R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Pranie dywanów itp - szukam namiarów
Autor Wiadomość
fanzie 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 8 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 420
Piwa: 5/8
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-22, 20:29   

Ile zapłacę w Wieluniu za wypranie tapicerki samochodowej?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dzidek877 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-23, 21:05   

fanzie napisał/a:
Ile zapłacę w Wieluniu za wypranie tapicerki samochodowej?


!!! Kompleksowe sprzątanie samochodów !!!

Drodzy Państwo
Usługa ta obejmuje:

profesjonalne pranie tapicerki samochodowej:

- podłoga przód
- podłoga tył
- fotele przód
- fotele tył
- podsufitka
- bagażnik
- słupki

nabłyszczanie deski rozdzielczej
odświeżanie

Jako opcję wykonuję również:

mycie samochodów (ręczne!)
woskowanie (ręczne!)
profesjonalne czyszczenie felg (rdza, opiłki żelaza)
czyszczenie i konserwacja opon
usuwanie nieprzyjemnych zapachów (zwierzęta, produkty spożywcze, oleje, smary)
impregnacje antyalergiczne
przy wyborze najwyższej opcji, mycie szyb gratis!



Wszystkie czynności wykonywane są ręcznie w trosce o samochód klienta. Używam tylko i wyłącznie miękkich szczotek. Nie rysuję lakieru w przeciwieństwie do myjni automatycznej lub myjni bezdotykowej. Usługę wykonuję u klienta lub w zakładzie który znajduje się na terenie Czarnożył (6 km od Wielunia – kierunek Sieradz). Istnieje mozliwość odbioru auta z domu klienta i po wykonanej usłudze odstawienie go z powrotem. Wystawiam faktury VAT!
_________________
rzeczy niemożliwe robię od ręki, tylko cuda zajmują mi trochę więcej czasu:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-23, 23:49   

dzidek877, wszystko fajnie, tylko że nadal nie wiemy
fanzie napisał/a:
Ile zapłacę w Wieluniu za wypranie tapicerki samochodowej?


:D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dzidek877 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-24, 10:38   

[quote="red"]dzidek877, wszystko fajnie, tylko że nadal nie wiemy
fanzie napisał/a:
Ile zapłacę w Wieluniu za wypranie tapicerki samochodowej?


Cena to 95 zł a obejmuje min:
- dogłębne profesjonalne pranie tapicerki samochodowej (nie spryskanie wodą i odessanie jej za 50 zł jak to robią 'fachowcy z Wielunia'! miałem wątpliwą przyjemność oglądać coś takiego!:/ Klient płaci, więc należy się porządna robota!)
- cena obejmuje: odkurzanie całego auta, pranie podłogi przód/tył, foteli przód/tył, słupków, podsufitki, bagażnika. Do tego dochodzi nabłyszczanie kokpitu i całej reszty plus mycie szyb od środka.
- Każdy samochód czyszczę jakbym robił swój własny. W zależności od zabrudzenia czyszczenie trwa od 2 do 5 godz. Gwarantuję profesjonalne podejście. Pozdrawiam.
_________________
rzeczy niemożliwe robię od ręki, tylko cuda zajmują mi trochę więcej czasu:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-24, 11:30   

dzidek877 napisał/a:
Do tego dochodzi nabłyszczanie kokpitu i całej reszty plus mycie szyb od środka.


Dzidek błagam tylko nie to. Przecież to wygląda paskudnie a do tego odbija światło. Jak widzę PLAK'a na desce to mi się cofa. Widziałeś kiedyś aby w salonie nabłyszczali deskę rozdzielczą? Używaj matowych sprayów np. http://www.beps.pl/sklep/.../products_id/40

Co do prania podsufitki to nie radzę moczyć zbyt mocno. Podsufitki bywają drogie, szczególnie te z alcantary.

Mógłbyś podać ceny innych czynności? Mycie samochodu, woskowanie? Jakich środków używasz?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dzidek877 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-24, 14:08   

Administrator napisał/a:
dzidek877 napisał/a:
Do tego dochodzi nabłyszczanie kokpitu i całej reszty plus mycie szyb od środka.


Dzidek błagam tylko nie to. Przecież to wygląda paskudnie a do tego odbija światło. Jak widzę PLAK'a na desce to mi się cofa. Widziałeś kiedyś aby w salonie nabłyszczali deskę rozdzielczą? Używaj matowych sprayów np. http://www.beps.pl/sklep/...f26ea23f3e52989

Co do prania podsufitki to nie radzę moczyć zbyt mocno. Podsufitki bywają drogie, szczególnie te z alcantary.

Mógłbyś podać ceny innych czynności? Mycie samochodu, woskowanie? Jakich środków używasz?


Nikt nic nie wspomniał o PLAK'u drogi kolego, chociaż nie zgodzę się że to zły środek, wręcz przeciwnie! To zależy z jakim typem tapicerki mamy do czynienia, skóra, plastik, wspomniana przez Ciebie alcantara. Najpierw robie rozpoznanie i w zależności od tapicerki używam ciepłej wody, wody z płatkami mydlanymi o wysokim PH oraz PLAKo-pochodnego środka nabłyszczającego właśnie. Zestaw ten doskonale sprawdza się na skórze. Mydło dobrze czyści ale też wysusza materiał dlatego dobrze stosować środki na bazie enzymów! Nie silikonu! Silikon zatyka pory w skórze powodując zalążek pleśni, skóra nie oddycha! Tapicerka w salonach samochodowych jest nabłyszczana od nowości jak każde inne auto. Różnica polega jedynie na impregnacie położonym w końcowej fazie produkcji tapicerki który to zmniejsza efekt 'błyszczenia się'. Zgodzę się natomiast żeby nie przemaczać podsufitki. To oznaka braku profesjonalizmu! Ja posiada swój własny wypracowany system doboru stężenia chemii i prania podsufitki który wręcz uniemożliwia przemoczenia!:)

Odnośnie znienawidzonego przez Ciebie PLAKA to:
-efekt nabłyszczenia zależy:
od odległości z jaką spryskujesz deskę rozdzielczą (im bliżej tym 'świecenie się' jest bardziej zauważalne), od szmatki, od stężenia, od sposobu nanoszenia preparatu. Poza tym efekt odbijania się światła otrzymujemy nie dlatego że nabłyszczyliśmy tapicerke do granic możliwości ale dlatego że robiąc to niedbale rozpyliliśmy spray silikonowy na przedniej szybie! Jest dużo sposobów wpływających na efekt końcowy drogi kolego. W sprawie cen proszę o kantak mailowy, dzidek877@wp.pl lub pod podanym wcześniej nr tel. Chętnie udzielę informacji. Pozdrawiam
_________________
rzeczy niemożliwe robię od ręki, tylko cuda zajmują mi trochę więcej czasu:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-24, 14:55   

dzidek877 napisał/a:

Nikt nic nie wspomniał o PLAK'u drogi kolego, chociaż nie zgodzę się że to zły środek, wręcz przeciwnie! To zależy z jakim typem tapicerki mamy do czynienia, skóra, plastik, wspomniana przez Ciebie alcantara. Najpierw robie rozpoznanie i w zależności od tapicerki używam ciepłej wody, wody z płatkami mydlanymi o wysokim PH oraz PLAKo-pochodnego środka nabłyszczającego właśnie. Zestaw ten doskonale sprawdza się na skórze.


Plak na naturalną skórę???? Chyba żartujesz. Do pielęgnacji skóry stosuje się środki na bazie wosku. Nie dość że PLAK absolutnie nie nadaje się do pielęgnacji skóry, to na pierwszy zakręcie ześlizgnąłbyś się ze skórzanego siedzenia wypsikanego plakiem.

Preparat do którego podałem ci link służy tylko i wyłącznie do kokpitów z tworzywa sztucznego a nie do tapicerki, podobnie jak PLAK.


dzidek877 napisał/a:

Tapicerka w salonach samochodowych jest nabłyszczana od nowości jak każde inne auto.


Tapicerka nabłyszczana? Byłeś kiedyś w salonie?
Radzę przejechać się do ASO Mercedesa czy BMW i obejrzeć półkę z kosmetykami. Wszystkie środki są matowe (poza środkami do opon), także te do deski rozdzielczej. Nie wierzysz? Kup i sprawdź.

Dzidek jeszcze dużo musisz się nauczyć. Z Plakiem nie radzę podchodzić do skóry. Szczególnie do mojej, to mogłoby się źle skończyć :wink:

Mój znajomy ma w Łodzi przedstawicielstwo szwedzkiej filmy SNB http://www.snb.com.pl/ i wiem o czym mówię.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dzidek877 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-24, 15:45   

Cytat:
Plak na naturalną skórę???? Chyba żartujesz. Do pielęgnacji skóry stosuje się środki na bazie wosku. Nie dość że PLAK absolutnie nie nadaje się do pielęgnacji skóry, to na pierwszy zakręcie ześlizgnąłbyś się ze skórzanego siedzenia wypsikanego plakiem.

Napisałem 'w zależności od tapicerki' kolego, poza tym kokpit to też element tapicerki czyż nie?:) Zestaw który idealnie nadaje sie do skór to nie plak oczywiście a wspomniane przeze mnie płatki mydlane z ciepłą wodą oraz coś na bazie wosku (przyznaje racje) lub coś o kwaśnym odczynie na bazie olejków naturalnych. Wdarł mi sie chochlik w zdaniu, przyznaje.

Cytat:
Tapicerka nabłyszczana? Byłeś kiedyś w salonie?
Radzę przejechać się do ASO Mercedesa czy BMW i obejrzeć półkę z kosmetykami. Wszystkie środki są matowe (poza środkami do opon), także te do deski rozdzielczej. Nie wierzysz? Kup i sprawdź.


Co to za pytanie?!:) Ale to że Ty nie lubisz PLAKA nie znaczy że wszyscy go nie lubią?:) hehe Ja mam odmienne zdanie, używam go często i jeszcze nikt się nie skarżył:) Pozdrawiam
_________________
rzeczy niemożliwe robię od ręki, tylko cuda zajmują mi trochę więcej czasu:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-24, 15:55   

dzidek877 napisał/a:

Napisałem 'w zależności od tapicerki' kolego, poza tym kokpit to też element tapicerki czyż nie?:)


Niestety kokpit to nie jest element tapicerki. Tapicerka to element pokryty tkaniną, skórą, aksamitem lub innym materiałem. Owszem zdarzają się samochody z deska rozdzielczą pokrytą skórą ale są to bardzo rzadkie przypadki.

dzidek877 napisał/a:
Ale to że Ty nie lubisz PLAKA nie znaczy że wszyscy go nie lubią?:) hehe Ja mam odmienne zdanie, używam go często i jeszcze nikt się nie skarżył:) Pozdrawiam

Używając Plaka na skórze po prostu ją niszczysz.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dzidek877 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-24, 15:58   

Cytat:
Używając Plaka na skórze po prostu ją niszczysz


Ale kto ci tu używa Plaka na skóre?:) Człowieku zrozum!
_________________
rzeczy niemożliwe robię od ręki, tylko cuda zajmują mi trochę więcej czasu:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-24, 17:25   

To mi wytłumacz jak ciemnemu klientowi w jaki sposób czyścisz skórzane fotele.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dzidek877 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-24, 18:00   

Administrator napisał/a:
To mi wytłumacz jak ciemnemu klientowi w jaki sposób czyścisz skórzane fotele.


Ale po co?:) Co mi chcesz udowodnić?:)
_________________
rzeczy niemożliwe robię od ręki, tylko cuda zajmują mi trochę więcej czasu:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-27, 08:45   

Niczego nie chcę udowodnić, po prostu lubię wiedzieć co ludzie będą robić z moim samochodem zanim go im powierzę.

Znalezienie dobrej ręcznej myjki nawet w Łodzi nie jest takie proste. Na szczęście mam taką w swojej okolicy. Cena standardowa natomiast poziom usług na najwyższym poziomie. Np. felgi myją pędzelkami :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dzidek877 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-27, 11:30   

Cytat:
Np. felgi myją pędzelkami :D


Ja również mam w ofercie czyszczenie felg:) Wiadomo że mechanicznych defektów nie da się cofnąć. Ale jeżeli chodzi o wygląd to moja metoda spisuje się rewelacyjnie!:) Na felgach nie ma śladu rdzy, opiłki żelaza też znikają. Grunt to zacząć traktować to profesjonalnie, pozdrawiam.
_________________
rzeczy niemożliwe robię od ręki, tylko cuda zajmują mi trochę więcej czasu:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
WujA 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 325
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-27, 21:02   

Do pielęgnacji naturalnej skóry najlepsze jest szare mydło (np. Jeleń) :)

A jeśli się nam coś rozlało na fotele, bądź kanapę i brzydki zapach nie chce zniknąć należy użyć specjalnych środków - nie wiem czy są na Allegro, ale gdyby ktoś potrzebował to u mnie kupi :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW