R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Diety- wiosna 2008
Autor Wiadomość
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
  Wysłany: 2008-03-29, 16:03   Diety- wiosna 2008

Mimo że wiosna tak się czai z zagoszczeniem u nas na dobre, myślę, że niejedna babeczka myślała o zrzuceniu paru cm :-) .
Ja jako, że lubię mieć "coś " pod kontrolą, próbuję diety koepnhaskiej. Dziś "już" drugi dzień :D
W sumie nie odżywiałam się do tej pory jakoś przesadnie źle, ale nie mogłam powstrzymać moich łapek przed czymś słodkim. Teraz "czarno na białym" mam napisane, że nie ma nic z pustych kalorii w mojej diecie, więc powinnam się odzwyczaić. :wink:

Może któraś z Was też jest na jakiejś specjalnej diecie?
Pochwalcie się efektami, a za mnie trzymajcie kciuki :wink: , zostało mi jeszcze tylko 12 dni z dzisiejszym :wink: Na razie czuję się świetnie :P :517:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-30, 12:09   

Ja ostatnio schudłam ok 5- 6 kg, nie stosując praktycznie żadnej diety. Po prostu ograniczałam ilość jedzenia, nie jadłam żadnych słodyczy ( bo takie było moje postanowienie na czas postu) - zamiast tego suszone owoce, ostatni posiłek przed godz 18, ciemne pieczywo zamiast białego w i sumie chyba to wszytsko :P no i oczywiście woda, dużo wody niegazowanej :)
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2008-03-30, 14:13   

słodycze to moja ukochana ZMORA :P

Ja od ponad roku jem chleb wasa, mięsko tylko gotowane na parze, do tego surówki z jabłka i marchewki, czy warzywa gotowane na parze, rano zawsze kefirek z musli jako pierwsze śniadanie, woda niegazowana w baaaardzo dużych ilościach, czyli zdrowo ;-) , ale przychodzi taka godzina krytyczna i musi być coś słodkiego (najlepiej w takich samych ilościach jak woda ;p).
Jest dobrze- 3 dzień, dziś rano walczyłam z ptasim mleczkiem na talerzu- wygrałam 8)
Idę właśnie do sklepu po szpinak :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-30, 15:28   

Podziwiam Was dziewczyny :) Ja obiecałam sobie na czas postu nie jeść chipsów. Jak od słodyczy moge się odzwyczaić tak od tego dziadostwa nie :mrgreen: Ale po tych 5-ciu tygodniach postu zjadłam jedną paczke i na razie mnie nie ciągnie. To takie moje małe zwycięstwo ;)

A diet żadnych nie stosuję, bo ja raczej staram się przytyć aniżeli schudnąć. Więc powodzenia!! Trzymam za Was kciuki :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2008-03-30, 17:34   

ten szpinak to jak trawa wyciągnięta z kosza kosiarki :P
na razie jest ok :-) boję się tylko 7 dnia - na śniadanie kubek herbaty, na obiad jakieś mięsko i to wszystko w ciągu dnia :roll: , a później znowu "normalnie" aż do 13-tego dnia ;)
ale jutro w menu sałatka owocowa- już się nie mogę doczekać :D

Marta wiem, że najłatwiej jest dawać rady- ale chipsy nie są zdrowe- szczególnie na cerę. Jak chcesz przytyć zjedz sobie jakąś golonkę czy coś.. :razz:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-30, 21:15   

Cytat:
Marta wiem, że najłatwiej jest dawać rady- ale chipsy nie są zdrowe- szczególnie na cerę. Jak chcesz przytyć zjedz sobie jakąś golonkę czy coś..


Dominika, ja wiem że to jest niezdrowe. Ja nie jem chipsów dlatego, że chce przytyć tylko to jest mój nałóg, coś takiego jak Ty i słodycze hehe ;) Ale powoli się oduczam.
A poza chipsami jem wszystko co popadnie, dosłownie! Ale w każdym miesiącu mam taki tydzień, że nie jem nic. Zupełnie nic. Śniadania zero, obiad też nie, no chyba że coś mi sie zachce to może jakąś kanapkę. Poprostu brakuje mi ochoty na jedzenie.. Może dlatego nie mogę przytyć..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-30, 22:06   

Hmm...a ja się nie odchudzam :D są takie momenty w moim życiu że mam ochotę jakąś dietkę sobie zapodać...ale jakoś mi to nie wychodzi :D Aktualnie to nie myślę o diecie gdyż pobyt w szpitalu w lutym zadziałał jak najlepsza dieta :lol: :lol: 4 kg w ciągu 1,5 tygodnia :D
Wspieram was duchowo dziewczyny w waszych staraniach :D
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-31, 15:47   

glizda napisał/a:
pobyt w szpitalu w lutym zadziałał jak najlepsza dieta


Najlepszą 'dietą' jest jelitówka.
Przeszłam to w wakacje. Wraz z połączeniem śmierci bardzo bliskiej mi osoby schudłam chyba 5 kg w ciągu 3 dni.. Ale wole nie wspominać tamtych dni.. :cry:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-31, 16:26   

ja sie też nie odchudzam ale poprostu malo jem i tak to się kręci.

a robiłyście sobie coś takiego jak oczyszczanie z toksyn ?? czytałam o tym, ale nie próbowałam, zresztą nie mam tak silnej woli żeby cały tydzień wytrzymać na wodzie i kiełkach ;D
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2008-03-31, 20:10   

Moja kuzynka robiła miesięczne oczyszczanie z toksyn nie pamiętam dokładnie na czym to polegało ale na pewno 2l wody mineralnej dziennie i rezygnacja z białego pieczywa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Magii21 
Czytał o Wieluniu


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 13 Gru 2006
Posty: 46
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-01, 22:14   

Hej!
Ja miesiąc temu robiłam tygodniowe oczyszczanie organizmu z toksyn. :D
I muszę się pochwalić, że się udało.
Tylko co mi po tym.. jak po tygodniu dopadłam słodyczy to najadłam się za ten cały tydzień głodówki :(
Aha piłam tylko wodę i herbatki typu zielona, czerwona i biała :) Od wczoraj znowu spróbowałam, ale dziś poczęstowałam się truflem i tak z jednego zrobiło się 6 :-(
Jutro zaczynam od nowa :-) Trzymajcie kciuki...

Muszę przyznać, że takie oczyszczanie jest bardzo dobre dla organizmu, ale nie po to aby się odchudzić tylko dla poprawienia cery i samopoczucia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2008-04-02, 20:16   

No więc nie dałam rady ... dzień trwający od 7 rano do 1 w nocy do tego restrykcyjna dieta i w efekcie wczoraj słaniałam się z nóg. Ogólnie wrażenie omdlenia, nóg z waty, mroczki przed oczami- zbyt silne objawy jak dla mnie. Dziś rano nie wiedziałam, czy zwymiotuje, czy tylko mi się "odbije", kolejny dzień kiedy bardzo źle się czułam, mimo że zjadłam już "normalnie"... .

Na szpinak i sałatę szybko nie spojrzę ... jednak- słodycze nadal w odstawce- to taki mały sukces.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2008-04-02, 20:21   

Magii21 napisał/a:
Muszę przyznać, że takie oczyszczanie jest bardzo dobre dla organizmu, ale nie po to aby się odchudzić tylko dla poprawienia cery i samopoczucia.


Mi cerę poprawiły hormony :) głodówka zdrowsza ale zostałyby ze mnie same kości gdybym przeszła na jakąś dietę. :P Kiedyś chciałam zrobić sobie dzień głodówki dla oczyszczenia, wytrzymałam do 15.00...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2008-04-04, 12:41   

fakt, że w ciągu 5 dni zrzuciłam 3,5 kg..., ale pojawiły się problemy z paznokciami - reasumując minusy przysłoniły jeden + . :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-19, 19:23   

Ja jestem na diecie South Beach 13 dzień, ale w 5 dniu przeszłam od razu na drugą faze, bo pierwsza łatwa nie jest. Ale mam chwile słabości, póki co schudłam 2 kg, a przydałoby się jeszcze z 5. :/ nie jest tragicznie, ale ...jak ja uwielbiam czekoladę i nie mogę jesc ;( Tylko jedną kostkę gorzkiej dziennie można phiii. :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW