R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Reklamy
Autor Wiadomość
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-09, 18:44   

Nie wiem czego wy ludzie oczekujecie od telewizji. Już nie mówiąc że dla mnie jest nie do pomyślenia żebysmy przymusowo musieli płacić na reżimową tv(TVP), zwłaszcza że jest konkurencja i nie każdy ogląda TVP.

Narzekacie na reklamy, a czego wy chcecie?? Jak nie odpowiada, to sobie kupcie platformę cyfrową i wykupcie jakiś pakiet filmowy, gdzie nie będzie reklam, albo będą trwały pół minuty.

Ja póki co z rodzicami snujemy plany na temat zakupu platformy N. Wykupi się pakiet filmowy(HBO, AleKino, Hallmark itd.) i jakiś jeszcze, przy czym pakiet kosztuje 10zł.
Bo nie znoszę oglądać reklam i marnować czasu. Płacę i żądam czegoś w zamian. Nie płacę to nie narzekam.

Nic za darmo nie ma. A w TVP czy w Polsacie nie ma jakiś świeżych i porządnych filmów sprzed roku, tylko same starocie puszczane po kilka razy w roku.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tONic 
Ma stragan na targu


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 594
Skąd: Kowale
Wysłany: 2007-06-09, 19:30   

Marta napisał/a:
A kogo reklamy nie denerwują??

może kogoś zaskoczę (może nawet wszystkich), ale mnie jakoś nie denerwują... może to przez moje "skrzywienie zawodowe", które pozostało mi jeszcze z poprzedniej pracy? sporo się napracowałem przy montażu materiałów dźwiękowych (różnego typu) i... no wiem - obrazu tam nie było - ale tak czy inaczej oglądając materiał promujący jakiś produkt patrzę na to nie jako na reklamę, ale jako na efekt pracy kilku, kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu osób... często zastanawiam się jak osiągnięto ten czy inny efekt, bądź co sam bym zmienił, albo nad czymś jeszcze innym... to pomaga przebrnąć przez gąszcz promocyjnych filmików - choć dodać muszę, że są reklamy, które z przyjemnością lubiłem oglądać (albo lubię nadal, bo nadal są emitowane) i są też takie, których nie lubię...

o konieczności (bądź nie) emitowania reklam w telewizji rozpisywać się nie będę, bo nie lubię powielać tego, co i tak w internecie znaleźć można :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jack_Black 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 195
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-09, 20:54   

Mateusz, czyli kto nie płaci nie powinien narzekać??? :D
Pół kraju musiało by nie narzekać :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-06-10, 08:02   

Do wszystkiego można się przyzwyczaić. A że ciągi reklam przerywają film, no cóż, nie jest to od dziś. Widząc założony topic " Reklamy", myślałam, że sama ich treść Was bulwersuje. Ja podobnie jak toNIc czasem przyglądam się pomysłowi danej reklamy. Ostatnio z koleżanką zauważyłyśmy, że pojawił się szereg reklam, które albo przesycone są erotyzmem, albo mają odegrać swoją rolę na naszym współczuciu, poczuciu winy. Mało oglądam TV, mam kilka wybranych programów o danej godzinie, więc 2-3 wstawki reklamowe mi nie przeszkadzają. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-10, 11:00   

erotyzm w reklamach chyba zwiększa ich oglądalność... przynajmniej na początku bo wiadomo wszystko sie po czasie nudzi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-06-10, 11:27   

Bardziej chodziło mi o negatywny wpływ jaki może wywołać u dzieci, które o seksie i erotyce dowiedzą się JAK ZWYKLE z tv czy innych mediów.
No chyba, że rodzice przedyskutują reklamę i wytłumaczą dziecku o co chodziło tej pani jeżdżącej na byku. Dla porównania pamiętam kiedyś reklamę środków przeciwko prostacie przedstawiającą faceta z ogródkowym wężem i podlewającego kwiatki. Dziś jest to pani w skąpym stroju ujeżdżająca byka, a za chwilę lądująca na łóżku w atłasowej koszulce.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jack_Black 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 195
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-10, 14:50   

Jeszcze trochę i reklamy będą pokazywały wprost o co chodzi, bez żadnych byków itp...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-11, 09:28   

W sobotę na TVN widziałam reklamę piwa marki Dog in the Fog. I szczęka mi opadła.

Reklama w sposób humorystyczny ukazuje fakt, który mało ma wspólnego z humorem, a mianowicie – egzekucję.
W krótkim filmie skazanemu opowiadane są kawały. Po chwili okazuje się, że nieszczęśnik siedzi na krześle elektrycznym, a jego „życzliwi opiekunowie” rozweselają go w ostatnich chwilach. Przesłanie brzmi: „nie odbierajmy życia zbyt poważnie”.

Wydaje mi się ze troszkę przesadzili z tą reklamą :evil:
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jack_Black 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 195
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-11, 18:26   

Chyba widziałem to na smogu :) Zero poszanowania dla człowieka...Szkoda patrzeć
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Karzełek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 14 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 1130
Piwa: 1/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-12, 19:03   

Mnie się tam podoba... :)
_________________
http://www.nie.com.pl/ :urban:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
raulmanka 
Ma stragan na targu



Pomogła: 8 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 727
Skąd: z 1038:D
Wysłany: 2007-06-12, 22:46   

a widzieliście reklamę 'wskocz na byka' :D :D:D wymiata :lol:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-13, 14:41   

Reklama crunchipsów jest niezła, jak stoją policjaci na drodze a jak się pojawią chipsy na ekranie to się stają.. No właśnie :lol:

Ogólnie nie możemy narzekać na te reklamy tak. Czasami z ciekawości coś kupimy, wypróbujemy :) A czasami poprostu nieźle się uśmiejemy przy ich oglądaniu :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jack_Black 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 195
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-20, 06:58   

Reklama jest też pozytywna np. wczoraj widziałem jakiegoś kolesia z koszulką forum :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
puSia 
Przejeżdżał przez Wieluń
gentleman <3


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 92
Skąd: ss ;]
Wysłany: 2007-06-21, 21:05   

się czepiają teletubisiów, a w ciągu dnia, np. w przerwie bajek puszczane są reklamy takie, a nie inne, jak ta 'wskocz na byka'.
_________________
"Informacja nie jest wiedzą. Wiedza nie jest mądrością. Mądrość nie jest prawdą.
Prawda nie jest pięknem. Piękno nie jest miłością. Miłość nie jest muzyką. Muzyka jest najlepsza..."- Frank Zappa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-22, 15:25   

"..... tylko reklama twóje życie kształtuje, to wg niej zyjesz postępujesz .... " :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW