R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie na solarium i do kosmetyczki
Autor Wiadomość
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-08-07, 10:50   

glizda napisał/a:
Basiu, a mogłabyś podać ceny jeśli chodzi o pazurki u tej pani?


Ja robiłam tym razem tipsy i ze zdobieniem płaciłam 90zł, bałam się że na wyjeździe wakacyjnym (całymi dniami w morzu albo w basenie, czyli moczenie rąk coś odpadnie) nic a nic mi się nie stało, w szoku byłam, po 3 tyg poszłam na uzupełnienie 50 zł ze zdobieniem. I jestem (słowo wymoderowano) zadowolona.

Za sam żel to nie wiem, ale chyba jakieś 70-80 na swoich paznokciach chyba.
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Panterka 
Moderator
żona admina :)



Pomogła: 25 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Maj 2007
Posty: 559
Skąd: wieluń
Wysłany: 2008-08-07, 10:54   

Basia, a pamiętasz może żelem jakiej firmy miałaś robione tipsy?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Monika 
Dojeżdża PKSem


Pomogła: 9 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 239
Piwa: 1/5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-08-07, 14:35   

Jeśli chodzi o akrylowe paznokcie to polecam Karolinę, pracuje w salonie u Błasikowej na Sadowej. Odkąd robię u niej paznokcie (od września zeszłego roku) jeszcze nigdy nie złamał mi się żaden paznokieć ani nie odpadł. Trzymają się świetnie, a naprawdę rąk nie oszczędzam, łącznie z długim moczeniem ich na wakacjach, czy też ogródkowych pracach. Powiam więcej, jest to o wiele wygodniejsze i trwalsze od własnych paznokci, a przede wszystkim taniej wychodzi (jeśli liczyć wizytę na manicure raz na tydzień, czy nawet dwa). Jeśli chodzi o makijaż i wosk to jestem bardzo zadowolona z usług Kasi Kity z Młodzieżowej. Ślicznie maluje, a depilację robi bardzo dokładnie. Innych usług niestety jeszcze nie sprawdziłam.
A jak już tu jestem to powiedzcie mi babeczki coś na temat solarium brązującego. Słyszałam że efekty są bardzo szybkie (2-3 wizyty). Jeśli sprawdziłyście, podzielcie się opinią. Z tego co wiem takie solaria mają na Popiełuszki i na Św. Barbary.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-08-07, 15:52   

Cytat:
Basia, a pamiętasz może żelem jakiej firmy miałaś robione tipsy?


Activ

Monika napisał/a:
eśli chodzi o akrylowe paznokcie


Żel a akryl to coś innego.
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Monika 
Dojeżdża PKSem


Pomogła: 9 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 239
Piwa: 1/5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-08-07, 16:58   

Wiem że żel i akryl to dwie różne sprawy, nie wiem skąd przypuszczenie, że mogłam to pomylić. Wątek jest otwarty i dotyczy ogólnie tematu kosmetyczek i solarium, więc się po prostu wypowiedziałam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-02, 09:08   

Basia napisał/a:
Na pazurki polecam Salon kosmetyczny Agnieszki Mielczarek na Zielonej


Też mogę polecić :grin: ja nie robiłam sobie tam paznokci ale moja kuzynka przed swoim ślubem sobie zrobiła i była bardzo zadowolona :grin:
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-27, 11:47   

Dziewczyny,a w którym miejscu jest ten to solarium na wojska polskiego?W stojąc opalę się tak samo jak na zwykłym?:D Które najszybciej mnie opali?mam b.jasna karnację, a zalezy mi na jak najszybszym efekcie. ;)

I co z tym łózkiem brązującym?Ktoś tutaj o nim wspominał :>
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-27, 16:36   

Ja polecam Solarium na 18 stycznia, to chyba w salonie fryzjerskim Ania, koło mlekoluxa. Jak dla mnie najlepsze w Wln, efekt było widać juz po pierwszym razie, a teraz raz na jakiś czas ide i bardzo ładnie się trzyma.
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2009-07-27, 17:54   

Polecam rozłożyć się na słoneczku. Do tego fajna książka... można chwilkę się przespać, pomyśleć. :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-27, 19:14   

Basiu, ja byłam dzisiaj zanim odpisałaś w solarium na Zamenhoffa, ale po pierwszym razie nic nie chwyciło:( Co prawda byłam tylko 6 minut, no ale jestem bez kremu brazującego biała jak kreda :D Więc chyba nic dziwnego. Stwierdziłam, że jednak wolę stojące (zawsze można potańczyć :D ) no i nie czuję się jak w trumnie :P A tak to miałam ciągle wrażenie, że nie będę mogła później tego otworzyć, albo ze się uduszę. :twisted: Aha, minuta na Zamenhoffa to 1zł. Fajna muzyczka gra;)

Troszkę daleko ode mnie jest to solarium o którym piszesz, ale może sie skuszę. :wink: A ile minuta? Czy jest stojące?

Dominika
, nie lubię leżeć na słońcu plackiem tym bardziej, że opalenizna nie chwyci tak równo jak w solarium, poza tym słonce jest bardziej szkodliwe, no ale z desperacji faktycznie leżałam trochę na słońcu, dopiero co z działki wróciłam, na razie jestem różowa. :(


Czy ktoś mi powie w którym dokładnie miejscu jest ten salon solarium na WP? :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2009-07-27, 20:05   

Cytat:
Dominika, nie lubię leżeć na słońcu plackiem tym bardziej, że opalenizna nie chwyci tak równo jak w solarium, poza tym słonce jest bardziej szkodliwe, no ale z desperacji faktycznie leżałam trochę na słońcu, dopiero co z działki wróciłam, na razie jestem różowa. :(


Żadne promienie nie są dobre. Z solarium korzystam czasami w ziemie, żeby się dogrzać. Skoro masz jasną karnację, to i to słońce może Ci zaszkodzić. Na solarium też najlepiej stopniowo chodzić i zwiększać ilość minut. Jeżeli na szybko potrzebujesz opalenizny, zastosuj balsam koloryzujący. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-27, 21:44   

Leveile Soleile napisał/a:
Troszkę daleko ode mnie jest to solarium o którym piszesz, ale może sie skuszę. :wink: A ile minuta? Czy jest stojące?


No właśnie trochę daleko, ale jest zaraz pod parking, wiec ja śmigam autkiem. Kosztuje też 1 zł jest i leżące i stojące. Przerobiłam już kilka solar. w WLN i stwierdzam, że wole jechać tam.

Leveile Soleile napisał/a:
Czy ktoś mi powie w którym dokładnie miejscu jest ten salon solarium na WP? :D


Na przeciwko Gastronomika, tam jak jest taki duży parking na rogu zielonej, i centralnie na przeciwko w Zielonym budynku, wchodzi się po schodach i już widać Atelier.
Ale będzie zmiana lokalu na Wodną z tego co pamiętam, więc podczas umawiania przez tel. spytaj się jeszcze o lokalizacje.
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-27, 21:56   

Dominika napisał/a:
Cytat:
Dominika, nie lubię leżeć na słońcu plackiem tym bardziej, że opalenizna nie chwyci tak równo jak w solarium, poza tym słonce jest bardziej szkodliwe, no ale z desperacji faktycznie leżałam trochę na słońcu, dopiero co z działki wróciłam, na razie jestem różowa. :(


Żadne promienie nie są dobre. Z solarium korzystam czasami w ziemie, żeby się dogrzać. Skoro masz jasną karnację, to i to słońce może Ci zaszkodzić. Na solarium też najlepiej stopniowo chodzić i zwiększać ilość minut. Jeżeli na szybko potrzebujesz opalenizny, zastosuj balsam koloryzujący. :wink:


Nie właśnie, napisałam,że stosowałam balsamy brazujące, i to od lat, ale mam już ich dosyć, jest zdrowo, ale też zdrowo trzeba się przy nich namordować, zwłaszcza po kilku dniach jak schodzi nierownomiernie i trzeba trzeć rękawicą,a potem od nowa się smarować, a i tak nie ma szybkiego efektu, bo ja uzywam tych stopniowo opalających, ponieważ samoopalacze lubią robić smugi no i na dłoniach nie można ich zastosowac, sa za mocne.

W sumie ani słońce ani solarium zdrowe nie jest,a z tych dwóch to sama nie wiem które, chyba lepiej jednak na słońcu, ale cóż, niestety lato mamy takie jakie mamy, nie zawsze jest pogoda :/


Basiu, dziękuję za info ;*
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-27, 22:09   

Leveile Soleile napisał/a:
W sumie ani słońce ani solarium zdrowe nie jest,a z tych dwóch to sama nie wiem które, chyba lepiej jednak na słońcu, ale cóż, niestety lato mamy takie jakie mamy, nie zawsze jest pogoda :/


Ja z braku czasu opalam się na solarium, systematycznie wpadam na 10 co jakieś półtora tyg, nie przejmuje się tym, że nie zdrowo, bo szczerze co jest w dzisiejszych czasach zdrowe ? ;)
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-27, 22:54   

Basia napisał/a:


Ja z braku czasu opalam się na solarium, systematycznie wpadam na 10 co jakieś półtora tyg, nie przejmuje się tym, że nie zdrowo, bo szczerze co jest w dzisiejszych czasach zdrowe ? ;)


Patrząc od tej strony to fakt-jedzenie, picie, powietrze, wszystko niezdrowe i zanieczyszczone :wink:

O to też chodzi-do solarium sie skoczy na kilkanascie minut i luz, oszczednosc czasu. A Ty jestes opalona na brazik,czekoladkę?Czy jak?Bo utrzymujesz opaleniznę chodząc do solarium co poltora tygodnia,a na ile minut wchodziz?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW