R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Weselne dylematy czyli w czym iść i z kim iść :)
Autor Wiadomość
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-25, 18:26   

Jeśli to temat o wszystkim i niczym to mam do Was pytanie. Szukałam w Wieluniu sukienek na wesele, ale ciężko z tym u nas, a swoją droga ja jestem bardzo szczupła i na wszystkie sklepy znalazłam na mnie 3 pasujące rozmiarowo sukienki ;) W jakim mieście jest duży wybór sukienek? Może Rzgów? Tylko chodzi mi o takie normalne sukienki a nie z ZARY które kosztują kupę pieniędzy :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-25, 19:28   

Marta w Ptaku powinnaś coś dopasowa do siebie:P chociaż ja miałam małe problemy ale jestem niewymiarowa :p Ty nie powinnaś miec problemu :P
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ewka87 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 7 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 14 Kwi 2007
Posty: 399
Skąd: Wieluń/ Częstochowa
Wysłany: 2008-06-25, 21:10   

Ostatnio moja ciocia była w Rzgowie i mówiła że jest bardzo duży wybór sukienek.
Też wkrótce będe musiała się rozejrzeć za jakąś kiecką...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-26, 12:06   

Ja aktualnie tez szukam na wesele, ale wybieram się do Wrocławia. A jeśli chodzi o Rzgów to w towar stamtąd zaopatrują się te sklepiki np. koło intermarche i wszyscy na rynkach. Osobiście jak dla mnie, wybór zerowy.
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-26, 12:35   

W Wieluniu rzeczywiście ciężko o ładną sukienkę, wszystkie są na jedno kopyto szyte. Ja ten problem mam z głowy, gdyż sukieneczkę przywiozłam sobie z Nottingham, ale za to mam problem z butami :/ poszukuję ładnych nie za wysokich srebrnych bucików...może do Łodzi wyskoczę na poszukiwania.
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-26, 12:41   

Moja rada to samemu zaprojektować i zlecić komuś wykonanie, nigdy mnie to jeszcze nie zawiodło, a sukienka czy też inne ubranie będzie jedyne w swoim rodzaju :wink:
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-26, 14:35   

Basia, żeby zlecić komuś uszycie sukienki to trzeba mieć pomysł na nią ;) A z tym trochę krucho u osób bez wyobraźni artystycznej, czyt. u mnie.

A kiedy wybierasz się do Wrocławia? Jak wrócisz zdaj relację - czy jest duży wybór sukienek i w jakich cenach :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Panterka 
Moderator
żona admina :)



Pomogła: 25 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Maj 2007
Posty: 559
Skąd: wieluń
Wysłany: 2008-06-26, 15:15   

Ja szukałam sukienki we Wrocławiu i jeśli chodzi o duże galerie handlowe to nie ma za bardzo z czego wybrać. Jeśli już jest jakaś sukienka godna uwagi to kosztuje bagatela 900 zł, chyba ze ktoś zna jakieś małe fajne sklepiki to może tam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2008-06-26, 16:22   

Panterka napisał/a:
nie ma za bardzo z czego wybrać. Jeśli już jest jakaś sukienka godna uwagi to kosztuje bagatela 900 zł

ot i właśnie...

ja jestem raczej oszczędna, ale i z jakością musi być dobrze i już nie raz kupowałam na "Ptaku". Przecież połowa sukienek i innych ubrań w Wieluniu jest stamtąd przywożona!!
W zeszłym roku mierzyłan sukienkę, która tam kosztowała 120zł, a tę samą widziałam za 2 tygodnie w Wieluniu za 160 zł.
_________________
Co za czasy! Lot w kosmos trwa coraz krócej, jazda do pracy coraz dłużej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-26, 16:50   

Marta napisał/a:
Basia, żeby zlecić komuś uszycie sukienki to trzeba mieć pomysł na nią ;) A z tym trochę krucho u osób bez wyobraźni artystycznej, czyt. u mnie.

A kiedy wybierasz się do Wrocławia? Jak wrócisz zdaj relację - czy jest duży wybór sukienek i w jakich cenach


Widzisz akurat u mnie to przychodzi od razu, kiedyś planowałam nawet związać z tym swoją przyszłość, ale poszłam w innym kierunku :) A do Wrocławia w przyszłym tygodniu się wybieram, to dam CI znać :)

Panterka napisał/a:
Ja szukałam sukienki we Wrocławiu i jeśli chodzi o duże galerie handlowe to nie ma za bardzo z czego wybrać. Jeśli już jest jakaś sukienka godna uwagi to kosztuje bagatela 900 zł, chyba ze ktoś zna jakieś małe fajne sklepiki to może tam.


Masz rację z tymi cenami, ale jak się trafi na przeceny to można kupić super sukienki za grosze, mi się kiedyś udało kupić w Reserved super sukienkę za niecałe 50zł, była przeceniona za 180, i dostałam jeszcze rabat, bo ekspres się zepsuł :D

akirus napisał/a:
Przecież połowa sukienek i innych ubrań w Wieluniu jest stamtąd przywożona!!
W zeszłym roku mierzyłan sukienkę, która tam kosztowała 120zł, a tę samą widziałam za 2 tygodnie w Wieluniu za 160 zł.


Dokładnie o to chodzi, jedziesz specjalnie do Ptaka po sukienkę, idziesz zadowolona na wesele a tam 1/3 Pań w takich samych kreacjach :evil: dlatego kupuje ubrania w Wieluniu jak już coś mi naprawdę wpadnie w oko :wink:
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-26, 17:14   

Jednak nie wszytko co w Ptaku jest w sklepach u nas:) Studiując w Łodzi często tam zaglądam i powiem że nie raz można wyszukac coś ciekawego, czego w sklepach później nie widzialam i faktycznie jest taniej. Ja za trencz płacilam chyba 80 zł mniej niż w Wieluniu więc opłacałoby się po niego specjalnie tam jechac
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-04, 13:57   

Byłam wczoraj we Wrocku także mogę zdać szybką relację, byłam akurat w Magnolii, sukienki i inne ciuszki są ale wszystko takie jakieś "lumpy" :D sukienki to prawie jak Sari wszystko takie jak na "dzieci kwiaty".
Jedyne co kupiłam to bardzo fajne bikini :) i bieliznę :) A tyle chodzenia, nogi to mi nie powiem w co wchodziły.

A a propo zakupów jeszcze, to byłam w FACTORY za Wrocławiem (wylot na lotnisko) dla tych które nie słyszały to CH z końcówkami kolekcji, ubraniami ze skazą, dużo taniej. I moje refleksje na temat tego CH to owszem duży wybór i przystępne ceny np. Spodnie Pepe jeans 150 zł - w Pasażu kosztują ok 400-500 zł. Jedyne moje bardzo wielkie zastrzeżenie, które mnie w zasadzie zniechęciło do dalszych zakupów tam, to zero zainteresowania obsługi klientem, we wszystkich butikach (zastanawiałam się czy z racji tego, że towar tańszy to może im mniej płacą :/ ) A pomoc tam akurat by się bardzo przydała, bo skazy bardzo często polegały na złym rozmiarze na metce :roll: Generalnie chętnie kupiłabym tam więcej rzeczy gdyby mi je przyniesiono na moją prośbę, ewentualnie gdyby mi ktoś pomógł znaleźć rozmiar :roll:

Jedyny plus tego sklepu, że jest podzielony na poszczególne na firmowe butiki, i ubrania są na wieszakach a nie w koszach.
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-04, 14:30   

Ja byłam wczoraj w Rzgowie w ptaku oraz w Łodzi w manufakturze.

Powiem tak - wybór w Rzgowie średni a ceny wcale nie takie niskie jak były kiedyś. Wręcz na podobnym poziomie lub nawet wyższe! (o zgrozo).. Ogólnie nie opłaca się tam jechać, jeśli ktoś ma nadzieję na super udane zakupy przy okazji nie wydawając wiele pieniędzy. Aczkolwiek zdarzają się pojedyncze fajne rzeczy w niezłej cenie ..

W Łodzi oczywiście przeceny, przeceny, wszędzie przeceny.. Można trafić na super okazję, z fajnymi ciuchami za niewielkie pieniądze, ale w większości ciuchy, które pozostały to hm.. szmatki.. Wyboru dużego nie ma - po prostu. :roll:


Ale pocieszające jest to, że sukienkę na wesele MAM :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-04, 15:47   

Ewka87, Marta, zazdroszczę wam z tymi sukienkami, ja niestety jeszcze nie mam, nigdzie nie ma takiej jak ja chce, jeżeli już coś jest to kolor/krój nie odpowiedni - jestem świadkową wiec nie chce sie jakoś "rzucać w oczy" :wink: Jedyne co mnie pociesza, że za dwa tygodnie lecę do Grecji, a tam też zamierzam przy okazji wybrać się na zakupy, wiec może trafię coś czego w Polsce nie ma, jeśli ten plan też nie wypali to wtedy kartka, ołówek i moja wena twórcza, w połączeniu z umiejętnościami krawieckimi mojej mamy i sukienka wuaalaaa :P
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-04, 16:46   

Basia napisał/a:
że za dwa tygodnie lecę do Grecji, a tam też zamierzam przy okazji wybrać się na zakupy, wiec może trafię coś czego w Polsce nie ma


Ja taką trafiłam w Anglii i bardzo się cieszę z tego powodu, gdyż jakbym miała tutaj szukać sukienki na wesele to depresja gotowa :twisted:

W niedzielę byłam w Łodzi w Manufakturze, rzeczywiście dużo przecen ale niestety nieciekawe te sukienki :? myslałam że coś na poprawiny sobie kupię, a tu klops. Za to kupiłam buty, ale też łatwo nie było..
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW