R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ourson
2011-04-10, 12:38
Może podsumujemy pracę naszych posłów?
Autor Wiadomość
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-10-09, 16:58   

Tak wracając do tematu, podsumujemy pracę naszych posłów


Cytat:
Mieczysław Marcin Łuczak

lista: Polskiego Stronnictwa Ludowego
okręg wyborczy: 11 Sieradz
liczba głosów: 6105

Wygłosił 116 wypowiedzi.
Zgłosił 105 interpelacji.
Zgłosił 32 zapytania, w tym;
- zapytanie w sprawie budowy obwodnicy Wielunia
- zapytanie w sprawie budowy zbiorników retencyjnych na terenie gminy Osjaków i Wieluń
- zapytanie w sprawie sytuacji w Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
- zapytanie w sprawie realizacji budowy obwodnicy Wielunia w 2007 r.
- zapytanie w sprawie stanu nawierzchni drogi krajowej nr 8 na odcinku Dąbrowa-Wieluń-Jodłowiec
Zgłosił 2 pytania.
Nie wygłosił żadnych oświadczeń.

Biura poselskie:
Biuro Poselskie Mieczysława M. Łuczaka - Polskie Stronnictwo Ludowe - ul. Plac Legionów 8, 98-300 Wieluń
Biuro Poselskie Mieczysława M. Łuczaka - ul. Wieluńska 5, 98-330 Pajęczno
Biuro Poselskie Mieczysława M. Łuczaka - ul. Mickiewicza 4A, 98-100 Łask
Biuro Poselskie w Sieradzu - ul. Wojska Polskiego 70, 98-200 Sieradz
Strona internetowa http://www.mluczak.pl/

Edward Józef Kiedos

lista: Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
okręg wyborczy: 11 Sieradz
liczba głosów: 6016

Wygłosił 24 wypowiedzi.
Zgłosił 37 interpelacji.
Zgłosił 18 zapytań, w tym;
-zapytanie w sprawie zbyt małej ilości żłobków i przedszkoli w woj. Opolskim
-zapytanie w sprawie zasadności połączenia klas w szkole podstawowej w Twardawie w woj. Opolskim
-zapytanie w sprawie potrzeby budowy mostu w Bogacicy w woj. Opolskim
-zapytanie w sprawie skutków likwidacji połączeń autobusowych we wsi Lipowa w woj. Opolskim
-zapytanie w sprawie planów likwidacji szkół podstawowych w Hajdukach i Kępnicy w woj. Opolskim
-zapytanie w sprawie planowanej zmiany nazw ulic w Opolu
-zapytanie w sprawie nieprawidłowości dotyczących działalności Ośrodka Zamiejscowego Prokuratury Rejonowej w Kluczborku z siedzibą w Namysłowie w woj. Opolskim
( trochę dziwna sprawa z tym zainteresowaniem woj. Opolskim, a nie naszym, Łódzkim - przypisek miko 005 )
Nie zgłosił żadnych pytań.
Nie wygłosił żadnych oświadczeń.

Biura poselskie:
Biuro Poselskie Posła Edwarda Kiedosa - ul. Kilińskiego 23, 98-300 Wieluń
Biuro Poselskie Posła Edwarda Kiedosa - ul. Piłsudskiego 21B, 98-355 Działoszyn
Biuro Poselskie Posła Edwarda Kiedosa - ul. Pątnów 48, 98-335 Pątnów
Biuro Poselskie Posła Edwarda Kiedosa - ul. Kościuszki 99, 98-330 Pajęczno
Biuro Poselskie Posła Edwarda Kiedosa - ul. Plac Wojewódzki 3, 98-200 Sieradz
Strona internetowa brak.

Daniel Pawłowiec

lista: Liga Polskich Rodzin
okręg wyborczy: 11 Sieradz
liczba głosów: 5685

Wygłosił 31 wypowiedzi.
Zgłosił 28 interpelacji.
Zgłosił 40 zapytań, w tym;
-zapytanie w sprawie sytuacji Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Wieluniu będącego w trakcie restrukturyzacji finansowej
Zgłosił 1 pytanie.
Nie wygłosił żadnych oświadczeń.

Biura poselskie:
Biuro Poselskie Posła Daniela Pawłowca - ul. Kościuszki 5 m. 15, 98-200 Sieradz
Biuro Poselskie Arnolda Masina i Daniela Pawłowca - ul. Kopernika 15, 05-300 Mińsk Mazowieck
Biuro Poselskie Posła Daniela Pawłowca - ul. Łęczycka 24, 95-100 Zgierz
Biuro Poselskie Posła Daniela Pawłowca - ul. Stanisławskiego 23, 99-400 Łowicz
Filia Biura Poselskiego Daniela Pawłowca w Kutnie - ul. Kilińskiego 1, 99-300 Kutno
Filia Biura Poselskiego Daniela Pawłowca w Pabianicach - ul. Traugutta 2, 95-200 Pabianice
Filia Biura Poselskiego Daniela Pawłowca w Wieluniu - ul. Reformacka 3, 98-300 Wieluń
Strona internetowa http://pawlowiec.lpr.pl/

Źródło - http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel.html

No cóż, trzech przedstawicieli naszego regionu, gdzie jeden w opozycji, czego można się było spodziewać, manny z nieba, chyba tylko u największych optymistów :lol: . Myślę, że większy pożytek byłby z oddawania głosów na partię, a nie ludzi, bo znane regionalnie nazwisko tutaj na miejscu, może jeszcze coś znaczy, tam na Wiejskiej, już nic.
I te biura poselskie ;) , a ile to było w polskich złotych, na utrzymanie jednego :?: :razz:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
boozy1 
Przejeżdżał przez Wieluń
Arek


Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 51
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-10, 01:03   

pozwolę sobie zacytować jeden z zacnych kabaretów " żenuła". a kto to jest *wogóle Daniel Pawłowiec. A ten rolnik z Dzietrznik czy z Pątnowa Edward Józef Kiedos co się tak uczepił tego Opola. Zapomniał skąd jego ród! A obiecywał tym *biedny ludziom czego to on nie zrobi, jeszcze raz " żenuła". Ja na jego miejscu wstydził bym się pokazać w Wieluniu i okolicach. Niech się wyprowadzi do Opola. Dam mu na bilet w jedną stronę

[ Dodano: 2007-10-10, 01:07 ]
*zapomniałe jeszcze o jednym . Jak nazywa się ta ulica w "STOLYCY", wiejska czy tak ?. reszte pozostawiam bez komentarza !!!!!!!!!!!!!


*w ogóle
*biednym
*zapomniałem
_________________
pozdrawiam użytkowników
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-10, 22:37   

boozy1

Pomyśleć że w Pątnowie na Samoobronę głosowało kilkadziesiąt % ludzi(chyba koło 40-50.
A ja w tamtym regionie często przebywam i w dodatku mój wujek namawiał do głosowania na Kiedosa... :roll:

A i jeszcze obok mnie mieszkała kandydatka na burmistrza Wielunia z ramienia LiD.

bartek102

Niby tak, ale na kogo ty chcesz głosować z naszego regionu ?? Na Łuczaka?? Nie dość że socjalista, zbłaźnił się niczym Kwach, to chyba nieco za stary do sejmu...
Do sejmu to powinni iść młodzi, pełni zapału ludzie 20 - 30lat. Senat jest dla Łuczaka.

Pawłowiec, cóż... Fakt że skrytykował politykę zagraniczną PiS będąc w koalicji, to punkt ma za obiektywność. Jest też pewność że nie będzie żadnych socjalistycznych zapędów, zwłaszcza po wywaleniu niedawno kilku socjalistów z LPR.

Trudno więcej coś powiedzieć o nim, chyba że sam by się odezwał na tym forum i coś powiedział... (może nawet całkiem realne - jak się uda to za kilka dni coś wrzucę...)
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bartek102 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 101
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 13
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-11, 07:18   

Drogi Mateuszu nie rzucaj słowami na prawo i lewo nie mając żadnych konkretów! Pytam po raz kolejny : czym sie zbłaźnił ?? konkrety proszę . . . :?:

wiek wg mnie ma znaczenie ale to akurat jest na plus Posła Łuczaka ! bo ciężko mi wyobrazić sobie jakiegoś 20-30 letniego oszołoma siedzącego w ławach poselskich ! Miejsce dla ludzi 20 letnich jak piszesz nie jest w sejmie lecz w sprawowaniu zacnych funkcji np bycie starostom danej grupy i to na . . . studiach! :D

*starostą
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2007-10-11, 08:07, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-11, 08:32   

bartek102


Zbłaźnił się jak Kwach, tzn schlał się podczas ważnych uroczystości(rocznicy zakończenia II WŚ to było parę lat temu)


Tym się różnimy, ja bym do sejmu wysyłał głównie młodych ludzi, a ty dziadków.
W sejmie jakoś nie liczy się doświadczenie, tylko praca, efektywność i gotowość do poświęceń. A to są główne atuty młodych ludzi, którzy mają więcej czasu i bardziej się poświęcają, chcą się wykazać. Kierują się bardziej niż starsi ideami, bo jeszcze w nie wierzą...
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bartek102 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 101
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 13
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-11, 08:46   

z tym schlaniem to wg mnie przemawia przez Ciebie gorycz !? skąd Ty bierzesz takie informacje? co jeszcze pewnie powiesz ze razem piliście ? obudź się człowieku, zaraz 9 wybije :P

co do wieku ... hmm dziadków do sejmu to fakt nie wypada brać ale czy osoba 50 letnie to już dziadek ?? nie powiedziałbym .

w ogóle nie rozumiem czemu uważasz że wiek, a co za tym idzie doświadczenie przeszkadza w byciu dobrym posłem ! :o

a Ty masz już jakiegoś swojego kandydata na którego oddasz swój drogocenny głos??
czy nastawiłeś się już tylko na narzekanie i 21 października nie pójdziesz nawet na wybory ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-11, 08:47   

Mateusz, a doświadczenie, które w pracy polityka musi iść razem w parze z wiekiem, co z nim, przecież tego nie nabywa się ot tak sobie z dnia na dzień... :?:

bartek102
, Mateusz niestety nie ma prawa jeszcze głosować, na razie może jedynie powybrzydzać intelektualnie na forum.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bartek102 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 101
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 13
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-11, 08:59   

ahh rozumiem . . . i wszystko jasne :D

ciekawe tylko skąd młody takie newsy ma o pośle Łuczaku ?
ma 17 lat i mówi ze poseł zbłaźnił sie kilka lat temu ?? to w wieku 10 lat Mateuszek miał chyba bujną wyobraźnie a może sny . . . ahh te sny . . . :lol:

tylko czemu oczerniają człowieka ?? nieładnie ... :neutral:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-11, 09:15   

bastek102, Jaro

Przepraszam pomyliło mi się... 20-30-latkowie do stanowiska wykonawcze, a w sejmie głównie ludzie w wieku średnim powinni być. Łuczak dziadkiem nie jest, ale skoro o tym mowa to zobacz, że w PSL(członkowie partii) nie ma ludzi młodych.(jakiś wyjątek może się znajdzie)

A co do tego schlania, ja tam nie wiem jak było...(powtarzam to co słyszałem na forum i od znajomych) To że ktoś lubi wypić to nie moja sprawa, tyle że Łuczak zrobił to publicznie na ważnej uroczystości. Co prawda pijani politycy stają się u nas normą, ale Warszawa czy Kijów to od Wielunia są dość daleko.

bastek102

Generalnie nie będę mógł głosować w tych wyborach z racji, że miesiąc po nich mam dopiero 18stkę. Z tej trójki kandydatów na razie nie wiem, który rzeczywiście się nadaje.
Jak już pisałem i pisać będę na socjalistów głosować nigdy nie będę, a PSL taki lewicowy bardziej. Np. Łukasz Foltyn to id.... skończony wg mnie, czytałem jego pewną wypowiedź i słyszałem te głupoty o nowoczesnych technologiach w spocie wyborczym.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bartek102 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 101
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 13
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-11, 09:43   

widzisz kolego . . . najpierw mówisz ze był pijany za chwile, że ty pewny nie jesteś i nie wesz jak tam było . . . - a ludzie na forach mówią różne niestworzone rzeczy !
Prawdziwą sztuką jest wyłapać prawdę od fałszu i oczerniania ludzi oraz dyskredytowania ich w oczach wyborców !

Ja mam nadzieję że któryś z Naszych dostanie się do Parlamentu ! I mówiąc Nasi nie mam na myśli poszczególnego ugrupowania lecz ludzi z Naszego regionu z naszych okolic , z naszego Powiatu . . .

Bo kto lepiej zajmie się naszymi problemami. . .Człowiek z Sieradza , Piotrkowa , Bełchatowa?
czy swój człowiek . . . ? Odpowiedź jest oczywista.

Wg mnie Łuczak nadaje się najlepiej do reprezentowania Nas ! dlaczego?

http://www.mluczak.pl/ - to strona Posła, właśnie tam wyczytałem istotne informację i przekonałem się o słuszności mojego wyboru!

Pawłowiec , Kiedos - kontrkandydaci . . . a właściwie ich brak ponieważ jak wcześniej pisałem Pawłowiec to jest INTRUZ - nie nasz ! spadochroniarz! przylepił się tylko do naszego okręgu - co on wie o naszych problemach? w czym on nam może pomóc i gdzie go szukać ? może trzeba by udać się do szczecina ?

Kiedos - o tym Panu nie chce sie wypowiadać bo szkoda gadać . . .

zdecydujemy sami, żebyśmy jednak nie popełnili błędu że o naszych losach będzie decydował człowiek który w Wieluniu był może 10 razy . . .

szperając po necie znalazłem artykuł http://www.gazetawyborcza.pl/1,75248,3847288.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-11, 15:00   

bastek102

Generalnie tak samo można powiedzieć o tym, że Pawłowiec to intruz. Niby to tyko gadanie na forum... Postaram sie coś znaleźć o nim, albo prosto od niego jakąś wypowiedź na temat dlaczego on a nie np. Łuczak.

[ Dodano: 2007-10-11, 15:01 ]
W końcu to że urodził się w Szczecinie nie znaczy że nie dba wystarczająco o nasze interesy...
Wiesz że Gazeta Wybiórcza jest mało lubiana na tym forum(relacjonowanie drogi S8), a tym bardziej mało obiektywna.(do czego się przyznali)
Podaj mi lepsze źródło, bo jak się z nim spotkam będę miał czym argumentować.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
siwy_ 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 743
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-11, 17:07   

bartek102 napisał/a:
A co do tego schlania, ja tam nie wiem jak było...(powtarzam to co słyszałem na forum i od znajomych)
powtarzasz moje słowa
bartek102 napisał/a:
czym sie zbłaźnił ??
już pisałem na forum: 1. września 2004, wizyta prezydenta Kwaśniewskiego w Wieluniu - pijany Łuczak tańczy i śpiewa na scenie do muzyki orkiestry wojskowej. Powtarza non stop, że dzisiejszy dzień to sukces Wielunia i rejonu, bo "jesteśmy w każdej telewizji". Wiele osób odchodzi z Placu Legionów z niesmakiem (w tym ja). Z zażenowaniem przygląda się temu burmistrz, który również stoi na scenie, ale "nie robi wiochy" takiej jak Łuczak. Chyba niezbyt odpowiednia chwila na taką zabawę, nie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bartek102 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 101
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 13
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-11, 22:06   

następny który pisze o schlaniu ! człowieku ty nie masz zadnych konkretów tylko jakies ploty podslyszane od kontrkadydata??!! zachowujecie sie jak przekupki na rynku . . . ble ble a konkretów zero !

a to że mówił przez mikrofon że słyszyła o Nas ( o rocznicy wybuchu wojny ) cała Polska to chyba szczera prawda !! I przyznasz że niefortunnie sam wymieniłeś, kolejne osiągnięcie Posła Łuczaka . . . Promocja miasta . . .

pozdrawiam , więcej obiektywizmu i realnego spojrzenia na świat . . .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
siwy_ 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 743
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-11, 22:39   

bartek102 napisał/a:
człowieku ty nie masz zadnych konkretów tylko jakies ploty podslyszane od kontrkadydata
człowieku ja tam byłem, ja to widziałem i nie usłyszałem tego od żadnego kontrkandydata...
bartek102 napisał/a:
a to że mówił przez mikrofon że słyszyła o Nas ( o rocznicy wybuchu wojny ) cała Polska to chyba szczera prawda !! I przyznasz że niefortunnie sam wymieniłeś, kolejne osiągnięcie Posła Łuczaka . . . Promocja miasta . . .
lecz się, ok? to że mówił o tym, że nas pokazują w tv, nie jest równoznaczne z tym, że promował miasto. Powiem ci, że za*ebiście miasto promował, robiąc wiochę i bawiąc się po pijaku w rocznicę tak tragicznego dla Polaków wydarzenia. Do Adminów: dajcie mu warna, bo spamuje

Proszę o spokój i nie udzielanie uwag administracji co ma robić, tym bardziej, że obrażasz użytkownika, każąc mu się leczyć.
Po warnie dla obydwu? (pyt. retoryczne)
Ferbik
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2007-10-11, 22:41, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bartek102 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 101
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 13
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2007-10-12, 07:19   

Ferbik spokojnie, tak się składa, że to świadczy o kulturze tego Pana a nie o mojej ;-)

podsumowując "siwy" uważasz, że skoro powiedział o tym , że oglądała nas dziś w telewizji całą Polska - to nie skłamał lecz powiedział szczera prawdę !

i trudno nie zgodzić się , że to była Posła ( wówczas Starostę Powiatu ) zasługa! więc miał prawo powiedzieć o tym Tobie przez mikrofon :D

a czy był pijany ?? hmm nie sądzę . . . Siwy nie oceniajmy ludzi przez pryzmat takimi jakimi sami jesteśmy . . . ( zrozumiałeś :P )
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW