R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lesiu
2008-10-18, 10:29
Tanie ubezpieczenia OC AC i NW
Autor Wiadomość
Martinezz 
Przejeżdżał przez Wieluń



Wiek: 36
Dołączyła: 13 Gru 2007
Posty: 75
Skąd: Kadłub
  Wysłany: 2008-04-03, 21:03   Tanie ubezpieczenia OC AC i NW

Serdecznie Zapraszamy wszyskich zainteresowanych ubezpieczeniem nie tylko samochodów osobowych,ciężarowych ale i ciągników rolniczych, ciągników siodłowych i przyczep.Nasi partnerzy to : Uniqa,Hestia, PTU, HDI,Compensa i inni.Miła obsługa pomoże w wyborze zarówno odpowiedniego jak i atrakcyjnego cenowo ubezpieczenia:)
Przy 60% zniżek za samochód osobowy o pojemności 2000cm3 zapłacicie Państwo jedyne 250 zł na cały rok!!
Możemy zaoferować również atrakcyjne pakiety OC AC i NW, ubezpieczenia mieszkań i domów,polisy na życie oraz ubezpieczenia turystyczne.
Serdecznie zapraszamy!!

Nasze biuro mieści się przy ul.Narutowicz 2 w Wieluniu
(pierwsze biuro po prawej stronie,z szyldem UNIQA oraz biuro na końcu korytarza)
Nr tel.043-842-79-13 lub 043-886-09-81
(Od poniedziałku do piątku 8:00-16:00)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
cogito 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 883
Piwa: 12/4
Skąd: Planeta Ziemia
Wysłany: 2008-04-06, 12:27   

Nie wierzę, aby tak tanio.
Za 2,1 td płacę 403,- zł rocznie. Jak u Was będzie taniej, to przyjeżdżam do Wielunia ubezpieczyć smochód.
Za drugi o pojemności 1,9 tdi, full casco płacę około 1.600,-.zł.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Martinezz 
Przejeżdżał przez Wieluń



Wiek: 36
Dołączyła: 13 Gru 2007
Posty: 75
Skąd: Kadłub
Wysłany: 2008-04-06, 19:39   

Proszę o podanie rocznika,ile masz lat,czy w dowodzie jest jakiś współwłaściciel do 24lat i ile masz zniżek?obliczę ubezpieczenie Oc i napiszę:)pozdrawiam
_________________
Bierz przykład z czajnika -gorąca para podchodzi mu do gardła , a On nie przestaje śpiewać
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-07, 12:10   

Z tego co widac zaczynaja się masowe ucieczli obywaleli z pzu do tańszych ubezpieczalni. Ostatnio moi znajomi o tym dyskutowali i z rozmowy wyniko, że oni również uciekną.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Martinezz 
Przejeżdżał przez Wieluń



Wiek: 36
Dołączyła: 13 Gru 2007
Posty: 75
Skąd: Kadłub
Wysłany: 2008-04-07, 13:29   

Zgadzam się z tobą.Niestety ale PZU troche mało poważnie terktuje swoich klientów.
Jeszcze raz Zapraszam Serdecznie:)
_________________
Bierz przykład z czajnika -gorąca para podchodzi mu do gardła , a On nie przestaje śpiewać
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-09, 11:21   

Tak wszystko ładnie pięknie tylko gorzej jak trzeba skorzystać z takiego ubezpieczenia. Nikt mi nie wmówi że jakaś firma płaci lepiej niż PZU - choć i tutaj nie jest tak różowo jak kiedyś. Ale po kilku pismach można dostać zadowalającą kwotę. Jeżeli ktoś wykupuje AC to radzę zapomnieć o tanich firmach.

Zapewne ktoś napisze że ma tylko OC więc i tak z tego nie będzie korzystał. OK - radzę tylko sprawdzić czy za rok też dostanie taką niską stawkę jak w pierwszym okresie.

cogito napisał/a:
Nie wierzę, aby tak tanio.
Za 2,1 td płacę 403,- zł rocznie. Jak u Was będzie taniej, to przyjeżdżam do Wielunia ubezpieczyć samochód.
Za drugi o pojemności 1,9 tdi, full casco płacę około 1.600,-.zł.


Największe znaczenie ma miejsce gdzie zarejestrowane jest auto, więc jeśli auto masz zarejestrowane w dużym mieście to zapomnij o takich cenach. Natomiast to czy zawrzesz ubezpieczenie z agentem w Warszawie czy W Wieluniu nie ma żadnego znaczenia dla ceny. Ja zawsze rejestruję samochody w Wieluniu - dzięki temu płacę połowę tego co zapłaciłbym gdybym miał je zarejestrowane w Łodzi.

Po drugie - abyś miał stawkę 250zł którą podał Martinez to musiałbyś mieć bardzo młode auto, pojemność poniżej 2000cm, mieć od dawna prawo jazdy, robić niewielkie przebiegi itd.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Martinezz 
Przejeżdżał przez Wieluń



Wiek: 36
Dołączyła: 13 Gru 2007
Posty: 75
Skąd: Kadłub
Wysłany: 2008-04-09, 17:14   

Nie jest powiedziane, że jak jest tania firma to już później będą problemy!Sama się o tym przekonałam!

,,Po drugie - abyś miał stawkę 250zł którą podał Martinez to musiałbyś mieć bardzo młode auto, pojemność poniżej 2000cm, mieć od dawna prawo jazdy, robić niewielkie przebiegi itd."

Nie wiem skąd takie informacje?!T o co napisałam to cała prawda.Przebieg tu nie odgrywa żadnej roli,a auto może mieć 12lat i zwyżki za wiek nie będzie!Co do pojemności to do 2000cm3 wychodzi 250 zł!
_________________
Bierz przykład z czajnika -gorąca para podchodzi mu do gardła , a On nie przestaje śpiewać
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-09, 17:20   

Martinezz a jak przyjdzie za rok blankiecik z przelewem to też będzie 250zł + inflacja ?

Problemy są zawsze z wypłatą - niezależnie od firmy. Po pierwszy oględzinach nigdy nie uwzględnią Ci wszystkich uszkodzonych części.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Martinezz 
Przejeżdżał przez Wieluń



Wiek: 36
Dołączyła: 13 Gru 2007
Posty: 75
Skąd: Kadłub
Wysłany: 2008-04-09, 17:22   

Nic w tym kraju nie jest pewne!!Podwyżki to raczej zależą od władzy panującej w naszym cudnym kraju!
_________________
Bierz przykład z czajnika -gorąca para podchodzi mu do gardła , a On nie przestaje śpiewać
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-09, 17:24   

Odpowiedz na proste pytanie. Jaką stawkę mają osoby które z autem o pojemności do 2000cm przedłużają dzisiaj ubezpieczenie OC na kolejny rok.

Po drugie podwyżki stawki nie zależą od państwa tylko od firm ubezpieczeniowych.


Martinezz napisał/a:

Nie wiem skąd takie informacje?!T o co napisałam to cała prawda.Przebieg tu nie odgrywa żadnej roli,a auto może mieć 12lat i zwyżki za wiek nie będzie!

Możesz podać w jakiej firmie ubezpieczeniowej wiek auta nie odgrywa roli?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
cogito 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 883
Piwa: 12/4
Skąd: Planeta Ziemia
Wysłany: 2008-04-09, 17:42   

Muszę potwierdzić to, co podała Martinezz. Faktycznie ma tanie ubezpieczenia. Oczywiście, jeżeli chodzi o OC.
Po wymianie na PW informacji, dowiedziałem się od Martinezz, że miałbym około 30 zetów w kieszeni. I nie chodziło tu o młode autko. Fakt - posiadam wszystkie zniżki.
A to jest tyle, ile w Polsce dziennie wydaje rodzina na swoje utrzymanie. Tak średnio.
Dodam, że Martinezz nie wiedziała, gdzie mieszkam i jak przypuszczam, podała stawki wieluńskie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Martinezz 
Przejeżdżał przez Wieluń



Wiek: 36
Dołączyła: 13 Gru 2007
Posty: 75
Skąd: Kadłub
Wysłany: 2008-04-09, 17:48   

,,Możesz podać w jakiej firmie ubezpieczeniowej wiek auta nie odgrywa roli?,,

Widze że nie dokładnie czytasz moje posty!Wiek auta się liczy!tak jak napisałam zwyżki zaczynaja się powyżej 12 lat.Nie rozumiem tego ataku na moją osobę!
A podatek Religi to co?Wymysł firm ubezpieczeniowych?
_________________
Bierz przykład z czajnika -gorąca para podchodzi mu do gardła , a On nie przestaje śpiewać
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-09, 17:51   

Cogito przecież tu chodzi o pierwszy rok ubezpieczenia, jestem pewien że w drugim już nie będzie tak różowo. Standardowy sposób pozyskania nowych klientów. Często bywa tak że w perspektywie 3-4 lat to tańsze okazje się droższe...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-09, 17:54   

Martinezz to nie żaden atak tylko chęć uzyskania pełnej informacji a nie tylko częściowej. Jak zwykle sprzedawcy unikają trudnych pytań - mówię o koszcie kontynuacji ubezpieczenia..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Martinezz 
Przejeżdżał przez Wieluń



Wiek: 36
Dołączyła: 13 Gru 2007
Posty: 75
Skąd: Kadłub
Wysłany: 2008-04-09, 17:58   

na szczegółowe pytania odopiadam na PW!I obliczam ile wyniosłoby ubezpieczenie.Nie mam zamiaru niczego ukrywać.A tak w ogól to za kontynuacje są zniżki!
_________________
Bierz przykład z czajnika -gorąca para podchodzi mu do gardła , a On nie przestaje śpiewać
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW