R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ourson
2007-12-11, 18:40
Zbieranie podpisów
Autor Wiadomość
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-15, 15:40   Zbieranie podpisów

Witam!

Organizuję zbieranie podpisów, można zarobić kilkanaście złotych za godzinę, w zależności od efektów. Praca jest od teraz do końca przyszłego tygodnia, czyli ponad tydzień.
Pracować mogą także osoby niepełnoletnie.

Płaca:
Płacę osobiście przy odbieraniu listy z podpisami poparcia.

Czego oczekuję ??
Kultury osobistej i przyjaznego nastawienia do ludzi.


Kontakt i szczegóły:

tel. kom. 781 840 225 lub na GG w profilu...
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-15, 16:53   

Podpisy na którą partię?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-15, 17:10   

Ferbik

Na pewno nie na SLD, ani na PiS... :p

Tylko na tą partię co należy. Sam już zbierałem i znalazłem odpowiednich ludzi do pomocy, którym płacę od ręki.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-15, 17:22   

Jeżeli mają to być podpisy na UPR to wróżę kiepskie zarobki ;) Poparcie dla tej partii jest bardzo znikome (tak mówią wszystkie sondaże)
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-15, 17:29   

Mateusz, Jakbyś powiedział na jaka partię to może wtedy znaleźliby się chętni :)
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-15, 17:47   

gregg

Mało która stacja TV prowadzi sondaże z UPR, bo jest im to nie na ręke. Ale poparcie UPR jest rzędu 7-9% łącznie z Partią Marka Jurka. Zresztą twoja opinia jest tak obiektywna, bo popierasz LiD więc zachowaj je dla siebie ;)

Ja w ciągu godziny stania przed sklepem zebrałem ok. 20 podpisów. Zresztą to co dobre, samo się zareklamuje. A g**** czyli np. SO lub jakieś tego typu partie, to muszą fałszować listy poparcia. Także PSL kiedyś fałszowało listy.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Ostatnio zmieniony przez Mateusz 2007-09-17, 19:17, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2007-09-15, 17:54   

Czy UPR nie startuje do wyborów razem z LPR?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-15, 18:28   

Cytat:
Co do PO: z uwagi na to, że jest gęsto poprzetykana agenturą wszelaką, jest to sojuszniczka niebezpieczna. W przedpoprzednich wyborach zostaliśmy przez nich wyrolowani na cacy. Tym razem PO postępuje uczciwie: nie chcą współpracy, bo uważają, że będą z tego tylko kłopoty: więcej wyborców może im z tego powodu uciec do PiS, niż my przyniesiemy - tym bardziej, że wielu naszych wyborców może na nas nie zagłosować - właśnie z uwagi na takiego koalicjanta. Oni stracą - a my też najprawdopodobniej nie wejdziemy.

Co do PiS - nie ukrywam, że traktowałem i traktuję PiS jak złego Dżinna wypuszczonego z butelki by rozwalić Układ, który stworzył III RP. Niestety: PiS (proszę porównać moje wpisy ze stycznia-lutego!) zaczął przekabacać ludzi Układu na swoją stronę, od czego zaczął się budować Nowy, Lepszy Układ. Użyteczność PiS stała się więc ujemna. Oczywiście - zawsze można było taktycznie jakieś porozumienie wyborcze z PiS zawrzeć - ale ani UPR ani PiS nie wykazują w tym kierunku zbytniej ochoty.

Doskonale to rozumiem: PiS woli BMW (Biernych, Miernych ale Wiernych) - a my mamy pretensje do absolutnie amoralnych metod PiS-u.

0. Zasady zobowiązują:

1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem

2. Nie będzie koalicji z Samoobroną

3. Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.

4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy

5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS

6. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu działaczy opozycji w latach 70.tych

7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.

8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.

9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.

10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.

11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.

12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencję.

13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).

14. Zredukujemy administrację państwową

15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.

16. Dla mnie raz dane słowo jest święte... (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006)

Można dodać do tego z ostatniej chwili:

17. Możliwe są różne tricki by uniknąć odwołania ministrów przez opozycję np. odwołanie ministrów przez Prezydenta, a następnie ponowne ich powołanie. Ale my do tego typu metod uciekać się nie będziemy.

- czy ktoś mógłby znaleźć oryginał tej wypowiedzi p.Premiera? Gdzieś tak dwa-trzy tygodnie temu?

Tyle co do PiS. Oczywiście nie ma mowy o współpracy z LiD-em (jak sugeruje z rozpaczy któryś Komentatorów) i nie bardzo widać korzyści ze współpracy z PSL-em (choć, jako zagrożony nie wejściem do Parlamentu, powinien zgłosić chęć współpracy). Możliwa jest natomiast współpraca z LPR (i PRz). Oczywiście pod warunkiem zerwania przez LPR z "Samoobroną". Nie ukrywam, że przekonuję do tego WCzc.Romana Giertycha od dwóch miesięcy - i jeśli mi się to uda i "Samoobrona" z tego powodu nie znajdzie się w Sejmie - to zawsze będzie coś. Za co nasi Posłowie będą chwaleni.


Wypowiedź byłego prezesa i załozyciela partii - JKM

A tu coś nowszego, tj w sensowmne wytłumaczenie dlaczego koalicja z LPR i PRz(Markiem Jurkiem). Konferencja UPR z sejmu jest tu .

Można też obejrzeć dość obiektywną relacje TVN na temat UPR -->



Reszta info na youtube.pl pod hasłem UPR TV

Mateusz raz już usunąłem Twojego posta bo się powtarzała treść z innego tematu.
Proszę nie robić tak na przyszłość.
Ferbik
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2007-09-15, 20:37, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2007-09-15, 19:36   

Mateusz jak Ty sobie poradzisz z tym dyskomfortem że przywódca Twojego ugrupowania tak mocno był przez CIEBIE krytykowany na tym forum.
Bo teraz Giertych jest przywódcą ugrupowania.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-15, 20:28   

mareks

Ja też go krytykuje... Ale po obejrzeniu tych video, chyba rozumiesz że decyzja UPR w sprawie połączonych list wyborczych była rozsądną decyzją. Poniżej jest relacja z Gdańska.
Wszyscy wiedzą, że między UPR a LPR jest spora różnica programowa. Ale LPR ma jeszcze pewne zasady moralne, których nie ma PiS(afera taśmowa i patrz mój podpis), a PO jest mało wiarygodna, co było przykładem w 2001 roku.

Cytat:
Świat telewizyjny jest innym światem niż rzeczywisty*. Każdy - kto widział dziś na gdańskiej starówce dzieci proszące o możliwość zrobienia sobie fotografii w mundurku z panem ministrem Romanem Giertychem i pytające w jakiej gazecie będą, nauczycieli dziękujących za zdjęcie z ich barków ministerialnej biurokracji i młodzież tłumnie otaczającą ministra "do zdjęcia" - musiał zadać sobie pytanie: gdzie te "tłumy, które go nienawidzą?... Sam sobie je zadałem.

W sali NOT zaprezentowaliśmy kandydata (99%) na 1 miejsce listy w wolnościowym Gdańsku - pana Janusza Korwin-Mikke. Duża sala wypełniona dziennikarzami i tłumem sympatyków słyszała słowa pana Ronalda Reagana, które przytaczałem z przemówienia sprzed 17 lat w Stoczni Gdańskiej. Pokazywałem też, że nauczyciele - jako pracownicy najemny - oddają podobnie jak reszta Polaków w ich sytuacji - ok 70 procent zarobionych pieniędzy politykom do budżetu.

Tak jak Stocznia jest symbolem wolności dla Polski, tak na scenie politycznej UPR jest symbolem wolności gospodarczej. Oryginałem, nie podróbką jak prawie wolnościowa PO.
A "prawie", jak w Polsce wiemy, robi wielką różnice...

Jak napisał jeden z internetowych komentatorów - "całą konferencję Giertych mówił UPR-em!".

TVP3 (tylko?) transmitowała dziś część główną konferencji. Jutro odbędą się konwencje co najmnej 3 formacji. Osłabionej odejściem tzw. konserwatywnego skrzydła PO, PiSu i porozumienia LPR, PR i UPR. (około 12-14)

Przedstawimy hasło kampanii, przedstawimy liderów list, przedstawimy naszą nową ofertę dla Polaków. Serdecznie zapraszamy!

Dziś w nocy ma ruszyć internetowa kampania skierowana do sympatyków UPR i zwolenników wolności. Dziś też, sondaże dały połączonym siłom naszych formacji 7 % poparcia.

Tylko wysiłek nas wszystkich da nam szansę by głosić nasze idee w polskim parlamencie!


Wojciech Popiela
Prezes UPR


* Świat prasowy także ma z rzeczywistością niewiele wspólnego. Kto oglądał bezpośrednią relację w tv niech porówna z realcją "Gazety Wyborczej".
http://miasta.gazeta.pl/t...12,4490746.html

Ferbik

Przepraszam, ale byłem na innym komputerze, który strasznie "mulił, więc myślałem że jakiś błąd przeglądarki. Post był powtórzeniem, myślałem że maj-kel go nie czytał, skoro się pytał.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-15, 21:04   

Mateusz:
Obawiam się, że chamstwo Romana jest nie mniejsze, a może większe, niż "chamstwo" PiS, a układ jest faktem.
Pojutrze prześlę linki, z dnia dzisiejszego
a dzisiaj starsze linki, bardzo ciekawe
http://www.radiomaryja.pl...2.11.rn18tv.mp3
http://www.radiomaryja.pl....02.11.rn21.mp3
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-16, 13:42   

Zygmunt Stary

Nie przesadzajmy że Roman Giertych należy do układu, bo sam Wojciech Popiela zdecydował się na alians wyborczy z LPR, ponieważ LPR w przeciwieństwie do PiS nie ma żadnych powiązań.

2-gi sukces Wojciecha Popieli(prezesa UPR), to przekonanie ludzi z LPR do zmiany programu gospdoarczego LPR tj. za likwidacją podatku dochodowego:

Rzeczpospolita napisała dzisiaj, że w wyniku działań naszych kolegów z LPR i Prawicy, 10 milionów Polaków nie będzie musiało płacić podatku dochodowego. Jest to doskonała wiadomość! Robimy i będziemy robić wszystko co możliwe, by wasze pieniądze zostały w waszych rękach.! Przekonałem pana premiera Romana Giertycha, by uczynić krok dalej: zlikwidujemy podatek dochodowy wszystkim przedsiębiorcom rozliczającym się PIT’em! Nikt nie będzie zaglądał zwykłym ludziom do kieszeni! Unia Polityki Realnej podkreśla raz jeszcze: wasze pieniądze w waszych rękach.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-16, 15:49   

Mateusz:
Nigdzie nie napisałem, ze Roman Giertych należy do układu. Napisałem, że mam prawo od niego, jak i od wszystkich sprawujących jakąkolwiek władzę, oczekiwać większej kultury.
Niestety myślę, że się nie doczekam.
Jedynie Chrystus był sługą wszystkich. I tylko Jego królowanie ma godność i sens.
Jedynie Papież jest sługą, sług bożych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-25, 20:56   

Zygmunt Stary
Wszystko już jasne, o kulturze nie będę więcej mówił, dodam że sie ludzie z PiS smieją z Kwaśniewskiego, który był po pijaku, a zapominają te słowa "my jesteśmy tam gdzie kiedyś, a oni tam gdzie stało ZOMO". Pan Kaczyński wypowiedział te słowa będąc trzeźwym w 100%.

Aha mała prośba do Administratora... Temat już można zamknąć bo akcja się skończyła.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-28, 22:45   

Mateusz, dziś w Faktach TVN przy okazji materiału na temat płacenia przez Renatę Beger za podpisy na listach wyborczych ukazały się wypowiedzi konstytucjonalistów że płacenie zarówno za same podpisy jak i osobom zbierającym podpisy jest niezgodne z prawem. Możesz się do tego ustosunkować :?:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW