wzrost gospodarczy nie przekłada się na kieszenie obywateli. Jesteśmy w UE, ale wciąż nam daleko do europejskich standardów socjalnych. W Polsce coraz trudniej żyć. Z powodu bezrobocia, wyzysku pracowników, niskich płac, emerytur i rent. Ponad połowa obywateli RP ma dochody poniżej minimum socjalnego. Siermiężność bytu określa moherową świadomość. Igrzyska zastępują chleb. Stąd pokazowe aresztowania, konta w Szwajcarii, dekomunizacja, deubekizacja i inne de. Prawica znowu zostawi po sobie pasztet. Tym razem kaczy. . Po tej koalicji można się spodziewać tylko najgorszego. Spełni się sen Kononowicza, żeby nie było niczego. Nie będzie bankomatów. Zastąpią je matkomaty. Nie będzie opieki medycznej, bo połowa lekarzy wyjedzie za granicę, a reszta pójdzie siedzieć.

/…/Tylko SLD ma dla Polaków korzystną ofertę PAŃSTWO DEMOKRATYCZNE I SOCJALNE. Nasz dekalog to: 1.Podwyżka wynagrodzeń 2.Radykalne ograniczenie bezrobocia 3.Naprawa systemu ochrony zdrowia 4.Ustawiczna edukacja 5.Obrona demokracji 6.Równouprawnienie kobiet, czyli prawa większości 7.Równe prawa dla mniejszości 8.Sprzeciw wobec wojny 9.Faktyczny rozdział Kościoła od państwa 10.Ochrona środowiska

Koleżanki i Koledzy, odpowiedzcie teraz na trzy pytania. Polska musi usłyszeć jaki jest nasz stosunek do tego, co w oczach Polaków najbardziej ośmiesza naszą Ojczyznę. 1. Czy macie konto w banku ? 2. Czy jesteście za zostawieniem w spokoju fioletowego teletubisia z kryjącą wszystkie dziecięce skarby czerwoną torebką ? 3. Czy jesteście zwolennikami teorii Darwina ? Słyszę 3razy tak. To trzy razy tak dla III RP. Skoro mówimy 3xTAK nie jesteśmy obywatelami tzw. IV RP.

Tu, w naszej siedzibie jest największa w Polsce enklawa III Rzeczypospolitej. Tu zorganizujemy już dziś jej ambasadę. Będziemy udzielać politycznego azylu Polakom prześladowanym przez państwo Kaczyńskich. Zapraszamy do naszych przedstawicielstw w całej Polsce wszystkich niezadowolonych z rządów koalicji. Wszystkich, którzy chcą państwa demokratycznego i socjalnego. Państwa wolnego od Braci Bliźniaków i od Wielkich Braci – Stanów Zjednoczonych i Watykanu. Razem zbudujemy V RP, a może Rzeczpospolitą bez numeru – Przyjazną i Pomocną. Rzeczpospolitą na miarę niespełnionych dotychczas marzeń Polaków.

Koleżanki i Koledzy! Historia zatacza koło. Jeden skok przez płot doprowadził przed laty do III RP, ale potem niestety i do IV. Teraz my tutaj na Rozbracie przeskakujemy przez płot IV RP. Przez płot, nad którym właśnie rozciągają drut kolczasty…
prof. Joanna Senyszyn (21:59)



I niech mi nikt nie mówi, ze ta Pani jest normalna.

[ Dodano: 2007-06-08, 16:44 ]
Głosujmy 3 x TAK!!
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW