R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ourson
2009-05-11, 13:12
pytanie do użytkowników forum
Autor Wiadomość
Panterka 
Moderator
żona admina :)



Pomogła: 25 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Maj 2007
Posty: 559
Skąd: wieluń
Wysłany: 2008-06-12, 14:05   

agnesss napisał/a:
Cenowo mniej więcej 800-1000 za kawalerki


agnesss, w Wieluniu wynajęcie kawalerki kosztuje tez w granicach 800 zł jeśli ją znajdziesz oczywiście :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-12, 14:38   

Uściślijmy - 800 + wszystkie opłaty czy np. 800 i cześć opłat itd...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-12, 14:42   

800zł - czynsz + odstępne i dodatkowo liczniki.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-12, 15:08   

To w Łodzi na pewno będzie 800 + czynsz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
aga 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Paź 2005
Posty: 132
Skąd: wieluń
Wysłany: 2008-06-12, 15:22   

Ja wynajmuję aktualnie w Łodzi 26m2, za które płacę 700zł(odnajem i czynsz) + opłaty, czyli zamykam się w prawie w 1000zł. Nie jest to tanio, ale bez porównania jest z pracą w Łodzi i w Wieluniu. Zresztą słuchając ostatnio o rynku nieruchomości w Wieluniu przeżyłam istny szok, ceny wynajmu podobne do cen w Łodzi, a zarobki???!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
agnesss 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Paź 2007
Posty: 50
Skąd: wielun
Wysłany: 2008-06-12, 16:29   

red napisał/a:
Mogłabys troche uściślić wypowiedż? Może być na PW. Byłbym wdzięczny
moze byc i tu, nazwiskami nie rzucam.
bob_mistrz napisał/a:
A ja bym prosił o podanie przykładów i rozwinięcie myśli, bo też mi coś tak jakoś nie pasuje w tym...
, ok
Przykłady? Tak jak mi opowiadali znajomi z WPiA brakuje konkretnych ofert. Zdarzają się, że "jakieśtam" firmy poszukują prawników, ale w głównej mierze są nastawione na osoby już wyspecjalizowane w praktyce (doświadczenie). Również kwestia jest taka, że łatwiej jest znaleźć pracę w prawie, gdy jeszcze studiujesz (oczywiście warunki pracy i płacy) niż po ukończeniu i bez doświadczenia. Myślę tutaj o Kancelariach w Łodzi. Znajomi również opowiadali o Krisslex. Kto się orientuje mniej więcej, to wie o czym mówię. Oczywiście praca tj. Kriss jest. Administracja też jest. Spełnia oczekiwania? Tylko tak jak wspomniałam, to są dane na podstawie rozmów ze znajomymi i absolwentami (z doświadczeniem) i studentami (z jak i bez doświadczenia), wszystko jest względne w zależności od oczekiwań. Całość i tak nie zmienia faktu, że w Wieluniu jest pewnie ciężej. Chłopaki, jak coś, to możecie sami popróbować wysyłając cv-ki i do Kanceliarii i w odpowiedzi na ogłoszenia (jeśli znajdziecie).

PS: Znalazłam pracę jako ekspedientka - spełnia moje oczekiwania i finansowe i jako warunki pracy - miły zespół, bonusy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pavel 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-09-29, 20:02   

Witam ponownie w tym temacie, aktualnie po długich poszukiwaniach przez całe wakacje wynajęliśmy m3 ja i moja partnerka + koleżanka, mieszkamy od 1.09.2008, już miesiąc szukam pracy, wysłałem drogą mailową mnóstwo ofert do pracodawców, większość nie była czytana, póki co nie załamuję się jeszcze:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
vvivvo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-29, 22:25   

Pavel, czy interesuje Cię praca na produkcji?
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-09-29, 23:50   

Pavel napisz proszę po jakiej szkole jesteś, w jakiej branży szukasz pracy oraz jakie masz mniej więcej wymagania finansowe.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pavel 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-09-30, 09:51   

AdminostratorzeSzkoła - Uniwersytet Łódzki, wykształcenie - licencjat, kierunek ekonomia, specjalizacja - zarządzanie zasobami ludzkimi. To były studia zaoczne. Jestem tez na 2, roku uzupełniających mgr na Uniwerku, generalnie szukam pracy biurowej, m.in. w dziale sprzedaży w różnych firmach, ale doświadczenia w sprzedaży nie posiadam. Mniej więcej moje wymagania mieszczą się w tzw łódzkiej stawce 1500 netto
Vvivvo praca na produkcji szczerze już nie bardzo, mieszkając w Wieluniu pracowałem w Zugilu przy obsłudze wytaczarki numerycznej i już nie chce wchodzić z deszczu pod rynnę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-09-30, 10:21   

Pavel zainteresuj się bankami, wiem że praktycznie cały czas szukają ludzi na doradców klienta. Te 1500 jak najbardziej możliwe, w zależności od banku (niektóre płacą prowizję od sprzedaży i tam można zarobić znacznie więcej). Spokojna praca w placówce, myślę że szanse awansu znacznie większe niż w jakiejś firmie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pavel 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-09-30, 10:31   

Zgadza się, wysyłam jak najbardziej dokumenty do banków, pożyjemy, zobaczymy:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW