R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
jaka jest wasza opinia na temat lekarzy...
Autor Wiadomość
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2008-01-09, 11:07   jaka jest wasza opinia na temat lekarzy...

Jaka jest wasza opinia na temat lekarzy weterynarii w Wieluniu?
Moja chyba jak najgorsza,uzyskać pomoc graniczy z cudem,konkurencja niesamowita.Kilka razy już próbowałam ,wydzwoniłam mnóstwo telefonów a zazwyczaj pierwsze pytanie jakie pada ,to gdzie zwierzak był do tej pory leczony.Jeśli sie odpowie ze u konkurencji można zapomniec o pomocy.Nie przyjadą do domu a jeśli już to za kosmiczną kasę.Ale to już najmniej ważne ,potrzebuje pomocy i za nic nie moge jej uzyskać ,jedyne wyjście wsadzić zwierze w samochód i zawieźć ,ale co jak sie auta nie ma?Kurcze to jest chore a jakie wy macie doswiadczenia?
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-09, 11:14   

Ja osobiscie pakuję zwierzaczka do samochodu i jadę do lecznicy na ulicę Zieloną. Ale ja jestem zmotoryzowana więc jest mi łatwiej.
Kilka lat temu jak mój pies nagle zachorował to udałam się do weterynarza który mieszkał na moim osiedlu, ale niestety ten pan już nie żyje, a szkoda gdyż wtedy uratował mi pieska.
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
raulmanka 
Ma stragan na targu



Pomogła: 8 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 727
Skąd: z 1038:D
Wysłany: 2008-01-09, 12:03   

mojego pieska już dwa razy z poważnej choroby wyciągnął pan Nowak (lecznica w Czarnożyłach). Ostatnia choroba Korteza była straszna dla nas..zatrucie na tyle poważne że Kortez przez 2tyg się nie podnosił, prawie nie jadł... później chciał wstać ale nie był w stanie z wycieńczenia. Ogólnie wszystko wyglądało tragicznie, w dniu gdy mieli już go usypiać (nie było żadnej poprawy a Kortez się strasznie męczył) Kortez nagle podniósł głowę... teraz, miesiąc po jego chorobie normalnie biega i jest znów pełen życia. Dlatego właśnie ufam panu Nowakowi, troszczył się o Korteza jak o własnego psiaka. Do tego jest naprawdę niedrogi...
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2008-01-09, 13:23   

skończyły sie męki mojego najukochańszego pieska :sad: :sad: :sad: pzryjechał lekarz spoza Wielunia i po długiej rozmowie go uśpił,niechce i sie już gadać :sad: :sad: :sad:
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2008-01-09, 17:17   

na szczęście mój króliczek nie choruje, ale na szczepienie zawsze jadę do gabinetu na ul. 18 stycznia, pan jest bardzo miły niedrogi :)
_________________
Co za czasy! Lot w kosmos trwa coraz krócej, jazda do pracy coraz dłużej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-09, 17:36   

Ja sam osobiscie rok temu zima nioslem mojego pieska do weterynarza przy ul. wspólnej. Nie mialem nr tel do zadnego weterynarza.
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2008-01-09, 20:34   

Silvo napisał/a:
Ja sam osobiscie rok temu zima nioslem mojego pieska do weterynarza

tak tylko ze mój waży ponad 30 kg wiec w życiu bym go nie zaniosła :roll:
a co do Pana z 18-stycznia dzwoniłam ,pytałam pierwsze pytanie jakie zadał to było gdzie był dotąd leczony pies,kiedy odpowiedzioałam ze na Zielonej stwierdził zebym sobie tam zawiozła psa,świńskie zagranie ... :evil:
Pan który mieszka dalej na 18-stycznia chciał 70 zł ,wiec nie rozumie dlaczego inny lekarz spoza Wielunia ,który specjalnie przyjechał wziął 25 zł.Tu już nie chodzi o to ze mi kasy szkoda ,bo ją akurat mam ,ale skąd taka rozbieżność w cenach.Dla mnie najważniejsze było zeby skrócic cierpienia psa,my też przy tym cierpieliśmy bo to w końcu był członek rodziny od 8 lat .W życiu bym nie przypuszczała ze to taki straszny problem.
Jakieś 10 lat temu znaleźliśmy psa sznaucera olbrzyma z poszarpanymi ,pocietymi ranami przygniecionego gratami.Pierwszy telefon był do państwa Ć.czy mozemy go przywieźć bo ma pełno larw itd,okazało sie ze pani ma maszynke popsutą ,kilka minut później zadzwonił brat udajac ze chce ogolić pudelka i nagle maszynka była dobra.Myśle ze nie lubie brudnej roboty a wydaje mi sie ze po to zostali lekarzami by ratować zwierzęta.W końcu zajęło sie nim 2 lekarzy dr Burchaciński(starszy) i Dmochowski,za free bo nie mogli zrozumieć bestialstwa jakiego doznał ten pies.To byli lekarze z prawdziwego zdarzenia.Ja wiem jedno już njigdy nie skorzystam z usług wieluńskich lekarzy ,wolę żeby był to ktos spoza z prawdziwego zdarzenia.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Chudyy 
Ma stragan na targu



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 644
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-10, 00:50   

Ja z psem chodzę do pana Burchacińskiego i nie narzekam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
maed 
Dojeżdża PKSem
a wolałabym PKP!


Dołączyła: 01 Cze 2007
Posty: 139
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-10, 17:23   

Ja generalnie mam dobre doswiadczenia z Burchacinskim mlodszym - przyjechal o drugiej w nocy dostrzyknac kotce adrenaline, bo delikatnie mowiac, niezbyt dobrze znosi narkoze. Ostatnio byla operowana na Zielonej (nowotwor ktoregostam gruczolu mlecznego) - pani zajela sie staruszka fachowo - wprawdzie po wybudzeniu i tak miala kryzys, ale po podaniu dexavenu wstala. Szwy sie ladnie goja, na razie nie widac zadnych dalszych zmian. Nie znam nazwiska pani chirurg (wprawdzie nie wiem, czy ma z tego jakas weterynaryjna specjalizacje, ale tak mi sie wydaje) - wiem, ze jest mloda, zajmuje sie cieciem i przyjmuje wlasnie na Zielonej.
_________________
Lexon - nauka języków
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2008-01-10, 19:16   

maed napisał/a:
wiem, ze jest mloda, zajmuje sie cieciem i przyjmuje wlasnie na Zielonej.

wiem o kogo chodzi ,właśnie ona załatwiła mi lekarza spoza Wielunia,gdyby nie ona pies dalej by sie strasznie męczył bo ani jeden nie miał czasu albo poprostu miał gdzieś....

*po prostu
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Ostatnio zmieniony przez bob_mistrz 2008-01-13, 18:49, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2008-01-10, 19:28   

jak czytam te posty o wieluńskich weterymarzach to mi sie wierzyc nie chce, bo to, że dla ludzi lekarze współczucia nie mają to wszyscy wiedzą, ale,że zwierzęta też są tak traktowane.... :?

Dla mnie weterynarz powinien być osobą, która kocha zwierzęta, więc jakmożna odmawiać pomocy?? Tym bardziej, że się za nią płaci gotówką
_________________
Co za czasy! Lot w kosmos trwa coraz krócej, jazda do pracy coraz dłużej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2008-01-10, 20:22   

akirus napisał/a:
Tym bardziej, że się za nią płaci gotówką
Dokładnie,ale myślę ze tu chodziło chyba o to ze mój pies nie będzie"stałym klientem" więc i dochodów nie przyniesie,bo inaczej nie potrafie tego zrozumieć.Wydawałoby sie ze lekarzem weterynarii zostaje sie z powołania bo przecież kokosów z tego nie mają ,a tu sie okazuje ze i tym gardzą.Dobrzy lekarze niestety poumierali a zostali hmmm...trudno ich okreslić.....
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
EBS 
Słyszał o Wieluniu



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Paź 2009
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-19, 20:52   

Gdzie przyjmuje Burchaciński?

Moja mama chodzi z psami na Zieloną i to jest chyba najbardziej przyjazny gabinet.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
morten 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 39
Skąd: Poland
Wysłany: 2010-02-20, 23:40   

Przyjmuje na 18-stego stycznia. Koło sklepu zoologicznego.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Alicja 
Dojeżdża PKSem


Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 118
Skąd: Praszka
Wysłany: 2010-02-21, 17:44   

EBS napisał/a:
Moja mama chodzi z psami na Zieloną i to jest chyba najbardziej przyjazny gabinet.


Nie wiem jak można nazwać przyjaznym gabinet, w którym weterynarz boi się swoich "pacjentów" :/
_________________
Jedną z korzyści bycia bałaganiarzem jest to, że nieustannie dokonujemy fascynujących odkryć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW