R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2012-11-25, 21:07
NEOTECH w Wieluniu
Autor Wiadomość
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2007-10-09, 13:53   

w Neotech-u przyjmują jeszcze pracowników? Ktoś coś wie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-09, 18:51   

Wydaje mi sie ze przyjmuja, kilka osob ostatnio odeszlo a pare sie nad tym zastanawia. Zapytac sie o to w tej chwili nie moge, do wtorku siedze na chorobowym. Wydaje mi sie, ze bedzie tam taka sama sytuacja jak w Koronie. Znaczy sie ze za rok czy dwa wiekszosc ludzi bedzie miala za soba prace w tym zakladzie;)

A skad to zainteresowanie majk-el, wybierasz sie tam do pracy?
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Ostatnio zmieniony przez yabos 2007-10-10, 13:42, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2007-10-10, 09:46   

syd napisał/a:
Wydaje mi sie ze przyjmuja,


dzięki syd
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
klechtamy 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 5
Skąd: okolice Wielunia
  Wysłany: 2007-10-10, 22:37   Neotech w Wieluniu

Odchodzą na własne prośby.
Sukcesywnie pracownikom kończą sie okresy 3 miesieczne próbne. Ilu z nich zostanie?!
I komu pozwolą pozostać, na jak długo? :evil: :evil: :twisted: :evil: :evil: [/quote]

I przyjmują nowych.
_________________
Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
_kurczok 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 5
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-10-17, 00:43   

majk-el napisał/a:
w Neotech-u przyjmują jeszcze pracowników? Ktoś coś wie?


Nie wiem czy niestety, ale na razie nie ma przyjęć; być może nawet do końca roku.
Ostatnio zmieniony przez _kurczok 2009-05-22, 07:07, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
klechtamy 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 5
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2007-10-17, 10:09   Pozdrówki....

[quote="_kurczok"]
majk-el napisał/a:
w Neotech-u przyjmują jeszcze pracowników? Ktoś coś wie?


Nie wiem czy niestety, ale na razie nie ma przyjęć; być może nawet do końca roku.

Co do atmosfery w firmie to aż szkoda się wypowiadać.....
Z tego co zauważyłam, to teoretyczne spokój mają tylko "tyłkowłazy", do których się nie zaliczam :? Sama nie mam pojęcia czy zostanę, podobnie z resztą jak większość osób, którym się kończy umowa.
Wszystkim pracującym życzę dużo dystansu :P :grin: a zamierzającym ubiegać się o pracę hmm no cóż.... 2 x więcej dystansu i "ciutkę" gazu rozweselającego :lol: :grin: :mrgreen: :lol: [/

Cytat:
Co do atmosfery w firmie to aż szkoda się wypowiadać.....


POZDRAWIAM WSZYSTKICH DONOSICIELI Z NEOTECHU!!![/code]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
boozy1 
Przejeżdżał przez Wieluń
Arek


Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 51
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-17, 12:46   

syd napisał/a:
Wydaje mi sie, ze bedzie tam taka sama sytuacja jak w Koronie. Znaczy sie ze za rok czy dwa wiekszosc ludzi bedzie miala za soba prace w tym zakladzie;)
Ja pracuje w koronie 1,5 roku i wcale nie jest tak źle jak się słyszy. Na produkcji to może nie jest za ciekawie ale fachowców zaczęto już szanować. jak sytuacja będzie się rozwijać nadal jak teraz to nie będzie tak żle. A co do neotechu to za to co oferują nie opłaca się ruszać z domu. Jak ktoś coś konkretnego potrafi to niech sobie daruje i zacznie szukać czegoś innego. Nie rozumiem tylko jednej sprawy dla czego wszyscy się uparli na wieluń i że własnie tutaj trzeba pracować. moi kolerdzy z pracy dojeżdżają nawet po 35 km.
_________________
pozdrawiam użytkowników
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2007-10-17, 19:47   

boozy1 napisał/a:
dla czego wszyscy się uparli na wieluń i że własnie tutaj trzeba pracować

boozy1, właśnie to jest pytanie, na które ciężko odpowiedzieć !
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
_kurczok 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 5
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-10-17, 20:27   

boozy1 napisał/a:
Nie rozumiem tylko jednej sprawy dla czego wszyscy się uparli na wieluń i że własnie tutaj trzeba pracować. moi kolerdzy z pracy dojeżdżają nawet po 35 km.


Wiesz dla Ciebie to jest niezrozumiałe, ale ja nie wyobrażam sobie dojeżdżać tyle km do pracy, bo wiąże się to z kosztami. Tak średnio licząc to na dojazd trzeba stracić 400 zł, dodatkowo dochodzi jeszcze stracony czas na dojazd.
Ostatnio zmieniony przez _kurczok 2009-05-22, 07:08, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2007-10-17, 20:30   

_kurczok, ale widocznie ci koledzy tyle zarabiają, że wstac dla nich 2 godziny wczesniej to nie problem, a koszty dla nich sie nie licza .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
boozy1 
Przejeżdżał przez Wieluń
Arek


Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 51
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-18, 10:21   

_kurczok napisał/a:
Wiesz dla Ciebie to jest niezrozumiałe, ale ja nie wyobrażam sobie dojeżdżać tyle km do pracy, bo wiąże się to z kosztami. Tak średnio licząc to na dojazd musiałabym stracić 400 zł, dodatkowo dochodzi jeszcze stracony czas na dojazd.
Wszystko się zgadza. Ale jeżeli masz możliwość nauczyć się czegoś nowego, zdobyć doświadczenie w tym co lubisz robić to warto się poświęcić choć pół roku. ja gdy zaczynałem swoją pracę też nie od razu zarabiałem dużo, ale do końca byłem przy swojej branży i się opłacało. Nie warto moim zdaniem zajmować się poracą w wieluniutylko dla tego że jest blisko. trzeba obrać jedną drogę i uczyć się swojego. Gwarantuje że będzie sie opłacało dojechać nawet 40 km
_________________
pozdrawiam użytkowników
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
terpold 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 38
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-10-26, 12:16   Praca w LG

Witam wszystkich.
Przez pewien czas śledziłem posty o nowej firmie w Waszym mieście.Jadąc z Wrocka na wschód Polski przejeżdżałem przez Wieluń.Szukałem hal podobnych do "naszych" w Kobierzycach.Hmmmm,gdzie ta fabryczka?!!
Drugie moje pytanie dotyczy jakości pracy u Was.Przy posiadanych informacjach z Waszego forum domyślam się,że jakość pracy i produktów które wytwarzacie nie idzie raczej w parze zarobków.Tak na marginesie - dopóki zarząd firmy będzie miał roboli nie będzie myślał o waszych zarobkach,które delikatnie mówiąc,są nieadekwatne do wykonywanej pracy.
Ostatnie moje pytanie skierowane do ludzi,którzy być może jeszcze pracują - Wieluń, to małe miasteczko i jak w takim małym miasteczku zarząd firmy znalazł aż tylu pracowników?Od "naszych" pracowników słyszałem,że w Wieluniu pracuje 500 osób.Prawda to czy fałsz??!
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
boozy1 
Przejeżdżał przez Wieluń
Arek


Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 51
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-26, 13:48   

terpold napisał/a:
Hmmmm,gdzie ta fabryczka?!!
to bardzo proste kolego. Jadąc z Wrocławia na Warszawę jedziesz cały czas prosto. Za ostatnimi światłami miniesz mały wiadukt kolejowy. Zaraz za wiaduktem na lewy pas i na przeciwko Policji w lewo. Wiedziesz w ulicę Fabryczną i do samego końca ( ok 1 km ) prosto i jesteś na miejscu. Po prawej stronie będzie widoczny magazyn w budowie ale on należy do firmy PATROL. Neotech znajduje się na tym samym placu na wprost bramy wiazdowej.
_________________
pozdrawiam użytkowników
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
terpold 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 38
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-10-27, 15:58   Neotech

Dziekuję bardzo,jutro wracam do Wrocka,to będzie po prawo.Ok.Na pierwsze pytanie mam wskazówkę, a co z reszta?Czy nikt z forumowiczów nie pracuje?Z wielkości forum wynika,że niewiele osób jest zainteresowanych tą firmą.Jeśli ktoś nie chce pisać na ogólnym forum to zapraszam na prywatne listy.
Hejka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
renia 
Przyjeżdża na zakupy
blondynka ;)



Pomogła: 6 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 419
Skąd: Wielun
Wysłany: 2008-01-23, 23:40   

Co słychac w Neotechu ??? :roll:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW