R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Na drodze
Autor Wiadomość
dislike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 329
Piwa: 19/2
Skąd: hamburg
Wysłany: 2013-10-28, 21:54   

Ta suszarka po lewej stronie to Iskra?
http://www.tvn24.pl/polsk...cow,355457.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2013-10-28, 23:53   

Ja dzisiaj na dzień dobry 200zł i 6pkt w Borowcu :evil:
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dusiu 
Przyjeżdża na zakupy
512 576 555



Pomógł: 6 razy
Wiek: 43
Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 300
Piwa: 21/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-29, 07:02   

dawid napisał/a:
Ja dzisiaj na dzień dobry 200zł i 6pkt w Borowcu :evil:


David, jak mogłeś się dać...;) Ciekawe kiedy dojdzie do sytuacji jak w "Misiu". Policja będzie stawiać tekturowe domy, żeby sztucznie stworzyć teren zabudowany...:) Posypią się mandaty!!

mis milicja.jpg
Plik ściągnięto 68 raz(y) 30,74 KB

_________________
SpaCar - serwis samochodowy.
Mechanika pojazdowa, diagnostyka komputerowa, wymiana oleju, obsługa klimatyzacji, naprawa układu hamulcowego, wulkanizacja - wymiana opon.
Staw 72c, tel. +48 512 576 555
www.spacar.eu
serwis@spacar.eu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2013-10-29, 07:09   

dusiu napisał/a:
David, jak mogłeś się dać...;)


Ostatnio naprawdę jeżdżę wolno, nie wyciagam nawet anteny od CB, ale niestety, czlowiek się zamyślił i bach. Oczywiście radiowóz tak ukryty za ogordzeniem, że nie sposób go zauważyć nawet z 50m. Jak to jest, słyszałem, że taki partol powinien być widoczny. Prawda to, czy mit?
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
FXX 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 116
Piwa: 8/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-11-02, 16:45   

Nie musi być niestety widoczny, żaden przepis o tym nie mówi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-04-10, 20:12   W Wieluniu pojawi się nieoznakowany policyjny motocykl?

Cytat:
Komendant wieluńskiej policji zabiega o nieoznakowany motocykl z wideorejestratorem.

Wygląda na to, że nadrogach powiatu wieluńskiego pojawi się kolejny postrach kierowców. Od kilku miesięcy policjanci poruszają się nieoznakowanym radiowozem z nowoczesnym wideorejestratorem. Ale na tym mundurowi nie poprzestają. Szef wieluńskiej komendy zabiega jeszcze o "tajny" motocykl.

- Myślę, że już w sezonie letnim będzie się poruszał po drogach powiatu wieluńskiego - mówi mł. insp. Grzegorz Dzierzkowski, Komendant Powiatowy Policji w Wieluniu. - Jeśli dostaniemy ten motocykl, to myślę, że wyposażenie policjantów ruchu drogowego będziemy mieć na poziomie dobrym lub bardzo dobrym. I oby przekładało się to na zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie powiatu, a szczególnie na jak najmniejszą ilość wypadków.

Teraz policjanci z wieluńskiej drogówki mają do dyspozycji dwie oznakowane maszyny na dwóch kółkach. Nowy motocykl nie dość, że nie będzie rzucał się w oczy, to jeszcze ma być wyposażony w wideorejestrator.

Przypomnijmy, że jesienią ub. r. wieluńska komenda otrzymała nieoznakowanego opla insignię. Tylko od stycznia do 14 marca ujawniono dzięki niemu 926 wykroczeń i nałożono 814 mandatów.

Źródło


53466530afdae_o.jpg
Plik ściągnięto 46 raz(y) 313,91 KB

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-04-25, 21:04   

To co dziś działo się na drogach w Wieluniu przerosło moje najśmielsze oczekiwania.
Z osiedla Wyszyńskiego na ulicę Kaliską jechałem samochodem 25 minut...
Co się takiego ciekawego wydarzyło, przeczytajcie poniższy artykuł:


Cytat:
Gigantyczne korki w Wieluniu

Korki w Wieluniu to żadna nowość, jednak dzisiaj miasto zostało kompletnie sparaliżowane.

Gigantyczne zatory tworzyły się dosłownie z każdej strony Wielunia. Zdezorientowani kierowcy wysiadali z samochodów. Wszyscy przyzwyczaili się do korków, szczególnie w piątki, ale to, co działo się dzisiaj, przerosło najgorsze wyobrażenia. Zresztą zdumienia nie kryli tylko siedzący za kółkiem.

- Nie wie pan, co się dzieje? Cały życie mieszkam w Wieluniu, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem – skomentował przechodzień na ulicy Piłsudskiego. Na całej jej długości stały auta. Podobnie było na Kopernika, Sieradzkiej, Śląskiej, 18 Stycznia, Częstochowskiej, Głowackiego, Traugutta. Kierowcy donosili, że przejazd od skrzyżowania do skrzyżowania zajmuje 45 minut.

Sytuacja była tak dramatyczna, że na skrzyżowaniu przy Statoilu ruchem zaczęli kierować policjanci, mimo że sygnalizacja świetlna normalnie działała. Część jednego pasa Sieradzkiej przy samym skrzyżowaniu była wyłączona z ruchu. Rozwiązanie zagadki? W ocenie policji, przeszkoda nie wyjaśnia tak wielkiego paraliżu komunikacyjnego.

- Policjanci starają się udrożnić ruch na drogach krajowych, którego natężenie jest dzisiaj wyjątkowo duże. Zawsze w piątki tworzyły się korki, ale nigdy aż takie wielkie. Przez cały dzień odbieramy telefony od zdenerwowanych kierowców – relacjonował oficer dyżurny wieluńskiej komendy. - Szczerze mówiąc, nie wiem, dlaczego tak się dzieje. Nie było żadnego wypadku, który zablokowałby ruch. Jeśli chodzi o Sieradzką, to zapadła się droga, nic groźnego.
Z pewnością stało się to utrudnieniem, ale nie tłumaczy tak ogromnego natężenia ruchu.

Źródło


535a9a66201ab_o.jpg
Plik ściągnięto 58 raz(y) 230,79 KB

535a9a5727359_o.jpg
Plik ściągnięto 37 raz(y) 345,48 KB

535a99bc600f5_o.jpg
Plik ściągnięto 177 raz(y) 439,63 KB

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Barca 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 363
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wie(życzka)luń
Wysłany: 2014-04-25, 23:49   

Oby jak najszybciej ścieżki rowerowe zrobili.
Na osiedlu Wyszyńskiego przy marketach - Sedal i Carrefour też piekne koreczki bo rondo zablokowane było :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-04-26, 01:30   

To ja, Kurzawka się nazywam...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-04-28, 22:26   

Nie rozumiem dlaczego piszą, że to nie jest wina zablokowanego pasa na ul. Sieradzkiej. Przecież jeżeli wolny był pas tylko dla lewoskręcających, a stanął na nim ktoś jadący w kierunku Sieradza to on często miał czerwone światło i stał, a za nim stali również ci którzy chcieli skręcić w lewo i mieli zielone światło. Tak było również wtedy jak na ul. Kopernika przed skrzyżowaniem z Kaliską był zablokowany pas. Jechałem od ul. Piłsudskiego do Wojska Polskiego 45 minut.

W takim przypadku powinien być uruchomiony inny tryb świateł, że zielone jest dla prosto jadących i w lewo skręcających jednocześnie. Na zdjęciu widać, że tak było na sieradzkiej teraz, ale to tylko było pewnie chwilowe, bo normalnie jak tam jechałem to było zielone w lewo, czerwone na wprost i wszyscy stali, bo gość akurat chciał jechać prosto z pasa dla lewoskręcających. Mam nadzieję, że obwodnica i S8 odciąży nam miasto.
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2014-05-07, 14:05   

"Jutro od 6.00 do godz. 6.00 w piątek policjanci przeprowadzą 24-godzinne, ogólnopolskie działania pod nazwą "Alkohol i Narkotyki". Działania policjantów ukierunkowane będą na przeprowadzenie kontroli maksymalnej ilości kierowców i wyeliminowanie z ruchu tych, którzy kierują pojazdem pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych. Policjanci z drogówki wykorzystają w działaniach dostępny sprzęt służący do ujawniania zabronionych substancji w organizmach kierowców."
Źródło: radiozw.com.pl

Czy nie uważacie, że takie akcje nie powinny być "zapowiadane" i ogłaszane??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
starszy pan 
Dojeżdża PKSem
zawsze spokojny


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 240
Otrzymał 15 piw(a)
Skąd: przybył do Wielunia
Wysłany: 2014-05-07, 15:40   

.
mafik napisał/a:


Czy nie uważacie, że takie akcje nie powinny być "zapowiadane" i ogłaszane??



Nooo ale dzięki temu potem w statystykach wyjdzie czarno na białym, że pijani byli tylko przejezdni a miejscowi to kierowcy niepijący ...




.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-05-07, 20:03   

mafik napisał/a:
Czy nie uważacie, że takie akcje nie powinny być "zapowiadane" i ogłaszane??

Powinny być ogłaszane. Właśnie chodzi o dotarcie z przekazem do największej liczby ludzi, czyli o prewencję.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2014-05-08, 09:24   

mcdek napisał/a:
mafik napisał/a:
Czy nie uważacie, że takie akcje nie powinny być "zapowiadane" i ogłaszane??

Powinny być ogłaszane. Właśnie chodzi o dotarcie z przekazem do największej liczby ludzi, czyli o prewencję.

Czyli wg. Ciebie lepiej żeby kierowca w tym właśnie dniu nie wsiadł za kółko, bo jest duża szansa że go złapią, a każdy następny dzień już może jeździć po kielichu... Chyba lepiej, żeby złapać takiego "pijaka" na gorącym uczynku i dać mu nauczkę, a prewencję to sobie w Centrum jakimś pokazem czy prezentacją można zrobić ku przestrodze!!
Oczywiście to tylko moje zdanie:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-05-08, 13:44   

czy wg. Ciebie jak go nie złapią dzisiaj to juz go nigdy nie złapią?? A jak kogoś zatrzymają za 3 dni to juz nei jest "na gorącym uczynku" ?? i jak to jest zatrzymac kogoś za kierownicą pijanego nie "na goracym uczynku" ?? nie to że sie czepiam po prostu zaciekawił mnie ten konkretny zwrot :)
i te groźne wykrzykniki na końcu. zabrzmiały jak rozkaz :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW