R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Gwałt na 7-latce - sprawca nadal poszukiwany
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-23, 13:56   Gwałt na 7-latce - sprawca nadal poszukiwany

onet napisał/a:
Mężczyzna podejrzewany o brutalny gwałt na 7-latce, którego zatrzymano w czwartek, został w sobotę zwolniony. W tej sytuacji sprawca przestępstwa jest nadal poszukiwany - poinformowała prokurator Magdalena Roman z Prokuratury Rejonowej w Pile (Wielkopolskie).
- Wśród sześciu wizerunków mężczyzn, które dziś okazano pokrzywdzonej, był m.in. wizerunek zatrzymanego i nie rozpoznała ona żadnego z nich jako sprawcy przestępstwa. Powiedziała kategorycznie, że to żaden z nich. W związku z tym, nie dysponując żadnymi innymi dowodami w tej sprawie, została podjęta decyzja o zwolnieniu zatrzymanego - wyjaśniła prokurator.

Dodała, że nie ma jeszcze wyników badań genetycznych, prokuratura liczy, że otrzyma je w poniedziałek. - Niemniej jednak dopiero na podstawie tej opinii będzie można ustalić czy na materiale pobranym od pokrzywdzonej, na odzieży a także na jej ciele, istnieje jakikolwiek materiał dowodowy, a mianowicie ślad DNA pozostawiony przez sprawcę - powiedziała prokurator Roman. Zatrzymany przez policję w czwartek i zwolniony w sobotę mężczyzna to już druga osoba, sprawdzana przez policję w tej sprawie. Poprzedni podejrzewany - jak się okazało - miał niepodważalne alibi.

Do gwałtu na siedmiolatce doszło we wtorek w Pile. Nieznany mężczyzna podjechał na rowerze do miejsca, gdzie bawiła się dziewczynka i pod pozorem pouczenia jej, że nie powinna rzucać papierków, wywiózł do lasu i tam brutalnie zgwałcił.

Dziewczynka trafiła do szpitala. Doznała wielu obrażeń, które nie zagrażają jednak jej życiu. Obecnie przebywa w domu.

Za brutalny gwałt na nieletniej grozi do 15 lat więzienia.

15 lat? świetnie... jak ja kocham polskie prawo. Dla mnie nie musi iść siedzieć - wystarczyłaby prosta kastracja i tatuaż na czole: "byłem gwałcicielem, ale nie mam już narzędzia zbrodni", który taki delikwent nosiłby do końca życia.
Myślę, że byłaby to surowsza kara, niż odsiadka w hotelu za ponad 1700zł miesięcznie z naszych podatków.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-23, 14:25   

Ciężkie roboty przy budowie polskich autostrad z kulą u nogi i w kajdanach w pełnym słońcu! 12 godzin dziennie. Do picia tylko woda a do jedzenia suchy chlebek. W koncu humanitaryzm musi byc!
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-23, 14:34   

Ferbik napisał/a:
Za brutalny gwałt na nieletniej grozi do 15 lat więzienia.


To są kpiny!!! Tylko 15lat?! ja tym gwałcicielom poucinałabym narzędzie zbrodni!!!
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Ostatnio zmieniony przez glizda 2007-06-23, 15:09, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-23, 14:39   

glizda napisał/a:
To są kpiny!!! Tylko 15lat?! ja tym gwałcicielom poucinałam narzędzie zbrodni!!!

A ilu Cię zgwałciło? :P Sorry ale nie mogłem się powstrzymać :DDD
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-23, 14:48   

za modrerstwa ludzie krócej siedzą wieć o czym tu gadać
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-23, 15:08   

Ferbik napisał/a:
glizda napisał/a:
To są kpiny!!! Tylko 15lat?! ja tym gwałcicielom poucinałam narzędzie zbrodni!!!

A ilu Cię zgwałciło? Sorry ale nie mogłem się powstrzymać


Chochlik mi sie wkradł :D miało być poucinałabym!
Zaraz poprawię
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2007-06-23, 15:14   

tylko wiesz, jak w pace się dowiedzą za co taki delikwent siedzi to mu z dupy wiadro zrobią ...
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Paulina 
Ma stragan na targu



Pomogła: 10 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2006
Posty: 557
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-23, 16:03   

MAR-COM napisał/a:
tylko wiesz, jak w pace się dowiedzą za co taki delikwent siedzi to mu z kupra wiadro zrobią ...


A niech robią ..... ja bym jeszcze poucinała im instrumenty .....
_________________
Człowiek potrzebuje do szczęścia trzech rzeczy: dobrych przyjaciół do towarzystwa, dobrego wina do picia i dobrych książek do czytania.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
wielunianka 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 46
Dołączyła: 06 Lut 2007
Posty: 235
Skąd: Wielun
Wysłany: 2007-06-23, 17:43   

Policja lapie a sad wypuszcza
nie mam pytan do tego jak to mozna nazwac glupota czy bzdura kiedy policja lapie i po chwili sad wypuszcza,a potem co sie okazuje sa nagle dowody i znow szukanie sie jak w chowanego,tymczasem ktos znowu zgwalcil kogos,zabil,zakopal do lasu,wyrzucil do rzeki...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
siwy_ 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 743
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-23, 18:02   

Rany jaką trzeba być bestią, żeby 7-latkę zgwałcić...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2007-06-23, 18:06   

Gdyby to było w mojej rodzinie [Boże broń!] zabiłabym tego gada, mogłabym siedzieć przynajmniej wiedziała bym za co... Takich ludzi powinni kastrować, ilu jest gwałcicieli którzy po wyjściu z więzienia znów atakują? Przynajmniej by im sie odechciało.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MadTreXx 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 29
Skąd: xxx
Wysłany: 2007-06-24, 01:07   

W takim przypadku wyjście jest jedno, za jaja i do kwasu. Albo papke z cyklonem B podac.
Ludzi pożądnych w akademikach to plądrują, a takimi zwyrodnialcami to nie ma kto sie zająć. O zgrozo, w jakim my kraju żyjemy... :566:


edit/ literówki
Ostatnio zmieniony przez MadTreXx 2007-06-24, 14:05, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2007-06-24, 14:02   

Polska MadTreXx, Polska. Już nie przesadzajmy z tymi kastracjami itp. najlepiej wysłać do kamieniołomu i niech chociaż zapracuje na siebie, a nie żyje z naszych podatków. Może mu takie debilne pomysły z głowy "wyjdą".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-24, 17:42   

MAR-COM
Właśnie... Więźniowie mu sami karę wymierzą... Średnio gwałciciele żyją w więzieniach o kilkanaście lat krócej.

gliza
Powinni wykastrować, choć lepiej by było od razu na krzesełko. Wg mnie ludzie którzy zabraniają kary śmierci, mają krew na własnych rękach.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-24, 19:12   

Mateusz napisał/a:
gliza
Powinni wykastrować, choć lepiej by było od razu na krzesełko. Wg mnie ludzie którzy zabraniają kary śmierci, mają krew na własnych rękach.


Po pierwsze glizda a nie gliza!

A po drugie Mateuszu, jeśli chodzi o gwałty to nie uważam aby od razu na krzesło. Kastarcja by wystarczyła albo wieloletnie więzienie i więźniowie by się nim odpowiednio zajęli pod prysznicem :evil: na własnej skórze by poznał co to znaczy gwałt!!! :evil:
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW