R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ourson
2011-04-10, 12:38
Może podsumujemy pracę naszych posłów?
Autor Wiadomość
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-12, 12:09   

bartek102
Takie odwracanie kota ogonem...

Bo nie każdy człowiek wykazuje stan nietrzeźwości podczas święta narodowego...(Kwacha w to nie mieszajmy) Widać, że oprócz Ciebie, nikt więcej nie zaprzecza tym info o Łuczaku. Ja tam słyszałem od rodziców coś na ten temat i mi to generalnie wystarcza, ale zawsze można poszukać relacji z TV, jeśli jest coś takiego w archiwach iTVP.pl
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
siwy_ 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 743
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-12, 13:27   

bartek102 napisał/a:
podsumowując "siwy" uważasz, że skoro powiedział o tym , że oglądała nas dziś w telewizji całą Polska - to nie skłamał
czy ja napisałem, że skłamał??Nie. Napisałem, że samym wypowiedzeniem słów "pokazują nas w każdej telewizji" chyba nas nie promował, tylko stwierdził fakt. Czy to jest takie trudne do zrozumienia?
bartek102 napisał/a:
a czy był pijany ?? hmm nie sądzę
twój problem
bartek102 napisał/a:
Siwy nie oceniajmy ludzi przez pryzmat takimi jakimi sami jesteśmy . . . ( zrozumiałeś :P )
żal...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-10-18, 12:21   

Tak sobie czytam i widze, że rozmowa sie troszkę zaostrzyła.
Wracając do tematu, trzeba rozlliczyć naszych posłów. i to w sposób kompetentny. Przy zestawieniu jakie przedtawił "Miko005" widac wyraźnie, że najwięcej w ramach naszego regionu udzielał się poseł Łuczak. Kiedos zakochany jest w opolszczyźnie, a Pawłowiec...
Nie znam, ale on bardziej konentrował się na sprawach Europejskich niż lokalnych. poza tym u mnie dyskwalifikują go dwie rzeczy: przynależnośc do faszystowskiej Młodziezy Wszechpolskiej i LPR (ta nowa). Ta która odstąpiła od własnych wartości, żeby tylko dostać się do sejmu paktując z UPr-em i Prawicą RP.
Co do pana Zarzyckiego... Nie lubie Zajączków skakających po partiach. zarzycki był posłem z ramienia PSL-u, potem wskoczył do PiS-u, a teraz jest w PSL - Piaście. To jest taki osobnik dietetyczny, który po ewentualnym dostaniu sie do sejmu może tez sobie skakać, jesli tylko ktoś mu coś zaproponuje.
Pan Jasiński z Masłowic.. nr 16 na liście, troszkę daleko...
Popieram słowa przdmówców, którzy pisali, że trzeba głosować na kogoś z naszego regionu, a nie Sieradza, Łasku Pabianic itd. Z obecnej listy chyba najlepsze obecnie wrażenie i najbardziej aktywny jest Łuczak. poza tym trzeba głosowac na te partie, które wyraźnie mówią, że trzeba zwalczać "kaczyzm", a teoretyczna koalicja Po z PSL-em, daje takie szanse.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-18, 12:34   

Collina napisał/a:
zarzycki był posłem z ramienia PSL-u, potem wskoczył do PiS-u, a teraz jest w PSL - Piaście.

Jeśli mówimy o tym samym Zarzyckim Szczęsnym - to startuje z PiSu.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-10-18, 15:16   

mogę się mylić, ale członkowie PSL-Piasta startują z list wyborczych PiSu. i dlatego tak właśnie jest.wiadomo, że sami jako piast nie mieliby żadnych szans dostac się do Sejmu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2007-10-18, 16:01   

Colina nie siej propagandy,Zarzycki nigdy nie był w PiS.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2007-10-18, 17:17   

Collina napisał/a:
poza tym trzeba głosowac na te partie, które wyraźnie mówią, że trzeba zwalczać "kaczyzm", a teoretyczna koalicja Po z PSL-em, daje takie szanse.


Trzeba głosować rozsądnie i wg własnych wartości i własnego zdania a nie tak jak nam ktoś mówi, że tak "trzeba"

Szczerze mówiąc Łuczak faktycznie sie gdzieniegdzie pokazywał i było trochę o nim słychać przez ostatnią kadencję sejmu, a nazwiska Kiedos i Pawłowiec kojarzą mi się tylko z ostatnich plakatów kampanii wyborczych, bo jak zostali wybrani to było tak cichutko....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2007-10-18, 17:23   

Zarzycki jak i jego ojciec /też poseł/ jeden z założycieli Spółdzielni Mleczarskiej był zawsze ludowcem.Nie znam wszystkich jego dokonań na niwie poselskiej ale wiem że w rozwój SDM był i jest bardzo zaangażowany w przeciwieństwie do innych posłów naszego regionu gdzie jeden bardzo lubi oficjalne uroczystości a drugiego interesują tylko losy Opolszczyzny.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hubert18 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 162
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-18, 17:47   

Collina napisał/a:
Z obecnej listy chyba najlepsze obecnie wrażenie i najbardziej aktywny jest Łuczak

A w czym konkretnym przejawiła się aktywnośc posła Łuczaka ?
Nawiasem pisząc, czy przypadkiem mama Colliny (Pani Maria Duszyńska była pracownica w Starostwie Powiatowym) nie była (nie jest) w PSL-u ? To by wyjasniało Twoje zaangażowanie w popieranie Pana Łuczaka.
Collina napisał/a:
a Pawłowiec...
Nie znam, ale on bardziej konentrował się na sprawach Europejskich niż lokalnych

Pawłowiec pomógł w organizacji wystawy w Sejmie o Wieluniu.
Collina napisał/a:
Pan Jasiński z Masłowic.. nr 16 na liście, troszkę daleko...

Pan Jasiński ma miejsce numer 6 na liście PO . Prosze uważnie czytać listy wyborcze Panie Collina
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ryba 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 427
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2007-10-18, 19:26   

Szczęsny-Zarzycki jest członkiem PSL Piast - startuje z PiS, bo obie te partie zawarły porozumienie, że kandydaci tej pierwszej wystartują z list PiS, co notabene daje dużo większe szanse Zarzyckiemu na wejście do sejmu, bo ten cały Piast to poparcie ma cieniutkie. a Jasiński rzeczywiście 6-te.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-18, 21:45   

Może niekoniecznie w temacie ale nie chciałem zakładać odrębnego wątku.
Nie chciałbym być posądzony o prowadzenie kampanii wyborczej ale wydaje mi się że znalazlem odpowiedniego kandydata do Sejmu (oczywiście mi on odpowiada ale innym nie musi).
To Cezary Tomczyk z Platformy Obywatelskiej (pozycja nr 3 na liście).
Chłopak ma dopiero 23 lata ale już pewne doświadczenie. Startował 2 lata temu z list PO do Sejmu, rok temu został radnym miejskim w Sieradzu (przyjrzałem się jego wynikowi wyborczemu rok temu - zdobył czwartą liczbę głosów w Sieradzu - coś koło 370 głosów). Myślę że to niezły wynik i chłopak chyba sie rozwija.
Ponieważ chcę zagłosować na PO a nie ma tam żadnego kandydata z Wielunia to chyba zagłosuję na niego bo uważam że trzeba dawać szanse młodym.
Dla zainteresowanych jego strona: www.cezarytomczyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-10-18, 22:00   

mareks napisał/a:
Colina nie siej propagandy,Zarzycki nigdy nie był w PiS.


nigdzie nie napisałem, że Zarzycki był lub jest w PiSie. Napisałem tylko, że startuje z list PiSu.

Cytat:
A w czym konkretnym przejawiła się aktywnośc posła Łuczaka ?
Nawiasem pisząc, czy przypadkiem mama Colliny (Pani Maria Duszyńska była pracownica w Starostwie Powiatowym) nie była (nie jest) w PSL-u ? To by wyjasniało Twoje zaangażowanie w popieranie Pana Łuczaka.


nigdzie nie angażuje się specjalnie w promocje czy agitacje Pana Łuczaka.
Napisałem jedynie, że moim zdaniem trzeba głosować na ludzi stąd, którzy będą walczyć o nasze sprawy. A z tych, których mamy do wyboru najlepszy jest Łuczak, tym bardziej, że MOIM ZDANIEM trzeba zwalczać "kaczyzm". To wszystko, ale miło, ze przynajmniej na 3 dni przed wyborami rozgorzała dyskusja.
Jeśli macie ciekawszych kandydatów, to prosze o propozycje.
Propozycja Reda, ciekawa, ale z Sieradza, a S8 być przeprowadzona przez Wieluń, a nie przez Sieradz.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-18, 22:05   

Collina napisał/a:
Propozycja Reda, ciekawa, ale z Sieradza, a S8 być przeprowadzona przez Wieluń, a nie przez Sieradz.

Ja po argumentacji oursona nt zalet i wad obu wariantów przebiegu trasy S8 nie jestem juz zatwardziałym zwolennikiem wariantu południowego. Nie wyznaje zasady "S8 przez Wieluń albo smierć". Dlatego nie przeszkadza mi że Cezary Tomczyk jest zwolennikiem S8 przez Sieradz. Widzę raczej jego plusy - młodość, przebojowość, wykształcenie i przynależność partyjną :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-10-18, 22:35   

red napisał/a:
Widzę raczej jego plusy - młodość, przebojowość, wykształcenie i przynależność partyjną :D


to są niewątpliwie jego plusy, ale ja mimo wszystko jestem za naszymi. Szkoda, że tylu młodych i znajomych ludzi startowało w wyborach samorządowych, a nikt z nich do sejmu. Wtedy moglibyśmy popierać naszych młodych i pełnych zapału ludzi...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-10-18, 22:42   

Collina napisał/a:
Szkoda, że tylu młodych i znajomych ludzi startowało w wyborach samorządowych, a nikt z nich do sejmu. Wtedy moglibyśmy popierać naszych młodych i pełnych zapału ludzi...

Bo ludzie głosowali z jednej strony za ludźmi, o których już było słychać ale niestety się nie sprawdzili, a po drugie - z zawiści, żeby czasem młodzi się nie dostali.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW