R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Kolposkopia
Autor Wiadomość
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2008-04-03, 21:06   Kolposkopia

Czy w Wieluniu można wykonać kolposkopię?Lekarz stwierdził u mnie nadżerkę szyjki macicy, kolejna pani zaprosiła na wypalankę, ale ja jeszcze nie rodziłam! Chcę się upewnić, czy to na pewno nadżerka, a jeśli się potwierdzi muszę ją usunąć :sad: Stąd kolejne pytanie, czy wieluńscy lekarze dysponują tylko wypalanką? Jeśli jest ktoś, kto usuwa laserowo lub wymraża to bardzo proszę o namiary :oops:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2008-04-03, 22:01   

hmm z nadżerką rownież walczyłam, i w sumie usunęłam ją w Wieluniu prywatnie za pomocą zamrażania u córki Gułowej- nazwisko mi zawsze wyleci z głowy :-) .
Zabieg wykonywalam 3 lata temu i jak dobrze pamietam kosz między 200 a 300 zł z gwarancją, że gdyby coś się odnowiło domrażanie jest gratis.
U mnie nic takiego się pojawiło. :-)

tel do niej skombinuje, w chwili obecnej nie mam ;-)

ta pani to- Joanna Gruszczyńska-Walczak (specjalista ginekolog- położnik)
Z tego co pamiętam ona raz w miesiącu na soboty przyjeżdżała do Wielunia na wizyty i przyjmowała u swojej mamy.
ul. Sienkiewicza 10 Wieluń - tel 43 843 41 31

Na co dzień jest w Lodzi.
ul. Piotrkowska 121/57 -tel 42 632 99 98

Telefon prywatny o ile nie zmieniła to 502 641 641 znalazłam również mail jogru1@poczta.onet.pl

Pamiętam, że jakiś czas temu rodziła dzidziusia, więc nie wiem jak jest na chwilę obecną z przyjęciami, Ale jak zadzwonisz na pewno się wszystkiego dowiesz, ja polecam ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2008-04-04, 15:53   

Dziękuję bardzo za informacje, dostajesz ode mnie "pomogła" :) Czekam na kolejne informacje, to jest dla mnie bardzo ważne, tak jak dla każdej kobiety dlatego muszę się za to dobrze zabrać, bo słuchając lekarki w przychodni ręce mi opadły.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-04, 17:52   

U mnie też lekarz stwierdził nadżerkę. Nie miałam zabiegu, gdyż jest ona maleńka i w dodatku badanie cytologiczne bardzo dobrze wypadło więc lekarz uznał , ze nie będzie nic ruszał w dodatku, że ja jeszcze nie rodziłam. Ja chodze do dr Puławskiego. Niestety nic nie wspomniał o metodzie jaką w razie potrzeby u mnie zastosowałby.
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Panterka 
Moderator
żona admina :)



Pomogła: 25 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Maj 2007
Posty: 559
Skąd: wieluń
Wysłany: 2008-04-07, 12:56   

Dr Kataryzna Gorska przeprowadza zabieg zamrazania nadzerki. Koszt to okolo 250 zl.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW