R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie na solarium i do kosmetyczki
Autor Wiadomość
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-27, 18:41   

sandrahaha napisał/a:
tylko ze wlasnie ani sladu po solarium nie ma.. blada tak samo.... jutro pojade na popieuszki przetestowac solarium..


Też mi nic nie dało to solarium. :wink: Na Popiełuszki jest dość mocne, musisz uważać na początku. Ja miałam zaczerwienienie po 10 min. a wcale nie byłam blada. także polecam mniej na początek. Byłam na tym po lewej stronie, to chyba nie jest brązujące z tego co pamiętam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sandrahaha 
Przyjeżdża na zakupy
:)


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 468
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wln
Wysłany: 2012-04-27, 20:30   

chyba wszystkie sa tam brazujace z tego co mi wiadomo... w ogole mowisz o cinnamon?? ja sie jutro tam chyba wybiore...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-28, 09:42   

sandrahaha napisał/a:
chyba wszystkie sa tam brazujace z tego co mi wiadomo... w ogole mowisz o cinnamon?? ja sie jutro tam chyba wybiore...


Tak, mówię o nim. :wink: A mi się wydaje, że nie wszystko są brązujace, choć może pamięc mnie myli ;> Byłam na brązującym tam (po prawej jak się wchodzi) i nic nie złapało. Potem poszłam więc na to zwykłe i już było inaczej. Ogólnie jakoś lepiej mi się leżało na tym po lewej. W tym drugim, brązującym coś strzelało i miałam cykora :mrgreen: Później pani powiedziała mi, że to mogła być mucha, która tam się do środka dostała. :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sandrahaha 
Przyjeżdża na zakupy
:)


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 468
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wln
Wysłany: 2012-04-28, 10:10   

bylam dzisiaj na tym stajacym w cinnamon i tylko na 7min.... musze powiedziec ze juz skora zaczyna szczypac :) a to mnie cieszy bo pzynajmniej jakas roznice widac... dzisiaj taki ladny dzien na opalanie a moj synol goraczki dostal i (słowo wymoderowano)... siedzimy w domu....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sandrahaha 
Przyjeżdża na zakupy
:)


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 468
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wln
Wysłany: 2012-04-28, 21:25   

na solarium bylam o 10... jestem czerwona jak rak :) wiec potwierdzam ze solarium dziala :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-29, 09:29   

sandrahaha napisał/a:
na solarium bylam o 10... jestem czerwona jak rak :) wiec potwierdzam ze solarium dziala :)


Może kiedyś skorzystam z tego stojącego. :) A ile min. wzięłaś??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sandrahaha 
Przyjeżdża na zakupy
:)


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 468
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wln
Wysłany: 2012-04-29, 12:53   

7min... grzeje od razu i to mega mocno :) jak w piekarniku... ja wole stojace bo czuje sie swobodniej... poza tym jakos bardziej higieniczne sie wydaje :) pani z cinnamon mowila ze to stojace ma najmocniejsze lampy... chcialam isc na 10min ale od razu mi odradzila i dobrze bo czerwona jestm po 7min a jak ja bym wygladala po 10 :/ a tak jutro wskocze na 7min i powinno byc ok...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-29, 13:07   

sandrahaha napisał/a:
7min... grzeje od razu i to mega mocno :) jak w piekarniku... ja wole stojace bo czuje sie swobodniej... poza tym jakos bardziej higieniczne sie wydaje :) pani z cinnamon mowila ze to stojace ma najmocniejsze lampy... chcialam isc na 10min ale od razu mi odradzila i dobrze bo czerwona jestm po 7min a jak ja bym wygladala po 10 :/ a tak jutro wskocze na 7min i powinno byc ok...


Powiem Ci, że też wolę te stojące, ale byłam już w dwóch stojących w różnych salonach i nic mi nie dały, więc zniechęciłam się do nich, ale przecież mogłam trafić na słabe akurat. :roll: To jak będę tam kiedyś (jak zabraknie słońca :wink: ) to wskoczę do tego stojącego. :smile: Dzięki za info. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sandrahaha 
Przyjeżdża na zakupy
:)


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 468
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wln
Wysłany: 2012-04-29, 13:59   

naprawde polecam... ja tez sie mega zniechecilam po tym w kleopatrze... lezace maja super... no ale cene podniesli juz do 1.3zl/min i 12 raz gratis...a w cinnamon taniej i 11 raz gratis... no a solarium naprawde super... ja tez mam ochote na slonku polezec ale syn goraczkuje i majowka w domu jest :/ wiec na solarium tylko licze... a i ja jeszcze uzywam do solarium przyspieszacza opalania z ziaji. takiego w sprayu w brazowym opakowaniu-polecam... teraz sie zastanawiam nad matka australian gold... i sama nie wiem ktory wybrac... bo sa jakies z brazerami ale srednio mi sie to widzi... bo przeciez to troche jak samoopalaczem :/ ktos uzywal produktow tej marki??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-02, 19:53   

sandrahaha napisał/a:
naprawde polecam... ja tez sie mega zniechecilam po tym w kleopatrze... lezace maja super... no ale cene podniesli juz do 1.3zl/min i 12 raz gratis...a w cinnamon taniej i 11 raz gratis... no a solarium naprawde super... ja tez mam ochote na slonku polezec ale syn goraczkuje i majowka w domu jest :/ wiec na solarium tylko licze... a i ja jeszcze uzywam do solarium przyspieszacza opalania z ziaji. takiego w sprayu w brazowym opakowaniu-polecam... teraz sie zastanawiam nad matka australian gold... i sama nie wiem ktory wybrac... bo sa jakies z brazerami ale srednio mi sie to widzi... bo przeciez to troche jak samoopalaczem :/ ktos uzywal produktow tej marki??


I jak tam synek?Mam nadzieję, że lepiej. :smile: Wypróbuję kiedyś ten spray z Ziaji. Mam z Ziaji ten żel łagodzacy po opalaniu, fajny jest, choć nie zawsze pomaga. :roll: Spiekłam się dzisiaj na słońcu i jestem zła na samą siebie :oops: :neutral:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sandrahaha 
Przyjeżdża na zakupy
:)


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 468
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wln
Wysłany: 2012-05-03, 09:38   

no to wapno pij i balsam obowiazkowo :) bedziesz miec sliczna naturalna opalenizne...

ja bylam w poniedzialek znow na 7min i wygladalam jak krewetka :@) hihih milama isc wczoraj ale zrobilam sobie przerwe , zeby skora doszla do siebie i pojde jutro moze na 10min :) a ten spray co pisalam fajnie nawilza i wygladza...

dzieki ze pytasz o synka-wszystko ok juz :) zabkuje mi... 3 zeby ostatnie trzonowe mu wychodza i to wszystkie na raz a te temperatury na dworze nie pomagaja i goraczkowal...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-03, 10:32   

sandrahaha napisał/a:
no to wapno pij i balsam obowiazkowo :) bedziesz miec sliczna naturalna opalenizne...

ja bylam w poniedzialek znow na 7min i wygladalam jak krewetka :@) hihih milama isc wczoraj ale zrobilam sobie przerwe , zeby skora doszla do siebie i pojde jutro moze na 10min :) a ten spray co pisalam fajnie nawilza i wygladza...

dzieki ze pytasz o synka-wszystko ok juz :) zabkuje mi... 3 zeby ostatnie trzonowe mu wychodza i to wszystkie na raz a te temperatury na dworze nie pomagaja i goraczkowal...


Na szczęście wapno było w domu uff :razz: Teraz już swędzi, więc chyba się goi. :wink: Dobrze, że robisz sobie przerwy, bo niedobrze jest opalać się na zaróżowioną skórę:) Lepiej odczekać, aż skóra dojdzie do siebie. :)

Oj to jak ząbkuje, to współczuje i synkowi i mamusi :wink: Mój mały kuzynek jak kiedyś ząbkował, to bez przerwy był płacz, stres itd. Dzieci różnie to przechodzą niestety. A co do choroby to rzeczywiście pogoda nie sprzyja, ale od jutra ma się ochłodzić już, chociaż z tymi prognozami to różnie bywa... :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2012-05-03, 19:54   

Leveile Soleile napisał/a:
a szczęście wapno było w domu uff :razz: Teraz już swędzi, więc chyba się goi. :wink: Dobrze, że robisz sobie przerwy, bo niedobrze jest opalać się na zaróżowioną skórę:) Lepiej odczekać, aż skóra dojdzie do siebie. :)


Pentanol, wapno, i śmietanę :D POLECAM!
Ja do wczoraj korzystałam z kąpieli słonecznych. Od wczoraj biorę IZOTEK, przy którym nie można wystawiać się na słonko. :(
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pszczółka 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 15 Gru 2006
Posty: 399
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-04, 14:17   

No właśnie żeby nie spiec skóry na słońcu ja polecam beta karoten, o którym pisałam wcześniej.
Zawsze pierwszą opaleniznę miałam czerwoną i mnie piekło, a teraz od razu spokój i brązowy kolorek już po 30 minutach na słońcu :D
_________________
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
1% ze swojego podatku na rehabilitację dziecka
http://dzieciom.pl/podopieczni/4355
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-04, 14:37   

Dzięki dziewczyny za rady :smile: Dominika współczuję Ci, ale jak ma Ci to pomóc, to niestety :/ Moja koleżanka stosuje teraz jakieś antybiotyki i przeróżne specyfiki, bo ma wielki problem z cerą i przez ok pół roku nie może stosować żadnych podkładów itp. :|
Pszczółko, własnie pamiętam, że pisałaś coś o tym, zupełnie o tym zapomniałam. :oops: Musze wrócić do tego i zobaczyć co tam polecałaś. :smile:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW