R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2012-11-25, 21:07
NEOTECH w Wieluniu
Autor Wiadomość
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-08, 15:58   

To żałosne, że tej wielkości firma nie posiadała swojej strony internetowej....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-08, 17:24   

Z jednej strony masz racje choć z drugiej można przyjąć że im strona jest zupełnie nie potrzebna, mają swoich stałych odbiorców i nie szukają nowych, zresztą jeśli by szukali to na pewno nie przez stronę www. firma mimo kryzysu cały czas się rozwija i przyjmuje nowych pracowników.
Dużo osób narzeka na tą firmę ale prawda jest taka że gdyby nie było tego NEOTECHU w Wieluniu to wiele rodzin nie miałoby za co żyć. Masa wykwalifikowanych pracowników zwolnionych z Zugilu znajduje swoją przystań w tej firmie i myślę że to duży plus.
Młodzi jak to młodzi zawsze będą narzekać zwłaszcza jak trzeba popracować :wink:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Vertigo22 
Przejeżdżał przez Wieluń



Wiek: 35
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 57
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-08, 18:08   

Podziękował :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-08, 21:07   

mario's napisał/a:
Dużo osób narzeka na tą firmę ale prawda jest taka że gdyby nie było tego NEOTECHU w Wieluniu to wiele rodzin nie miałoby za co żyć. Masa wykwalifikowanych pracowników zwolnionych z Zugilu znajduje swoją przystań w tej firmie i myślę że to duży plus.

Tylko pytanie za jakie pieniądze?
Dla niektórych obecność Neotechu w Wieluniu ma ten plus, że zdrożały ceny mieszkań i ich najmu w Wieluniu. :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-08, 21:56   

red napisał/a:
Tylko pytanie za jakie pieniądze?


Nie wiem za jakie bo nie zaglądam ludziom do portfela, jednak myślę że sporo osób zarobi więcej niż w nie jednym zakładzie. Dużym plusem jest sumienne płacenie za nadgodziny o ile ktoś takowe robi jak również za dni wolne. Składki zus również opłacają od stawki jaką pracownik ma na umowie a nie od najniższej lub od 1/2 etatu. W sumie to powinno być normalne i nie ma czym się chwalić, jednak wiele zakładów ucieka od tego typu kosztów.
Na chwile obecną NEOTECH zatrudnia ok. 650 os. i pewnie zatrudniać będzie dalej, to jest niewątpliwy plus dla mieszkańców Wielunia.
A skoro się komuś źle pracuje to zawsze może poszukać lepszej pracy, myślę że nikogo tam na siłę nie trzymają ;)

[ Dodano: 2010-04-08, 13:57 ]
red napisał/a:
Dla niektórych obecność Neotechu w Wieluniu ma ten plus, że zdrożały ceny mieszkań i ich najmu w Wieluniu.


dla jednych plus dla innych minus :D
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-17, 10:15   

Kolejne cytaty, niestety panuje tam straszna cenzura:



Cytat:
~lilka
(2010-01-29 14:40:54) Szkoda, ze to Polacy niektórzy okazują się gorsi od Koreańczyków Myślą że tak im ciągle będzie dobrze, ale niech sie nie przelioczą Ludzie im tego nie zapomną

~adelajda
(2010-01-30 14:59:17) A ja myślę że Maniek jest ok i nie żaden pedał, bo się ożenił Kto tu ma rację?

~lilka
(2010-02-04 15:24:42) Myślę. ze liderzy niektórzy muszą sie zmienić, albo ich zmieńcie

~montaż
(2010-02-05 14:57:16) takich charakterów się nie zmieni! Bardzo trudno jest walczyć z bezczelnością! ; (

~lilka
(2010-02-09 18:38:04) Najlepsza forma obrony jest atak. Jeśli liderzy są chamscy Wy też bądźcie. Zbierajcie na nich "haki"nagrywajcie itpNie dajcie się dołować.

~oPinia
(2010-02-15 17:37:35) Myślę, że Koreańczycy maja inna mentalnosć niż Polacy, Mimo to nie powinni przymykać oczu na chamskie zachowania swoich niektórych pracowników. Może trzeba im w spokojnej rozmowie wyjasnic, żeistnieje coś takiego jak kodeks pracy. Wszędzie w Europie mobbing jest karalny i przełożony mobbera też jest ukarany że pozwolił na coś takiego. Trzymajcie się

~zuza
(2010-02-22 09:57:42) Ja pracowałam, w neotechu w Bełchatowie. Jak dla mnie to oboz pracy, nikomu nie polecam.

~wolna
(2010-02-24 15:15:52) Koreańcy to kr*yni o wysokim {IQ-sex } ale pszenno buraczane maja na co zasługują, i nie mam na myśli tych co żądzą tylko tych co zasuwają. Sami się na to godzą i jęczą po kątach za te marne pieniądze i brak poczucia własnej wartości. Sama tam pracowałam i wiem jak to wygląda. Za użycie słowa mobbing już nie pracuje>i nie ma czego żałować. A robota głupich lubi.

~pracownik
(2010-03-05 11:53:37) Ludzie nie idźcie tam do pracy a tum bardziej kobiety ta firma jak obóz jeden z koreańców pobił kobietę, a najgorsi to brygadziści nie szanują ludzi ktoś powinien w końcu tym się zająć

~montaż
(2010-03-14 11:16:41) Chcesz pracować jako pracownik fizyczny zachowując szaunek do siebie i do wykonywanej pracy? ?? znalazłaś sie na złej stronie szukając informacji proszę; ; ; Firma Neo -Tech w Wieluniu napewno Ci tego nie zapewni. A czego możesz oczekiwać??? -prpoonują wyzysk, ucisk, ubezwłasnowolnienie jeśli tego oczekujesz zatrudnij się a będziesz zadowolona.

~:P:p
(2010-03-19 19:06:12) brygadzistki sa gorsze od koreanczków. uwazaja sie za wszechmocnych i moga ponizac ludzi. beznadzieja

~ufo
(2010-05-01 00:12:42) To wszystko co piszecie to czysta prawda, liderki zachowują sie jak "kapo" w obozie tzn. uprzejmie donoszą, wpływają na zwolnienia pracowników z czego mają satysfakcje.




Cytat:
hmm.. Gość:) (gość) 2010-05-03 09:10:46
sex i obgadywanie w pracy nie przeszkadza, a co maniek taki niewinny?? powinien dostac porządnie po tych swoich czterech literach!! za to co robił przed ślubem i po!!! to sie w głowie nie mieści!! jak tak wogóle można?!?!


. ( (gość) 2010-05-03 10:47:48
a co takiego robil przed slubem i po??? napiszcie a nie owijacie gów*o w bawelne!!!



neo-tech n-land (gość) 2010-05-03 15:37:28
po tym co się tu czyta o Mańkach( tylko czy od Mariusza czy od Minu???) i reszcie to nic dziwnego że w tym getto jest jak jest - BOJZEL......I mam wrażenie że pracują tam i piszą o sobie ludzie specjalnej troski>za chwile wszyscy jeszcze przy zdrowych zmysłach i tak będą się starać o żółte papiery:(.brawo ciemnogrodzie



gość gość (gość) 2010-05-03 15:47:22
takie bzdury się tu czyta bo konkretne posty są ściśle cenzurowane -> >,ale te o (słowo wymoderowano) marynach puszczane bez Żenady. I głupotą aż trąca.



hmmm obserwator (gość) 2010-05-03 15:52:38
do szkoły a potem .....postaraj się i dopiero do ludzi cytat................................................................. TO đWINIA LILKA (gość) 2010-05-02 18:58:56
sYKODA BO yona w poryo
to swinia



litrerki lilka (gość) 2010-05-03 17:07:15
a co? .myslisz ,że pisać nie umiem? Nigdy Ci klawiarura nie zdechła? Miało być-To świnia, a szkoda,bo ona w porzo[czyli żona Mańka]3-m się



rerere HAHA 2010-05-03 18:01:25
Wiadomość usunięta przez autora



neo 123 (gość) 2010-05-03 20:35:33
No to dobrze trafiłeś rerere bo to są też Mańka kuzynki Nie wiesz że to rodzinna firma Ale jest powiedzenie "nie będziesz w niebie jak kuzynki nie wyj......" Może coś w tym jest?



neo tech (gość) 2010-05-03 22:16:27
lilka:):):):)zwolnij bo jak widać to ty sama za sobą nie nadążasz i za klawiatura też hahaha



nadążam lilka (gość) 2010-05-04 10:39:51
nadążam
Nadążam, spoko. Jeszcze Ciebie wyprzedzę



moderacja anonim (gość) 2010-05-05 17:01:47
Znów wpis zgłoszony do moderacji co wy tam piszecie i kto kasuje????????????


NEOtech ( Auszwitz Wielun) Mateusz Z. (gość) 2010-05-05 17:20:59
Wszyscy co tam JUŻ nie pracują są cwani. Piszecie dlaczego się nie postawimy... Odpowiedź jest bardzo prosta. Bo choćby się postawiło 20 czy 40 osób to i tak je zwolnią bo mają na to ***** ponieważ przed bramą czeka kolejna setka ludzi którzy chętnie się przyjmą nawet za te 960zł miesięcznie i będą robili tak jak my po 50-80 nadgodzin żeby wypłata nie wyglądała tak marnie... Większość pracujących tam osób ma na utrzymaniu rodzinę lub studia do opłacenia, rynek pracy w Wieluniu nie wygląda pięknie więc nikt nie będzie podskakiwał bo ten obóz pracy jest lepszy niż brak pracy w ogóle...
Powiedzcie gdzie taka osoba jak ja po ukończeniu LO znajdzie pracę w Wieluniu?


NEOtech ( Auszwitz Wielun) Mateusz Z. (gość) 2010-05-05 17:23:08
Najbardziej rażące jest zachowanie niektórych żółtków (tak, jestem rasistą), chociaż nie wszystkich. Pracuję na Sprey'u, maluję smoga. Praca nie jest ciężka, trafiłem na miłych współpracowników ale jak przyjdzie taki "Sombrero" czy inna kosa i krzyczy na ciebie "CISA!" to człowieka (słowo wymoderowano) bierze... Jest godzina 21:00. W ciagu jednej zmiany powinniśmy pomalować 1500 sztuk obudów. Przychodzi kierownik ( koreańczyk) i mówi nam że mam zrobić jeszcze na dzisiaj 2000... Rozumiem gdyby nas uprzedzili o tym dzień wcześniej żebyśmy mogli przygotować sobie chociaż jedzenie i załatwić transport bo autobusy nie kursują w większości kierunków po 22... Teoretycznie nadgodziny nie są obowiązkowe ale każdy w tym zakładzie wiem że jesli nie będzie zostawał to go szybciutko zwolnią.
Podsumowując - kodeks pracy i moralny większość z nim ma głęboko w poważaniu :)
Jeśli chodzi o Polaków tam zarządzających to się nie wypowiadam bo nie miałem z nimi jako takiej styczności.

Pozdrawiam i życzę miłej pracy :)



hehee leon (gość) 2010-05-05 17:31:04
kuzynka czy nie kuzynka.. co to za różnica.. zawsze to (słowo wymoderowano) do wyru...



post lilka (gość) 2010-05-05 17:55:00
Ja Ci wierzę,że sie boisz ,jak zresztą wielu.Ja miałam odwagę powiedziec to co myślę i ująć się za kimś i już nie pracuję Jednak mogę spokojnie patrzec na tę osobę po drugiej stronie lustra. Oczywiście tepię przejawy jawnej dyskryminacji i dlatego wchodze na tę stronę, aczkolwiek nie pracuje u Was. Moja działalność w instytucji pozarządowej pozwala mi się stykac z różnymi problemami,Jak się wspólnie zjednoczycie nikt Wam nic nie zrobi, ale musicie być solidarni .



boże normalna (gość) 2010-05-06 11:15:27
ale jazda tam jest boże.Wszyscy się żrą.Szok no no szok.



kluzo aha (gość) 2010-05-07 10:34:17
Teraz siedzą przy kompie i wypatrują niewygodnych wpisów żeby je zaraz skasować a ludzie i tak wszystko wiedzą Zeby zakład był w porządku i traktował ludzi jak ludzi to nie byłoby tych cyrków Po co te zmuszania na nadgodziny , tłumaczenia że dzisiaj czy jutro nie zostanę bo muszę iść do dentysty , do urzędu czy gdziekolwiek Chcemy tylko więcej prywatności i więcej czasu dla rodziny Sobota i niedziela powinna być wolna a nie jak w kołchozie bo Minu tak chce A później jakieś głupie zebrania bez sensu Rozumie?????



usuwanie messalina (gość) 2010-05-07 17:40:31
No,no,ale się boją, Wszystko kasują, A i tak każdy wie o kogo chodzi



... ... (gość) 2010-05-08 17:39:56
ooo.. maniek .. prawda znowu boli??


... gość (gość) 2010-05-08 17:45:39
boli.. i bardzo dobrze.. w końcu poczujesz sie jak Ci wszyscy, którym zniszczyłeś życie.. których poniżałeś i obgadywałeś.. wyśmiewałeś.. Jak to ktoś z Twojej linii powiedział.. " Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy "


kasowanie gość (gość) 2010-05-09 08:37:44
A ładnie to tak kasować? .Kto się na to godzi? I tak świnia pozostanie świnią

kasowanie ja (gość) 2010-05-09 10:07:40
Maniek ty lepiej nie wracaj bo i tak jesteś skończony



kasowanie anonimówka (gość) 2010-05-09 10:12:13
Jak nie natym portalu , to na innym będziemy pisać o tym co nam się nie podoba.



modracja opinia (gość) 2010-05-09 11:26:43
na żadym poście taknie kasują Oczywiście nie można nikogo bezkarnie obrażać, ale chyba mozna sięwypowiadać. Mamy chyba tzw wolność słowa,tu ktos za bardzo wszystko kasuje kto??????????????



co tam? ninio (gość) 2010-05-09 14:57:44
A co siezMańkiem dzieje? Zachorował czy wam podpadł?



lider ninio (gość) 2010-05-09 18:50:45
Byście dali mu już spokój.woda sodowa poleciła mu troszkedo głowy,ale może już zrozumiał ,że trzeba się zmienić.Może dać mu szansę?Nie wiem kogo tam skrzywdził,ale czy aż tak? nie pracujętam więć nie wiem


hehe hehe (gość) 2010-05-09 19:31:41
maniek (słowo wymoderowano) na macieżyńskie



... leon (gość) 2010-05-10 15:41:04
nic tylko współczuć dziecku..



Droga Neotechu dexter (gość) 2010-05-10 19:23:55
Pracując już dłuższy czas w tej prymitywnej firmie znam temat tego zakładu.Powiedzcie mi ludzie skąd u was jest tyle nienawiści,egoizmu,smutku który towarzyszy na każdym kroku.Brak już magicznych słów takich jak dziękuję,przepraszam.Gdzie nie wejdę to zaraz lecą ostre epitety,często mam wrażenie że rzeczywiście jestem w auschwitz a w myślach już każdego widzę z nożem w dłoni.Ten największy nóż mają co niektórzy brygadziści,technicy,liderzy lini i oczywiście kierownictwo, już każdy z nich zapomniał że to nie ludzie są dla nich tylko oni są dla ludzi by służyć pomocą bo od tego są jak du... od sran... .Gdzie się podziała ta solidarność Polaków ??Czy Polacy już nie potrafią sobie pomagać??
Narzekamy na Koreańczyków że tak nas traktują ale kto do tego doprowadził ??Każdy pewnie teraz powie to nie ,,ja" a właśnie że wina leży w każdym z nas pracujących w tej firmie.Ile razy widzie naprawdę przykre sytuację jak koreańczyk,brygadzista,lider/ka,technik,kierownictwo krzyczy lub dosadnym głosem grozi zwolnieniem nie jednej osobie czy ktoś wtedy reaguje?? nikt !!!



neotech lilka (gość) 2010-05-10 20:41:35
masz rację,oczywiscie,ale w tej firmie na początku byla jakaś solidarnosć.Później Koreańczycy zorientowali sie że moga wśród załogi mieć''swoich piesków''Jk zorientowali się, że Polak Polaka utopiłby w łyżce wody to napewno mieli radochęAleniech nie zapominają,żeto oni jako pracodawcy mająobowiązek nie dopuszczaćdo mobbingu. CZyżby nie znali kodeksu pracy? Jestem z Wami ,ale z tymi porządnymi



strach lęk (gość) 2010-05-10 21:50:18
ja bym z mila checia spotkal sie z ta osoba ktora pisze te (słowo wymoderowano) na ludzi i obraza co malo tego ciekawe czy powiedziala by mi to samo co na forum pisze ale czlowiek jest tylko czlowiekiem ja wam podam swoj nr gg albo cos moze sie umowimy na spotkanie i wtedy powie kazdy co go boli rozwiaze kazdy problem....ale wasz lek jest wiekszy od wypisywanie tych (słowo wymoderowano)....wstyd mi za polakow..



odp gosc (gość) 2010-05-10 23:38:56
wstyd strachu to za ciebie bo jestes głupi jak but lizusie



odp gosc (gość) 2010-05-10 23:41:21
wstyd strchu to za ciebie bo glupi jestes jak but lizusie



do stracha lilka (gość) 2010-05-11 08:24:02
Aż szkoda,że muszę gdzieś wyjechać,bo powiedziałabym Ci to w oczy. Taka sytuacja jest niestety w Waszym zakładzie.NIECIEKAWA I boicie sięwłasnego cienia[ poza niektórymi wyjątkami]Z tym spotkaniem to dobry pomysł,Zorganizujcie się jakoś. Pamiętajcie,że Koreańczycy musząszanować Wasze prawa,aczkolwiek mają inną mentalność od nas .


odpis dexter (gość) 2010-05-11 10:35:04
Widzę że prawda kogoś boli.Jakby to była porządna firma która normalnie traktuje ludzi nikt zapewne nie wypisywał by tu na forum żadnych pierdół.Ale fakt jest taki że w Polsce nie mam już normalnych funkcjonujących firm bo zawsze jest jakieś ,,ale".A dlaczego tak się dzieję bo Polacy nie umieją ze sobą współpracować nie ma żadnej solidarności wśród Polaków a co gorsza nie ma poszanowania jak i ze strony Polaków jak i ze strony Koreańskich szefów.Z miłą chęcią mogę powiedzieć to co myślę każdej osobie pracującej w tej firmie i wcale nie muszę się z tym ukrywać bo prawdę mówi się głośno i wyraznie bo na tym polega szczerość.To fakt że Koreańczycy mają inną mentalność od nas dobra szanuje to ale niech oni uszanują naszą bo po pierwsze my jesteśmy u siebie,po drugie nas jest więcej,po trzecie to my pracujemy na ich grube portwele.Zgadzam się z kwestią że w firmie muszą być zasady bo to sprawa oczywista ale te zasady nie mogą łamać praw człowieka.



neotech lilka (gość) 2010-05-11 11:53:42
Zo za ochłap lizali by koreańczykom d... gadzam się z Tobą, ale sam nic nie zrobisz. tu musi być reorganizacja umysłów generalna.Trzeba wyedukowac tych 'piesków' koreańskich



pieski gość (gość) 2010-05-11 12:51:02
Coraz więcej tych piesków np liderzy niektórzy ,ale coraz więcej przybywa Wstyd!!!!!!!!!!!Myślicie,że wiecznie bedziecie pracować???? A zła opinia pozostanie



strach lęk (gość) 2010-05-11 17:47:16
do odp. widac twoje wyksztalcenie to nie wiecej niz podstawowe albo nawet i niepelne podstawowe.. napisz cos madrego glupi biedny polaku.. ty robisz w tym koreanskim burdelu a nie ja.. chcesz mozemy porozmawiac w 4 oczy podaj maila albo jakis kontakt i powiesz mi czy jestem lizusem czy predzej narobisz w spodnie. przez kabel to kazdy cwany jest tylko w realu troszke gorzej mu to wychodzi. tak jak w opisie STRACH I LĘK bierze gore..



neoklan gościu (gość) 2010-05-11 22:07:59
tak tak masz całkowita racje a te pieski się tu żełądkują a na Fabrycznej dają się tresować.I co mogę dodać:)szkoda twojego czasu ich już się nie da wyedukować.A skoro sam tam nie pracujesz ,to niech sobie radzą jak potrafią a efekt będzie tu widoczny napewno.Polak to hipokryta i jak dojść do ładu z takim gatunkiem?? koreancy chyba są bardziej inteligentni od tej masy tam pracujacej i wiedza co robią a masa........ i tylko narzeka.



neotech gość (gość) 2010-05-12 07:58:54
Właśnie. Każdy tylko narzeka, dopóki nie spotka ich cos złego np zwolnienie. Przeież to od Was zależy jaka będzie atmosfera w tym zakładzie. Trzeba wyraźnie wskazywać tych szpiclów. jeśli większa grupa się przeciwstawi to Koreańczykom da coś do myślenia. Co do stracha to nie wiem czy wiesz ,że to nie wykształcenie decyduje o kulturze człowieka.CZŁOWIEKIEM trzeba się urodzić



NEOtech Mateusz Z. (gość) 2010-05-12 11:50:53
"do odp. widac twoje wyksztalcenie to nie wiecej niz podstawowe albo nawet i niepelne podstawowe.. napisz cos madrego glupi biedny polaku... przez kabel to kazdy cwany jest tylko w realu troszke gorzej mu to wychodzi. tak jak w opisie STRACH I LĘK bierze gore.."

Wypowiedź człowieka po studiach mniemam? Pewnie nawet ukończonych :) I to z wyróżnieniem? Widać kwieciste słownictwo, znajomość znaków interpunkcyjnych oraz netykiety... I te głębokie przemyślenia :) Proponuj wrócić do podstawówki dokształcić się i zmądrzeć. Nauczą Cię tam paru rzeczy. Jeśli zdołasz ogarnąć oczywiście bo z pustego się nie naleje, nie?



wykształcenie lilka (gość) 2010-05-12 18:05:22
Strachu. Nie bądż głupszy od przysłowiowego kg gwoździ.Tego Ci życzy ktoś wykształcony, ale nie to jest istotne



..... ..... (gość) 2010-05-12 21:50:00
po co piszecie na forum idz jeden z drugim do Minu i powiedz co myslisz napewno kazdemu pomocna dlon poda w formie malej karteczki hehe wypowiedzonko okreslcie ze to wam nie odpowiada i owo a nie palicie klawiature na forum żenada...



masakra gość (gość) 2010-05-13 09:14:38
To prawda cwani na forum tchurze a zabili by żeby nie stracić pracy i na forum chcą naiwnych dobrych ludzi wykorzystać żeby im dobre warunki pracy łatwili , a w to że tam pracują ludie którzy studiują to wierzyć sie niechce że takich matołów liżących dupe i pracujących tam trzymają na studiach jeszcze , chyba tylko za kase!



neotech lilka (gość) 2010-05-13 16:12:53
Wy myślicie ,że tylko Wieluń o Was wie?Ja mieszkam w dużym mieście , a jednak o Was słyszę. Badamy wszystkie firmy.Wasza oprócz Korony jest najcgorsza jesli chodzi o stosunki międzyludzkie.Żyjemy w 21 wieku Jacyś mądrale zarzucają mi małe wykształcenie .Zapewniam ,że mam dostateczne , by wyrobić sobie o Was zdanie



neo tech :) (gość) 2010-05-13 22:19:05
dobrze by był dla tych robaczków co tam pracują żeby tak naprawdę duże miasta się dowiedziały o tym zaszczutym zakładzie bo ktoś na poziomie i z warunkami mógłby im pomóc.Ale to tylko pobożne życzenie. nie w tym tysiącleciu. Sami też by mogli coś w tej sprawie robić ,wolą jednak narzekac i narzekc anonimowo bo paraliżuje ich myśl że zostaną zwolnieni.Ale wiem że są tam dziewczyny które studiują zaocznie i nie są takie głupie a też się wola nie wychylać ze strachu. A o resztcie już nie wspomnęa;(



neotech lilka (gość) 2010-05-14 06:59:34
Tu nie chodzi o to, by pojedyńcza jednostka się wychylała. Te studiujące muszą przecież z czegoś te studia opłacić. Chodzi o to byście zmienili ogólnie swój stosunek do pracy.Nie wychylali się nie kablowali jeden na drugiego.Szanowali siebie jako naród. Wtedy Koreańczycy nabiorą dla Was szacunku I nie krytykujcie tych pań co to zKoreańczykiem Jak mówi przysłowie..Miłosć i sraczka spada znienacka....Niech sobie z nimi żyją byle były ok dla pracowników




post lilka (gość) 2010-05-15 09:39:49
Tam możecie pisać o swoim zakładzie na szerszym forum ,ale trudno jest sie zalogować.Niech pojedyńcze jednostki nie walcza ,bo stracą prace , a lizusy będą się cieszyć. Ośmieszać włazidupy warto, bo to może ich utemperuje

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
waaldek 
Słyszał o Wieluniu
wieluniak


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 10
Skąd: wielun
Wysłany: 2010-09-18, 23:25   

ja ty (gość) 2010-09-01 17:51:38
Ktośka:) czy chcesz się tam utrzymać i pracować??? to powiem ci coś- sama to zrobisz tylko tyle że wylecisz hehe:) chyba że robisz sobie plecy i masz nienaganny kontaktach z Cze.Życzę ci dobrze ale bądz czujna.



ktoska gosc (gość) 2010-09-01 21:09:56
Ktośka fajna jesteś ,że się odważyłaśale czy nielepiej brać przykład z Mańkas.Patrz tyle ludziom krzywdy zrobił i nikt się za niego nie wziął Czyżby sie zrobił święty .Wszak w tym roku na pielgrzymkę nie poszedł


Do ktośki. LE55XL (gość) 2010-09-01 22:31:24
Dziewczyno,jeśli ja wiem kim ty jesteś,to wiadomo że wszyscy wiedzą kto ty jesteś.Pisz o wszystkim,ale bardziej anonimowo,bo wróg czuwa.Jesteś fajna dziewczyna.


NEO. LE55XL (gość) 2010-09-01 22:56:50
Kochani neotechowcy!Dzisiej mieliśmy występy kilku satyryków z Wrocławia.Ja znam kilku bardzo dobrych kabareciarzy,ale ten występ powalił wszystkich na kolana.Oni nie mówili nic,tylko kleili czerwone kartki.Zapomnieli tylko przykleić jednej wielkiej czerwonej kartki przed wejściem do zakładu.I żeby nie było,ten występ był za darmo.Zapraszamy ponownie,bylo wesoło.



kartki były pracownik (gość) 2010-09-02 20:09:15
Co tam było z tymi kartkami , bo nie jarzę.dośźć dawno już tam nie pracuję


NEO LE55XL (gość) 2010-09-02 21:46:55
Kochani neotechowcy.Dzisiej też był występ satyryków z Wrocławia.Wystąpili jeszcze raz, bo ludziska nie chcieli ich wczoraj puścić ze sceny.Wiara długo bisowała, więc dzisiej też był występ za darmoche.Dzękujemy wam bardzo i zapraszamy bardzo serdecznie z nowym programem.


występ dziecko Lenina (gość) 2010-09-05 11:33:44
ha,ha, ha , ale radocha .Chyba większej w życiu nie miałeś ,że się tak ekscytujesz


maniek anonim (gość) 2010-09-05 21:21:01
A jak tam Maniś na zwolnieniuNarazie widać go na mieście iczuje sie dobrze Czyżby daj Boże chciał zreztgnować z pracy!!!!!!!!!!!!!!

u was też jest wesoło ziomek zza miedzy (gość) 2010-09-05 23:00:31
my też mamy -tech w nazwie i już ponad tysiąc komentarzy. u was też są liderzy, groupliderzy i dysponenci którzy chcą za wszelką cenę błyskać przed dyrekcją i uje... ludzi?

Do Lenina LE55XL (gość) 2010-09-06 12:56:24
Jak ci jest ich tak bardzo szkoda,to weż ich sobie do domu,będą ci kleić czerwone kartki w mieszkaniu.
Będziecie mieli świetną zabawe.

do neo dziecko Lenina (gość) 2010-09-06 17:17:21
A oco chodzi z tymi czerwonymi kartkami, bo nie pracyję w tym zakładzie, ale nasza grupa wchodzi na różne fora i tam się dowiadujemy o sytuacji w zakładach.Zawsze idziemy za pracownikiemKsywa Dziecko Lenina mówiże pracowałem już za komuny I dużo o życiu wiem


do neo Dziecko Lenina (gość) 2010-09-06 17:23:28
Sorki ,ale nie wiem co znaczą te czerwone kartki ,Nie pracuję w tym zakładzie, ale nasza grupa interesuje się co dzieje się w zakładach pract .Zawszae idziemy za pracownikiem


X.XXX PLN na miesiąc malarz (gość) 2010-09-06 20:12:44
Kto chętny na X.XXX PLNów za miesiąc pracy na montaźu? Wytrzyma tam jakiś kierownik dłużej niż 3 miesiące?


kierownik anonim (gość) 2010-09-06 20:37:54
Nie martw się .Chętny się znajdzie.Tam każdy ażpali się do awansu.A może Maniuś


kocham neotech myszka kiszka (gość) 2010-09-07 20:24:09
kocham neotech:) i pracę za 960zł netto na miesiąc. I kocham dyrektora. I kocham robić ponad normę ku chwale korei:) neotech to nasze życie:)


neotech myszka miki (gość) 2010-09-08 07:28:19
Wiem ,że żartujesz ,ale znajdx se chłopa , będzie Ci łatwiej


manius lilka (gość) 2010-09-09 09:34:01
A cxt Manius to jeszcze pracuje


www kikia (gość) 2010-09-09 19:22:51
ko


magazyn im (gość) 2010-09-09 19:34:34
nie nazekajcie na koreanczykow bo im odbija raz na jakis czas a polskim kierownikom co dziennie jebie wladza do glowy. Typ pani B!!!!! uwaza sie za wielka kierowniczke a nawet nie wie na czym ta praca polega.Kajta wlazi tak koreanczykom w dupe ze tylko mu sznurowki wystaja:) Mam pytanie czy wyzszego kierownika na kontrole jakosci nie bylo???????????????????????? Witek to ????????? ZGADNIJCIE


prawda myszka miki (gość) 2010-09-10 22:01:21
A co się stało że Pilarczyki poszly na chorobowe Zaraza jakaś!!!!!!!!!!


hehee Gość:) (gość) 2010-09-11 20:13:49
Maniek na chorobowym, Kopernik też jeszcze na chorobowym??? a Kałolina też?? :))))


bez tematu Dawny pracownik (gość) 2010-09-12 00:02:56
a ja tam robiłem 2 lata i czasami tesknie za tym zakładem bo było zajefajnie!!!! ale za mała kasa.Złote były początki tego Zakładu.Szkoda że sa teraz okrótne opinie o nim:(

neotech o0pinia (gość) 2010-09-12 16:11:52
Bo głupich ludzi naprzyjmowali .Dlatego ten zakład ma taką opinię. A już zwłaszcza te brygadzistki , które chcą być lepsze od Koreańców.Takie ekonomki z siebie robią, ale ludzie wszystko zapamiętają

neotech myszka Miki (gość) 2010-09-12 19:20:41
oj Ania nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.Kiedyś byłaś taką faujną dziewczyną zanim zaczęłaś pracować w Neotechu Co do Kałoliny to miała po prostu ślub .Dlatego odpocxywa8 oby jak najdłużej

Nadgodziny xxx (gość) 2010-09-13 18:27:20
To prawda że od dzisiaj znów obowiązkowe nadgodziny do 24. Podobno było zebranie i znowu ktoś tak wymyslił. Znowu się zaczyna

neotech xxxxxx (gość) 2010-09-13 18:51:30
Pani B to wszystko ogarnie niedługo... Jej czerwoną kartkę na czoło!

PIP montażysta (gość) 2010-09-14 21:05:13
.O..N..A. napisał:
Już niedługo piekło na montażu. Czemu? Dowiecie sie sami Coś w tym jest, skoro zaczyna się robić nieciekawie.
16h pracy MUSOWO
praca w sobotę MUSOWO
zwalnianie nie chodzących na nadgodziny

CZY TO JEST NORMALNE?? GDZIE PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY JA SIĘ PYTAM?

neo myszka miki (gość) 2010-09-14 21:45:53
Maksymalnie 12 godx inie co dxienPrzerwa 11 godź mędzy zmianami obowiązkowa.Nie godzenie się na nadgodziny 8płacone muszą byc więcej Z ważnych przyczyn ydrowotnych , dojazdu np nie jest powodem do zwolnienia.Zakład musi udowodnić ,że to sparaliżuje całą produkcjęPytania do inspekcji pracy można wyszukac w necie
*
Wpis zgłoszony do moderacji
*
Wpis zgłoszony do moderacji

[ Dodano: 2010-09-19, 00:29 ]
Wpis zgłoszony do moderacji


za 5zl zapominajka (gość) 2010-09-16 20:36:44
kałolina niestety "włociła" ha.. a z pilarczykow zostaly te najgorsze;//
kierowniczka zla nie jest,koreanczycy do niej maja wonty a ona nie daje juz z tym rady. eh.
pol ludzi trzeba oddac na leczenie bo juz wali do glowki. zastanowcie sie wszysvy nad swoim zachowaniem, bo niedlugo to za 5 zl Polak Polakowki noz w plecy wbije ;(


Wpis zgłoszony do moderacji

Wpis zgłoszony do moderacji

Wpis zgłoszony do moderacji


kadra neotechu xxx (gość) 2010-09-17 08:51:00
Koreańczycy lubią otaczać sie ludżmi nie wykształconymi chamskimi bez kultury problem nie dotyczy tylko montażu ale i wtryskarek.Ktoś mógłby zająć się kierownikiem i co niektórymi brygadzistkami.Bywają Koreańczycy z większą kulturą.


lelije myszka miki (gość) 2010-09-17 21:24:32
ha, ha ha Anka iIwona do wymianychyba!!!!!!!!!!!!!!Pilarczyki do resocjalizacji


zazdrosc kierowniczka (gość) 2010-09-18 07:03:57
jestescie bez nadiejni obrazacie ludzi bez powodu prosze niech kazdy sprobuje byc nz jej miejscu.dlaczego nikt nie chcial bo kazdy ma w szystko w (słowo wymoderowano) i jeszcze obraza

Wpis zgłoszony do moderacji

Wpis zgłoszony do moderacji


kierowniczka myszka miki (gość) 2010-09-18 14:34:41
Nom , może warto dać jej szansę. Zobaczymy jak będzie dalej

Wpis zgłoszony do moderacji

http://lodz.naszemiasto.p...,fkid,fstr.html


:roll: warto składać tam cv ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mala111 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 05 Paź 2010
Posty: 10
Skąd: Wiełuń
Wysłany: 2010-10-17, 16:22   

Mam pytanko czy nie wiecie czasami cz Neotech przyjmuje ludzi do pracy? pozdrawiam
_________________
Źiaba
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2010-10-17, 23:46   

Z tego co wiem, to przyjmują co jakiś czas, wystarczy, że zostawisz CV wraz z listem motywacyjnym na portierni i jeśli będzie potrzeba to się z Tobą skontaktują. Lub możesz zadzwonić 438860780 i zapytać bezpośrednio w kadrach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
siszka6 
Słyszał o Wieluniu
siszka6


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: wielun
Wysłany: 2010-10-24, 12:27   

Narzekanie,uskarzanie nad kazdą pracą i płacą nie ma najmniejszego sensu.Nalezy pamiętac,że to my,pracownicy tworzymy dany zakład.Na początku kazej pracy mamy do podpisania umowę i warunki na danym stanowisku.Zgadzamy się czy też nie.Doskonale wiemy na jakich warunkach będziemy pracowac,a więc po co się dziwimy,jak mamy niską płacę?Inna sprawa dotyczy naszych przełozonych i ich znęcanie się psychiczne nad pracownikiem.Mobing w zakładzie to jest nowe okreslenie w naszym prawie.Jest to karalne.Zapewniam,że jesli tą osobę zaskarżymy do sądu to pracodawca nigdy do takiej osoby się nie przyzna.Jestesmy wolnymi ludzmi i nie mozemy pozwolic sobie na traktowanie ponizej godnosci ludzkiej.Jesli na to pozwalamy,to stajemy się tacy sami jak niektórzy z opisywanych ludzi.Kodeks pracy ma nie tylko bronic pracodawcę ale i nas.Ale nalezy pamiętac,ze rozmowy w szatni,na portalu czy przy piwie nie poprawią sytuacji .Los kazdego zalezy od nas samych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
madziakra 
Słyszał o Wieluniu
bylam_w_neotechu


Dołączyła: 28 Paź 2010
Posty: 3
Skąd: wieluń
  Wysłany: 2010-10-28, 22:54   

ja do nniedawna pracowałam w neotechu ale tak jak wiele osób radzi tu tym którzy narzekają na neotech zwolniłam się jeszcze przed końcem okresu próbnego. dłużej po prostu nie wytrzymałam, pracowałam na wtryskarkach i pomimo wielu niedogodności pracowałam jak mogłam, jednak kiedy brygadzistka dała tylu osobom urlopy że reszcie przyszło przez 8 godz pracować bez jedzenia i ze ściśniętym pęcherzem to ja wysiadałam, ponadto maszyny standardowo obsługiwane przez dwie osoby, wtedy obsługiwała tylko jedna osoba, która nie tylko musiała wyjąć formę z maszyny ale jeszcze ją obrobić, obkleić, zametkować, włożyć do worka i ułożyć w wózku, jednocześnie dbając o zapewnienie sobie przekładek oraz worków, i to wszystko w czasie 1 min, z racji tego że ostatnio maszyny były podkręcane i zwiększano ilość wyrobów na godzinę. Przepraszam ale gdzie ci ludzie mają głowy???? :evil: "setki" są owszem, ale teraz, jeśli wypadają w tygodniu, to płacone są jak za normalny dzień w pracy, jedynie jeśli wypadają w niedzielę, wypłacane jest pełne 100zł, i gdzie te nadgodziny??? montaż nie musi zapiep*** w niedziele jak nie chce a my świątek piątek i niedziela plus nocki :P i my mamy tyle samo płacone co jakiś pieprz*** technik który tylko łazi i maszyny psuje??? a my zapieprz*** że ledwie się człowiek wyrabia, fakt faktem w neotechu nigdy nie było i nigdy nie będzie solidarności. a ci którzy mówią o zbuntowaniu sie chyba nie do końca poznali innych pracowników neotechu, tam każdy narzeka na wszystko ale tylko nieliczni są na tyle odważni by się postawić, ja takie osoby podziwiam i nie żaluję że odeszlam, bo moja brygada nigdy nie zdecydowałaby się na strajk, każdy tylko patrzy innemu na ręce by było kogo podpieprzyc kajcie a samemu liznąć trochę d... władzy :granat: . neotech to g*** i każdy kto chce się tam przyjąć niech się dwa razy zastanowi :!:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
xawer 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 155
Postawił 15 piw(a)
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-10-28, 23:15   

madziakra napisał/a:
neotech to g*** i każdy kto chce się tam przyjąć niech się dwa razy zastanowi :!:
Na ulicy Fabrycznej stoją 3 duże zakłady. Petrol Group, Korona i właśnie Neotech. Naprawde w Neotechu jest aż tak źle względem chociażby dwóch pozostałych zakładów z Fabrycznej? Bo o tamtych jakoś cisza.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
renia 
Przyjeżdża na zakupy
blondynka ;)



Pomogła: 6 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 419
Skąd: Wielun
  Wysłany: 2011-01-07, 23:34   Koreański inwestor otworzy firmę w Tułowicach

To szansa na pracę dla 100 osób. Produkcja ma ruszyć jeszcze w tym roku.
Firma Neotech z Wielunia zajmująca się produkcją m.in. plastikowych obudów do komputerów, telewizorów i głośników, kupiła teren w dawnym Porcelicie. Obszarze należącym do starachowickiej strefy ekonomicznej w podstrefie Tułowice.
Nieoficjalnie wiadomo, że Koreańczycy zamierzają zainwestować w Tułowicach 35 milionów złotych. Produkcja ma ruszyć już na początku kwietnia.
- To szansa na nowe miejsca pracy dla mieszkańców naszej gminy. U nas bezrobocie jest dwa razy większe niż w całym powiecie - mówi Wiesław Plewa, wójt Tułowic.
Neotech na rynku działa już od 4 lat i zatrudnia ok. 700 osób. Do swojego nowego zakładu w Tułowicach na początek będzie poszukiwać ok. 30 osób do prac związanych z uruchomieniem produkcji. Rekrutacja, przy pomocy Powiatowego Urzędu Pracy w Opolu, odbędzie się już w przyszłym tygodniu w urzędzie gminy.
A jak zapewnia Monika Perzyna, pracownik firmy Neotech, docelowo w zakładzie zatrudnionych ma być do 100 osób. - W większości będzie to praca przy produkcji. Jednak to praca zarówno mężczyzn, jak i kobiety – dodaje.
Jak nieoficjalnie wiadomo, to nie jedyna firma zainteresowana uruchomieniem zakładu w podstrefie w Tułowicach. - Ciągle mamy zapytania od inwestorów – przyznaje wójt Tułowic.

www.strefabiznesu.nto.pl
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
tom25 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 293
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Okolice
Wysłany: 2011-02-13, 18:06   

To co zlikwidują w Wieluniu NEOTECH?
Ostatnio zmieniony przez tom25 2011-02-14, 17:35, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
indianer 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 55
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: wies
Wysłany: 2011-02-23, 18:12   

xawer napisał/a:
madziakra napisał/a:
neotech to g*** i każdy kto chce się tam przyjąć niech się dwa razy zastanowi :!:
Na ulicy Fabrycznej stoją 3 duże zakłady. Petrol Group, Korona i właśnie Neotech. Naprawde w Neotechu jest aż tak źle względem chociażby dwóch pozostałych zakładów z Fabrycznej? Bo o tamtych jakoś cisza.


Nie tylko w Neotechu, ale w Wieluniu. Pracownicy są i będą tak traktowani dopóki jeszcze będą chętni do pracy na takich warunkach. Dlatego ja pracuję daleko od Wielunia. Bardzo cierpię. Moja rodzina też, bo jesteśmy razem tylko przez kilka weekendowych godzin. Jednak wolimy to, aniżeli pracę na warunkach oferowanych przez wieluńskich pracodawców. Aby godziwie zarobić musiałbym pracować od rana do nocy i znosić gorsze traktowanie niż woła, czy konia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW