R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2010-05-22, 17:32
Big Buffalo
Autor Wiadomość
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-08, 11:57   

Dokładnie od 10 marca br. obowiązuje w BB zakaz palenia. Pisałem o tym w temacie wieluńskich pizzerii na forum i nie chciałem tutaj dublować postów.
Sosy zniknęły z baru ponieważ nagminnie zdarzały się przypadki głupich zabaw, z polewaniem sosami aut pod lokalem włącznie. Ale sos meksykański zamówiony do pizzy to ten sam sos co kiedyś stał na barze.
A serwetki niezmiennie w serwetniku po lewej stronie baru.
Ostatnio zmieniony przez Panterka 2010-07-08, 14:20, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2010-07-08, 16:14   

A nie mozna by go dostawac wiecej? :) do sredniej to jeszcze ujdzie, ale jak ktos bierze duza to troche malo.



Poprawiono 1 błąd ort.
_________________
Worldwide Trance Community..
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2010-07-08, 17:07, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-07-09, 08:22   

Cztery miesiące to niezbyt długo. :grin: Ale miło słyszeć że wreszcie :grin: :grin: :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
HeaVen 
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Pomógł: 2 razy
Wiek: 30
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 450
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-27, 00:29   

Po dłuższej nieobecności w lokalu postanowiłem tam zajrzeć i jestem bardzo zawiedziony. Zamówiłem dużą pizzę + ekstra dodatek, by skorzystać z promocji. Na swoją pizzę z dodatkiem czekałem prawie godzinę- przy jej odbiorze zapytałem o 'promocyjną', a pracownik odpowiedział, że jest w piecu i zaraz będzie. Po następnych 20 minutach wywołano moje zamówienie, więc podszedłem. Zostałem poproszony o okazanie paragonu, a po jego obejrzeniu pracownik powiedział mi, że dodatkowa pizza mi się nie należy, ponieważ nie ma jej na paragonie. :shock: Po krótkiej wymianie zdań otrzymałem ją, jednak ton z jakim ją dostałem był absolutnie nie na miejscu ("Dobra masz i idź"). Po tym wydarzeniu raczej nie zagoszczę już w tej pizzerii.

P.S. Sos pomidorowy = najtańszy kethup :?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2011-06-27, 01:35   

Za to godzinne czekanie powinienes dostac jeszcze jedna gratis :) podziwiam. Zachowanie pracownika chyba troche nie na miejscu, choc ja sie z takim jeszcze w BB nie spotkalem a jadam tam od dawna :)
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
renia 
Przyjeżdża na zakupy
blondynka ;)



Pomogła: 6 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 419
Skąd: Wielun
Wysłany: 2011-06-27, 16:22   

Big Buffalo omijam szerokim łukiem. Na pizzę najlepiej iść do Edenu lub Wenecji( ostatnio zamówiłam na dowóz;przepyszna :razz: ) .
A na frytki, tortille itd do Kociołka :D .
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Vosiak 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 282
Piwa: 6/5
Skąd: Okolice
Wysłany: 2011-06-27, 17:18   

W ostatnie wakacje zamówiłem cheeseburgera. To było w sobotnią noc. Czekam 40 min iii? Nic :evil: Poszedłem zapytać czy go dostanę? Okazało się że ktoś odebrał mojego burgera?! :shock: Na szczęście nie musiałem długo przekonywać do tego że nie dostałem a siedziałem blisko lady i byłem tylko z kolegą. Nawiasem mówiąc dziwny ten kotlet :?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-27, 20:58   

HeaVen, zapewne czas oczekiwania wynikał z ruchu a nie z widzimisię obsługi. Obsługa zawsze o tym informuje, zresztą obserwując ruch w każdym lokalu można się domyślić ile mniej więcej potrwa realizacja zamówienia.
Zachowanie pracownika nie na miejscu - za to przepraszam.
Sos czyli keczup niezmiennie ten sam od 8 lat. Czy najtańszy to nie wiem, ale na pewno nie najdroższy :D

renia, jeden lubi a drugi nie - rzecz gustu. Ja o gustach nie dyskutuje.

Vosiak, poza czasem oczekiwania chyba wszystko ok. Znam lokale (nawet wieluńskie) w których byś nie dostał swojego burgera w takiej sytuacji. Kotlet niezmiennie ten sam od wielu lat. Dla mnie nie jest "dziwny" ale jw - o gustach nie dyskutuję.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Robert.W 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 83
Skąd: Ryś\Wrocław
Wysłany: 2011-06-28, 10:47   

Cytat:
Big Buffalo omijam szerokim łukiem. Na pizzę najlepiej iść do Edenu lub Wenecji(
ostatnio zamówiłam na dowóz;przepyszna :razz: ) .


x2

za każdym razem musiałem czekać ok 1 godz. jak dostałem wcześniej to znowu pomylili moje zamówienie lub o nim całkowicie zapomnieli :(
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
creative 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 397
Skąd: wln
Wysłany: 2011-06-28, 16:42   

Robert.W napisał/a:
Cytat:
Big Buffalo omijam szerokim łukiem. Na pizzę najlepiej iść do Edenu lub Wenecji(
ostatnio zamówiłam na dowóz;przepyszna :razz: ) .


x2

za każdym razem musiałem czekać ok 1 godz. jak dostałem wcześniej to znowu pomylili moje zamówienie lub o nim całkowicie zapomnieli :(


x3

Wszystko w Big Bufallo jest ok, tylko... tylko ta obsługa!! a konkretnie ta baba ktora mysliz e jest najmądrzejsza, nie szanuje klienta, wygląda jakby była tam za kare, jest opryskliwa, wiecznie zdenerwowana i moglbym jeszcze wymieniac.

Zamowilismy pizze z dodatkiem aby otrzymac druga w promocji, jednak po namowie ustalilismy ze zmienimy pizze na inną, ta antyobsługa, powiedziala " nie! ja juz wbiłam w kase i nie bede nic anulowac!" poszlismy za ciosem i powiedzielismy ze z kazdej kasy fiskalniej da sie anluowac paragon, a zresztą nie powinna ona wbijac na kase czegos na co sie jeszcze nikt nie zdecydował. Po chwili antyobsluga powiedziala ze ona bedzie musiala wylozyc ze swojej kieszeni 28.50 bo nie moze cofnac paragonu. Kiedy postraszylismy, ze chcemy rozmawiac z szefem i prosze do niego zadzwonic, zmienila zdanie i przyjeła inne zamowienie. Pizza do nas przyszła, jednak była za wczesnie wyciagnieta z pieca, takze jedna była na w pol surowa druga była dobra. Coż, nie wiem jak nikt tego nie zauwaza, pewnie wiadomo i ktora pracownice chodzi.

Po 2. lokal jest do 22, wiec do tej godziny kazdy klient ma prawo spokojnie zjesc na miejscu pizze, jednak o godzine 21.30 zostalismy poinformowani ze tylko na wynos bo oni za pol godziny zamykają! No przepraszam ale tu trzeba dbac o klienta a w ten sposob tylko sie go zniechęca.

Reasumując, bede dalej jadł pizze z big bufallo, ale tylkoi wyłącznie dlatego bo jest smaczna, i to jedyny plus.
Podejscie do klienta, czas oczekiwania, czystość stolików ( wielki minus)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
HeaVen 
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Pomógł: 2 razy
Wiek: 30
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 450
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-28, 17:25   

creative napisał/a:
Po 2. lokal jest do 22

a nie do 24 ? :P
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
creative 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 397
Skąd: wln
Wysłany: 2011-06-28, 17:50   

HeaVen napisał/a:
creative napisał/a:
Po 2. lokal jest do 22

a nie do 24 ? :P


Przepraszam, moj błąd.
Chyba zabardzo sie uniosłem i nie skontrolowalem godzin otwarcia;d
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-28, 19:27   

creative napisał/a:
Robert.W napisał/a:
Cytat:
Big Buffalo omijam szerokim łukiem. Na pizzę najlepiej iść do Edenu lub Wenecji(
ostatnio zamówiłam na dowóz;przepyszna :razz: ) .


x2

za każdym razem musiałem czekać ok 1 godz. jak dostałem wcześniej to znowu pomylili moje zamówienie lub o nim całkowicie zapomnieli :(


x3

Wszystko w Big Bufallo jest ok, tylko... tylko ta obsługa!! a konkretnie ta baba ktora mysliz e jest najmądrzejsza, nie szanuje klienta, wygląda jakby była tam za kare, jest opryskliwa, wiecznie zdenerwowana i moglbym jeszcze wymieniac.

Zamowilismy pizze z dodatkiem aby otrzymac druga w promocji, jednak po namowie ustalilismy ze zmienimy pizze na inną, ta antyobsługa, powiedziala " nie! ja juz wbiłam w kase i nie bede nic anulowac!" poszlismy za ciosem i powiedzielismy ze z kazdej kasy fiskalniej da sie anluowac paragon, a zresztą nie powinna ona wbijac na kase czegos na co sie jeszcze nikt nie zdecydował. Po chwili antyobsluga powiedziala ze ona bedzie musiala wylozyc ze swojej kieszeni 28.50 bo nie moze cofnac paragonu. Kiedy postraszylismy, ze chcemy rozmawiac z szefem i prosze do niego zadzwonic, zmienila zdanie i przyjeła inne zamowienie. Pizza do nas przyszła, jednak była za wczesnie wyciagnieta z pieca, takze jedna była na w pol surowa druga była dobra. Coż, nie wiem jak nikt tego nie zauwaza, pewnie wiadomo i ktora pracownice chodzi.

Po 2. lokal jest do 22, wiec do tej godziny kazdy klient ma prawo spokojnie zjesc na miejscu pizze, jednak o godzine 21.30 zostalismy poinformowani ze tylko na wynos bo oni za pol godziny zamykają! No przepraszam ale tu trzeba dbac o klienta a w ten sposob tylko sie go zniechęca.

Reasumując, bede dalej jadł pizze z big bufallo, ale tylkoi wyłącznie dlatego bo jest smaczna, i to jedyny plus.
Podejscie do klienta, czas oczekiwania, czystość stolików ( wielki minus)



1wszy raz w życiu dopiero tam byłem tydzień temu.

Podobna sytuacja... Ja tego nie odczułem ale widziałem po innych klientach to co ty opisałeś.

Za dużo ludzie kupuje pizze a za mało ludzi pracuje w Big Buffalo w godzinach wieczorowych i taki tłok zawsze będzie. Ludzie tam pracujący nie mają 10 rąk więc trzeba ich też jakoś zrozumieć. ;)

Zresztą to jest praca w temp. 40 stopni(jeśli nie więcej) i nerwy czasem padają...
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-28, 23:38   

Robert.W, nie wiem ale jestem w BB bardzo często i to co tu czytam to chyba jakieś ewenementy. Pomyłki przy zamówieniach zdarzają się ale bardzo rzadko. I tylko w sytuacjach kiedy jest duży ruch (czyli głównie weekendowe wieczory). Podobnie rzecz się ma z czasem oczekiwania na zamówienia. Piece (nawet trzy) mają ograniczoną przepustowość i po prostu nikt ich nie przyśpieszy - nawet dodatkowe etaty pracownicze. Dodatkowo w tej chwili promocja z gratisową pizzą jeszcze bardziej spowalnia realizację zamówień.
creative, paragon można anulować do momentu akceptacji zamówienia. Potem można już tylko spisać tzw protokół błędnej sprzedaży. Ale fakt - obsługa bez względu na wszystko powinna być elastyczna. Przepraszam.
Mateusz, natężenie ruchu jest zależne od wielu czynników i konia z rzędem temu kto je przewidzi. Są okresy totalnego zastoju, ale i też nawałnice trwające kilka godzin. Nikt nie wie kiedy one nastąpią ale na niektóre przypadki jesteśmy przygotowani. Niestety moce przerobowe są ograniczone np przez przepustowość urządzeń i nie da się tego przeskoczyć. Ale staramy się i np przewidywalne okresy zwiększonego ruchu są zabezpieczone zwiększoną ilością personelu.

A tak w ogóle to możecie śmiało mi pisać na PW o zauważonych przez Was nieprawidłowościach, najlepiej z zaznaczeniem daty i mniej więcej godziny kiedy Was spotkała określona sytuacja. Będę się wtedy starał wyciągać wnioski.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2011-06-29, 00:45   

Rada jest prosta - bierzcie ze soba paragon i sprawdzajcie ile i za co jest nabite.
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW