R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Transfery pilkarskie podczas przerwy zimowej 2007/2008
Autor Wiadomość
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2008-01-09, 11:58   

Oczywiscie piszac gwiazdy, myslales zapewne zupelnie odwrotnie.
Marcin Tarnowski jesli byl podpora, to tylko B-klasowego Chotowa, a nie A-klasowego. W Skomlinie podpora nie byl, a chyba odwrotnie skoro zostal wystawiony na liste transferowa. "Bez wypicia piwa na boisko nie wyjdzie" - nie bede tego komentowal, ale...
Ggy transfer dojdzie do skutku, to napisze pare slow o Marcinie pod wzgledem jego mozliwosci i predyspozycji gry w IV ligowym Motorze Praszka.
Jakuba Panka nie kojarze w ogole, ale kilka bramek dla Osjakowa strzelil, wiec kto wie.. (http://www.juve.compol.pl/download/juvegol/71.doc)
Lukasz Pluciennik na IV lige sie nie nadaje, ale oczywiscie grac w niej moze.. Ostatnio gral bodajze w teamie Czajkowskiego w LZS-ie Walichnowy. Ale pewny tego nie jestem.
Oj, nie wiem, czy trenerzy Strzeszynski i Czajkowski sami wierza w powodzenie swojej misji. W Praszce potrzebnych jest 7/8 pilkarzy, ktorzy byliby wzocnieniem tej druzyny, a nie jej uzupelnieniem, jak jest w przypadku trojki ww pilkarzy. Jesli Motor zasila tylko ci pilkarze o ktorych mowi w wywiadzie Strzeszynski to wroze Praszce kompromitacje. Na inauguracje 5 bramek od TOR-u Dobrzen Wielki. Tylko 5, bo podobno bramkarza maja dobrego, czego jednak nie bylo widac, gdy gralem z nimi sparing latem.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Eagle 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 46
Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 104
Piwa: 6/5
Skąd: Skomlin
Wysłany: 2008-01-09, 12:17   

Chyba się trochę koledzy zagalopowalicie.
Co do Marcina Tarnowskiego w Victorii grał bardzo dobrze. Niejednokrotnie został wybrany najlepszym graczem meczu - a to o czymś świadczy. Victoria traciła bramki, ale na palcach jednej ręki można policzyć te które padły po błędach Harnasia.
A z tym alkoholem przed meczem to już lekka przesada.
Problem z Marcinem był taki, że jak zobaczył, że drużynie nie wychodzi, to sobie odpuścił i nie przyjeżdżał na mecz.
Osobiście pojadę pokibicować mu w kilku meczach w Praszce (o ile do transferu dojdzie). Powiem więcej, nie miałem do niego przekonania jak przechodził do Skomlina, a właśnie swoją grą w Victorii przekonał mnie, że jest bardzo dobrym piłkarzem i stać go na grę w IV lidze (o ile da radę zdrowotnie).
Na temat pozostałych graczy nie wypowiadam się, bo ich nie znam.
Zaskoczony jestem, że to Strzecha, a nie Czaja jest głównodowodzącym. Z drugiej strony, pan Czajkowski będzie miał dzięki temu możliwość robic to, co najlepiej potrafi - rozpracowywać kolejnego przeciwnika.
W przeciwieństwie do Was uważam, że duet ten ma szansę zrobić w Praszce dobrą piłkę. A o to, że się utrzymają jestem spokojny. Dlatego drogi Hiszpanie zakładamy się o butelkę Johnny Walkera :) Przywieziesz mi ją na wakacje :) 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2008-01-09, 12:48   

Eagle napisał/a:
Chyba się trochę koledzy zagalopowalicie (...) A z tym alkoholem przed meczem to już lekka przesada.


Ja sie z niczym nie zagalopowalem, a na temat powiazania Marcina z alkoholem nigdy sie nie wypowiadalem i wypowiadac zamiaru sie nie mam.

Mialem nie pisac jeszcze nic o grze Marcina Tarnowskiego, ale w tej sytuacji musze Ci odpowiedziec Eagle. Wedlug mnie Marcin to dobry zawodnik, ktory na IV lige sie jednak nie nadaje. Bardzo dobry technicznie, bardzo dobrze wykonuje stale fragmenty gry oraz niezle gra glowa. Tyle dobrego. Jego glownym problemem jest nieumiejetnosc ustawienia obroncow oraz siebie samego miedzy nimi (grajac na srodku obrony), kondycja u Marcina praktycznie nie istnieje o czym nie raz mogliscie sie zapewne przekonac podczas sezonu (chociaz czasami to nie jest widoczne dla wiekszosci osob) i ja sam bedac na dwoch pierwszych meczach latem. Marcin, jak dla mnie, moglby grac najwyzej w okregowce i jedyna pozycja, jaka dla niego widze jest lewa obrona (podobno trener Pisniak kiedys go juz na niej ustawil i wedlug mnie to strzal w 10).

Eagle napisał/a:
Problem z Marcinem był taki, że jak zobaczył, że drużynie nie wychodzi, to sobie odpuścił i nie przyjeżdżał na mecz.


Jesli to byl problem dla ktorego Marcin nie przyjezdzal na mecz, to w Praszce po pierwszych trzech kolejkach wiecej Marcina nie zobacza.. :wink:

Eagle napisał/a:
(...)pan Czajkowski będzie miał dzięki temu możliwość robic to, co najlepiej potrafi - rozpracowywać kolejnego przeciwnika.


Oj nie wiem, czy zdola to robic.. Chyba, ze Motor rzucil im naprawde dobre pieniadze, w co watpie. W Wielunskim Pan Czajkowski wiedzial wszystko, o wszystkich. Teraz juz nie bedzie z gorki. Jezdzenie po Opolskim to nie wypad do Wierzchlasa, czy Kraszkowic.. :grin:

Eagle napisał/a:
W przeciwieństwie do Was uważam, że duet ten ma szansę zrobić w Praszce dobrą piłkę. A o to, że się utrzymają jestem spokojny. Dlatego drogi Hiszpanie zakładamy się o butelkę Johnny Walkera :) Przywieziesz mi ją na wakacje :) 8)


Zaklad przyjmuje. A propos zakladow to jak bedziesz na meczu w Praszce to zapytaj sie Strzeszynskiego o butelke Johny Walkera, ktora jest Ci winien :!: :!: :!: :D
I pomysles, w jakich okolicznosciach szedl zaklad. Teraz pracuja razem.. Komedia
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Eagle 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 46
Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 104
Piwa: 6/5
Skąd: Skomlin
Wysłany: 2008-01-09, 14:00   

Cytat:
Zaklad przyjmuje. A propos zakladow to jak bedziesz na meczu w Praszce to zapytaj sie Strzeszynskiego o butelke Johny Walkera, ktora jest Ci winien
I pomysles, w jakich okolicznosciach szedl zaklad. Teraz pracuja razem.. Komedia


Raz się upomniałem i więcej nie będę. Jak ktoś nie ma honoru, to nie powinien się zakładać. Niech Strzecha postawi tę butelkę Czai na koniec sezonu. I niech im będzie na zdrowie. :grin:

Co do zamiany Tarnowski-Wilk, to, jeśli do niej dojdzie, to podejrzewam, że to dla nas, a nie dla Motoru, będzie to zamiana typu "zamienił stryjek siekierkę na kijek". Obym się mylił.
Pozdro
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2008-01-30, 12:49   

hiszpan napisał/a:
Ggy transfer dojdzie do skutku, to napisze pare slow o Marcinie pod wzgledem jego mozliwosci i predyspozycji gry w IV ligowym Motorze Praszka.


Możesz już parę słów napisać :)

Cytat:
W ostatnich dniach sfinalizowano wymianę zawodników na lini Motor - Victoria Skomlin. Na jej podstawie naszym zawodnikiem został Marcin Tarnowski natomiast Bartek Wilk odszedł do Victorii. Na niedzielę na godzinę 13.30 w Praszce zaplanowano sparing z Victorią Skomiln.

źródło: http://www.motor.praszka.pl/

Sam jestem tego ciekaw :)
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2008-01-30, 13:09   

Napisalem o tym juz w swoim wczesniejszym poscie (wyzej) - musialem odpowiedziec Eagle, gdyz nasze zdanie na temat Marcina jest troszeczke sprzeczne. Mysle, ze decyzja Marcina o przejsciu do Motoru nie byla dobra. Dlaczego? O tym przekonamy sie wszyscy za kilka miesiecy. Zycze powodzenia Marcinowi. Wierze, ze bedzie zawodnikiem pierwszego skladu, ale co z tego..
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2008-01-30, 13:38   

hiszpan napisał/a:
Zycze powodzenia Marcinowi. Wierze, ze bedzie zawodnikiem pierwszego skladu, ale co z tego..


Ja również mu tego bardzo życzę, i mam nadzieję, że mu się uda, bo na prawdę ma predyspozycje (a na pewno miał) by być solidnym zawodnikiem... Jeżeli chodzi o alkohol... również nie będę się wypowiadał, ale się pilnuje...
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2008-03-06, 17:05   

Nowym zawodnikiem który będzie reprezentował barwy żółto - niebieskie (MOTOR PRASZKA) w rundzie wiosennej jest napastnik z Burkina Faso Ismaël Mohamed Ouédraogo. Ostatnim klubem w którym grał Ismaël jest III - ligowa Rega - Merida Trzebiatów.

www.motor.praszka.pl


Ismael w rundzie jesiennej sezonu 2007/2008 rozegral trzy mecze w Trzebiatowie (III liga). W tym tylko jeden od pierwszej minuty. Lacznie w calej ostatniej rundzie na boisku spedzil 103 minuty. Bramki nie zdobyl. Rega zrezygnowala z jego uslug, podobnie jak zrobila to w stosunku do 15 innych zawodnikow swojej druzyny, ktorzy wystepowali w niej jesienia.

www.regamerida.bnx.pl/viewpage.php?page_id=73

Remida jest jednym z glownych faworytow do spadku, tzn. do gry w nowej III lidze.

WOW, ale hit. Obym sie mylil, ale chyba juz lepszym rozwiazaniem bylby Pluciennik. Oczywiscie trenerzy Motoru zapewne temu zawodnikowi sie dobrze przyjzeli, wiec bramek dla Motoru bedzie strzelal mnostwo.. :wink:

A propos:) Wie, ktos moze ile zarabial bedzie w Motorze Ismael?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW