Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Szukam pracy
Author Message
red
Moderator



Posted:    Szukam pracy [ !!! ]

Klub "TESTA ROSSA" poszukuje kelnerek do pracy w weekendy.
Wymagana dyspozycyjność, komunikatywność i miła aparycja :D
Gwarantujemy pracę w młodym i miłym zespole :roll:
CV (mile widziane zdjęcie) proszę składać w lokalu (ul. Sieradzka 2).
Więcej informacji w klubie lub pod numerem telefonu 500 21 21 21 begin_of_the_skype_highlighting              500 21 21 21      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              500 21 21 21      end_of_the_skype_highlighting.
 
 
glizda
Moderator
diablica



Posted:     [ !!! ]

Hmm....taka dorywcza praca by mi się przydała, ale niestety co dwa tygodnie szkoła :/
 
 
Jack_Black
Dojeżdża PKSem



Posted:     [ !!! ]

Mogą być kelnerzy?
 
 
red
Moderator



Posted:     [ !!! ]

[quote="Jack_Black"]Mogą być kelnerzy?[/quote]
Raczej kelnerki 8)
 
 
Ferbik
Administrator



Posted:    Poszukiwany przedstawiciel handlowy [ !!! ]

Agencja Reklamy "Print Studio" poszukuje pracownika na stanowisko [b]PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO[/b]
Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie (wyższe mile widziane)
- dyspozycyjność
- prawo jazdy kat. "B"
- kontaktowość
- mile widziane doświadczenie w branży graficznej/reklamowej oraz obsługa programów graficznych typu Corel, Photoshop a także niekonwencjonalne pomysły oraz zmysł artystyczny.

CV wraz ze zdjęciem i klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy wysyłać na mail: [b]info@[/b]USUŃTO[b]printstudio.com.pl[/b] z dopiskiem "Praca".
  
 
 
Kamol
Przyjeżdża na zakupy



Posted:     [ !!! ]

Przedstawiciel handlowy z obsługa Corela i Photoshopa ??:d To grafik czy przedstawiciel ??:)
 
 
Panterka
Moderator
żona admina :)



Posted:     [ !!! ]

2 w 1 :P
 
 
Ferbik
Administrator



Posted:     [ !!! ]

[b]Kamol[/b], zadałeś głupkowate pytanie ale jeśli nie rozumiesz pojęcia przedstawiciela w reklamie, to już Ci tłumaczę: taki przedstawiciel jadąc np. z laptopem do klienta i wioząc mu np. projekt reklamy musi umieć coś przerobić na szybko itp. Oprócz tego praca na miejscu również wskazana.

Łapiesz już?
 
 
Nevermind
Mieszka pod Wieluniem


Posted:     [ !!! ]

[b]Ferbik[/b] napisales wymagania a cos wiecej mozna? Czy info na maila tylko? :)
 
 
Ferbik
Administrator



Posted:     [ !!! ]

[b]Nevermind[/b] a co chciałbyś wiedzieć?
 
 
Nevermind
Mieszka pod Wieluniem


Posted:     [ !!! ]

Jest [b]Wymagamy[/b] a [b]Oferujemy[/b]? :) Chyba, ze poki co tylko wymagamy a pozniej reszta osobiscie to spoko nie bylo pytania.
 
 
hiszpan
Wieluniaczek
KiKo



Posted:     [ !!! ]

Trafne pytanie :)
 
 
Ferbik
Administrator



Posted:     [ !!! ]

[b]Nevermind[/b], na razie zbieramy oferty pracy zainteresowanych. Co do zaoferowania z naszej strony to przeważnie tak jak wszędzie: praca w młodym rozwijającym się zespole, nowe technologie wykonania reklamy itp. :)
 
 
Rybak
Przyjeżdża na zakupy
ornitolog


Posted:     [ !!! ]

A może jakieś ramy wynagrodzeń ?? Forma zatrudnienia ?? Godziny pracy ??
Bo jeśli proponujecie np. start z najniższej krajowej i pracę "od świtu do zmierzchu"
to szkoda czasu na wysyłanie CV. ;)
 
 
Ferbik
Administrator



Posted:     [ !!! ]

Godziny pracy to pn-pt:8-16, sob. 9-13. Reszta dla zainteresowanych pracą na mail oraz podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiadać tylko na wybrane oferty.
 
 
Kamol
Przyjeżdża na zakupy



Posted:     [ !!! ]

Ponoć nie ma głupich pytań. Ale jasne dzięki za pełne wyjaśnienie oferty. Chodziło mi o to czy bardziej przedstawiciel, czy bardziej praca na miejscu.
  
 
 
Ferbik
Administrator



Posted:     [ !!! ]

[quote="Kamol"]Ponoć nie ma głupich pytań.[/quote]
Sam doskonale wiesz, w jakim kontekście napisałeś to pytanie. Nie było głupie tylko głupkowate. Świadczą o tym emotikony.
[quote="Kamol"]Ale jasne dzięki za pełne wyjaśnienie oferty.[/quote]
Proszę.
 
 
Lesiu
Wieluniaczek


Posted:     [ !!! ]

[b]Kamol[/b], gdybym potrzebował osoby do pracy w hurtowni sportowej. Jako warunek przyjecia to niestety także obsługa programu Corel Draw :), ale to nie jest temat na tego typu posty tym bardziej, że nie mam wolnego etatu. ;)
Przepraszam Ferbik :) za wypowiedz nie w temacie.
 
 
Ferbik
Administrator



Posted:     [ !!! ]

Widać, jak niektórym zależy na pracy... potrafią zadawać dziwne pytania tylko po to, żeby je zadać i doskonale wiedząc, że i tak nie wyślą CV. Widzisz Lesiu jak Ty rozumiesz temat... niektórzy jak zauważyłeś potrafią się uczepić tylko dlatego, że ja to robię nagminnie :P A pojęcia bladego o tym nie mają :)
 
 
Nevermind
Mieszka pod Wieluniem


Posted:     [ !!! ]

[quote="Ferbik"]Widać, jak niektórym zależy na pracy... potrafią zadawać dziwne pytania tylko po to, żeby je zadać i doskonale wiedząc, że i tak nie wyślą CV[/quote]

Nie wszyscy ;-) tak btw. Ty tam tez pracujesz?
 
 
Ferbik
Administrator



Posted:     [ !!! ]

[quote="Nevermind"]tak btw. Ty tam tez pracujesz?[/quote]
Widać, jak czytasz forum.

A tak BTW to cześć Manort :P
 
 
Nevermind
Mieszka pod Wieluniem


Posted:     [ !!! ]

Czytam ale wolalem sie upewnic. Hej Marcin :)
 
 
martusiek
Przejeżdżał przez Wieluń



Posted:    Ambitna 22 latka poszukuje pracy :) [ !!! ]

Mam 22 lata,w zeszłym roku ukończyłam studia licencjackie na kierunku Finanse i Bankowosc (spec.rachunkowosc i finanse przedsiębiorstw) we wrocławskiej Wyzszej Szkole Bankowej.Dotychczas odbyłam kilkumiesięczny staż w firmie leasingowej,pracowałam jako pomoc administracyjna w przychodni Medyk, pracowałam równiez w sklepie "vera",a obecnie jestem na etapie zakańczania półrocznego stażu w Banku Społdzielczym w Białej-z oddziałem w Skomlinie ( samodzielne stanowisko -referent-obsługa klientów w zakresie rachunków i depozytów oraz kontrola prawidłowego obiegu oraz kompletności dokumentów w placówce Banku ).
Poszukuję pracy,w której mogłabym się wykazywać,nabywać nowe umiejętności,wciąz podnosić sobie poprzeczkę oraz (co najwazniejsze) mieć stały kontakt z ludźmi.
Jestem osobą w 100% dyspozycyjną,posiadam prawo jazdy kat.B .
Jesli ktoś słyszał bądz widział gdzieś jakieś ogłoszenie z ofertą pracy..serdecznie proszę o informację :grin: :)

---------
[b]NIEAKTUALNE [/b]! :D
  
 
 
Nevermind
Mieszka pod Wieluniem


Posted:     [ !!! ]

Zapytaj w GetInBanku zdaje sie szukaja tam kogos do pracy.

[URL=http://www.pracuj.pl/oferty/1171209_content.html]Oferta[/URL]
 
 
martusiek
Przejeżdżał przez Wieluń



Posted:     [ !!! ]

Mhm..spotykam się z tą ofertą juz od jakiegos dobrego roku.. :?
To,ze nikt sie nie zgłasza (btw.ze wciaz szukają) daje mi do myślenia i nieco odstrasza od tej oferty... nie wspominając juz o tym,ze wszystko mi tu śmierdzi jedną wielką akwizycją ([i]Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż produktów bankowych w obszarze klientów detalicznych, w tym z wykorzystaniem telemarketingu i sprzedaży bezpośredniej, realizację zadań sprzedażowych,
inicjowanie działań wspierających sprzedaż,organizowanie i uczestnictwo w prezentacjach, spotkaniach z klientami[/i] itd..) :?

Moze to i moja wada,ale nie jestem typem kredytowej handlary potrafiącej mydlić oczy klientom..
Sama nie wiem..a moze wyolbrzymiam i za bardzo czytam "miedzy wierszami" :wink:
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group