R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Stefan
2009-09-15, 23:19
Ile marketów jeszcze powstanie?
Autor Wiadomość
dj arq 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 45
Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 210
Skąd: Gana
Wysłany: 2006-10-10, 21:53   

Pozwólcie że przedstawię swój punkt widzenia
1 Wolny i nie regulowany rynek to Ch....y system ale nikt lepszego nie wymyślił.
2 Klijent może sobie iść gdzie chce - czy do marketu czy do "żyda" :)
3 Markety będą budowane dopuki się to będzie opłacać. Jak będzie ich za dużo jeden z nich zrobi syntax error i bedzie 1 mniej.
4 Więcej marketów - większa końqrencja - niższe ceny.
5 Jestem klijentem i dla mnie ważny jest towar i cena a nie sprzedawca. Górników/rolniqw itd itp nie interesuje skąd się biorą dla nich dotacje - z naszych kieszeni of course. Albo zysk albo w pysk. Ja w tej dżungli nie chcę byś zjedzony wiec mam gdzieś interesy sprzedawców bo jestem klijentem

ourson napisał/a:
No właśnie wolność. Protekcjonizm nie doprowadzi do niczego dobrego. Jedynie do pogorszenia jakości i podrożenia usług i towarów.

Cytat:
Dodam tylko ,że jesli chodzi o podatki powinni płacić adekwatnie do dochodów bez znizek itd

Zgadzam się na 100%

mike napisał/a:
Ktoś musiał wziąść sporo kasy w łape żeby zbudować te markety. Wiem, że Brico nigdy by nie powstało gdyby nie gruba kasa na łapówy n
Wykręcaj czym prędzej 997 a nie rób lepperiady w stylu "Wiem ale nie powiem"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-10, 21:55   

dj arq, polecam zatem otworzyć własną działalność drogi klijencie
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dj arq 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 45
Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 210
Skąd: Gana
Wysłany: 2006-10-11, 02:54   

Ferbik napisał/a:
dj arq, polecam zatem otworzyć własną działalność drogi klijencie

Drogi sprzedawco :D ja mam już działalność :grin: tylko w innej branży :grin:
Ale powiem ci że w moim 2 domq mieści się sklep spoż-przem i koleś co go prowadzi na brak klijentów nie narzeka. Podpowiem że ta willa :grin: mieści się w Pątnowie czyli nie daleko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-11, 09:24   

Ale przecież my nie mówimy o wsiach tylko o mieście gdzie jest 5 marketów i okoliczne sklepiki !! Czytaj ze zrozumieniem!

A klijencie napisałem z premedytacją, bo widzę że nawet nie wiesz jak się pisze to słowo
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dj arq 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 45
Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 210
Skąd: Gana
Wysłany: 2006-10-11, 13:06   

Dziwna
Ferbik napisał/a:
Ale przecież my nie mówimy o wsiach tylko o mieście gdzie jest 5 marketów i okoliczne sklepiki !! Czytaj ze zrozumieniem!
A klijencie napisałem z premedytacją, bo widzę że nawet nie wiesz jak się pisze to słowo

Polska język trudna język i nie zamierzam się tym aż tak przejmować. A co do miasto-wieś to miałem namyśli to że czytając Twoje wypowiedzi czuję jakby mój sklepikarz do mnie mówił - ta sama treść.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-11, 14:20   

dj arq napisał/a:
Polska język trudna język i nie zamierzam się tym aż tak przejmować.

Pomogę Ci. Pierwsze ostrzeżenie, za niestosowanie się do REGULAMINU. Więcej kultury w wypowiedziach.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dj arq 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 45
Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 210
Skąd: Gana
Wysłany: 2006-10-11, 20:06   

Widzę że na tym forum dają ostrzeżenia za j lub jego brak super. Ale jeżeli chodzi o mój ton w rozmowie z tobą to myślę że jak tak bedziesz temperował userów to zostaną na forum tylko tacy co myślą jak ty. Z dialogu zrobi się monolog.
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-11, 20:40   

dj arq napisał/a:
Widzę że na tym forum dają ostrzeżenia za j lub jego brak super.

Tak dokładnie. Jeśli się rejestrowałeś i udzielasz się, to musiałeś zaakceptować regulamin. No chyba, że zaliczasz się do ponad czterech milionów Polaków, którzy nie potrafią czytać. Bo pisać faktycznie nie potrafisz.
dj arq napisał/a:
Ale jeżeli chodzi o mój ton w rozmowie z tobą to myślę że jak tak bedziesz temperował userów to zostaną na forum tylko tacy co myślą jak ty.

Może nie w ten sposób, ale jesteś blisko. Nam zależy na użytkownikach, którzy wykazują się elokwencją, kulturą i inteligencją.
dj arq, dostałeś ostrzeżenie za lekceważenie regulaminu jeśli chodzi o zasady pisowni a także za Twój brak kultury i szacunku do paru osób w niektórych Twoich postach. Cieszyłbym się na Twoim miejscu, że wartość ostrzeżenia wynosi 1.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-16, 12:58   

dj arq napisał/a:
Widzę że na tym forum dają ostrzeżenia za j lub jego brak super. Ale jeżeli chodzi o mój ton w rozmowie z tobą to myślę że jak tak bedziesz temperował userów to zostaną na forum tylko tacy co myślą jak ty. Z dialogu zrobi się monolog.
Pozdrawiam


Ferbik wyluzuj troche naparwde nie zauważyłem niczego złego w wypowiedzi dj arq'a. Zwykła polemika...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-19, 17:35   

Mogliby zakazać działalności marketów w niedziele, w ten sposób małe osiedlowe sklepiki miałyby więcej klientów. A wiecie jak wykorzystuje się pracowników w marketach, zwłaszcza w niedzielę...
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-10-19, 17:38   

Mateusz_P napisał/a:
Mogliby zakazać działalności marketów w niedziele, w ten sposób małe osiedlowe sklepiki miałyby więcej klientów.


Jak zakazywać (co jest chore) to wszystkim a nie wybranym.


Mateusz_P napisał/a:
A wiecie jak wykorzystuje się pracowników w marketach, zwłaszcza w niedzielę...


Pewnie tak samo jak w każdy inny dzień :D
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-20, 20:33   

Tu chodzi o działalnośc małych sklepików osiedlowych, które zatrudniają do osób...
Są to głównie interesy rodzinne.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2007-01-06, 14:43   

Ja wole male sklepiki choc do tych duzych tezz wchodze. W małych wiem ze kupie świeże, pani(najczesciej moja znajoma) wybierze mi świerze produkty i dobre(mam na mysli mieso choc warzywa i owoce tez sie tego tyczą) w tych wielkich napewno bym nie kupil mięsa(chodzi mi o sieci tj. plus, globi intermarche) ani ciuchow czy butow choc sa tam tez niektore tansze produkty i jest czasami wiecej "pierdułek" do kupienia niz w tych małych. Fakt faktem nie musze latac po kilku sklepikach tylko mam wszystko pod jedny,m dachem. Ale wada jest tez to ze jak sie idze po 5 kilo mąki to sie wydaje 80 złoty;) POPIERAM MAŁE. DOBRE BO POLSKIE-MANDARYNKI TEŻ:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-01-17, 22:12   

ja tez mam do wyboru maly sklepik 20 metrow od bloku albo pszczolke 50 metrow od bloku i jak jade z pracy to zatrzymuje sie w pszczolce a jak to zwylke bywa zabraknie malej pierdulki i po nia idzie sie do sklepiku, mnie nie przeszkadzaja zakupy w takim czy takim sklepie - ide tam gdzie mam blizej i taniej
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Stefan 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 2117
Piwa: 18/9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-18, 22:01   

GLOBI do lamusa w zamian dostaniemy małego Carrefour`a ewentualnie Carrefour Express.

Carrefour plans to spend PLN 1 billion in Poland
2006-10-24 16:56
Warsaw (Puls Biznesu) – Carrefour develops its retail network in Poland
Carrefour Polska, the French operator of Carrefour, Champion and Globi markets, is going to develop the network.
“We want to launch 20 new shops next year and a similar number in 2008. We estimate that the level of investment will amount to PLN 1 billion (EUR 258m) in the two years”, Alain Souillard, Carrefour Polska CEO said.
Today, the company has 177 shops.
Besides, Carrefour plans to launch new forms of its shops.
“We want to implement three new things: small hypermarkets with the surface of 2,000-4,000 square meters in towns of 25,000-60,000 inhabitants, Carrefour Express shops with the surface of 800-2,000 square meters and franchise shops”, Alain Souillard said.
The Carrefour Express network will be based on Globi and Champion shops. In 2007, 45 shops under this brand will be launched. In 2008, Globi will cease to exist. Next year, the first franchise program will be launched in Warsaw.


Źródło: http://www.pb.pl/news,145...F72D286E70.aspx
_________________
Wieluń - SkyscraperCity / najpopularniejsze globalne forum infrastrukturalne
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW