R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Jaro
2008-06-03, 23:21
Zdjęcie funkcji moderatora redowi

Czy jesteś za ściągnięciem moda redowi?
Tak
50%
 50%  [ 1 ]
Nie
50%
 50%  [ 1 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 2

Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-08, 14:46   Zdjęcie funkcji moderatora redowi

To już przestało być śmieszne, jak red zaczął przy pomocy Syli wyciągać prywatę, później potwierdzając to w komentarzach, że to było osobiście do mnie.
Już wyjaśniam o co chodzi:
miałem z nim słowny układ, że mam ceny w testarossie 50% za to, że robię mu grafikę za darmo (w postaci plakatów, ulotek, i innych pierdół). Nagle dowiaduję się będąc w TR, nie od niego osobiście - bo jak się okazało ja dowiedziałem się o tym ostatni - że płacę normalnie. Nie oburzyłem się dlatego, że musiałem zapłacić więcej, tylko dlatego, że tą umowę zerwał jakieś 3 miesiące wcześniej a dwa miesiące później przyszedł do mnie zrobić projekty za darmo słowem się nie odzywając. Już nie mówię o tym, że wcześniej co weekend na imprezach pomagałem mu z własnej nieprzymuszonej woli, o co mnie nie prosił, bo robiłem to z dobrego serca. Ale mam to gdzieś. Później wyzwał mnie od dziada, że kłócę się o parę złotych - chyba naprawdę nie zrozumiał o co mi tak naprawdę chodziło. Bo ja wobec niego byłem fair. Red oczywiście pochwalił się m.in. Syli o tej sprawie, dlatego Syla skutecznie wprowadzając zamęt w tematyce spotów chciała usilnie zrobić (sic! osoba, która najrzadziej przychodzi na spoty) spota w tr, do tego podała ceny specjalnie dla mnie z dopiskiem, że jak ktoś ma ochotę dziadować to niech znajdzie tańszy lokal. Napisałem to prywatnie, żeby było wiadomo w dalszej części dlaczego wnioskuję o zdegradowanie go z funkcji moderatora.
Zamknąłem temat spota styczniowego, gdzie toczyła się dyskusja na temat spota lutowego, gdyż stwierdziłem że potrzebny jest nowy temat. Założyłem więc taki temat z nazwą spota lutowego, gdzie za jakąś chwilę Syla założyła równoległy do mojego, ale wpisała w nazwie spot lutowy w testarossie. Temat usunąłem zgodnie z regulaminem (Obowiązki uczestników pkt. 1a). Założyła kolejny, gdzie już za pierwszym razem mogła napisać w moim temacie, że możnaby zorganizować spota w TR zamiast w Bilardzie. Wykasowałem więc kolejny, przeczytałem, żebym się p.i.e.r.d.o.l.i.ł ze spotem w bilardzie i za to otrzymała ostrzeżenie. Za chwilę red - moderator notabene napisał, że Syla celowo napisała ceny w poście dla mojej informacji - odnośnie rzekomego dziadoczenia.
Za chwilę red pisząc w SB skłamał, że co chwila piszę na forum, że kocham Panterkę - ani razu na forum tak nie napisałem, więc tu jest konkretnie widoczny przykład usilnego czepiania się mnie.
Moderator powinien przestrzegać regulaminu i dawać wzór przestrzegania go innym użytkownikom, a nie robić pośmiewisko z administratora, wyciągając sprawy osobiste, które nie mają związku z forum tylko dlatego, że ma fajną zabawę ze swoim towarzystwem wzajemnej adoracji.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2008-02-08, 15:08   

Odnośnie umowy Ferbik - red, wiem jak wyglądała i jak to funkcjonowało z relacji Ferbika, smsa o dziadowaniu czytałem osobiście...

Ferbik napisał/a:
Moderator powinien przestrzegać regulaminu i dawać wzór przestrzegania go innym użytkownikom, a nie robić pośmiewisko z administratora, wyciągając sprawy osobiste, które nie mają związku z forum tylko dlatego, że ma fajną zabawę ze swoim towarzystwem wzajemnej adoracji.

Relacje osobiste, niezwiązane z forum pozostawmy Ferbikowi i redowi, ale w momencie, kiedy wychodzi to na forum, biernymi nie możemy pozostać... Czytając już posta Syli odnośnie cen, wiedziałem, że wie od reda o umowie z Ferbikiem i sarkastycznie ją tam przytoczyła... Po raz kolejny, takich rzeczy nie wyciąga się na forum a tym bardziej nie powinien tego robić moderator...
Dlatego wypowiedziałem się w tej sprawie i zgadzam się ze zdaniem Ferbika.
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2008-02-08, 15:13   

Uważam, że każdy moderator powinien wprowadzać ład i porządek na forum a nie podsycać spory. Nie znam sprawy o której pisze Ferbik ale takie awantury powodują, że forum nie jest odbierane jako "poważna" instytucja gdzie można podyskutować na wartościowe tematy. Przekleństwa wypisywane przez niektórych użytkowników są poniżej wszelkiego poziomu. Tworzymy Wieluńskie forum więc zróbmy wszystko aby goście zaglądający tutaj z różnych przyczyn mieli zawsze pozytywne wrażenia.

Kłótnie o miejsce spotu uważam za co najmniej niepotrzebne. Na forum szefują Admini i to oni powinni o takich sprawach decydować zapraszając na spoty.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-08, 15:40   

Mnie równiez poruszyło to przekleństwo wypisane z kropkami. Jestem modem działu pręgierz i nawet tam nie ma takich wpisów.
Co do sporu nie znam do końca sprawy i wiem tylko to co czytam na forum. Moje wrażenie jest takie że Ferbik ma rację... zaznaczam że jest to tylko i wylącznie wrażenie, a czy prawdziwe nie wiem.
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-08, 16:32   

Przede wszystkim chciałbym serdecznie podziekowac Adminowi Ferbikowi za odblokowanie dostepu do tego dzialu i umozliwienie mi przedstawienia swoich racji.
A zatem - z mojego punktu widzenia było tak. Rzeczywiscie Ferbik mial znizke w TR w wysokosci 50% ceny, glownie na piwo. Dostal ja (a raczej doslownie wymusił na mnie) w czasach, kiedy przez nikogo nie proszony mianowal sie samozwanczo kierownikiem sali w TR. Funkcja ta ograniczala sie do pilnowania rezerwacji na imprezach i nieudolnego dyskutowania (przepraszam - "argumentowania") z osobami ktore spozyly zbyt duzo alkoholu. Poczatkowo oczekiwał za to zapłaty, ale niestety nie bylo na to mnie stac (na cale szczescie). Zatem zaproponowal ze wystarczy mu znizka 50% w barze. Niechetnie na to przystałe, poniewaz jest wiele innych osob, ktore zasluzyly sie duzo duzo bardziej dla tego lokalu i czesto bezinteresownie mi pomagaly za co jestem im wieczny. I nigdy nie oczekiwaly za to jakis zaszczytow, znizek, tytułów w stylu "kierownik sali", "kierownik parkietu" czy tez "kierownik wc". Powiem wiecej - zle sie czulem ze swiadomoscia, ze Ferbik ma znizke jako jedyna osoba w tym lokalu, chociaz moim zdaniem na to nie zasluzyl. Ale bylo - minelo. Nie ma co wnikac.
Ostatnio Ferbik rzadko pojawiał sie w TR, o "pomaganiu" na imprezach nawet nie wspomne gdyz nie bylo go na nich juz od ponad roku. Sporadycznie (3-4 razy w roku) zrobil plakat dla TR i rzeczywiscie mnie za to nie kasowal (nie stac mnie - przeciez "godzina pracy grafika komputerowego [Ferbika] jest warta ze 100 zl"). Jak ostatnio pojawił sie w TR to niestety dla niego został zmuszony do zapłaty pełnej ceny za piwo (to aż 5-6 zł). Ciężko sie tym obrzył - napisał do mnie obrazony ze bez jego wiedzy cofnalem mu znizke. Odpisalem mu, ze jego zachowanie to dla mnie dziadowanie i nic wiecej. Tyle w temacie ode mnie.
Aha - jak uz sobie tak publicznie wyrzucamy, to chcialem tylko przypomniec Ferbikowi kto go zatrdnil na misiac i zaplacil za niego ZUS i skladki, kiedy mial wypadek na weselu (jesli dobrze pamietam). Mysle ze jestesmy kwita.

Na marginesie -dyskusja dotyczy odwołania mnie z funkcji moderatora a nie zachowania Syli. Nie podpuszczałem jej z tym zeby wypisywała zlosliwie ceny ani zeby obrazala Ferbika. Tez uwazam ze nie powinna tego robic ale na to nie mam zadnego wpływu. A napisalem ze ceny sa dla Ferbika bo bodjze AnnBlue pytała po co są podane ceny. Temat znizki wyciągnąl bezpośrednio Ferbik a nie ja wiec nie wiem o co sa pretensje.
Co do wypowiezi Ferbika na SB - po pierwsze - mdlą mnie jego całuski do Panterki. Zreszta nie tylko mnie ale nie bede wnikac. Mam chyba prawo wyrazic swoje zdanie o tym na SB. Druga sprawa to komentarze Ferbika - "dawidku masz okres" albo "nkomu nie sa potrzebne do szczescia twoje komentarze" - takie wpisy nie przystoją uzytkownikowi a zwłaszcza adminowi.

Tyle ode mnie. decyzje zostawiam Wam...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2008-02-08, 16:34   

Kłótnia o miejsce spotu zbędna - pal licho gdzie będzie, raz się trafi w Bilardzie, raz w TR, nie widzę problemu, dlatego też nie rozumiem upierania się innych.

Wyciąganie prywaty - zachowanie stanowczo nie fair i myślę, że to dyskusji nie podlega.

Samej przedstawionej prywatnej sytuacji nie komentuje, nie znam jej bowiem od podszewki więc nie mogę być obiektywny. Tyle z mojej strony.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-08, 18:08   

red napisał/a:
A zatem - z mojego punktu widzenia było tak. Rzeczywiscie Ferbik mial znizke w TR w wysokosci 50% ceny, glownie na piwo. Dostal ja (a raczej doslownie wymusił na mnie) w czasach, kiedy przez nikogo nie proszony mianowal sie samozwanczo kierownikiem sali w TR. Funkcja ta ograniczala sie do pilnowania rezerwacji na imprezach i nieudolnego dyskutowania (przepraszam - "argumentowania") z osobami ktore spozyly zbyt duzo alkoholu.

Nie wymuszałem niczego na Tobie. Studiujesz prawo, więc doskonale powinieneś znać termin wymuszania. Na szczęście to tylko Twój punkt widzenia, a więc: poprzez moje nieudolne dyskusje z klientami zawsze kończyły się tak, że nikt nie dostał w przysłowiowy ryj, bo czasem ochrona nie widziała wszystkiego. Szkoda, że nie zauważyłeś jak pomagałem podawając krzesełka klientom, stojąc za barem przy dużym ruchu, siedząc na szatni czasem, odpychając kible, dokładając papier, ręczniki, zmywając podłogę po imprezie łącznie z pomocą przy sprzątaniu całego lokalu po imprezie.
red napisał/a:
Poczatkowo oczekiwał za to zapłaty, ale niestety nie bylo na to mnie stac (na cale szczescie). Zatem zaproponowal ze wystarczy mu znizka 50% w barze. Niechetnie na to przystałe, poniewaz jest wiele innych osob, ktore zasluzyly sie duzo duzo bardziej dla tego lokalu i czesto bezinteresownie mi pomagaly za co jestem im wieczny. I nigdy nie oczekiwaly za to jakis zaszczytow, znizek, tytułów w stylu "kierownik sali", "kierownik parkietu" czy tez "kierownik wc".

Nie sądziłem, że nie masz za grosz tupetu i nie będziesz bronił się kłamstwami. Nigdy od Ciebie nie wołałem kasy za moją pomoc w TR. Uważałem, że to co robię ułatwi klientom rozrywkę, myślę że byli zadowoleni.
red napisał/a:
Aha - jak uz sobie tak publicznie wyrzucamy, to chcialem tylko przypomniec Ferbikowi kto go zatrdnil na misiac i zaplacil za niego ZUS i skladki, kiedy mial wypadek na weselu (jesli dobrze pamietam). Mysle ze jestesmy kwita.

Tak owszem, wydawało mi się że to był z Twojej strony rewanż za moją bezinteresowną pomoc.
red napisał/a:
Druga sprawa to komentarze Ferbika - "dawidku masz okres" albo "nkomu nie sa potrzebne do szczescia twoje komentarze"

Z dawiden roizmawałem, powiedział że miał zły dzień, poza tym on nie potrzebuje obrońców, bo gość jest wystarczająco inteligentny żeby bronić się samemu.

Na drugi raz nie obrabiaj mi dupy wśród swoich znajomych, bo później masz pretensje, ale sam napisałeś, że Syla napisała to do mnie ad personam, więc trzymam się tego co pisałem na początku.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-08, 18:49   

Ferbik, co najmniej mijasz sie z prawdą. Nie chce tutaj wyciągac pewnych osobistych spraw ale wrecz mnie do tego prowokujesz. Stosujesz ataki personalne a do innych masz pretensje ze tez tak robią.

Ferbik napisał/a:
Na szczęście to tylko Twój punkt widzenia, a więc: poprzez moje nieudolne dyskusje z klientami zawsze kończyły się tak, że nikt nie dostał w przysłowiowy ryj, bo czasem ochrona nie widziała wszystkiego. Szkoda, że nie zauważyłeś jak pomagałem podawając krzesełka klientom, stojąc za barem przy dużym ruchu, siedząc na szatni czasem, odpychając kible, dokładając papier, ręczniki, zmywając podłogę po imprezie łącznie z pomocą przy sprzątaniu całego lokalu po imprezie.

Twój punkt widzenia - masz do tego prawo. Zapomniałeś dodac ze nikt Cie o tę Twoją bezinteresowną pomoc nie prosił a czasami wrecz chciałem żebys sie nie wcinał w niepotrzebne pyskówki z klientami bo to do niczego nie prowadzi. No ale cóz - admin Ferbik dodjae sobie powagi poza forum na rózny sposob. Jednym z nich była Twoja funkcja samozwańczego kierownika sali którą sam sie ochrzciłeś. Mniejsza z tym. Przyznaje, ze pomagałeś - tak jak wiele innych osób które nigdy mi tego nie wypomniały i nie oczekiwały wzamian dyplomu uznania i zniżek w barze. A tak gwoli scisłości - za barem stałes moze ze dwa razy, na szatni spędziłes łacznie nie wiecej niż 2 godziny, sporadycznie podawałes krzesła (zwłaszcza dziewczynom - ciekawe dlaczego), ze dwa razy odepchałes kibel i kilka razy dołożyłes reczniki i papier. Sale myłeś moze ze 3 razy - za to często po imprezach dawałeś popisy swoich zdolności wokalnych, czym "umilałeś" nam sprzątanie sali. Nie pisze tego po to, żeby Ci coś wytknąc, ale żeby uzmysłowić wszystkim którzy to czytają, że TR nie kręciło sie wokół osoby Ferbika, bo ktoś kto to czyta może odnieść wrazenie, że bez Twojej "pomocy" ten lokal już by dawno przestał istnieć i aż dziw że jescze stoi tam gdzie stał...

Ferbik napisał/a:
Nie sądziłem, że nie masz za grosz tupetu i nie będziesz bronił się kłamstwami. Nigdy od Ciebie nie wołałem kasy za moją pomoc w TR. Uważałem, że to co robię ułatwi klientom rozrywkę, myślę że byli zadowoleni.

Teraz to ty kłamiesz. Dokładnie mam Ci przypomniec jak to było? A wiec najpierw bez pytania zaczłąes sie sam obsługiwac na barze. OK - rozumiem piwo czy dwa na imprezie. Ale u ciebie to było 6-10 browarów. W końcu ktoś z nas zwrócił ci uwage. Przeprowadziliśmy rozmowe, w której powiedziales mi, ze oczekujesz czegos wzamian za pomoc przy imprezie. Moim zdaniem miałes na myśli kase - zreszta wtedy nie pracowałes i sam przyznasz ze Cie troche przycisneło. Powiedziałem że mnie najnormalniej w swiecie nie stac na kolejne stanowisko do opłacania wiec zaproponowałes ze w takim razie zadowolisz sie znizka na barze 50%. Zgodziłem sie chociaz niechetnie, ale wydaje mi sie, że dowartościowywało Cie to, że jako jedyny masz w TR zniżke. Mniejsza o to. Miałes ale już nie masz. I to nie ja zrobiłem z tego wielkie HALO tylko ty. A teraz próbujesz przedstawic mnie jako kłamce.
Ferbik napisał/a:
Z dawiden roizmawałem, powiedział że miał zły dzień, poza tym on nie potrzebuje obrońców, bo gość jest wystarczająco inteligentny żeby bronić się samemu.

Nie wiem jak było - wiem jak to wyglądało na SB. Poza tym większosc forumowiczów nie wyrazi nigdy swojego oburzenie Twoimi zagrywkami, bo zaraz grozisz im ostrzezeniami i banami. Zrób sobie z forum prywatny folwark a moderatorami uczyń osoby typu BMW - bierny, mierny ale wierny (to nie jest przytyk w strone moderatorów - zeby nie było ze kogos obrazam). Po raz kolejny mówie - jak ci to doda centymetrów to usuń mnie z funkcji moda - moje życie nie kończy sie na forum.

Ferbik napisał/a:
Na drugi raz nie obrabiaj mi kupra wśród swoich znajomych, bo później masz pretensje, ale sam napisałeś, że Syla napisała to do mnie ad personam, więc trzymam się tego co pisałem na początku.

Masz coś do mnie to mi napisz na PW albo zadzwoń. Zachowania Syli nie popieram - już o tym pisałem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-08, 19:10   

Myślę, że poczekam na odpowiedź Jaro, bo on widział co robiłem i na pewno nie wyglądało to tak, jak Ty to przedstawiłeś. On też był przy tej rozmowie.
Dalsza polemika z Tobą nie ma sensu, osoby które znają prawdę opowiedzą się za nią w sposób jaki powinna zostać przedstawiona.
Nadal optuję nad zdjęciem funkcji moda, za podburzanie na forum, zamiast przestrzegać regulaminu i pilnować przestrzegania go przez innych forumowiczów. To tyle z mojej strony.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-08, 19:53   

Ferbik - zdejmij mi tego moda. Naprawde nie bede płakał z tego powodu. Wierz mi, że poza Tobą niewiele osób przywiązuje do tych funcji wage.

A co do powodów - nadal uważam, że nikogo do niczego nie podburzam. Syla wiedziała o Twoim "dziadowaniu" (tak, użyłem takiego okreslenia i uważam je za słuszne). Podobnie jak wiedziało o tym conajmniej kilku stałych bywalców TR, ponieważ zrobiłes z tego wielki problem. Ale to nie ja ją namawiałem do tego zeby wytykać Ci to, że narzekasz na zbyt wysokie ceny w TR - zrobiła to z własnej woli. Ja tylko odpowiedziałm AnnBlue po co był ten wpis o cenach bo tak go zrozumiałem - i chyba słusznie to odebrałem. Dlatego czynienie mi zarzutów że robie wycieczki osobiste jest niepoważne. I to nie ja wyciągnąłem na światło dzienne naszą umowe o zniżkach i powody jej przyznania a także odebrania. zrobiłeś to Ty więc miej pretensje do samego siebie.

A jeśli chodzi o podburzanie na forum - jesli podburzaniem jest niezgadzanie sie z twoimi wypowiedziami (moim zdaniem obraźliwymi wobec niektórych userów) albo wytykanie Ci tego, że usuwasz niewygodne dla siebie wypowiedzi, to przyznaje sie do winy. Zdejmij mi moda bo przecież "admin ma zawsze racje". Tylko pamiętaj, że szacunek zdobywa się umiejetnością łagodzenia sporów i pilnowania porządku na forum głownie za pomoca swojego autorytetu, a nie kasowaniem niewygodnych postów, obrazaniem użytkowników i straszeniem ostrzezeniami. Bo tak działając narażasz sie - jak pisała Acree - na śmieszność.
I jeszcze jedno - gdybyś był choć w połowie takim adminem jak Jaro to atmosfera na forum byłaby o wiele zdrowsza.
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-08, 20:07   

Czytam to co się dzieje, przeczytałem SB, temat o spocie lutowym i powiem tyle - Ferbik wyluzuj...
Nie wiem co było w usuniętym temacie o drugim spocie, ale z wypowiedzi zarówno Twoich jak i innych wynika że była tam propozycja spotu lutowego w TR - czy nie trzeba było zatem scalić tematów zamiast kasować ten z "konkurencyjna propozycja spota"? Co do dalszych komentarzy - zacząłeś brnąć w wyciąganie prywatnych sytuacji - zupełnie nie wiadomo po co. Zresztą nie uważamz żeby Syla zachowała się fair robiąc takie głupie zagrywki na forum, ale mniejsza o to. Zwróć uwagę, że to Ty kasując ten drugi temat wywołałeś tę burzę.
A jeśli już tak wyciągamy różne rzeczy - może da się odtworzyć wypowiedzi Acree z SB - myślę, że to rzuciłoby dodatkowe światło na tę sprawę, która nie powinna być chyba rozpatrywana tylko na płaszczyźnie odebrania praw moderatora redowi... tym bardziej że naprawdę trudno mi się dopatrzyć jego winy z punktu widzenia regulaminu, ale każdy interpretuje tego typu dokumenty na swój sposób.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-08, 20:39   

ourson, skasowałem temat syli o spocie lutowym, gdyż taki wcześniej założyłem i wiem, że zrobiła to celowo, zamieszczając tam również ironicznie ceny podane do mnie jako dziada. Punkt regulaminu 1a obowiązki użytkowników. Dwukrotnie wykasowałem temat, po czym dostałem tekst żebym s.p.i.e.r.. itd.

Jesli chodzi o Acre... usunąłem wpis z SB o treści: "jak dzieci...". Uważam, że dopiski tego typu przez osoby trzecie są jak najbardziej nie na miejscu, podburzają już wytworzoną niezdrową atmosferę, tym bardziej że ja tutaj pilnuję porządku a jak wiadomo zamieszała Syla.
Ja tylko powiem tyle, że przykro mi iż moja osoba jest tematem do pośmiewisk, co później przedstawia się na forum w szczerych jak widać rozmowach.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-08, 21:35   

Ferbik, nadal uważam, że przytoczony punkt regulaminu nie został naruszony. Temat bowiem był o propozycji spota w TR. Jeśli uznałeś że osoby które go założyły nie są uprawnione do organizowania "oficjalnych" spotow to należało zmienić sam temat wątku. Drugim rozwiązaniem było scalenie wątków. Kasowanie nie było wg mnie uzasadnione. Jeśli nawet miałeś zastrzeżenia do treści jakichś postow to mogłeś zwrócić na to uwagę, edytować je, dać ostrzeżenie czy cokolwiek innego, ale kasowanie całego wątku było nadużyciem z Twojej strony.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-08, 21:49   

Usunięcie raz posta powinno dać do myślenia, tym bardziej że w powodzie usunięcia napisałem, że taki temat już istnieje. Scalać wątków nie miałem zamiaru, gdyż post był napisany ze złośliwością. Nawet red to potwierdził i mogą potwierdzić to osoby, które miały do czynienia z Sylą. Koniec z mojej strony.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-08, 22:27   

Kila słów z mojej strony.

A zatem, nie mam zamiaru rozstrzygać tego sporu w kategoriach kto go zaczął, w tej chwili to nie ma najmniejszego znaczenia.
W tej chwili najważniejsze jest to, aby powstały spór załagodzić, zwłaszcza, że stał się on szeroko pojętym sporem, w którym brało udział kilka osób.

Uważam, że to co zostało wyciągnięte publicznie na forum nie powinno mieć miejsca, gdyż stawiają w złym świetle osoby zarządzające forum jak i samo forum, ponieważ dotyczy to spraw stricte prywatnych.
Dając się wciągać w takie pyskówki ukazujecie jedynie swoją nadpobudliwość, udowadniając, że nie stać Was na zwykłą rozmowę dżentelmeńską.

A tak temat zwykłego spota przerodził się w swoistą wojnę Administratora z Moderatorem, co źle wróży naszemu forum...
Życzyłbym sobie, aby pozostawić ten temat na takim etapie jak jest i podjąć wszelkie starania, aby nigdy więcej do podobnych incydentów nie dochodziło.

Pamiętajmy, że to my mamy dawać przykład społeczności forumowej, tego jak należy postępować, poza tym pilnować tu porządku, który jak widać i między nami zostaje zachwiany.

Ferbikowi i redowi od serca bym radził odbyć indywidualną rozmowę, która miała by na celu zawieszenie broni, bo przecież żyjemy w tak małej społeczności, że takie wojny są nam naprawdę nie potrzebne.


PS.
Pamiętajcie - wypowiedzianych słów nie można cofnąć.
Zatem zanim cokolwiek powiemy, wcześniej pomyślmy.
Jest jedna zasada, jeśli to co chcesz powiedzieć jest częścią jakiegoś sporu (jak w tym konkretnym wypadku) - pomyśl dwa razy a potem pomyśl jeszcze raz.
Jeśli to spór toczony publicznie - powtórz całą procedurę jeszcze raz.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW