R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie na solarium i do kosmetyczki
Autor Wiadomość
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-04-22, 16:30   

Ja samo oczyszczanie źle wspominam, ale to dlatego, że nie mogłam wtedy znaleźć przyczyn pojawiania się "niedoskonałości" :evil:

Zawsze polecam Panią Elę na Sadach. Z oczyszczaniem buzi również. Kilka lat temu płaciłam ok 50 zł + lampy i darson przez kilka dni po zabiegu. No i fajnie jest kupić sobie ACNE też kosztuje ok 50 zł u Pani Eli,bardzo małe pudełeczko, ale baaardzo wydajne. No i po samym oczyszczaniu maseczki z siemienia. No i trzeba się przygotować na 2-3 h leżenia.

nr tel. 43 843 66 84
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pszczółka 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 15 Gru 2006
Posty: 399
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-22, 19:59   

Dzięki Dominika za odp.
Te 2-3 h leżenia to mnie przeraża :roll:
Czy za te lampy i darson (co to?) też się płaci? Czy to już wliczone w zabieg jako kontynuacja całego zabiegu oczyszczania?
_________________
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
1% ze swojego podatku na rehabilitację dziecka
http://dzieciom.pl/podopieczni/4355
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-04-22, 20:40   

To są lampy UV- skierowujesz buzie na strugę światła- ok 20 min., później dostajesz do łapki darson z przeskakującą iskierką (podłączone do prądu :P )- wszystko ma ładnie przyspieszyć gojenie. Myślę, że płaciłam na koniec używania lamp, czyli około po tygodniu (10 zł, ale dokładnie nie pamiętam). Im dłużej, tym lepiej.
2-3 h bo najpierw na buzie jest kierowana para wodna, pory muszą się ładnie pootwierać + masz na sobie specjalne preparaty. Później sam zabieg- najmniej przyjemny. No i ie lampy z darsonem- tu już nic nie boli. Później jak masz jeszcze czas to zazwyczaj jakaś maseczka na buźkę (albo przed tymi lampami?, już nie pamiętam).

Najlepiej robić oczyszczenie jak nie ma słonka na zewnątrz, żeby nie opalać buzi.

I naprawdę polecam iść do dobrej kosmetyczki, która dociśnie wszystko odpowiednio. Niedociśnięte zmiany powodują powstawanie plam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-23, 15:04   

No ja również myślę, że Pani Ela będzie odpowiednia osobą. Ogólnie byłam tam jedynie raz na hennie, ale widać profeskę u niej w salonie. Moja mama niegdyś do niej chodziła jak miała bliżej centrum salon i była bardzo zadowolona. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-04-23, 15:08   

Ja na jakieś zabiegi na buzie zapisuje się bezpośrednio do Pani Eli. Na paznokcie do Elwiry. Zawsze jestem zadowolona. g:DD
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-23, 15:13   

Dominika napisał/a:
Ja na jakieś zabiegi na buzie zapisuje się bezpośrednio do Pani Eli. Na paznokcie do Elwiry. Zawsze jestem zadowolona. g:DD

Poza tym Pani Ela jest niezwykle uprzejma, taka miła babeczka. :) A przedłużasz paznokcie czy na manicure chodzisz?:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-04-23, 15:18   

Leveile Soleile napisał/a:
A przedłużasz paznokcie czy na manicure chodzisz?:)


Raz w życiu zrobiłam ten błąd i poprzyklejałam jakieś świństwo na paznokcie. :twisted: Po zdjęciu - (miałam jakieś 2 miesiące), przez następne pół roku nie mogłam dojść z paznokciami do ładu i składu. Miały twardość kartki papieru.
Jak tylko jestem na dłużej w Wieluniu to manicure i pedicure. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-23, 16:30   

Dominika napisał/a:
Raz w życiu zrobiłam ten błąd i poprzyklejałam jakieś świństwo na paznokcie. :twisted: Po zdjęciu - (miałam jakieś 2 miesiące), przez następne pół roku nie mogłam dojść z paznokciami do ładu i składu. Miały twardość kartki papieru.


Miałam dokładnie to samo - tragedia :twisted: Nigdy więcej już nie popełnię tego błędu, szkoda paznokci i pieniązków :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Izabela 
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Gru 2005
Posty: 403
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-23, 17:11   

Marta napisał/a:

Miałam dokładnie to samo - tragedia Nigdy więcej już nie popełnię tego błędu, szkoda paznokci i pieniązków
Nie do końca się zgodzę,na pewno takie zabiegi niszczą paznokcie ale jeśli regularnie co jakiś czas uzupełniasz żel bądz akryl paznokcie wyglądają ładnie i estetycznie.
Oczywiście trzeba to ściągnąc po pewnym czasie i zregenerowac paznokcie,ale na przykład mnie po takich zabiegach szybko wszystko wróciło do normy i mam w dalszym ciągu mocne i twarde paznokcie.
_________________
"Być gwiazdą,gwiazdą ludzi fantazją.."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-04-23, 18:38   

Hmm ja miałam raz na żel i szybko mi się połamały (parę dni miałam może i się zaczęło), ale koleżanka w sumie nie była taka doświadczona no i nic nie płaciłam, więc mogłam jej to wybaczyć. ;) Też miałam paznokcie w opłakanym stanie, miałam płytki lekko zaczerwienione, ale faktem jest,że sama próbowałam sobie je 'zdjąć', więc to moja wina tylko i wyłącznie. ;) Jednak od tamtej pory nie przedłużam paznokci, może kiedyś. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Panterka 
Moderator
żona admina :)



Pomogła: 25 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Maj 2007
Posty: 559
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-04-23, 21:02   

Jeśli chodzi o oczyszczanie twarzy to polecam salon Estetic na ulicy POW. Korzystam z usług tego gabinetu juz dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Prowadzi go pani Kasia Madeja która wiele lat przepracowała u pani Eli i nie trzeba tam tyle czekac co w gabinecie na sadach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-04-24, 11:03   

Izabela napisał/a:
Nie do końca się zgodzę,na pewno takie zabiegi niszczą paznokcie ale jeśli regularnie co jakiś czas uzupełniasz żel bądz akryl paznokcie wyglądają ładnie i estetycznie


To samo jest z naturalnymi. Raz w miesiącu manicure i paznokcie tez wyglądają ładnie i estetycznie. Ile kasy zaoszczędzone no i efekt jest bardziej naturalny. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sandrahaha 
Przyjeżdża na zakupy
:)


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 468
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wln
Wysłany: 2011-01-28, 19:47   

hej dziewczyny... trohe czasu minelo i tego solarium na wojska polskiego juz tam nie ma... wieie gdzie saa teraz jakies dobre solaria??

[ Dodano: 2011-01-31, 20:09 ]
jaka tutaj cisza... naprawde nikt nie pomoze??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sandrahaha 
Przyjeżdża na zakupy
:)


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 468
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wln
Wysłany: 2011-05-07, 20:28   

hej dziewczyny... widze ze nadal odp na temat solarium... jakie solarium polecicie... zeby mocne lampy byli.... a czy w wieluniu jest jakies stojace?? no i jakie ceny??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2011-05-07, 21:04   

Może moda na solarium już minęła i użytkowniczki forum przestały tam bywać :) Ja ze swojej strony powiem tylko, że w solarium nigdy nie byłam i nie będę, za to do kosmetyczki lub kosmetologa bardzo chętnie się wybieram. Po co postarzać się w solarium jak można ją odmładzać?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW