R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: karcia
2008-03-27, 21:16
You Can Dance
Autor Wiadomość
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2007-09-16, 14:14   You Can Dance

Lubie ogladac programy, w ktorych wylania sie najlepszych tancerzy. IMO jest to o niebo lepsze, niz inne programy muzyczne. Mala probka mozliwosci polskich tancerzy:



To Kamil Kucharzewski. 11-latek. Jest v-ce mistrzem w Electro Boogie na swiecie. Nie dostal sie, bo jury twierdzi, ze jest za mlody. Moim zdaniem znalazlby sie w finale. Macie swoich faworytow? Chyba bedzie to jeden z nielicznych show, ktory ciagnie mnie do szklanego pudla.

PS. Wie ktos co to za nuta w tle? :>
EDIT:
to Sonic Division - Born to dance
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-16, 15:19   

Wczoraj oglądałam ten program na TVN i muszę przyznać, że bardzo mi się spodobał. ;) Ciekawie to wszystko wygląda i zgłaszają się tam ludzie, którzy naprawdę potrafią tańczyć.
Fajnie na coś takiego popatrzeć, tym bardziej, że nie chodzi tylko o umiejętności taneczne, ale także o różne, interesujące osobowości.
Ogólnie "You Can Dance" nieźle jest zmontowany, odpowiednio dobierają muzykę i ciągle coś się dzieje.
Kinga Rusin według mnie, jak najbardziej sprawdza się w roli prowadzącej.
Także zachęcam do oglądania. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-16, 20:53   

Ten koleś z bródką sprawia wrażenie strasznie bucowatego. Raz widziałem jak mu jeden gość pojechał i nie potrafił się odezwać :P
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-09-16, 21:24   

W sobotniej „UWADZE” w TVN był program poświęcony temu chopaczkowi, talent niesamowity, ten taniec, który zaprezentował na tym castingu to jego aranżacja, zresztą większość układów tanecznych tworzy sam.
No i kto tam zasiada w tym jury, skoro chłopak to osoba na światowym poziomie tancerz, a Oni pytają go jakie ma już osiągnięcia. Jak mogą oceniać coś, o czym nie mają pojęcia, bo jak można nie znać „ziomka”, który jest v-ce mistrzem świata w Electro Boogie.

Kamil Kucharzewski, to jedyny rodzynek tego show, reszta programu to kicz, ja tego nie oglądam.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-16, 21:25   

miko 005 napisał/a:
No i kto tam zasiada w tym jury, skoro chłopak to osoba na światowym poziomie tancerz, a Oni pytają go jakie ma już osiągnięcia. Jak mogą oceniać coś, o czym nie mają pojęcia, bo jak można nie znać „ziomka”, który jest v-ce mistrzem w Electro Boogie na świecie.

miko masz absolutną rację, chociaż mogło wyglądać na to, że oni go pytają żeby uświadomić telewidzów, chociaż po ich reakcji widać, że nie mieli o tym pojęcia. Żenada zatem. Jak można prowadzić taki program nie znając największych talentów w tej dziedzinie w naszym kraju?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2007-09-17, 14:35   

Młody jest niesamowity. Chciałem obejrzeć sobie na youtube, ale niestety TVN zgłosił naruszenie praw autorskich .
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2007-09-17, 14:36, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
siwy_ 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 743
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-17, 20:34   

Pokazywali tego chłopca kilka dni temu na tvn24 w "Prosto z Polski". Wymiata koleś i jaki sobie image wykreował :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-11-20, 18:21   

Zbliza się finał tego programu, ciekawa jestem kto wygra. Mam nadzieję,ze nie Diana, działa mi na nerwy, tańczy cały czas to samo :/
Niestety moja faworytka Natalia odpadła :(
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-12-03, 22:40   "Gleba" wygrał "You can dance"

Najlepszym tancerzem I polskiej edycji programu "You can dance" został Maciej Florek, nazywany przez kolegów Glebą. Wygrał stypendium taneczne na Broadwayu i 100 tysięcy złotych.

Łzy Kingi Rusin, kłótnie Agustina Egurroli z Michałem Pirógiem i stojąca owacja publiczności dla Natalii... to tylko niektóre momenty, które zapamiętają widzowie "You can dance - po prostu tańcz".
Wygrał Maciej Florek, znany lepiej jako Gleba.
"Kiedy pojawił się pomysł, aby amerykański program o tancerzach przenieść do polskiej telewizji, wiele osób nie wierzyło, że to się uda" - opowiada Kinga Rusin, prowadząca "You can dance - po prostu tańcz". "Uważali, że w Polsce nie znajdziemy tancerzy na tak wysokim poziomie jak w Stanach, i że nie uda nam się wzbudzić w widzach wielkich emocji" - dodaje.

Okazało się, że program co tydzień ogląda średnio trzy miliony ludzi, po każdym odcinku fora internetowe puchną od wpisów, a młodzi tancerze stają się gwiazdami mediów.

Głos mu zadrżał...

W czym tkwi tajemnica sukcesu? Pewnie w wielkich emocjach. Dla uczestników "You can dance - po prostu tańcz" jest szansą na otwarcie drzwi do kariery poprzez stypendium taneczne w najlepszej szkole tańca na świecie "Brodway Dance Center". Nic dziwnego, że ich występom towarzyszą wielkie nerwy. Udzielają się one także jurorom. Agustin Egurrola drżącym głosem czytał wynik głosowania widzów. "Jest to najtrudniejszy moment w programie. Wzięliśmy odpowiedzialność za wybór uczestników. Obserwowaliśmy ich podczas castingów, obozu w Paryżu oraz ich rozwój. Ale decyzja, kto odpadnie należy do widzów" - opowiada Agustin Egurrola. "Czasami werdykt widzów jest zaskakujący" - dodaje. Zaskakujące były też rozmowy samych jurorów. Dochodziło do kłótni między Egurrolą a Michałem Pirógiem. Agustin tłumaczy, że wynikały one z różnic w sposobie postrzegania świata. "Prywatnie się lubimy" - dodaje Agustin.

Nie jestem cyborgiem

Kinga Rusin jest z uczestnikami od pierwszego castingu. "Mogłam się pojawić dopiero w finałowych odcinkach. Chciałam jednak ich poznać" - mówi. Bardzo zżyła się z tancerzami i kiedy widzowie zadecydowali, że z programu ma odejść Natalia Madejczyk, Kinga popłakała się. "Nie przypuszczałam, że tak zareaguję, ale nie wstydzę się tego. Musiałabym być cyborgiem, żeby nie przejmować się tymi młodymi ludźmi" - mówi. Kinga obiecała, że nie pozwoli zapomnieć o Natalii. "Mam wobec niej pewien plan, którego na razie nie mogę zdradzić" - opowiada. Na pożegnanie Natalia dostała owację na stojąco. "To wielka nagroda od publiczności zarezerwowana tylko dla najlepszych artystów" - tłumaczy Egurrola.

źródło - www.dziennik.pl

No i zaglebiście, że Maciek wygrał. :D Co prawda nie oglądałam tego programu systematycznie z odcinka na odcinek, ale zrobił na mnie wielkie wrażenie.
W ogóle uważam, że produkcje TVN są zwykle na wysokim poziomie i warto poświęcić trochę swojego czasu na zobaczenie ich.

you can dance.jpg
Plik ściągnięto 22142 raz(y) 10,89 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-12-03, 22:44   

karcia napisał/a:
No i zaglebiście, że Maciek wygrał.

Również się cieszę :)
karcia napisał/a:
W ogóle uważam, że produkcje TVN są zwykle na wysokim poziomie i warto poświęcić trochę swojego czasu na zobaczenie ich.

Racja, ale szkoda trochę że my Polacy nie potrafimy wymyśleć nic fajnego sami, tylko rżniemy pomysły z zachodu. Co do tytułu to trochę głupkowaty.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-12-03, 23:12   

Mówienie że ten chłopak jest wicemistrzem świata jest duży uproszczeniem, z tego co wiem to posiada ten tytuł ale w kategorii wiekowej "dzieci"...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
AnnBlue 
Mieszka pod Wieluniem



Pomogła: 10 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 918
Skąd: W-n/prawie Wieluń
Wysłany: 2007-12-04, 13:53   

karcia napisał/a:
No i zaglebiście, że Maciek wygrał. Co prawda nie oglądałam tego programu systematycznie z odcinka na odcinek, ale zrobił na mnie wielkie wrażenie.

a ja oglądałam ten program i trzymałam kciuki za Maćka...no i wygrał :)
Świetnie chłopak tańczy.
_________________
Nic nie jest tak silne jak delikatność; nic tak delikatne jak prawdziwa siła...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-27, 21:39   You Can Dance 2

Wystartowała już druga polska edycja programu You Can Dance - Po prostu tańcz.
Jak na razie TVN pokazuje relacje z castingów i wyjazdu do Buenos Aires. Może ktoś oglądał, widział jak prezentują się zdolności taneczne osób stających przed szanownym trzyosobowym jury...? Ja tak i muszę przyznać, że jest dość ciekawie. :grin:
Zamieszczam filmik z pokazu "tanecznego" jednego z najoryginalniejszych ludzi, którzy zdecydowali się zgłosić na casting. Szczerze mówiąc miałam wątpliwości, co do tego, czy ten materiał nie nadaje się bardziej do działu Humor. :P :D

Muszę przyznać, że w pewnym sensie podziwiam tego pana za odwagę. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-27, 22:01   

karcia napisał/a:
Muszę przyznać, że w pewnym sensie podziwiam tego pana za odwagę.



karcia, jaka odwaga? Przecież ten gość jest żałosny. Ciśnie się do każdego programu, był chyba we wszystkich edycjach 'Idola', teraz to..
Mnie on wcale nie bawi. Jest mi go po prostu szkoda, bo chyba ma coś z głową.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2008-03-27, 22:03   

No właśnie znów wszystko przez ten "układ" :D :D A tak na serio, to Roland występował już w wielu programach m.in. w Idolu, oczywiście z podobnym skutkiem... Nie powiem przypadek iście specyficzny :)
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW