R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Administrator
2008-07-14, 21:13
Wybory Miss - kolejna farsa...
Autor Wiadomość
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2008-07-14, 13:30   

Ja tak powiem tylko na marginesie... Zmienianie swoich głosów, ze względu na rozwój sytuacji jest jakby to ująć... hm... nie fair...
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2008-07-14, 13:55   

Tak gwoli wyjaśnienia,zmieniłem faktycznie głosy ,ale 1-2 punktowe bo nie znam tu kobietek,a jedyna jaką znam jest Panterka.Najpierw napisałem Marta ,ale Edzia podpowiedziała ze nie będzie wiadomo która to bo są dwie,wiec edytowałem dopisujac w nawiasie Panterka.Z drugim i trzecim miejscem miałem kłopot bo hmm nie udzielam sie zbytnio i nie znam prawie nikogo osobiscie.Jeśli to problem ,to proszę moje głosowanie usunąć. :)
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-14, 15:46   

Odziu to nie Ciebie się tyczyło, tylko admina Jaro, który zmienił swoje głosy z Panterki (3) na Dominikę (3) po tym, jak usłyszał od reda, że ja namawiam do głosowania na Panterkę. Fakt, napisałem coś takiego do reda, żeby dał mojej żonie w prezencie ślubnym jakiś punkcik, na co stwierdził, że on nie bierze udziału w głosowaniu. Napisałem ok i myślałem, że jest po sprawie. To on, również - jak mi się wydawało - w żartach napisał, że może pomoże Dominice wygrać, po czym namówił do głosowania na Dominikę k3, jarkau *który notabene napisał aż jednego posta i to właśnie w tym temacie) i mariosa, tylko po to, żeby zrobić mi na złość. Napisał również, że Grzegorza W też wg niego skorumpowałem. Za co się zemścił razem ze swoimi kolegami, dodając jeszcze, że Panterka nie zasłużyła na tytuł miss forum, bo to należało się Dominice. Pisząc na forum jeszcze, że ja Ciebie namówiłem do głosowania jest tylko czystym oszczerstwem skierowanym w moją osobę. Szkoda red, że walka była wyrównana i Dominika wygrywała tylko jednym głosem nad Panterką ale to już jest obrażanie innych w tym wypadku, bo jak widać nie opierasz się na faktach tylko na domysłach i nie bierzesz pod uwagę tego, że każdy normalny człowiek ma własny rozum, jednak Ty pisząc mi, że chciałem się dowartościować i swoją żonę tym, że wygra wybory zachowałeś się bardzo żenująco. Nawet jeśli proszenie kogoś o głosowanie na Panterkę, czy inną dziewczynę nazywa się manipulacją, to jak nazwać zmianę swoich głosów na drugi dzień, a nie w 3 minuty po napisaniu posta jak to zrobił Odziu, a co dopiero namawianie swoich kolegów, tylko po to, żeby mi dosrać? Kosztem kogo? Nie wiedziałem, że NIE MOŻNA KOGOŚ PROSIĆ O ODDANIE GŁOSU co zrobiłem w przypadku naszej rozmowy.
Napisałeś zresztą na gg, że nie zagłosujesz i za chwilę głosujesz, jeszcze bezczelnie pisząc, że namówiłem Cię do tych wyborów. Z dobrej zabawy zrobiło się bagno, zatem
PROPONUJĘ UNIEWAŻNIĆ TE WYBORY

Napisałem ten post, żeby wyjaśnić również, skąd nagle osoby takie jak jareku czy k3 oddały "przypadkowo" głosy w głosowaniu, na codzień na forum w ogóle się nie udzielając i wchodząc raz na rok.

Ps. Narażam się na trollowanie, ale czekam na zdanie INNYCH OBIEKTYWNYCH FORUMOWICZÓW.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2008-07-14, 16:48   

Podliczmy głosy i ogłośmy wynik bo Panie zapewne czekają z niecierpliwością :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-14, 17:58   

bob_mistrz napisał/a:
Ja tak powiem tylko na marginesie... Zmienianie swoich głosów, ze względu na rozwój sytuacji jest jakby to ująć... hm... nie fair...



bob_mistrz, bardzo proszę i Ciebie, nie rób i Ty z tych wyboru czegoś więcej niż tylko dobrą zabawę.
Wydaje mi się, że każdy ma prawo wybrać kogo chce i ewentualnie coś w tym zmienić.
Każdy ma też prawo swój wybór motywować różnymi względami.
Zgodził bym się z Tobą jakby swoje głosy ktoś zmienił na 5 min. przed końcem głosowania, ale w innym przypadku jest to tylko zabawa.

Widzę, że drugi rok z rzędu powstaje problem w tym temacie i widzę, że drugi raz ów problem wywołuje Ferbik.

Dlaczego, on sam wie najlepiej, nie mam zamiaru wyciągać tu prywatnych rozmów, co też znowu czyni Ferbik, prowokując co niektórych, bo nie ma to najmniejszego sensu, a całą tą sprawę uważam za zwykłą dziecinadę, więcej po ostatnim poście Ferbika za zwykłą farsę.

Ja na przyszły raz już w tego typu zabawach udziału nie biorę, bo co niektórzy nie rozumieją podstawowych zasad Fair Play.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-14, 18:00   

Ferbik - myslałem że Ci przejdzie ale jak widać chęć wygrania za wszelka cenę przysłania Ci rozum.

Zatem napiszmy w wielkim skrócie jak było naprawde:

Wczoraj wieczorem Ferbik chciał mnie namówic do udziału w wyborach stwierdzając, że nie wiadomo dlaczego ale Dominika wygrywa na razie wybory.

Ferbik (13-07-2008 22:08)
dlatego chcialem zebys zaglosowal :P
Radek (13-07-2008 22:09)
hmmm
Radek (13-07-2008 22:09)
ale ja bym mógł zagłosowac na nią ;d
Ferbik (13-07-2008 22:10)
tak wlasnie myslalem
Ferbik (13-07-2008 22:10)
ze z sentymentu jebnalbys jej 3 :>
Radek (13-07-2008 22:10)
no własnie

(...)

Radek (13-07-2008 22:11)
jakie sa na razie wyniki??
Radek (13-07-2008 22:11)
nie chce mi sie liczyc
Ferbik (13-07-2008 22:12)
dominika 15 panterka 13 akirus 12
Radek (13-07-2008 22:12)
ja nie chciałem brac w tym udziału
Radek (13-07-2008 22:12)
nie znam ludzi
Ferbik (13-07-2008 22:12)
zrobm nam prezent slubny :D
Radek (13-07-2008 22:12)
hehehe
Ferbik (13-07-2008 22:12)
męż i żona :P
Radek (13-07-2008 22:12)
nie no nie bede sie wyłamywał z postanowienia
Radek (13-07-2008 22:12)
ale moze zmienie zdanie
Ferbik (13-07-2008 22:12)
w porzo :P

Jak więc wyrażnie widac Ferbi w swoim poście conajmniej kilka razy minął się z prawdą (celowo lub nie - każdy sobie to zinterpretuje jak woli).

Moim zdaniem Ferbik nie liczył na punkcik (Fakt, napisałem coś takiego do reda, żeby dał mojej żonie w prezencie ślubnym jakiś punkcik) ale ewidentnie oczekiwał, żebym swoimi głosami pomógł wygrac jego żonie, co od razu zniesmaczyło mnie.

Odpisałem jak widac że wolałbym nie brac w tym udziału bo nie znam ludzi, ale sie jeszcze zastanowie. A nie jak twierdzi Ferbik że nie będe brał na pewno udziału w wyborach (na co stwierdził, że on nie bierze udziału w głosowaniu).

Tak samo nie pisałem że będe chciał pomóc Dominice (To on, również - jak mi się wydawało - w żartach napisał, że może pomoże Dominice wygrać), tylko że pewnie gdybym głosowal to pewnie zagłosowałbym na nią, co tez uczyniłem.

Kolejna nieprawda, to namawianie kogoś do głosowania na Dominike - zapytaj K3ego, mariosa czy jarkau o to czy byli do czegokolwiek namawiani. Poprosiłem ich tylko o udział w wyborach a nie o konkretne głosy.

Dominika wygrywała dwoma głosami a nie jednym tak jak Ty to piszesz ( Szkoda red, że walka była wyrównana i Dominika wygrywała tylko jednym głosem nad Panterką).

Ale mniejsza o to. Najgorsze co wczoraj nastąpiło to nagła zmiana głosów edzi i odzia którzy najpierw zagłosowali dając dwa punkty Dominice, by po 10 minutach usunąć ją ze swojej listy. Nie wierze że zrobili to z własnej inicjatywy. Jestem pewny na 100% że ich do tego namówiłeś. Tak samo jak zapewne namówiłeś Grzesia do głosowania na Marte. Jeden Apteka sie z tego wyłamał i zagłosował po swojemu.

Ferbik - nie chiałem tego wywlekać na forum i dlatego napisałem Ci dziś PW. Ale skoro Ty chcesz żeby Twoje machlojki ujrzały światło dzienne to przytocze jeszcze treść PW jaką Ci napisałem, gdzie ewidentnie widać, że nie pisałem że Marcie sie tytuł nie należał tylko że należał sie Dominice bo zgodnie ze wszelkimi regułami gry powinna go dostać (wyrażnie prowadziła zanim zacząłeś namawiać ludzi do głosowania na Marte).
Oto moja wiadomość ldla Ferbika na którą nie raczył odpisać:
Cytat:
Witam,
Niestety pomimo Twoich usilnych prób nie udało sie Twojej żonie wygrać mało znaczących wyborów miss forum nad czym zapewne ubolewasz. Ale wiedz, że nie zrobilibysmy wczoraj wieczorem pospolitego ruszenia gdybyś Ty najpierw nie próbował swoimi perswazjami itp załatwić tytułu dla Marty. To nie był przypadek że edzia i odziu nagle zmienili swoje typy usuwając z nich Dominike. Nie wierze w takie cuda. Ewidentnie ich do tego przekonałeś. To przepelniło czare goryczy. Zresztą domyślam sie ze w podobny sposób co mnie chciales skorumpować Grzesia W. i w jego przypadku Ci sie to udało. Stąd pojawiła sie mobilizacja wśród naszych znajomych, bo uważam że tytuł należał sie Dominice - zresztą wyniki do wczoraj wyrażnie wskazywały że to ona powinna wygrać. Tylko że Ty chciałeś dowartościować siebie i swoją żone "załatwiając" jej coś co się jej nie należało.
Tym bardziej jest mi przykro z tego powodu bo chcialeś żeby odbyło się to kosztem Dominiki. Bez względu na moje i jej zaszłości to uważam, że tak nie powinienneś robić, tym bardziej, że ona chyba zawsze miala Cie za kolege i nawet pierwsza składała Ci szczere gratulacje z powodu wygranej. Zresztą pewnie nawet na Ciebie głosowala ale tego nie wiem.
Wiedz że nie chce wojny na forum, ale jednoczesnie nie popieram też takich metod. Jeśli ma być tu demokracja a chociaż jej szczątki to takich rzeczy jak Ty wczoraj po prostu sie nie robi bo to manipulacja w czystej postaci. Jeśli chcesz dac tytuł miss forum swojej żonie to po prostu ogłoś wybory wicemiss, bo tytuł miss jest juz zajęty.
Pozdrawiam
Radek


Ciesz się że nie zamieszcze rozmowy Twojej z Jarem na gg dziś rano, bo naprawde zaprezentowałeś żenujący poziom...

To tyle z mojej strony. Jeśli Ferbik chcesz to zorganizuj nowy wybory. Najlepiej od razu vicemiss, bo miss zostaw dla swojej żony...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-14, 18:02   

Jaro, to Twój głos jest nieważny, ponieważ zmieniłeś go po północy. Także Twoje oceny ewentualnie nie będą brane pod uwagę.
Jaro napisał/a:
Ja na przyszły raz już w tego typu zabawach udziału nie biorę, bo co niektórzy nie rozumieją podstawowych zasad Fair Play.

Dokładnie to pokazałeś, że nie rozumiesz zasad fair play, bo czym Ci Panterka zawiniła, że zmieniłeś swoje 3 głosy na Dominikę?

Red - Twojego posta nie będę komentował, bo nie ma najmniejszego sensu. Napisałem tylko jaka jest prawda i tyle. A za straszenie mnie wyciąganiem prywatnych rozmów z gg na forum możesz się z nim pożegnać. Vide przykład macka.
KŁAMIESZ W DODATKU W ŻYWE OCZY PISZĄC W TYM SAMYM POŚCIE:
red napisał/a:
Ale wiedz, że nie zrobilibysmy wczoraj wieczorem pospolitego ruszenia gdybyś Ty najpierw nie próbował swoimi perswazjami itp załatwić tytułu dla Marty.
red napisał/a:
Kolejna nieprawda, to namawianie kogoś do głosowania na Dominike - zapytaj K3ego, mariosa czy jarkau o to czy byli do czegokolwiek namawiani. Poprosiłem ich tylko o udział w wyborach a nie o konkretne głosy.

Jakimi perswazjami człowieku? Tymi z zacytowanej wcześniej naszej rozmowy na gg?
Nie zasługujesz na moderatora takimi oszczerstwami.

PS. Oczywiście w oczach paru osób chodzi tylko i wyłącznie o punkty. Ale jak napisałem, nawet PROSZĄC KOGOŚ nie zmuszam nikogo do niczego, bo każdy ma swój rozum. A Odziu napisał jak było, poczekamy jeszcze na posta Grzegorza Nowaka (W), którego też jak widać skorumpowałem. Kogoś jeszcze namawiałem do głosowania na moją żonę?

Bob jest założycielem tematu, więc niech Bob się wypowie, co robimy z tym fantem.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
siwy_ 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 743
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-14, 18:08   

lol co kłótnia
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2008-07-14, 18:24   

Panowie; Ferbik, Jaro, bob_mistrz i red, mam takie króciutkie pytanie. Co Wy robicie? Jesteście osobami funkcyjnymi na tym forum i z zasady powinniście świecić dobrym przykładem, a co widzimy.
Mało mnie to obchodzi, kto kogo i do czego namawiał, to miała być tylko zabawa, a jak zwykle zrobił się gnój :shock: :shock: :shock: .
Powinniście zebrać się do kupy i wyjaśnić sobie te mało interesujące, szarych forumowiczów, sprawy BIZ kontra TR, bo trwa ona stanowczo za długo :oops: . A jeśli nie potraficie, to zawieście na kołku następne wybory czegokolwiek, bo ja w nich udziału nie wezmę na pewno :| :| :| .

PS. przepraszam jeśli powyższym postem kogoś uraziłem, ale ja tak tę sprawę właśnie widzę :? .
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-14, 18:24   

Ferbik napisał/a:
Jaro, to Twój głos jest nieważny, ponieważ zmieniłeś go po północy. Także Twoje oceny ewentualnie nie będą brane pod uwagę.
Jaro napisał/a:
Ja na przyszły raz już w tego typu zabawach udziału nie biorę, bo co niektórzy nie rozumieją podstawowych zasad Fair Play.

Dokładnie to pokazałeś, że nie rozumiesz zasad fair play, bo czym Ci Panterka zawiniła, że zmieniłeś swoje 3 głosy na Dominikę?



Nie po północy tylko ok. 22:30. Dlaczego to zrobiłem, powinno być moją sprawą ale skoro już ciągniesz tę farsę to powiem. Zrobiłem to po tym, jak sie dowiedziałem od reda o całej sprawie. Mało tego jak zobaczyłem jak Odziu edytuje swój wybór, wykreślając Dominikę ze swojego notowania to było dolanie oliwy do ognia.
Również jak red, nie wierzę w to, że go nie przekonałeś, po 3 min. zmienił swój wybór na wszystkim nam znany...
W gwoli ścisłości, Panterka mi w niczym nie zawiniła, to Ty stałeś się wszystkiemu winny, również tej prywacie w którą znowu daję się wciągać.


Szkoda słów i nerwów do Ciebie Ferbik.

Wyciągając tu takie rzeczy kolejny raz udowadniasz, że zależy Tobie tylko na znalezieniu popleczników, którzy będą Ciebie popierać, znając tylko jedną wersję wydarzeń - Twoją i że Administrator forum to dla Ciebie zapomniane określenie.

I jak zwykle Ferbik zrobił kolejną forumową farsę...

Życzę więcej pozytywnych refleksji nad sobą.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-14, 18:25   

Ferbik napisał/a:
Jaro, to Twój głos jest nieważny, ponieważ zmieniłeś go po północy. Także Twoje oceny ewentualnie nie będą brane pod uwagę.

O iie mi wiadomo to Jaro zmienił głosy grubo przed pólnocą. Jeszcze on sie wypowie ale tak było z tego co wiem. Wiec przykro mi Ferbiku ale KOLEJNY RAZ ŁŻESZ JAK PIES (to cytat z ciebie).
Zresztą przed chwilą chciałeś unieważnić całe wybory :D

Ferbik napisał/a:
A za straszenie mnie wyciąganiem prywatnych rozmów z gg na forum możesz się z nim pożegnać.

Ferbik napisał/a:
Nie zasługujesz na moderatora takimi oszczerstwami.

Już kiedyś pisałem - jak zrobi Ci to dobrze to mnie usuń. Nie mam zamiaru podpisywać się pod takimi rzeczami jak pseudowybory miss forum, w których wyniki i tak sa z góry znane.

Ferbik napisał/a:
A Odziu napisał jak było

"Zapomniał" tylko dodać, że oprócz dopisania "Panterka" do "Marta" "zabrał" przy okazji 2 punkty Dominice...

Ja to nie rozumiem pewnej rzeczy - zmiana punktów przez odzia jest ok a przez Jara już nie jest ok? To znaczy że sa równi i równiejsi?

Jeszcze raz powtarzam - zrób sobie wybory wicemiss zamiast tej parodii jaką teraz wszystkim proponujesz. A sobie i swojej żonie zrób koszulki MISS i MISTER FORUM i paradujcie w nich za rączke po mieście.

Sory ale brak mi słów na takie zachowanie jakie prezentujesz w swoich wypowiedziach. Naprawde nie chciałem tej dyskusji robić publicznie ale wręcz zmuszasz mnie do wyciągania takich brudów na forum.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-14, 18:31   

miko 005, masz całkowitą rację, tylko zawsze pewne grono osób ma używanie o mojej osobie... wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi. Jaro - Ty jako pracownik reda jesteś nieobiektywny co do jego podejścia, poza tym dlaczego usunąłeś historię edycji swojego postu, skoro było to przed północą? Skoro zarzucacie mi manipulację w głosie Odzia (nie bezpośrednią, bo przecież nie ja edytowałem jego posta, tylko sam autor), myślicie że jakby mi tak naprawdę zależało na wygranej Panterki to zostawiłbym ślad w postaci historii edycji postu? Po prostu nie dociera do was prawda i próbujecie mnie (nie tylko zresztą mnie) szkalować w tak perfidny sposób wmawiając mi kłamstwo, którym sami się żywicie. I Ty Jaro zarzucasz mi, że nie wiem kto to jest Administrator sam zmieniając swoje głosy? Żenua. Poza tym popleczników widać jak na dłoni kto tutaj wyciąga.
Ps red: dobrze, że takim jesteś obrońcą ucieśnionych kobiet i że nic na Dominikę publicznie nie mówiłeś... mam nadzieję, że wiesz o co chodzi. Fałsz i obłuda w najczystszej postaci.
Zresztą, ze mną podobnie postępowałeś. Czasem znajdą się życzliwe osoby, a tr ma dobrą akustykę, jeśli już wyciągamy prywatę...

Z mojej strony EOT, nie będę dokarmiał TROLLI.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-14, 18:35   

miko 005 napisał/a:
PS. przepraszam jeśli powyższym postem kogoś uraziłem, ale ja tak tę sprawę właśnie widzę

Ja w żadny wypadku nie czuję sie urażony. W wielu sprawach się nie zgadzamy ale akurat w tym wypadku masz absolutną rację. Wierz mi że nie chciałem tego syfu wywlekać na światło dzienne ale zrobił to sam Ferbik niejako prowokując mnie do reakcji obronnej. Sory ale jak ktoś mi bedzie pluł w twarz to nie bede udawał że pada deszcz... Chciałem załatwić to na PW ale Ferbik wolał wywlec to na forum - jego sprawa. Ale ja nie bede milczał.

Ja naprawde nie mam żadnego ALE do Panterki. Niczym mi nie zawiniła. I pewnie nawet nie zauważyłbym wyniku tych wyborów gdyby na 3 godziny przed końcem głosowania Ferbik nie próbował mnie namówić na głosowanie na jego żone, a potem odziu nie zmieniłby swoich głosów odbierając Dominice 2 punkty które dał jej chwile wczesnie , zapewne po interwencji "świecącego przykładem admina forum".

Tyle z mojej strony.
Przepraszam wszystkich zniesmaczonych tym syfem ale pretensje prosze kierować do admina F. 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-14, 18:39   

Na tym koniec tych prawideł i nikomu nie potrzebnych dyskusji.

Ciebie Ferbik jako Administratora proszę kolejny raz o nie robienie bałaganu na forum i o powrót do tematu.

bob_mistrz, jako osoba postronna i jako założyciel tematu niech zadecyduje o tym, czy uznać te wybory, czy też zamknąć temat i rozpocząć je od nowa.

Z mojej strony to wszystko.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-14, 18:50   

Ferbik napisał/a:
Jaro - Ty jako pracownik reda jesteś nieobiektywny co do jego podejścia, poza tym dlaczego usunąłeś historię edycji swojego postu, skoro było to przed północą?

Większych bzdur to nie słyszałem. Uwazasz w takim razie że kazałem Jarowi zmienić swoje głosy bo zależalo mi na wygranej Dominiki? I że niby czym go "zastraszyłem" ? Tym że go zwolnie? Wiesz co ci powiem - każdy mierzy wg własnej miary...

Jaro zmienił swoje głosy wczoraj dokładnie o 22:45. Mam zapis naszej rozmowy z gadu w tym temacie.

Ferbik napisał/a:
Ps red: dobrze, że takim jesteś obrońcą ucieśnionych kobiet i że nic na Dominikę publicznie nie mówiłeś... mam nadzieję, że wiesz o co chodzi. Fałsz i obłuda w najczystszej postaci.

Za takie teksty to powiniennes normalnie dostać ode mnie w pysk. Co takiego mówiłem o Dominice? Że sie nie dogadywaliśmy? Dobrze że ja nie powiem co Ty opowiadałeś o innych kobietach i nie tylko... Jestes żenujący...

Dla mnie koniec tematu. Tez nie zamierzam dokarmiac trolla Ferbika.


PS - dla dobra forum proponuję usunąć część wpisów - poczawszy od dzisiejszego poranka - w tym temacie. Ale oczywiście to tylko moja luzna propozycja. Chodzi o to żeby nie smrodzić na forum...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW