R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ourson
2011-04-10, 12:38
Może podsumujemy pracę naszych posłów?
Autor Wiadomość
lukaszz_1 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 69
Skąd: z okolic
Wysłany: 2007-09-07, 12:31   Może podsumujemy pracę naszych posłów?

Witam, może będą wybory a może nie !!! Mam taką prośbę abyśmy podsumowali dotychczasową pracę osób w sejmie reprezentujących Ziemie Wieluńską.
1.Mieczysław M. Łuczak – PSL
2.Edward Kiedos – Samoobrona
3.Daniel Pawłowiec – LPR.
Jakoś nie miałem okazji przez te 2 lata usłyszeć nic co zrobili Ci Panowie. Może poza Panem Łuczakiem który udziela się we wszystkich imprezach organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Wieluniu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2007-09-07, 15:42   

Za same partie dostaja banie w skali ocen.
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2007-09-07, 17:22   

Wg mnie dwaj pierwsi panowie niebo więcej zrobili siedząc na stołakch samorządowych.
Ale zastanówmy się czy praca posła polega na zdobywaniu funduszy czy na reprezentowaniu głosu wyborców? Bo jakoś tematy takie dziwnie sugerują to pierwsze, taka nasza polska mentalność.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
siwy_ 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 743
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-07, 17:48   

Zwykłe poselskie szare myszy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-07, 19:55   

Pawłowiec wykazał się tym, że wytknął PiS porażkę na szycie w Brukseli(jesli sie nie mylę).

Co do Łuczaka, to czegóż oczekiwać ?? W końcu PSL to nie jest skupisko ludzi wykształconych, tak samo jak Samoobrona, (która o boże !!) miała w gminie Pątnów wysokie poparcie.
Miałem okazję widzieć chyba tylko raz posłów tych partii w TV, choć to niczego nie oznacza. Ale nie widziałem ich nawet w izbie.


*szczycie
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Ostatnio zmieniony przez Jaro 2007-09-07, 21:52, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-07, 22:24   

Z tego co mi wiadomo to Pawłowiec jest osobą która w dużej mierze pomagała w organizacji wystawy nt 1 września 1939r. w Sejmie.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
siwy_ 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 743
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-08, 17:14   

ourson napisał/a:
Z tego co mi wiadomo to Pawłowiec jest osobą która w dużej mierze pomagała w organizacji wystawy nt 1 września 1939r. w Sejmie.

a się wykazał...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
alef 
Ma stragan na targu


Pomógł: 15 razy
Wiek: 71
Dołączył: 24 Sie 2006
Posty: 626
Otrzymał 10 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-09, 12:28   

siwy_ napisał/a:
ourson napisał/a:
Z tego co mi wiadomo to Pawłowiec jest osobą która w dużej mierze pomagała w organizacji wystawy nt 1 września 1939r. w Sejmie.

a się wykazał...


Ale otwarcie "olał" i go nie było, Łuczak i Kiedos przyprowadzili na otwarcie tłum poselskiej publiki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bartek102 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 101
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 13
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-10, 14:20   moja ocena posłów--> wydaje mi sie ze rzetelna

Pozwólcie , że się z Wami nie zgodzę ! Mianowicie Poseł Mieczysław Łuczak jest jedyną osobą która wykazuje się zarówno w sejmie jak i jest na każdej uroczystości w Wieluniu. Nie rozśmieszajcie mnie tylko z pytaniem a co zrobili dla Polski? A co mógł zrobić p.Łuczak skoro był w opozycji ? Wytykać błędy partii rządzącej ! I tez to czynił wielokrotnie przemawiając z mównicy , z resztą w sposób bardzo przekonywujący nie pozbawiony emocji! Nie zapomniał również o naszym regionie , ponieważ jest na każdej uroczystości która odbywa Się w naszym mieście ! Przez to , że jest w Sejmie ma również znamienny wpływ na promocje Wieluniu ! Moi drodzy promocja która się odbył w warszawie była zoorganizowania głównie przez posła Mieczysława Łuczaka i o zgrozo zadziwiające jest pominięcie przez władze Wielunia tego faktu! Również promocja Wielunia poprzez „szlak bursztynowy” nie była by możliwa na taka skale gdyby nie otwarcie niektórych „drzwi” do wielu osobistości m.in. Marszałek województwa łódzkiego – współodpowiedzialna za przyznawanie środków unijnych!
Co do pozostałych posłów to mam o nich negatywne zdanie :
Jeden zapożyczył gminę a drugi . . . nie wiem w ogóle co ma wspólnego z Naszym regionem?

Szczerze mówiąc w następnych wyborach nie będę miał problemu z wyborem Naszego przedstawiciel , ponieważ wybór może być tylko jeden  Nasz Mieczysław Łuczak !
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bartek102 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 101
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 13
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2007-09-10, 21:08   może argumenty?

brawo dla tego Pana za merytoryczną dyskusję . . . szok
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-10, 21:51   

bartek102 napisał/a:
Szczerze mówiąc w następnych wyborach nie będę miał problemu z wyborem Naszego przedstawiciel , ponieważ wybór może być tylko jeden  Nasz Mieczysław Łuczak !

Widzę że kampania juz sie zaczęła... :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bartek102 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 101
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 13
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2007-09-11, 07:26   

jaka kampania? przeciez taki jest temat dyskusji:" :twisted: posumujemy prace naszych posłów"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-11, 16:24   

bartek102

Łuczak ponoć się wykazywał w kwestiach militarnych. Ale na stronie gover.pl, gdzie politycy są śledzeni za swoje poczynania, nie widzę go w rankingu pracowitych.

Nie wiem dlaczego tak się uparłeś na Łuczaka, wg mnie niczym się nie wyróżnia i jak co najmniej 60% posłów nie nadaje się do parlamentu. Po 2-gie Łuczak należy do PSL(socjaliści innej maści), dlatego już na miejscu ma bana także ode mnie. Bo nie chce mieć w sejmie socjalistów(wrogów kapitalizmu, przedsiębiorczości i własności prywatnej)

O dziwo znalazłem info o Kiedosie :
http://www.gover.pl/poslo...os-edward-jozef

[ Dodano: 2007-09-11, 16:26 ]
Ale jego nieobecność na głosowaniach to tylko 18%, w dodatku złożył 1 interpelację.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bartek102 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 101
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 13
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-12, 14:24   

nie rozumiem --> oceniac kogos po rankingu jakiejs dziwnej strony? wiem tylko tyle co zrobil dla naszego regionu , a nam z calym szacunkiem sprawy militarne nie są priorytetowym tematem :grin: jezeli chodzi o nasz region ! posel jest reprezentantem narodu ktory go wybiera , a ja o pawlowcu i kiedosie nie moge powiedziec nic dobrego .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-12, 19:58   

bartek102

Tą stronę wchodzą ludzie, którzy się rzeczywiście interesują polityką, znają się na niej i wypowiadają się na temat posłów. Dlatego też jest tam zerowe(0) poparcie dla PSL, Samoobrony i LPR.

A twoja wypowiedź to takie bla bla bla. Nie napisałeś dlaczego niby Łuczak jest dobry i dobrze reprezentuje. Taka "treściwa" wypowiedź to nikogo mądrego na tym forum nie przekona.
Widzę nawet że nie wiesz zbyt dużo o Łuczaku, że interesuje się militariami i pytał w sejmie o te sprawy. Swoją drogą Pawłowiec napracował się więcej, niż Łuczak, mimo że ktoś może nie lubić LPR, ale taka prawda.

[ Dodano: 2007-09-12, 20:00 ]
A fakt że masz 4 posty o Łuczaku daje do myślenia i wysuwania wniosków jakie napisał Red.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW