R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Mrówek
2014-11-18, 23:35
Wydarzenia o charakterze kryminalnym
Autor Wiadomość
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-09, 13:52   

wieluniak napisał/a:
i mam inne informacje


No to powiedz jaką wersję ty znasz.
Ja to co napisałam słyszałam od mojej ciotki a ona tą kobietę zna raczej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Łukasz 
Przyjeżdża na zakupy
Łukasz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 379
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2006-03-09, 19:35   

Kto przy zdrowych zmysłach nosi taką kasę przy sobie. :shock:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-09, 19:44   

MaRtUsIcAaA napisał/a:
wieluniak napisał/a:
i mam inne informacje


No to powiedz jaką wersję ty znasz.
Ja to co napisałam słyszałam od mojej ciotki a ona tą kobietę zna raczej.


Raczej zna ale slabo.
Poniewaz, poszkodowana prowadzi sklep razem z mezem dlatego tez mozemy wykluczyc niesienie pieniedzy dla pracownikow a po drugie mieszka w innym punkcie miasta a nie w Turowie.
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-09, 19:53   

No ale w każdym bądź razie kase niosła do sklepu.

*w każdym razie
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2008-02-15, 22:18, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
wieluniak 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 12
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-09, 22:21   

Z Blinkiem sie zgodze :) Pani K.Tomczyk bo tak sie nazywa sasiaduje ze stacja Statoil :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2006-04-22, 08:19   Uwaga - poszukiwany

Bełchatowska policja prowadząca postępowanie karne w sprawie rozboju dokonanego z użyciem noża zwraca się do mieszkańców Ziemi Wieluńskiej i nie tylko z pomocą w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego.

Bełchatowska policja prowadząca postępowanie karne w sprawie rozboju dokonanego z użyciem noża, około godziny 18-tej, 12 marca 2006 roku, za budynkiem Szkoły Podstawowej nr 13 (Osiedle Przytorze) w Bełchatowie, apeluje o kontakt do świadków zdarzenia bądź osób, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego. Policja prosi o kontakt z prowadzącym postępowanie asp. szt. Dariuszem Mrowcem - tel. 6355286 lub oficerem dyżurnym bełchatowskiej komendy pod bezpłatnym numerem telefonu 997.
Policja zapewnia anonimowość.

Źródło: RZW

inf1882.jpg
Plik ściągnięto 193 raz(y) 16,88 KB

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2006-04-29, 11:24   

Narkotykowi dilerzy

Podczas patrolu zatrzymano 17-latka, sprzedającego marihuanę o dwa lata młodszemu klientowi. Idąc dalej tropem narkotykowych dilerów zatrzymano trzech mieszkańców powiatu wieluńskiego, którzy zaopatrywali również nieletnich. Policjanci udowodnili im 12 takich przestępstw. Mężczyznom w wieku od 20 do 23 lat grozi do 8 lat pozbawienia wolności.



_________________________________________________________________________________________________



Złodziej zatrzymany


Policjanci ustalili sprawcę 12 włamań do zakładu produkującego konstrukcje metalowe. 29-letni mieszkaniec Wielunia działał od listopada zeszłego roku do kwietnia. Kradł elementy metalowe, które potem sprzedawał w kilku punktach skupu złomu na terenie Wielunia.


Część skradzionego mienia policjanci odzyskali. 29-latkowi postawiono zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi mu do 10 lat za kratkami, zaś dwóm osobom zarzut paserstwa (do 5 lat). Złodzieja objęto także dozorem policyjnym.


Źródło: http://tvk.wsm.wielun.pl/
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2006-06-20, 10:25   Sprawcy pobicia zatrzymani

Wczoraj około godziny 15 na Placu Legionów w Wieluniu miało miejsce pobicie – dwaj mieszkańcy Wielunia w wieku 20 i 24 lata na ulicy zaatakowali 20-letniego mężczyznę, który szedł w towarzystwie kobiety.


Napastnicy pobili i skopali swoja ofiarę, a następnie grozili mężczyźnie śmiercią. Wezwany na miejsce zdarzenia patrol policji w wyniku penetracji terenu zatrzymał sprawców pobicia. Mieszkańcy Wielunia byli pijani – 24-latek „wydmuchał” ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, a jego młodszy kolega 1,2 promila.

Mężczyznom przedstawiono zarzuty popełnienia przestępstwa – za udział w bójce grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Źródło: http://www.tvk.wsm.wielun.pl
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-06-20, 13:45   

nie sądziłem że w biały dzień w wieluniu można tak oberwać. Za komuny wpadliby chłopaki z ZOMO i popieścili by tych cwaniaczków pałkami po nerkach - odechciało by im się bicia i kopania.
(tak głośno myśle)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2006-06-20, 16:46   

Myślę, że tam była totalna znieczulica , nie chce mi się wierzyć że o tej porze i to jeszcze w takim miejscu nie było nikogo...normalnie szok.....
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-06-21, 08:17   

Nikt praktycznie teraz nie zareaguje... ludzie się boją.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-06-21, 08:20   

to jest efekt "zbiorowej odpowiedzialności". W takich wypadkach najlepiej zwrocic się do konkretnej osoby. np. czy pan w "kapeluszu mógłby mi pomoc"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-06-21, 11:47   

"czy Szanowny Pan z łysą główką, w dresie oraz z biżuterią na szyji mógł by mi pomóc" :)
Wybacz Dominika ale jakoś tak mi się nasunęło :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-06-21, 11:56   

majk-el, dokładnie. Wyobraźmy sobie sytuację, że idzie starsze małżeństwo. Ktoś zareaguje?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2006-06-24, 09:44   Wieluń: nielegalny obrót olejem opałowym

Cytat:
Policjanci z Komendy Powiatowej w Wieluniu wspólnie z funkcjonariuszami łódzkiej Izby Celnej i Wydziałem do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi zatrzymali 5 osób, podejrzanych o nielegalny obrót olejem opałowym na podstawie sfałszowanej dokumentacji księgowej.


Spółka działała w Wieluniu od października 2005 roku. Posiadała własną stację paliw, która nie spełniała obowiązujących norm. Spółkę tworzyło 5 osób – prezesi w wieku 29 i 28 lat, 28-letnia asystentka oraz dwaj kierowcy w wieku 39 i 22 lata – wszyscy są mieszkańcami Wielunia. Z ustaleń policji i celników wynika, ze swoją przestępczą działalność prowadzili od grudnia 2005 do kwietnia 2006 roku.

Z zabezpieczonej dokumentacji wynika, że w tym okresie spółka wystawiła ponad 300 oświadczeń o sprzedaży osobom fizycznym blisko 500.000 litrów oleju opałowego z czego 268 oświadczeń na 368.440 litrów było sfałszowanych /posiadały fikcyjne lub niekompletne dane osobowe/. W tym samym czasie spółka nawiązała też współpracę handlową z podmiotami gospodarczymi – sprzedała olej opałowy w ilości blisko 2 milionów litrów 25 firmom, z czego aż 1.800.000 litrów rzekomo trafiło do dwóch firm spoza woj. łódzkiego, które faktycznie nie istniały. Z zebranych przez policję informacji wynika, że olej opałowy był sprzedawany przez spółkę rolnikom, którzy używali go jako oleju napędowego do maszyn rolniczych.

W czasie przeszukania pomieszczeń siedziby spółki i miejsc zamieszkania zatrzymanych stróże prawa zabezpieczyli dokumentację księgową firmy, dokonano też tymczasowego zajęcia mienia ruchomego w postaci pieniędzy w kwocie 47.280.00 złotych, oleju opałowego i napędowego w ilości 60 tysięcy litrów o wartości 200.000. tysięcy złotych oraz samochodów – cystern Iveco i Mercedes o łącznej wartości 140.000 złotych.



Ponadto w mieszkaniu jednego z prezesów policjanci ujawnili 420 litrów alkoholu niewiadomego pochodzenia bez polskich znaków akcyzy. Policjanci sprawę traktują jako rozwojową, obecnie będą badać zabezpieczone dokumenty firmy, aby ustalić odbiorców oleju opałowego. Za przestępczy proceder zatrzymanym może grozić kara pozbawienia wolności do lat 8.

Policjanci i celnicy szacują, że swoją przestępczą działalnością firma dokonała uszczuplenia podatku akcyzowego na kwotę nie mniejszą niż 3,7 miliona złotych.

Źródło: http://www.tvk.wsm.wielun.pl


stacja.jpg
Plik ściągnięto 200 raz(y) 64,59 KB

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW