R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ourson
2011-04-10, 12:38
Dlaczego kupuję w tym sklepie ?

W którym sklepie robisz najchętniej zakupy?
Plus
8%
 8%  [ 9 ]
Intermarche
25%
 25%  [ 26 ]
Sedal
11%
 11%  [ 12 ]
Pszczółka
3%
 3%  [ 4 ]
Carrefour
18%
 18%  [ 19 ]
Lidl
3%
 3%  [ 4 ]
Żabka
5%
 5%  [ 6 ]
Małe osiedlowe sklepiki
22%
 22%  [ 23 ]
Głosowań: 61
Wszystkich Głosów: 103

Autor Wiadomość
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2007-07-26, 16:11   

Paluszki Wieluńskie tylko w Intermarche (bo tylko tam są)
Czasami z Sedal, Plus
Bardzo żadko pszczółka, globi, intermarch
Przedewszystkim zakupy w małych osiedlowych
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-07-27, 21:26   

Carrefour - Blisko i tanio, dużo polskich produktów, przestronnie i można sobie powędrować po sklepie i stoisko z gazetami komputerowymi, politycznymi i ekonomicznymi.

Sedal - Blisko i tanio, również dużo polskich produktów no i też stoisko z gazetami.

Małe osiedlowe sklepiki czyli Ania i takie 2 spożywczaki koło bloku nr 16 na Wyszyńskiego: Cichoń i Kołodziej. Bo blisko i mają porządny chleb na naturalnym zakwasie z piekarni Krajewskiego, a nie jakieś badziewie nafaszerowane spulchniaczami. Zresztą jak trzeba rano wcześnie wstać koło 5-6 to tylko te sklepiki otwarte.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-08-18, 13:40   

No to przyszła pora na małe podsumowanie naszej ankiety, dotyczącej wyboru sklepu przy codziennych zakupach artykułów spożywczych.

Przede wszystkim, może napawać optymizmem fakt, że spora część forumowiczów, myślę, że i z resztą wieluńskiego społeczeństwa jest podobnie, robi zakupy w małych osiedlowych sklepikach, to bardzo dobrze, bo mówiło się że po powstaniu tylu marketów w Wieluniu, handel małych sklepików (słowo wymoderowano), jak nie zniknie całkiem. A tu się okazuje że nie jest tak żle, żeby nie powiedzieć że jest wręcz dobrze.

Analizując dalej uzasadnienia klientów poszczególnych sklepów, widać że prym w wyborze, gdzie kupujemy wiodą dwa podstawowe czynniki, a mianowicie cena i położenie sklepu, czyli idziemy przeważnie tam gdzie mamy bliżej.
Co do tych cen, to różnie bywa, bo w jednym sklepie tańsze jest np. coś, a drugim inne coś, i w sumie wychodzimy na zero, a biegać z jednego końca miasta na drugi, w tym przypadku pewnie nam się nie opłaca. Dlatego wybór położenia sklepu to zapewne zdrowe rozwiązanie.

Dużą wagę przywiązujemy też do świeżości produktów oferowanych nam w poszczególnych sklepach, a z tą jak sami dobrze wiemy nie wszędzie jest dobrze. Są też klienci, którzy gustują tylko w polskich produktach, i pod takim kątem szukają swoich sklepów.

Duży wybór artykułów oferowanych w jednym miejscu, to też spory atut w oczach niektórych ankieterów, tak samo jak miła obsługa. Z tą miłą obsługą, to jako że kiedyś, kiedyś tam pracowałem w jednym z pierwszych marketów w naszym mieście, chciałbym przytoczyć pewne przysłowie:
- Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie
Konkretnie chodzi mi o to że, wchodząc do sklepu, sami miejmy miłe nastawienie do personelu tam pracującego, a on odwdzięczy Wam się tym samym. Trudno jest wymagać od kogoś przyjaznego traktowania, skoro to my sami pierwsi wykopujemy topór wojenny ;) :D .

I na koniec jeszcze jeden walor, który większość sobie ceni i uważa za duży plus dla danego sklepu, i który nie powinien zostać bez echa, jeśli chodzi o właścicieli, czy kierownictwo dużych sklepów. A mianowicie, chodzi tu o niezmienność ustawienia towarów na regałach sklepowych. Sporą grupę ludzi denerwują praktyki „przemeblowywania” sklepu, i wręcz doprowadza to do tego, że jakiś odsetek klientów z tego powodu zmienia dotychczasowo odwiedzany sklep na inny. A jak to się w handlu rzekło mówić „Klient nasz pan”. ;)

I to by było na tyle mojego podsumowania tematu, jeśli ktoś ma swoje zdanie, swój pogląd na wyniki ankiety, to proszę bardzo podzielić się tymi wiadomościami z innymi, tu w tym właśnie miejscu.

PS. Ankieta oczywiście w dalszym ciągu otwarta :!: :!: :!:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
siwy_ 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 743
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-18, 18:31   

Mateusz napisał/a:
chleb na naturalnym zakwasie z piekarni Krajewskiego
popieram! najlepszy chleb w mieście
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-20, 17:36   

Plus - bo blisko i jakoś tak sie przyzwyczaiłem,
Intermarche - dość spory wybór
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
maman 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 30 Lis 2006
Posty: 24
Skąd: sercem z Paryża
Wysłany: 2007-08-22, 12:49   

Intermarche - bo duży wybów... serów
Sklepiki osiedlowe, bo najbliżej
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Magii21 
Czytał o Wieluniu


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 13 Gru 2006
Posty: 46
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-04, 11:06   

Plus - jak potrzebuje coś szybko, a poza tym jest blisko...
Intermarche - duży wybór i wszystko można łatwo i szybko znaleźć...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Martial 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 05 Wrz 2007
Posty: 8
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-05, 23:36   

Ja bardzo "mile" wspominam każdą wizytę w sklepie spożywczym ABC na ulicy Śląskiej. Dostaniesz tam wszystko, łącznie z "ochrzanem" od sprzedawcy :P


*Proszę nie obrażać innych, można pisać negatywne zdanie na czyjś temat, ale z zachowaniem netykiety.
Ferbik
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2007-09-13, 21:01, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-06, 02:30   

Martial - ciekawie opisałeś sklep ABC na Śląskiej, ale co ciekawe ja tam chodzę prawie codziennie i jeszcze nie zdarzyło mi się dostać "opierniczu" od sprzedawcy :P A ceny moim zdaniem dosyć konkurencyjne mają :D
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2007-09-13, 21:02, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-06, 07:43   

intermarche- bo blisko, wiem gdzie co jest, ceny tez chyba nie najgorsze.
rozne sklepy osiedlowe (wliczajac w to zabki)- bo zawsze sa pod reka gdy trzeba np. po piwo wyskoczyc;) tylko niestety ceny przewaznie wyzsze i wybor towarow mniejszy.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Martial 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 05 Wrz 2007
Posty: 8
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2007-09-11, 11:46   

Spooky napisał/a:
Martial - ciekawie opisałeś sklep ABC na Śląskiej, ale co ciekawe ja tam chodzę prawie codziennie i jeszcze nie zdarzyło mi się dostać "opierniczu" od sprzedawcy :P A ceny moim zdaniem dosyć konkurencyjne mają :D


Spooky, bo pewno jeszcze imnie podpadleś ale spróbuj tylko zapytać się o cenę jakiejś rzeczy, cena jest na opakowaniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :razz: :P

[ Dodano: 2007-09-11, 12:16 ]
Osobiście najczęściej robię zakupy w Intermarche, jest tam wszystko, ceny przystępne. Najbardziej mnie rozśmiesza tamtejsza "ochrona", szczególnie jeden koleś udający pakera, a :lol: wygląda jak wyżelowany goguś hehehehehhe
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2007-09-13, 21:03, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW