R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Usunięte posty
Autor Wiadomość
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-11-27, 23:09   

W temacie Amnesii scaliłem dwa kolejne posty MATRIXA do jednego.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-11-28, 10:30   

Post Syn mariana w temacie http://wielun.biz/viewtopic.php?p=89642

Cytat:
No to ja, żeby nie było, że nie w temacie :D nie jestem zainteresowany :D :D :D bo kryzys rozpętali
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-11-29, 12:07   

Usunąłem post syda w temacie o wozie policyjnym w dziale motoryzacja. Nie dość, że nie czyta tego co komentuje, to jeszcze nie rozumie tego, co komentuje pisząc z ironią.
Cytat:
No jak ktoś chce nazywać busa rzucającego się w oczy przez tą całą elektronikę i opisywanego "supertajnym" to ja mu nie bronię. A że mi takie określenie nie bardzo pasuje...
<Ironia_mode_on>Ferbik: tak, nabijam posty. Chcę osiągnąć to wymarzone 2000 postów do Euro 2012... </Ironia_mode_off>
EOT

Jeszcze raz tak zaironizuje na zwrócenie przeze mnie uwagi, to dostanie ostrzeżenie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-02, 21:43   

Usunąłem post niejakiego MoRRis-a, powód post nie wnoszący nic do tematu, poniżej prtsc.

MoRRis.JPG
Plik ściągnięto 16 raz(y) 50,56 KB

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-07, 11:38   

Usunęłam posty ryby i stefan_pola. Posty nie na temat.

Cytat:
Stefan_pol, skrót od tysiąc do tys., a nie tyś. Żeby nie było: piszę to bez złośliwości, tak tylko zwracam uwagę, bo już patrzeć nie mogę, no Pozdrawiam


Cytat:
ryba, uwaga słuszna, i nic mnie nie usprawiedliwia (a na pewno nie powszechność tego błędu ort)

i na pewno np. nie to:
Kulisy Powiatu Wieluń-Wieruszów-Pajęczno napisał/a:

- Kwota przeznaczona na województwo łódzkie wynosiła 2 mln 800 tyś. zł Z tego pozostało nam jeszcze do rozdysponowania 100 tyś zł. więc istnieje szansa na rozpatrzenie kilku wniosków. Niestety nie mamy jeszcze decyzji z ministerstwa o ponownym terminie rozpatrzenia wniosków - kończy Ryszard Szubański.


(na stronie Kulis ten błąd znalazło mi tylko w jednym artykule (x2) - gratulacje )
Pozdrawiam

Poniżej celowo bez "ogonków":
A ja patrzec nie moge na niektóre artykuly na stronie TVK WSM - w czesci brak co drugiego ogonka - dobrze sie cos takiego jak to zdanie czyta ? Pytanie do redaktora Zieby


Cytat:
No ale ja tylko pokojowo zwróciłem uwagę, a ty jakiś research robisz nie wiadomo w jakim celu. No i te gratulacje też nie w moją stronę. Ech, niepotrzebny ruch z twojej strony


Cytat:
Kończmy więc to bezsensowne nabijanie postów .

PS.
Przejrzałem forum. Doszedłem do wniosku że uwagi na temat pisowni zwracasz wytypowanym forumowiczom (niekoniecznie tym popełniającym najwięcej błędów) - za to tym którzy czymś Ci podpadli (np poglądami na jakiś temat).
Jeszcze jedno: bardzo często zaczynasz zdania z małej litery (znalazłem tego mnóstwo) - musisz z tym walczyć
Dwa posty wyżej nie napisałem że gratuluję Tobie (miałem na myśli redakcję tej półamatorskiej moim zdaniem gazetki).


Odpowiedź na tego posta napisz na PW - nie zaśmiecajmy tego FORUM


Pozdrawiam
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-07, 23:10   

Usunąłem post michała 10, powód, dublowanie postów:


Cytat:
Oferuje Usługi Ogólnobudowlane:
- wykonywanie posadzek
- usługi tynkarskie
- montaż drzwi i okien
- budowa ścianek działowych
- układanie płytek

Kontakt pod nr tel : 661 - 072 - 964
[/b]


Post wlasciwy na stronie http://wielun.biz/viewtopic.php?t=6688
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-14, 20:38   

Usunąłem posta wisłakraków, który z dwoma ostrzeżeniami jeszcze próbuje otrzymać jedno:


tobo1 - odpuść- nie warto. Zaraz Ferbik i spółka zarzucą cie ostrzeżeniami ( tak było u mnie ) bo na tym forum moderator ma zawsze racje nawet gdy gada głupoty -- > tak jak w tym przypadku ferbik. Oni wszystko wiedzą najlepiej są nieomylni Pozdrawiam
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-15, 20:05   

Kolejny usunięty post usera wisłakraków, tym razem w temacie - http://wielun.biz/viewtop...r=asc&start=15.

Dziś ok. 11:00 wysłałem PM do tego użytkownika z uwagami jakie do niego mamy i z sugestią o rychłą poprawę zachowania:


Jaro do użytkownika wisłakraków napisał/a:
Witam.

Dotyczy Twojego wpisu:


Cytat:
tobo1 - odpuść- nie warto. Zaraz Ferbik i spółka zarzucą cie ostrzeżeniami ( tak było u mnie ) bo na tym forum moderator ma zawsze racje nawet gdy gada głupoty -- > tak jak w tym przypadku ferbik. Oni wszystko wiedzą najlepiej są nieomylni Pozdrawiam




Posłuchaj drogi użytkowniku forum dyskusyjnego wielun.biz.
Masz już dwa ostrzeżenia, które otrzymałeś od Administratorów, powody tego są Tobie znane bardziej niż komukolwiek.
A zatem informuję Ciebie grzecznie, że jeśli dalej będziesz prowadził tą swoją śmieszną a jednocześnie groteskową 'walkę' z innymi użytkownikami tudzież osobami odpowiedzialnymi za porządek na forum to pożegnasz się z nami szybciej niż myślisz.

Moja rada na koniec, za nim coś napiszesz zastanów się kilka razy, czy aby tym wpisem nie łamiesz regulaminu niniejszego forum, który jest na tyle jasny i przejrzysty, że tylko nieliczni maja problem z jego zrozumieniem.

Życzę więcej pokory.




na to wszystko napisał ok. godz. 20:00 ten usunięty przeze mnie post:


Cytat:
ja tam wieluńskiego radia nie słucham bo to porażka. Wiadomości poniedziałkowe odtwarzane codziennie aż do piątkowych jak zimny kotlet. . . Muzyka - jak wybiorą sobie jedna piosenkę to puszczają ją co 10 minut . . . I te reklamy pożal się Boże . . . Radiu Ziemi Wieluńskiej mówimy stanowcze NIE . . . ;)

nie ma to jak forum wielun.biz . A administratorzy są cudowni ( gdyby nie te liczne ostrzeżenia ;p ) Życie bez wielun.biz nie byłoby już takie same ;p Pozdrawiam :)



Proszę zatem Wszystkich Moderatorów o szczególne zwrócenie uwagi na tego użytkownika, a każde jego zachowanie świadczące o złamaniu regulaminu proszę potraktować odpowiednim ostrzeżeniem.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-15, 20:28   

Jeśli nie przestanie ironizować, dostanie kolejnego warna i skończy się tutaj jego kariera. Debil skończony.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-18, 00:03   

Usunąłem wpis Syn Mariana w temacie blogu Pawła Okrasy - brzmiał mniej więcej tak:
"Nie na temat :D "
Napisałem mu też stosowne PW.

Bezczelnie odpisał mi że będzie pisał to co będzie chciał...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2008-12-18, 01:14   

red napisał/a:
Bezczelnie odpisał mi że będzie pisał to co będzie chciał...

A niech pisze - kasuj jak leci jeśli mają posty brzmieć podobnie. Zrób printscreeny jeśli będzie ich trochę więcej, a jak już potem jakiś kolejny knyklu założy temat jak to wielce merytoryczne posty są kasowane, przytoczone zostaną jako idealny przykład.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2008-12-18, 11:03   

Usunąłem post : BETHI_997, post powielony w dziale kupię/sprzdam/zamienie.

Cytat:
NIe wiem gdzie jest dobre miejsce na ogoszenie, ale zostawie je tutaj.
Pilnie poszuluję M2, M3 w Wieluniu, najlepiej w bloku w rozsądnej cenie za odstępne
. Kontakt proszę na e-mail bethichrobot@wp.pl
_________________
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-18, 13:08   

Post wislakrakow:
Cytat:
A odkąd tak się dzieje, że jak ktoś palnie głupotę to ten drugi ma szukać dowodów na to że nie jest wielbłądem ??

Na rozprawie sądowej to strona skarżąca szuka dowodów na oskarżonego, a nie na odwrót . . .

Idąc twoim tokiem myślenia, można powiedzieć : " Hiszpan, nie jesteś mądrym człowiekiem, twój poziom intelektu jest bliski zera"

Teraz masz czas na udowodnienie, że to kłamstwo, a dopóki tego nie uczynisz to jest to jedyna prawda ! - sam tak napisałeś .

Pozdrawiam


Powód niczego nowego nie wnosi do tematu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-20, 10:22   

Usunąłem post Jana Kowalskiego, który pomimo uwag ostatnimi czasy pisze nie na temat albo ironizuje. Za to pierwsze dostaje ostrzeżenie.


BTW. Ourson, tylko ostrożnie obchodź się z bronią. :D

bez tytułu.JPG
Plik ściągnięto 16 raz(y) 48,24 KB

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-22, 08:19   

Usunąłem post chłopczyka w temacie - http://wielun.biz/viewtopic.php?t=6734 .
Powód - post nie ma temat.

chłopczyk.JPG
Plik ściągnięto 14 raz(y) 59,86 KB

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW