R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: glizda
2009-02-26, 10:32
Spot lutowy
Autor Wiadomość
Izabela 
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Gru 2005
Posty: 403
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-08, 11:57   

bob_mistrz napisał/a:

Wcale się nie dziwię, jeśli ktoś zakłada 2 identyczne tematy jak jeden już istniejący to coś jest nie halo...
Temat nie był identyczny bo chodziło w tytule o spot lutowy w TR każdy ma prawo wypowiedzieć się gdzie woli...
_________________
"Być gwiazdą,gwiazdą ludzi fantazją.."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-08, 11:59   

Izabela napisał/a:
Temat nie był identyczny bo chodziło w tytule o spot lutowy w TR każdy ma prawo wypowiedzieć się gdzie woli...

REGULAMIN FORUM
§ 2
Obowiązki uczestników.
1) Należy stosować się do zaleceń zawartych w regulaminie forum, a w szczególności:
a) sprawdzić, czy publikowany temat nie został już niedawno rozpoczęty przez inną osobę

Jak macie ochotę się spotkać ze znajomymi (czyt. Syla, Izabela, Carelajn, mario's, Basia), to spotkajcie się bez angażowania w to ludzi z forum i robienia idiotycznego zamętu, który do niczego nie prowadzi. Bo jeśli faktycznie zależało komuś na spocie to mógł dopisać w temacie założonym przeze mnie, a nie pajacować, robić zamęt i łamać regulamin forum. Widocznie chodziło o coś innego.
EOT. Reszta postów nie związanych ze spotem i chęcią uczestniczenia w nim będzie usuwana.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Izabela 
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Gru 2005
Posty: 403
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-08, 12:05   

Ferbik napisał/a:
Jak macie ochotę się spotkać ze znajomymi (czyt. Syla, Izabela, Carelajn, mario's, Basia)
I tak właśnie sie stanie,to też forumowicze i reszte,którzy mają ochotę też zapraszamy...
_________________
"Być gwiazdą,gwiazdą ludzi fantazją.."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-08, 14:05   

Ferbik napisał/a:

Nie wiesz jak było, nie zabieraj głosu. Żadnej cenzury nie było, tylko kasowanie tematu, który został założony jako drugi. EOT.

Własnie wiem jak było i dlatego zabieram głos. A jesli nie mozna na forum zabierac głosu odmiennego od głosu administracji (przepraszam - nie administracji tylko jedngo z adminów) to wystarczy dac uzytkownikowi bana. Przeciez to prywatne forum a admin ma zawsze racje...

Ceny są podane dla Ferbika - on wie dlaczego :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-08, 14:07   

red, jeśli chcesz to opiszę tą sprawę jak nazwałeś mnie dziadem, po tym jak za plecami zerwałeś ze mną słowną umowę, skoro Cię to tak rajcuje... Tylko ja tak chamski nie jestem jak Ty i Twoje towarzystwo, z którym obrabiasz mi dupę. Powiem Ci, że jesteś bezczelny jak ta Twoja klika, z którą masz taki ubaw.

I jeśli nie rozumiesz regulaminu będąc moderatorem, to zastanów się nad sobą skoro powinieneś go jak najbardziej pilnować i przestrzegać, pilnować żeby inni go przestrzegali, a nie przyklaskiwać innym, bo znalazłeś sobie kolejny temat do plotkowania i uciech.

I naprawdę proszę pisać na temat, bo posty nie w temacie będą kasowane.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-08, 14:39   

Ferbik napisał/a:
red, jeśli chcesz to opiszę tą sprawę jak nazwałeś mnie dziadem, po tym jak za plecami zerwałeś ze mną słowną umowę, skoro Cię to tak rajcuje... Tylko ja tak chamski nie jestem jak Ty i Twoje towarzystwo, z którym obrabiasz mi dupę. Powiem Ci, że jesteś bezczelny jak ta Twoja klika, z którą masz taki ubaw.

Mozez opisac - nie mam nic przeciwko. Kazdy przedstawi swoj punkt widzenia a ocene pozostawimy forumowiczom. A czy okreslanie ze ktos jest chamski to zakrawa na obrazanie uzytkownków - za to grozi ostrezenie. Czyzby admin nie znał regulaminu? :D

Co do funkcji moderatora to juz wypowiedzalem sie na ten temat w SB - nie bede sie powtarzal. Jak ci to poprawi humor to mi ja odbierz skoro moderatorem moze byc tylko osoba ktora zgadza sie z Ferbikiem - nawet jak nie ma on racji.

Co do tematu spota - juz sie wypowiedzialem. Jest mi obojetne gdzie sie on odbedzie bo i tak mnie na nim nie bedzie. Nie podoba mi sie tylko Twoja cenzura wypowiedzi i chamskie odzywki do innych uzytkowników.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
d@vid 
Ma stragan na targu



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 659
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-08, 15:34   

Ferbik napisał/a:
w TR denerwowało mnie od dłuższego czasu (i nie tylko mnie)

No właśnie nie bardzo to widać bo większość jest za TR no ale przecież wszyscy się nie wypowiadali więc nie mówię że gdyby wszyscy głosowali to nie wygrałby Bilard Club ;]
Ferbik napisał/a:
Jeśli ktoś ma naprawdę ochotę spotkać się z forumowiczami, to nie ma znaczenia tak naprawdę odległość. Będzie chciał to przyjdzie.

Owszem, zgadzam się z tym jak najbardziej i pewnie i tak przyjdę (jeśli znajdę :D ) i nie chodziło mi tutaj o odległość ale bardziej o znajomość bo ja np. pierwszy raz słyszę o tym klubie ;)
Ferbik napisał/a:
Sorry, ale młody jesteś forumowo i nie znasz pewnych spraw i zachowań pewnych osób, więc rozumiem Twoje zdezorientowanie.

Nie, nie jestem.
Ferbik napisał/a:
które w ogromnej większości organizowałem ja. Jakbyś się dobrze przyjrzał, to spoty, które próbował zorganizować ktoś inny, miały średnie lub bardzo słabe powodzenie.

A czy mówiłem że nie :P
karcia napisał/a:
Tak też nie rozumiem ataku na osobę Ferbika i popieram spota w Bilard Clubie.
Na koniec dodam, że nie chcę się z nikim spierać tylko po prostu wyrażam swoją opinię na ten temat.

No właśnie ja też wyraziłem bez żadnej jakiejś złości czy coś z uśmieszkami a Ferbik tak wszytko poważnie i w ogóle -.-
Ferbik trochę żartu ;)

Podsumowując pisze się na spota w BilardClub
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Maru 
Mieszka pod Wieluniem
Bywa w Wieluniu



Pomógł: 17 razy
Wiek: 71
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 940
Piwa: 4/4
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-02-08, 18:33   

Spot"A" - spot"B", nie zapomnijcie aparatów cyfrowych :grin: . Dużo fotek poproszę :lol:
_________________
Nie trzeba być bogaczem, aby ofiarować coś cennego drugiemu człowiekowi: można podarować mu odrobinę czasu i uwagi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2008-02-08, 21:10   

przykro czytać takie posty, bo w końcu spoty są po to żeby pogadać z ludźmi, a jak ktoś chce imprezy i tańców to źle trafił, i tylko pod tym względem tym razem zwyciężył Bilard,

nie ma o co robic afery, bo nikomu na siłę nie każemy przychodzić,

nie lubisz Bilarda nie przychodź, chcesz poszaleć idź do TR
_________________
Co za czasy! Lot w kosmos trwa coraz krócej, jazda do pracy coraz dłużej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2008-02-09, 01:08   

Nie będzie mnie ani tu ani tu - zapowiada się niestety weekend poza Wieluniem :?
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2008-02-09, 18:57   

buahahahahaha
towarzystwo wzajemnej adoracji, klika lub wazeliniarze się pokłocili.
TOŻ TO ROZŁAM!!

ile Wy mi daliście radości tymi Waszymi sporami, bo już myślałem że potraficie się tylko głaskać.

Co do spota (choć nigdy na takim nie byłem i nigdy nie będę) lepiej jest chyba tam gdzie można porozmawiać, choć po Waszych reakcjach widze, że dialog nie bedzie łatwy.
Pozdrawiam gorąco i prosze o wiecej :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Syla 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
SuperStar



Pomogła: 7 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2005
Posty: 1063
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-09, 19:43   

Collina napisał/a:
buahahahahaha
towarzystwo wzajemnej adoracji, klika lub wazeliniarze się pokłocili.
TOŻ TO ROZŁAM!!

ile Wy mi daliście radości tymi Waszymi sporami, bo już myślałem że potraficie się tylko głaskać.

Co do spota (choć nigdy na takim nie byłem i nigdy nie będę) lepiej jest chyba tam gdzie można porozmawiać, choć po Waszych reakcjach widze, że dialog nie bedzie łatwy.
Pozdrawiam gorąco i prosze o wiecej


Zieeeew... :roll:
_________________
SUCCESS UNLIMITED
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Izabela 
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Gru 2005
Posty: 403
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-09, 22:58   

Collina Twoje komentarze jak zwykle nie na miejscu potrafisz tylko wszystko i wszystkich krytykować
_________________
"Być gwiazdą,gwiazdą ludzi fantazją.."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ryba 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 427
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2008-02-09, 23:03   

proponuje spotkanie w piaskownicy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Izabela 
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Gru 2005
Posty: 403
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-09, 23:05   

ryba napisał/a:
proponuje spotkanie w piaskownicy
hyhy Pora roku chyba nie odpowiednia :twisted:
_________________
"Być gwiazdą,gwiazdą ludzi fantazją.."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW