R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Narodowy Test na Prawo Jazdy
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-10-08, 21:47   Narodowy Test na Prawo Jazdy

Klasyczny idiotyzm na TVN czyli norma wg mnie :) Tak jak test na inteligencje. Odnosnie testu na inteligencje wezmy sobie taka Dode ktora miala wynik IQ chyba 164... LOL ! Taki maly paradoks tego wyniku z jej zachowaniem i wyslawianiem sie na antenie.
Co do testu na prawo jazdy: po kiego ch..ja sa pytania typu: jakiej partii jestes zwolennikiem, jestes roslinozerca czy miesozerca, co najbardziej lubisz robic w samochodzie ?? Nie mowie juz o pytaniach niektorych tak banalnych a za chwile tak idiotycznie zakreconych, ze robi sie z tego test na inteligencje dla ludzi z ktorych robia debili.

Jakie jest wasze zdanie ?

PS. Mialem 29/30 poprawnych odpowiedzi. Blad chyba zrobilem w odpowiedzi odnosnie bezpieczenstwa pieszego na pasach, gdzie odpowiedzialem, ze powinien zachowac nalezyta ostroznosc, gdzie bylo jeszcze do wyboru: powinien zachowac szczegolna ostroznosc, nie powinien zachowywac ostroznosci gdyz ma absolutne pierwszenstwo bo znajduje sie na oznakowanym przejsciu dla pieszych. Nie wiem jaka jest wg nich odpowiedz. Ale test IMO to wielka pomylka
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Maniek 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 59
Skąd: stad
Wysłany: 2005-10-08, 21:49   

Pusciliby "kryminalnych" w tym czasie a nie jakies beznadzieje ......
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-10-08, 21:57   

Dokladnie... sam czekalem na Kryminalnych ale przeciez to prywatna telewizja i ma widzow w (słowo wymoderowano)... ale moze w przerwie miedzy reklamami puszcza cos w miare...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-10-09, 08:53   

Nie mam zdania, nie oglądałem TVN-u, bo mnie cały dzień nie było, ale chętnie poczytam Wasze wypowiedzi :wink:



PS. Sama akcja, ma moim zdaniem szczytny cel.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2005-10-09, 10:57   

Nie robiłam tego testu, nie chce się niepotrzebnie stresować. 8)
Ferbik: po co takie pytania "wprowadzajace"... z odpowiedzi mozna wiele wyczytac (przy okazji), wiele róznych faktów. Np przy rozwiazywaniu testu na inteligencje jedno z pytań było czy jesteś "prawo czy lewo- reczny". Każdy powie : po co takie pytanie skoro test rozwiązuje przez kompa. Odpowiedź prosta: juz na starcie wiedza która półkule masz bardziej rozwiniętą. A to z koleji słuzy do statystyk.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-10-09, 11:01   

Dominika napisał/a:
po co takie pytania "wprowadzajace"... z odpowiedzi mozna wiele wyczytac

szczegolnie lepiej jezdza roslinozercy i zwolennicy partii giertycha :> tak ?? no i leworeczni sa bardziej uzdolnieni?? a jak ja na przyklad pisze prawa reka, ale inne czynnosci wykonuje lewa (np. ciecie nozyczkami, walenie w morde itp.) to jaka odpowiedz mialem zaznaczyc ?? :P Jeszcze raz powtarzam: dla mnie totalna glupota
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Asia 
Czytał o Wieluniu



Dołączyła: 31 Sie 2005
Posty: 40
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-10-09, 15:45   

Oj Ferbik bo orginalny jestes :P jako jednostka odbiegająca od reszty populacji nie pasujesz do standardowych wariantów w statystykach :)

hmm... ja osobiście miałam 27 punktów, ani kompleksu nie złapałam ani się nie dowartościowałam :D niektóre pytanie, zarówno te wstępne jak i testowe, były wręcz zabawne a niektóre po prostu strzełałam... a i tak ostatecznie będzie liczyc to jak sie zachowa człowiek w okreslonej sytuacji :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-10-09, 20:16   

Dziekuje Asiu.
Wracajac do testu: bylo pytanie "jaka nalezy zachowac odleglosc wyprzedzajac motocykliste ??" prawidlowa odleglosc to 1m. Ale jesli sie jedzie szybko to zachowuje sie wieksza, przy mniejszej predkosci mniejsza odleglosc. To pytanie tez jest dla mnie glupota.
A to statystyczne to juz mnie totalnie roz...balo: "co najbardziej lubisz robic w samochdzie"
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2005-10-09, 21:54   

Ferbik napisał/a:
a jak ja na przyklad pisze prawa reka, ale inne czynnosci wykonuje lewa (np. ciecie nozyczkami, walenie w morde itp.) to jaka odpowiedz mialem zaznaczyc ??



domniemam, że urodziłes się "mankutem" i ktoś na siłe chciał Cię przestawić i zmusić do pisania prawa reką. Zgadłam? :)
A tak powaznie. Naukowo stwierdzono, że ludzie leworeczni maja bardziej rozwinięta półkulę prawą, co daje lepsze umiejętnosci myślenia ścisłego. A to, że wiekszoc czynnosci robisz lewa reka... a piszesz prawa to albo jestes fenomenem (to na bank :mrgreen: ), albo faktycznie ktoś Cię przestawił ...
A pytania statystyczne... moze faktycznie są beznadziejne, ale... upieram sie przy swoim, że naprawde wiele mozna sie dowiedzieć, nie pytajac "wprost". Naprawde super zabawa. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Asia 
Czytał o Wieluniu



Dołączyła: 31 Sie 2005
Posty: 40
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-10-09, 22:35   

Takie 'statystyczne' pytania sa oczywiście interesujące w kwestii przekrojowej wiedzy jaką można uzyskać o badanej spolecznosci, niemniej jednak w tym konkretnym przypadku, uwazam, ze to raczej niepowazna zabawa byla, a nie typowa ankieta uzyteczna jakimś badaniom.

Sam test zaś rzeczywiście nie powalał, Ferbik wspomnial o tym pytaniu z motocyklem na przyklad. A mnie sie od razu przypomnialy dwa pytania (a wlasciwie sugerowane odpowiedzi na nie), które sa trochę wątpliwe :?
W pierwszym z nich pytano, czy w sytuacji pokazanej na rysunku mozna wyprzedzac, dwie z odpowiedzi były twierdzące, jedna negująca "poniewaz samochód zbliza sie do zakrętu". Owszem tak właśnie przedstawialo sie to na rysunku, z tym ze powiedzialabym, ze bez wzgledu na zakret, o zakazie wyprzedzania decydowala podwójna linia ciągla na jezdni... No ale to moze tylko mnie sie wydaje ze tak powinna brzmiec prawidłowa odpowiedz :?:

Drugie z pytań dotyczyło fotelika dla dzieci... Ja egzamin zdawalam, kiedy fotelików nie bylo w przepisach, obecnie fotalikow nie uzywam, - wiec moge sie mylic, no ale wydaje mi sie ze twierdzenie iz "przewozenie dziecka w foteliku dozwolone jest przodem i tyłem do kierunku jazdy, niezależnie czy w aucie jest poduszka powietrzna czy nie" ciut mija sie z przepisem... Z tego co ja sie orientuje - przodem mozna przewozic dziecko w foteliku tylko, kiedy w wyposazeniu jest poduszka powietrzna, ale mogę sie mylic :roll:

Moze nie mam racji, a moze sie czepiam, juz sama nie wiem, ale test mnie nie zachwycil pod zadnym wzgledem, i tyle :|
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2005-10-09, 22:43   

Asia napisał/a:
Takie 'statystyczne' pytania sa oczywiście interesujące w kwestii przekrojowej wiedzy jaką można uzyskać o badanej spolecznosci, niemniej jednak w tym konkretnym przypadku, uwazam, ze to raczej niepowazna zabawa byla, a nie typowa ankieta uzyteczna jakimś badaniom.

Asiu, oczywiscie wszystko w granicach dobrego smaku. To juz u mnie chyba zboczenie. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Asia 
Czytał o Wieluniu



Dołączyła: 31 Sie 2005
Posty: 40
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-10-09, 22:52   

Dominika napisał/a:
To juz u mnie chyba zboczenie. :wink:

Rozumiem rozumiem, w końcu przyszła pani psycholog prawda :P Sama też jestem trochę pod tym względem odchylona, na studiach miałam mnóstwo socjologii :roll: :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-10-10, 15:02   

a ja miałam 21 pkt :D i to mało i to dużo... Ale jak na mój wiek to chyba dobrze, prawda? ;)
Aha, i żeby nie było robiłam test wczoraj w czasie trwania programu ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW