R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2010-05-22, 16:32
Big Buffalo
Autor Wiadomość
renia 
Przyjeżdża na zakupy
blondynka ;)



Pomogła: 6 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 419
Skąd: Wielun
Wysłany: 2007-12-29, 16:07   Big Buffalo

Ostatnio miałam okazje byc tam na pysznej zapiekance :p . Lokal wyglada przytulnie, obsługa miła, szybko wykonujaca zamowienie :) . Wiem ze Big Buffalo pojawiało sie w niektorych tematach na forum, ale co wy o nim sadzicie ??? :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2007-12-29, 16:55   

Lokal jako sam w sobie nie robi mi tak szczerze mówiąc różnicy, natomiast pizze ostatnio będąc dostałem bardzo dobrą, zatem jak najbardziej pozytywnie oceniam.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2007-12-29, 20:11   

Hmm... zawsze jak zamawiam pizze na wynos i proszę o sos meksykański (chyba tak się nazywa :)) dostaję czosnkowy, którego nie lubię. Takie pomyłki są irytujące czasem. Poza tym nie rozumiem, dlaczego zamawiając pizze pół na pól nowojorską (19zł) i frutti di mare (24zł) płaci się jak za tą droższą? W żadnej pizzerii się z tym nie spotkałam, ceny są liczone również po połowie :x

Poza tym pizza smaczna :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-01, 17:42   

jestsuper napisał/a:
zawsze jak zamawiam pizze na wynos i proszę o sos meksykański (chyba tak się nazywa dostaję czosnkowy, którego nie lubię. Takie pomyłki są irytujące czasem

Jesli jest to na wynos to proszę się od razu upomnieć przy wydawaniu pizzy w lokalu. Sos meksykański jest czerwony a czosnkowy biały więc od razu widać że wydwany jest nie ten co trzeba. Chyba że sytuacja dotyczy dostaw do domu to wtedy niestety nie ma mozliwości skorygowania pomyłki.
A w ogóle to przepraszam za takie pomyłki ale zdarzają sie one kazdemu.
jestsuper napisał/a:
Poza tym nie rozumiem, dlaczego zamawiając pizze pół na pól nowojorską (19zł) i frutti di mare (24zł) płaci się jak za tą droższą? W żadnej pizzerii się z tym nie spotkałam, ceny są liczone również po połowie

Zwyczaj pozostał po poprzednim lokalu New York City Pizza gdzie równiez przy dzieleniu pizzy na pół płaciło się za ta droższą. Rozważe zmiany.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-01, 21:52   

Jeśli miałbym zamawiać pizzę w Wieluniu, to w tej chwili jedynie m.in. z Big Buffalo.
Co prawda sosy są średnie, bo nie robione, ale da się zjeść. Fakt, że ketchup od meksykańskiego różni się prawie tak samo w smaku jak w kolorze :)
Ale pizza dobra, ostatnio nawet poprawił się czas dostawy.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2008-01-02, 11:46   

Robia wspaniala pizze. Maja wspaniale sosy :!: Za lada moja wspaniala kolezanka (o ile tam jeszcze pracuje).
Do tego super lokalizacja oraz dostepne ceny. Oceniam Big Buffalo bardzo pozytywnie.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-02, 12:11   

a ja nie moge sie przekona do tego lokalu ze względu na te papierowe talerzyki :/
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-02, 14:49   

red napisał/a:

jestsuper napisał/a:
Poza tym nie rozumiem, dlaczego zamawiając pizze pół na pól nowojorską (19zł) i frutti di mare (24zł) płaci się jak za tą droższą? W żadnej pizzerii się z tym nie spotkałam, ceny są liczone również po połowie

Zwyczaj pozostał po poprzednim lokalu New York City Pizza gdzie równiez przy dzieleniu pizzy na pół płaciło się za ta droższą. Rozważe zmiany.


Nie spotkałem się z taką praktyką w żadnej pizzerii. Ja nie zapłaciłbym za takie zamówienie, przecież towar na paragonie nie zgadza się ani z zamówieniem, ani z tym co zostało mi podane.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-02, 14:59   

jenusia napisał/a:
a ja nie moge sie przekona do tego lokalu ze względu na te papierowe talerzyki

To jest fast food a nie wykwintna restauracja. W KFC tez są papierowe talerzyki.

Administrator napisał/a:
Nie spotkałem się z taką praktyką w żadnej pizzerii. Ja nie zapłaciłbym za takie zamówienie, przecież towar na paragonie nie zgadza się ani z zamówieniem, ani z tym co zostało mi podane.

Na paragonie jest droższa pizza. Jest to zamówienie specjlane i tak jest traktowane. Być może po zmianie systemu kasowego w lokalu zmienię to w ustawieniach nowego programu fiskalnego.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-02, 16:26   

Odezwałem się w temacie bo kiedyś z ciekawości obejrzałem paragon w pizzerii jak rozliczają takie zamówienie. I było to na zasadzie 2 pozycji.

1/2 x rodzaj pizzy
1/2 x rodzaj pizzy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-02, 21:35   

red napisał/a:
To jest fast food a nie wykwintna restauracja.

red napisał/a:
Jest to zamówienie specjlane i tak jest traktowane.

Zamówienia specjalne w fast foodzie, gdzie podstawowym artykułem sprzedaży jest pizza :) Dziwne conajmniej :) Ja też nie spotkałem się, żeby coś takiego było ekstra liczone.
Czyli generalnie rzecz biorąc zamawiam pizzę pół na pół - margharitę za 10zł i frutti di mare za 18zł i płacę 18zł, gdzie tak naprawdę powinienem zapłacić analogicznie 14zł, jest trochę naciąganiem, bo z tego co mi wiadomo - a wiem jak się robi pizzę - nie jest dodatkowym problemem nakładanie składników na dwie połówki pizzy, gdy ma się je wszystkie pod ręką.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-03, 02:13   

Administrator napisał/a:
Odezwałem się w temacie bo kiedyś z ciekawości obejrzałem paragon w pizzerii jak rozliczają takie zamówienie. I było to na zasadzie 2 pozycji.

1/2 x rodzaj pizzy
1/2 x rodzaj pizzy

Na paragonie z BB będziesz miał tylko tą droższa pozycje.

Dla mnie EOT. Nie będe sie tłumaczył dlaczego jest to kasowane tak a nie inaczej tak samo jak nie będe Ferbika uczyć jak robić strony internetowe albo wizytówki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dianawiel 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Sty 2007
Posty: 107
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-03, 20:10   

Tlumaczyc sie nie musisz, w koncu jak komus nie pasuje niech nie zamawia i pojdzie gdzies indziej. Ale zgadzam sie z Ferbikiem w tej kwestii jest to proste do rozliczenia. A taka postawa jak Twoja, sorry ale to nic innego jak - "zdzierstwo".
_________________
Sarkazm to najniższa forma dowcipu, za to najwyższa forma inteligencji...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mihau 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 252
Piwa: 2/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-01, 23:28   

Mają dobre pizze :P szczególnie kowbojska jest :roll: :roll: :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2008-03-15, 00:17   

Moze juz gdzies bylo ale nie znalazlem przy uzyciu szukaj moze by tak pomyslec nad wprowadzeniem zakazu palenia w BB?
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW