R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Jestem zła i oburzona!
Autor Wiadomość
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-28, 18:25   

Mateusz napisał/a:

No ja pier.... płaci człowiek 16zł żeby być legalny itd., a otrzymuje w zamian stek 15 min reklam i film z napisami... Nigdy więcej.

Mateusz w repertuarze kina zawsze jest napisane czy film jest z dubbingiem czy nie :P wystarczy spojrzeć, bądź zapytać w kasie :)
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-28, 18:46   

Acree dla ciebie moze i to była komedia, ale nie dla malutkiego dziecka. Ja widziałam tą reklamę tego filmu i prawdę mówiąc moim zdaniem dla małego dziecka mogła wydać się straszna.

Mateusz napisał/a:
No ja pier.... płaci człowiek 16zł żeby być legalny itd., a otrzymuje w zamian stek 15 min reklam i film z napisami... Nigdy więcej.


A co?? Czytać ci się nie chciało??? :D
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-28, 19:05   

Przy czytanych filmach możesz przynajmniej usłyszeć uczucia w głowie aktorów. w dubbingu jest podobnie, lecz jak jest lektor to juz chyba lepiej nie oglądać
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2007-08-28, 22:58   

glizda napisał/a:
ale nie dla malutkiego dziecka.

hm..
jak oglądał to mój 5letni kuzyn, to wymusił na mnie fakt, ze musze isc z nim na to do kina...
_________________
http://myanimelist.net/signature/acree.png
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
minimax 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-08-29, 07:44   

... Wracając do Shrek-a ... Nie uważacie że to nie jest film dla 3-5 latków ... nie wiem czy 10 latek zrozumie ten film ... nie chodzi o fabułę bo jest banalna lecz o teksty ... Z tego co wiem to on powinien być chyba puszczany dla osób od 12 lat...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ecomarta 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 4 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-29, 08:05   

minimax...po pierwsze to jest film bez ograniczeń wiekowych, po drugie...moje dzieci uwielbiają Shreka i znają wszystkie części....więc nie dyskutujmy o tym od ilu lat jes film animowany Shrek 3, faktem jest że chodzą na niego 3,5 i 12 latki też a reklama przed filmem napewno nie była nawet dla 12-latków. Pozatym, ostatnio w telewizji publicznej był film: Harry Poter, któraś tam część...ja zamykałam oczy w niektórych momentach....był puszczony ok 22 jak nie później a wiesz od ilu był lat.....7!!!

[ Dodano: 2007-08-29, 08:09 ]
Acree napisał/a:
bauahaha xD
to tylko Transformery..
krew się leje.. ta... ciekawe w ,którym miejscu co?
robot chce zabić małą dziewczynkę a to dobre.... Ironek sobie wyszedł z basenu i ją minął, faktycznie chciał ją zabić...
przecież ten film to komedia.. bo sikające roboty imho nie mogą być straszne...
przyzywczajcie się takie teraz mamy efekty specjalne ;P
a sam film wart obejrzenia w czwartek go w Heliosie ogladałam i się strasznie uśmiałam


Ty chyba nie rozumiesz o czym ja pisze....nie wiem czy to były transformery i mało mnie to interesuje, jeśli dla ciebie to komedia-śmiej sie na zdrowie, ja sobie nie życze takich reklam przed filmem dla dzieci, a te robociki to niby wcale nie szczelają , wogóle nie są wielkie....a może tobie sie filmy pomyliły albo to nie były transformery, bo komedie to sie chyba reklamuje troche inaczej.

[ Dodano: 2007-08-29, 08:16 ]
Decepticony i Autoboty to dwa zwaśnione rody robotów. Walczą ze sobą od pokoleń. Każdy Decepticon to uosobienie zła. Autoboty z kolei stoją po stronie dobra. Decepticonom przewodzi okrutny i zły Megatron, z kolei dowódcą Autobotów jest Optimus Prime. Walka tych dwóch nacji od wieków toczyła się na ich rodzinnej planecie, jednak podczas lotu kosmicznego pomiędzy Autobotami, a Decepticonami dochodzi do pojędyku i nieszczęśliwym trafem wrogowie trafiają na planetę Ziemię.
Źródło:http://www.filmweb.pl/Transformery+1984+opisy,FilmDescriptions,id=186908

Komedia, że pokładam sie ze śmiechu no i w sam raz dla 5-latków w przeciwieństwie do Shreka....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Magduś 
Przyjeżdża na zakupy
Miss Forum 2007


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 07 Mar 2006
Posty: 464
Skąd: prawie Wieluń
Wysłany: 2007-08-29, 10:30   

minimax napisał/a:
... Wracając do Shrek-a ... Nie uważacie że to nie jest film dla 3-5 latków ...

Ja myślę, że on z dziećmi ma tylko tyle wspólnego, że jest animowany. :wink:
Co do tych zajawek, to nie wiem czy oni mają jakiś wpływ na to, co będzie lecieć.

Mateusz napisał/a:
Zaczyna się film i NAPISY...

Nie cierpię filmów z lektorem, zresztą nigdy się w kinie nie spotkałam z tym, żeby puszczali lektora, zamiast napisów. :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2007-08-29, 13:51   

Ecomarta napisał/a:
a może tobie sie filmy pomyliły albo to nie były transformery,
były były..
:P
skąd to wiem, bo tez bylam na shreku i tez mialam ten trailer i coż z tego że są wielkie, a w shreku jest humor ktorego dzieci nie rozumieją..
Ecomarta napisał/a:
Komedia, że pokładam sie ze śmiechu

no coż po opisie widać ze to nie jest opis filmu ktorego leciał zwiastun.. a serialu animowanego z lat 80tych :)
a wierz mi, ze film moze robić za komedie chociazby z racji, ze jest w nim pełno gagów czy to sytuacyjnych czy słownych i zdecydowanie jest to humor ktory zrozumie nawet dziecko w przeciwienstwie do shreka.
Krew w filmie nie pojawia się ani razu
Ecomarta napisał/a:
w sam raz dla 5-latków w przeciwieństwie do Shreka...

yep.. bo shreka filmem dla dzieci nazwac nie mozna, a transformery wbrew pozorom były tworzone z mysla o dzieciach, co prawda film poszedł troche w stronę starszych fanów, ale to wciąż jest bajka głównie dla dzieci, ot ze specjalnymi efektami.
Magduś napisał/a:
Ja myślę, że on z dziećmi ma tylko tyle wspólnego, że jest animowany.

dokładnie... i nic więcej

na Transformerach przedemną siedziała conajmniej trójka dzieci w wieku maxymalnie 7 lat i piszczały z zachwytu.. widac masz strasznie wrażliwe dzieci, ktore wychowały sie na Homotubisiach. Ot inwazja kosmitów na wesoło.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2007-08-29, 14:02   

Co jak co, ale na Transformers spędziłem trochę wczesnego dzieciństwa, póki jeszcze w TV leciało w godzinach porannych. Nie widzę zatem nic złego w samym zwiastunie :wink:
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-01, 12:00   

Magduś napisał/a:
zresztą nigdy się w kinie nie spotkałam z tym, żeby puszczali lektora, zamiast napisów.

Ja również.
Tylko filmy dla dzieci są dubbingowe. A do napisów można łatwo przywyknąć. :)

10letnia Daria powiedziała mi, że "Transformers to głupia bajka, taka dla chłopaków".
A na necie znalazłam recenzję, która zatytułowana jest - "Transformers dla chłopców małych i dużych". Czyli to taka męska bajka raczej...

Natomiast moja kuzynka uważa, że po oglądaniu Power Rangers jej syn stał się agresywny i zabroniła mu patrzeć na to. hmm a jak mówi Wikipedia -
Power Rangers – dziecięcy serial telewizyjny.
W sumie, kiedy byłam mała lubiłam ten serial, zawsze byłam żółtą wojowniczką i spokojna dziewczyna jestem. :P heh

Myślę, że wszystko zależy od dziecka, jego wrażliwości i sposobu w jaki odbiera produkcje kinowe oraz telewizyjne.
W sumie nie dziwię się, że niektóre dzieciaki wystraszyły się tych robotów.
Ale pewnie znalazły sie i takie, które po zwiastunie już namawiają rodziców, żeby iść do kina na Transformers.
Tak też mam mieszane uczucia, jeśli chodzi o film ten i inne do niego podobne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2007-09-01, 15:19   

karcia napisał/a:
Ale pewnie znalazły sie i takie, które po zwiastunie już namawiają rodziców, żeby iść do kina na Transformers


I chyba o to chodziło producentowi, który puszcza takie zwiastuny przed filmem :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-09-01, 15:48   

JJejku Transformers...przecież to bajka dla dorosłych ,te Pokemony i inne horrory ,nie rozumię rodziców którzy pozwalają dzieciom oglądać takie coś.Moja starsza była niedawno na Shreku 3 przyszła do domu i mówi"mamuś nie idź na to z Oliwią ,tam rzygają ,umierają itp....nie poszłam.Moje dziewczyny wychowały się na Pszczółce Maji,Domisiach,Muminkach,Weterynarz Fred itp.To są bajki bezpieczne dla dzieci a na takie bzdury przyjdzie jeszcze czas,chociaż nie w moim domu......
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2007-09-01, 16:15   

karcia napisał/a:
10letnia Daria powiedziała mi, że "Transformers to głupia bajka, taka dla chłopaków".
A na necie znalazłam recenzję, która zatytułowana jest - "Transformers dla chłopców małych i dużych". Czyli to taka męska bajka raczej...

W końcu nie tylko dziewczynki tam są zabierane przez rodziców :wink:

edzia i odziu napisał/a:
JJejku Transformers...przecież to bajka dla dorosłych ,te Pokemony i inne horrory ,nie rozumię rodziców którzy pozwalają dzieciom oglądać takie coś.

Nie mylmy Transformersów z pokemonami! To są dwa przeciwległe bieguny. Uczepiliście się biednych robotów :)

edzia i odziu napisał/a:
Moje dziewczyny wychowały się na Pszczółce Maji,Domisiach,Muminkach,Weterynarz Fred itp.To są bajki bezpieczne dla dzieci

Gdyby były chłopcami pewnie by im brakowało kilku bajek ;) a Transformers nie bez powodu były emitowane kilkanascie lat temu w TV, właśnie za czasów tych, jak to mówisz, "bezpiecznych bajek".
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-01, 16:43   

edzia i odziu napisał/a:
te Pokemony

Bez przesady. Pokemony nie są takie straszne. ;)
Co przerażającego jest w Bulbasaurze, Pikachu, czy Zespole R?
Jak dla mnie całkowicie nic. Archdevil ma rację.
Pokemony i Transformers to dwie różne bajki mające ze sobą mało wspólnego...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
VRiL 
Przejeżdżał przez Wieluń
die_glock



Wiek: 34
Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 65
Skąd: Wróblew
Wysłany: 2007-09-01, 18:56   

edzia i odziu napisał/a:
Pszczółce Maji

Byl kiedys artykul o dzieciach ktore panikuja przy scenach gdy np pajak zbliza sie do Maji wiec wszystko chyba zalezy od psychiki dziecka...

karcia napisał/a:
Myślę, że wszystko zależy od dziecka, jego wrażliwości i sposobu w jaki odbiera produkcje kinowe oraz telewizyjne.

dokladnie.
ja sam sie wychowalem na bajkach typu transformersy, dragon ball itp i jakos nie przajawiam w sobie agresji ;) (a tak mi sie przynajmniej wydaje ;p )
_________________
My had has more chips in it than a Pringels factory...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW