R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Klub Kibica Siatkarz Wieluń
Autor Wiadomość
Damiao 
Ma stragan na targu



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 515
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-23, 00:45   

sparing będzie po obozie w Rudnikach z AZSem Częstochowa, później z ZAKSĄ w KK

w niedzielę(dziś) o 19:00 spotkanie WKK pod halą
_________________
;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
damianos1235 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Wiek: 31
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 842
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-23, 11:37   

a wiesz czy klub kibica pojedzie na te sparingi ?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Damiao 
Ma stragan na targu



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 515
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-23, 11:55   

damianos1235 napisał/a:
a wiesz czy klub kibica pojedzie na te sparingi ?


Rudniki to 21 km, więc raczej każdy pojedzie "sam", a co do Kędzierzyna to nie wiem ale pewnie raczej nie bo to tylko sparingi a zaplanowano ich ok 12+1 turniej
_________________
;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
damianos1235 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Wiek: 31
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 842
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-24, 00:29   

prawdopodobnie KK pojedzie na turniej do Radomia i Rudnik chyba też.

Mam prośbę czy w tym temacie możecie pisać posty związane z Klubem Kibica typu kiedy jakiś wyjazd, zebranie i inne
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
damianos1235 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Wiek: 31
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 842
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-26, 15:47   

Nie dziewiętnastego, a dwunastego września zmierzą się ze sobą w Kępnie zawodnicy AZS-u Częstochowa i Pamapolu Siatkarza Wieluń.

Zmiana terminu meczu jest spowodowana wyjazdem wielunian na międzynarodowy turniej do włoskiego Bari. Podopieczni Damiana Dacewicza zmierzą się tam z zespołami z Serbii, Białorusi, Hiszpanii i gospodarzami.

Najprawdopodobniej sparingi odbędą sie również 16.09.09r w Rudnikach z AZS Częstochowa, i prawdopodobnie 23.09.09r w Rudnikach z Bydgoszczą. I tydzień przed meczem otwarcia na turnieju w Radomiu


ŹródłoRZW
_________________

Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2009-08-27, 00:30, w całości zmieniany 3 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mati_w 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 106
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-26, 15:52   

Skąd masz takie info??? :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-26, 21:57   

Info pewnie się przyśniło :P ale cóż, i tak bywa :D
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
upadłyanioł 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 31
Dołączyła: 26 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-26, 22:19   

Siatkarze Pamapolu Wieluń przygotowują się do pierwszego sezonu w PlusLidze na zgrupowaniu w Kępnie. To już drugi obóz siatkarzy z Wielunia w tym miejscu. - W ubiegłym sezonie Kępno okazało się dla nas szczęśliwe - śmieje się trener Damian Dacewicz.
- Wszystkie drużyny, które przygotowywały się do swoich rozgrywek w tym mieście odniosły sukces. Nam też się udało w poprzednim sezonie, więc i ten chcielibyśmy zakończyć sukcesem.

Zawodnicy podchodzą z optymizmem do nowego sezonu i nowych wyzwań. Na zgrupowaniu stawiła się w komplecie czternastka zawodników O razu rozpoczęli intensywne przygotowania. Chłopcy dobrze przepracowali okres indywidualnych przygotowań przed obozem - chwali swoich podopiecznych Benita Gabor , fizjoterapeutka Siatkarza - Nie ma w drużynie poważniejszych kontuzji czy urazów, wszyscy są w dobrej formie, gotowi do pracy. Nie mamy też problemów z powakacyjną kondycją. W czasie kontrolnego biegania wszyscy mieli prawidłowe tętno, co znaczy, że nikt nie męczy się zbyt szybko i wszyscy mogą trenować na tym samym poziomie .

- Cieszę się, że znowu jestem w klubie - mówi Maciej Zajder, który wakacje przepracował na zgrupowaniach Kadry B - Bardzo odpowiada mi atmosfera w zespole, klimat, jaki tworzy się na treningach. Brakował mi tego .

- Jeżeli uda się utrzymać ten poziom zgrania, jaki mieliśmy w ubiegłym roku, to wszystko będzie dobrze - dodaje drugi z kadrowiczów Grzegorza Wagnera, Mikołaj Sarnecki - Najważniejsze będzie, żebyśmy się rozumieli i dogadywali przynajmniej tak dobrze jak w ubiegłym sezonie. Nie powinno to być trudne, bo większość teamu jest ta sama, a nowi zawodnicy, mam nadzieję, wniosą do zespołu doświadczenie i ogranie, którego nam brakuje. Myślę, że w takim składzie i układzie utrzymanie się w Pluslidze jest jak najbardziej w naszym zasięgu.


Podobnego zdania jest nowy środkowy Pamapolu Marcin Nowak, który do Wielunia przyszedł z Bydgoszczy. - Ja dopiero zacząłem treningi z tym zespołem, ale podoba mi się to co już zobaczyłem. Na zgrupowania panuje bardzo pozytywny klimat, a na treningach widać, że jest to drużyna z "zębem". Zapowiada się więc ostra walka w sezonie. Łatwo nie sprzedamy skóry nikomu.


Przed beniaminkiem Plusligi jeszcze przed rozpoczęciem sezonu dużo grania. Trener Damian Dacewicz zdradza plany sparingowe zespołu wymieniając jednym tchem, z pamięci, bez terminarza: Na początek chcielibyśmy, zaraz po zakończeniu obozu, zagrać z jakimś zespołem I Ligi. Oni już niedługo rozpoczynają swoje rozgrywki, wiec na pewno taki sparing przyda się obu drużynom, ale na razie nie mogę podać konkretów. Potem zagramy dwa mecze z AZS-em Częstochowa. 12.09 w Kępnie i 16.09 w Rudnikach Wieluńskich. Dwa dni później weźmiemy udział w turnieju we Włoszech. Zagrają tam dwa zespoły serie A1 i jedne serie A2 oraz drużyna ze Słowenii. Następnie 24.09 w Kluczborku zagramy z Delectą Bydgoszcz, a 26.09 w u siebie w Wieluniu chcielibyśmy podjąć ekipę Politechniki Warszawa, choć tu nie mam jeszcze stuprocentowej pewności, czy to spotkanie się odbędzie. Na koniec, tuż przed rozpoczęciem sezonu, 2 i 3 października zagramy w turnieju w Radomiu, o Puchar Prezydenta tego miasta. Mam nadzieje, że przywieziemy go do Wielunia. - kończy szkoleniowiec beniaminka.
źródło: Bartosz Borowiak; siatka.org
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
damianos1235 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Wiek: 31
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 842
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-27, 00:29   

Silvo napisał/a:
Info pewnie się przyśniło :P ale cóż, i tak bywa :D
hahaha nie przyśniło mi sie nic tylko przeczytałem to na RZW jeśli wiesz co to za skrót :D
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
damianos1235 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Wiek: 31
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 842
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-12, 23:07   

Siatkarz Wielun 2:3 AZS Częstochowa
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Damiao 
Ma stragan na targu



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 515
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-13, 10:25   

z WKK było nas ok 20 a kibiców Czewy było 4. Co do meczu słabo zagrał Daniel Ferreira który robił liczne błędy w przyjęciu oraz na zagrywce dotykał stopą lini ( 4 takie błędy zauważyłem w 2 pierwszych setach). MVP po stronie Siatkarza dostał Michał Błoński ale równie dobrze zagrał Mikołaj Sarnecki. Dobrze zagrał też Marcin Nowak i Marcin Kryś. Bez przebłysków Bartek Buniak. Na rozegraniu Andrzej Stelmach który był wolny i kilkakrotnie wypadła mu piłka z palców. Zespół Siatkarza grał bez zmian.
AZS Częstochowa 3:2 Siatkarz Wieluń (25:18,18:25, 15:25, 25:17, 15:10)
Jak na taki mecz było mało kibiców, następny mecz już w najbliższą środę w Rudnikach Wieluńskich
_________________
;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
damianos1235 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Wiek: 31
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 842
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-13, 19:13   

a jest wyjazd kk ??


----


W sobotę w Kępnie graczeDomexu Tytan AZS Częstochowa pokonali w sparingowym spotkaniu beniaminka PlusLigi, zespół Pamapolu Siatkarz Wieluń 3:2. Obie drużyny przystąpiły do sparingu po ciężkich treningach, co dało się zauważyć podczas spotkania.Na wyróżnienie w ekipie z Częstochowy zasługują przede wszystkim Łukasz Wiśniewski, który swoją zagrywką demolował przyjęcie siatkarzy z Wielunia oraz Fabian Drzyzga. Siatkarzem meczu po stronie częstochowskiej wybrany został Krzysztof Wierzbowski, a z kolei Bartosz Janeczek pokazał się jako środkowy bloku, ponieważ Andrzej Wrona narzeka na bóle kolana i nie mógł wystąpić podczas tego meczu.Domex Tytan AZS Częstochowa - Pamapol Siatkarz Wieluń 3:2
(25:18, 18:25, 15:25, 25:17, 15:10)

Składy zespołów:
Pamapol Siatkarz: Stelmach, Buniak, Nowak, Błoński, Ferreira, Sarnecki, Kryś (libero)
AZS: Drzyzga, Łuka, Wierzbowski, Wiśniewski, Janeczek, Mikołajczak, Zatorski (libero) oraz Kardos i Gradowski

żróło Siatka.org
_________________

Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2009-09-13, 19:17, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Damiao 
Ma stragan na targu



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 515
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-14, 14:50   

prywatnymi samochodami
_________________
;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
damianos1235 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Wiek: 31
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 842
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-16, 22:37   

W drugim swym meczu sparingowym Pamapol Siatkarz Wieluń pokonał po czterosetowym pojedynku Domex Tytan Częstochowa 4:0 (25:23, 25:21, 25:19, 25:23). Tym samym rewanżując się za porażkę 2:3 w pierwszym meczy sparingowym.Przed meczem miała miejsce miła uroszystość, gospodarze i licznie zgromadzeni kibice w hali w Rudnikach przywitali zawodnika AZS Częstochowa Piotra Nowakowskiego - mistrza Europy.W wyjściowych szóstkach zobaczyliśmy w AZS Częstochowa - D. Murek - kapitan, A. Wrona, P. Nowakowski, W.Gradowski, B.Janeczek, M.Kardos na libero P.Zatorski, w zespole z Wielunia - B.Matejczyk - kapitan zespołu, M.Nowak, B.Buniak, M.Wołosz, M.Kordysz, M.Lubiejewski, M.Kryś libero.

info www.siatkarz.com.pl
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Charyzmatyczny 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 32
Skąd: INET
Wysłany: 2009-09-16, 23:03   

a jak tam wyniki w tym turnieju we włoszech czy gdzie tam byli;> ogarneli czy 0 oporu?
_________________
KONTO ZABLOKOWANE PRZEZ ADMINISTRACJĘ.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW