R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Motor Praszka zdegradowany!!!
Autor Wiadomość
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2008-06-08, 00:09   Motor Praszka zdegradowany!!!

Wywiad z Panem Strzeszynskim z poczatku roku 2008 (styczen, luty)
Kulisy Powiatu napisał/a:
Spadek? Nie ma mowy!
Ze Zbigniewem STRZESZYŃSKIM, nowym trenerem piłkarzy IV-ligowego Motoru Praszka, rozmawia Andrzej SZATAN.

- Podoba się panu miejsce w tabeli, jakie po pierwszej rundzie zajmują pańscy nowi podopieczni?
- Niewiele tych punkcików Motor nazbierał, więc nie za bardzo to miejsce wygląda. Ale uważam to za stan przejściowy. Trzeba będzie coś poprawić, żeby wiosna była lepsza.
- Coś, czyli co?
- Przede wszystkim dobrze przygotować do rewanżów zarówno pod względem fizycznym, jak i taktycznym. Widzę, że to młody zespół i niektórzy młodzi otrzymali zbyt odpowiedzialne zadania, jak choćby stopera. Na tej pozycji powinien grać doświadczony piłkarz. Ale nad ustawieniem będzie czas popracować.
- Nie miał pan żadnych wątpliwości przed podjęciem decyzji na "tak"?
- Już kilka razy występowałem w roli "strażaka" i broniłem zespoły przed spadkiem. Nawet wtedy, gdy Wieluń grał w trzeciej lidze. Lubię wyzwania. Poza tym nie mogłem odmówić klubowi, w którym na początku lat siedemdziesiątych grałem przez cztery sezony.
- Ma pan za sobą pierwsze zajęcia z drużyną. Jakie wrażenia?
- To były zajęcia w hali i widzę, że ci chłopcy potrafią grać w piłkę. To wyglądało całkiem obiecująco. Dlatego dziwi mnie to ostatnie miejsce po rundzie jesiennej.
- Wśród trenujących można było zobaczyć nowe twarze...
- Tak. Na pierwsze zajęcia przyjechało trzech zawodników z Wielunia: obrońca Tarnowski, pomocnik Jakub Panek oraz napastnik Łukasz Płuciennik. Był też jeden zawodnik z Proślic (Jacek Babiarz – przyp. red.), z Olesna (Dariusz Rozik – przyp. red.) oraz była gracz Motoru Adam Michalski.
- Będzie pan prowadził zespół wspólnie ze swoim asystentem Andrzejem Czajkowskim. Dwuwładza?
- Znamy się z Andrzejem dobrze i będziemy pracowali na równych warunkach. Jeden pod drugim nie ma zamiaru kopać dołków, ale za wyniki odpowiedzialny mam być ja.
- Na długo zawitał pan do Praszki?
- Zdecydowałem się na jednoroczna umowę. Jeszcze podpisu pod nią nie złożyłem, ani nikt z kierownictwa klubu, ale to kwestia dni.
- A co będzie, gdy...
- Spadek? Nie ma mowy! Widzę, że zawodnicy dobrze mnie przyjęli. Chciałbym, aby w klubie i w drużynie była rodzinna atmosfera. To warunek powodzenia.
- Pańskie trenerskie referencje to...
- Mam dwadzieścia sześć lat pracy w tym zawodzie. W Wieluniu zaczynałem od młodszych grup. Już w drugim roku pracy z seniorami wywalczyłem awans do trzeciej ligi. Na tym szczeblu rozgrywek prowadziłem kilka zespołów. Ostatnio trenowałem juniorów Wielunia, awansując z nimi do ligi wojewódzkiej.
- Jak będą wyglądały dalsze przygotowania?
- Trening w hali, o którym rozmawialiśmy na początku, był zajęciami wstępnymi. Teraz zawodnicy mają wolne. Spotykamy się ósmego stycznia i do końca tego miesiąca będę chciał przeprowadzić siedemnaście zajęć, trenując sześć razy w tygodniu: dwa razy na powietrzu, trzykrotnie w hali i raz zna siłowni.


hiszpan napisał/a:
Z mojego punktu widzenia wynika, ze transfery Motoru Praszka nie zmienia oblicza jego gry, a tylko to mogloby pomoc tej druzynie. Wroze Motorowi zamkniecie tabeli na koniec sezonu - zapomnialbym dodac, ze z wielkim HUKIEM :D :!: A szkoda tego klubu..


Eagle napisał/a:
W przeciwieństwie do Was uważam, że duet ten (przyp. Czajkowski i Strzeszynski): ma szansę zrobić w Praszce dobrą piłkę. A o to, że się utrzymają jestem spokojny. Dlatego drogi Hiszpanie zakładamy się o butelkę Johnny Walkera :) Przywieziesz mi ją na wakacje :) 8)


hiszpan napisał/a:
Zaklad przyjmuje.


Eagle, Johny Walker dla mnie :D

Jak przewidywalem Motor Praszka zakonczyl sezon na ostatniej pozycji w tabeli. W pieciu ostatnich kolejkach pilkarze Motoru schodzili z boiska pokonani - bilans bramkowy 5-26 :!: :shock:
Mialem okazje obejrzec kilka skrotow z meczow Motoru i tylko upewnilem sie w przekonaniu, ze trenerzy Motoru popelnili duze bledy transferowe. Ich transfery trudno nazwac wzmocnieniami (wnioskuje tak po wnikliwej analizie kilku bramek ktore stracil Motor - opieram sie przede wszystkim o mecze z Rajfelem Krasiejow oraz Startem Dobrodzien). Obrona Motoru w rundzie wiosennej 2008 skladala sie z pilkarzy, ktorych umiejetnosci nie przekraczaja srednich zespolow klasy okregowej.
Szczerze przyznam, ze nigdy nie widzialem w akcji Bartka Wilka (przyszedl do Skomlina z Praszki w zamian za Marcina Tarnowskiego), ale w ciemno stawiam, ze w porownaniu do Marcina to niebo, a ziemia. Odnosnie Marcina, jak sie okazalo, nie mylilem sie. IV liga to byly dla niego DUZO za wysokie progi.
Transfery, transferami, ale mysle ze bledow czysto szkoleniowych zostalo takze popelnionych duzo. Jak druzyna moze w kilku kolejnych meczach przegrywac roznica 4 czy 6 bramek :?: Tragedia smiechu warta :!: Gdzie Ci mistrzowie mobilizacji :?:
Ciekawe, czy zarzad Motoru Praszka pozegna sie z Panem Strzeszynskim i Czajkowskim :?: Watpie, ze zrezygnuja sami :|

Wielka szkoda, ze tak potoczyly sie losy tego jakze utytulowanego klubu z naszego okregu. Chyba najwyzszy czas na zmiany w tym klubie. Oby na lepsze.
_________________

Ostatnio zmieniony przez hiszpan 2008-06-10, 19:36, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Damiao 
Ma stragan na targu



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 515
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-08, 11:49   

szkoda zespołu, życzę szybkiego powrotu do 4 ligi !
_________________
;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2008-06-08, 15:32   

Z Rajfelem, Leśnica bylo do przewidzenia, ze bedzie pogrom. To druzyny o zupelnie innym zapleczu pienieznym jak i pilkarskim. Zreszta widac po wyniku. A duet C&S to sie nadaje conajwyzej na A klase ;-)
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2008-06-08, 17:35   

Nevermind napisał/a:
Z Rajfelem, Leśnica bylo do przewidzenia, ze bedzie pogrom. To druzyny o zupelnie innym zapleczu pienieznym jak i pilkarskim. Zreszta widac po wyniku. A duet C&S to sie nadaje conajwyzej na A klase ;-)


Nevermind, nie mozemy mowic, ze Rajfel i Lesnica to druzyny o zupelnie roznym zapleczu pienieznym, gdyz nie wiemy ile w Praszce wpakowano pieniedzy w Motor w tym sezonie. Uwierz mi, gdyby Motor byl tak biedny, jak moze byc przez co poniektorych postrzegany, to nie byloby tam Strzeszynskiego i Czajkowskiego. O Quedraogo i innych "wielkich" stranieri nie wspominajac..

Pozdrawiam
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2008-06-08, 20:08   

Co do Rajfela maja niezlego sponsora, a skoro Lesnice stac na Lachowskiego imho dzieki ktoremu w znacznej czesci uzyskali majstra to chyba jednak to troche wieksze zaplecze ;-) . Gdyby w Praszce bylo tylu sponsorow to C&S sprowadziliby wiecej zawodnikow i lepszych przede wszystkim.
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Damiao 
Ma stragan na targu



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 515
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-08, 21:49   

zobaczymy jak się potoczą losy Praszki.
Quedraogo strzelił 5 bramek (+2 w sparingu ze Skomlinem,na okręgówkę Isma byłby w sam raz) i moim zdaniem powinien strzelić 2 razy więcej.
_________________
;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
alef 
Ma stragan na targu


Pomógł: 15 razy
Wiek: 71
Dołączył: 24 Sie 2006
Posty: 626
Otrzymał 10 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-24, 11:56   

Motor jednak pozostaje w IV lidze http://www.nto.pl/apps/pb...NOZNA/484253531
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW