R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
KONTROWERSYJNE Reklamowanie firmy przez oczernianie drugiej
Autor Wiadomość
karolka-221 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 2
Skąd: Z miasta
Wysłany: 2008-10-06, 23:44   KONTROWERSYJNE Reklamowanie firmy przez oczernianie drugiej

Witajcie!
Czytam to forum juz od jakiegoś czasu, jednak zawsze byłam biernym obserwatorem, ale wypowiedz, która zacytowałam niżej skłoniła mnie, aby sie zarejestrować i skomentować - ponieważ miałam styczność z ta firma i nie bylam zadowolona z filmu choc nie byl on moj.

Cytat:
Ten chłopak, który filmuje jest na łódzkiej filmówce wiec na prawdę zna, sie na rzeczy!


Tak jest prawda ze ten chłopak studiuje na łódzkiej filmówce nie neguje tego, jednak
Czy musi to od razu oznaczać ze zna sie na rzeczy? Wydziałów na filmówce jest przecież masa 
Moim zdaniem nie! juz tłumaczę dlaczego tak twierdze.

Byłam u kuzynki na weselu gdzie obsługa filmowa była właśnie pod okiem w/w fachowca, z łódzkiej filmówki.



Obsługa muzyczna była pod batuta zespołu TacTon z którego jestem bardzo zadowolona i każdemu polecę ten zespól z czystym sumieniem.
Wracając do tematu:
Później miałam okazje oglądać juz wykonany film ,którym to niestety byłam zawiedziona zresztą Pani Młoda również, ale cóż film zrobiony.

1. Jak na taki czas który ten fachowiec filmuje(bo przecież nie robi tego od roku) reka stanowczo zbyt mocno mu drzy.

2.Jakos obrazu nie jest zbyt bogata - np kolorystycznie, nie wspominając ze w czasach kamer filmujących w wysokiej rozdzielczości obraz z kamery tego filmowca jest bardzo slaby.

3.Na sali ten Pan ustawił halogeny tak ze świeciły mu prosto w kamerę a potem na obrazie występowały takie pasy światła od tych halogenow. Czego nie dalo się oglądać-przeszkadza bardzo.
Nie jest to niestety mój wymysl a potwierdzone zjawisko przez innego wideofilmowca u którego byliśmy z filmem (czy nie da się tego jakos poprawic) jest to tzw. ‘’blik swietlny’’ który wystepuje na mocnych źródłach swiatla, które to sa skierowane prosto w obiektyw, jeśli nie przymkniemy w tym momencie przyslony bądź nie uzyjemy filtru ND nie ma możliwości tego uniknąć – jedynym wyjsciem w takiej sytuacji jest skierowanie halogenow w gore –sufit, bądź sciany – aby odbic-rozproszyc światło. Tak pouczyl mnie jeden wideofilmowiec - u którego ja osobiście również zamówiłam filmowanie na 2009r

4.Kolejna sprawa to montaż nie jest on zbyt ciekawy – wszystkie obite szablony – sadzilam ze do samej sali weslenej to powinno być to zrobione z pomysłem a nie oklepane już wszedzie szablony , dokladnie wie się co będzie zaraz nie ma zadnego elementu zaskoczenia, minus jak dla mnie. Zwłaszcza jak widziałam film mojego wideofilmowca, w którym jest to bajecznie rozwiązane.

5.Sama długość filmu – wierzcie mi albo nie ale ja mam zamówione 3 godz z wesela ( osobiscie chcialam 2 ale moj narzeczony uparl sie na 3) i jest to jak dla mnie maks az za duzo, 4 godz to już chyba przesada.:)

6.Nie będę rozwijac dalej tematu ponieważ każdy ma swój gust i wymogi.

Ja jednak wyznaje zasade ze jeśli mam za cos placic to niech to jest przyzwoicie zrobione. W koncu nie robi tego za darmo a za jakies – w koncu nie male pieniadze.

Mogę jedynie powiedziec ze w za ciut wieksza cene bo ok.chyba 200zl jak dobrze pamietam mam zamówiona usługę filmowania wesela zarówno w obrazie high definition na lepsze czasy jak to określił mój kamerzysta i w dvd na teraz do oglądania. I musze powiedziec ze trafil w dziesiątkę z argumentem ‘’za 2 lata kiedy telewizory LCD wejda do powszechnego uzytku a odtwarzacze blue ray bada na wyciagniecie reki przeciętnego kowalskiego pani wesela już nie powtorzy a jakości do filmu się nie dolozy” te slowa mnie przekonaly, chłopak wytłumaczył mi wszystko prostym jezykiem za co jestem mu caly czas wdzieczna i każdemu polece ta firme, w koncu ile to jest 200-300zl przy weselu które kosztuje sami wiecie ile ;)

Podsumuje mój dosc dlugi post – kochani zobaczcie sobie obraz w tym hd a oko wam zbieleje ja bylam zaszokowana.

Pozdrawiam Karolina.

Edit: Przepraszam serdecznie ale z tego wszystkiego zapomnialam podac namiar na ta firme:
Jest to venus foto-video , chlopak nazywa sie adam,
telefon do niego to 663-323-318, maja strone www.venus-foto-video.pl - z tego co widze jest w przebudowie. ja bylam osobiscie u niego na miejscu. Mozna tez u niego procz filmu,zdjec,zamowic zespol domino z Wieruszowa (razem wspolpracuja)

pozdrawiam jeszcze raz.


UWAGA! TO JEST POST KONKURENCJI, PROSZĘ NIE BRAĆ GO W OGÓLE POD UWAGĘ.
ZOSTAWIAM GO TYLKO PO TO, ŻEBY POKAZAĆ, JAK FIRMA VENUS POTRAFI W CHAMSKI I BEZCZELNY SPOSÓB OBJEŻDŻAĆ KONKURENCJĘ. FIRMA NOWAKFILM ZOSTANIE O TYM INCYDENCIE POWIADOMIONA.
Nie tolerujemy chamstwa i chorej konkurencji!
Ferbik


----------------

Udowodnione na podstawie faktu, iż adres email użyty przy rejestracji konta karolka22 pokrywa się z adresem email jakim posługuje się firma VENUS FOTO-VIDEO. Nick karolka-22 został założony z tego samego numeru IP i praktycznie w tym samym czasie co karolka22-1, w związku z czym właścicielami obu kont jest ta sama osoba. (zbieżność nazwy konta, identyczny numer IP, pokrywający się czas założenia konta, przeglądane tematy)

Administrator
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2008-10-17, 13:42, w całości zmieniany 10 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-08, 08:14   

Nie wiem czemu, ale zalatuje mi tutaj strasznie antyreklamą wymierzoną w stronę konkurencji i zarazem zareklamowaniem drugiej firmy...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
karolka-221 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 2
Skąd: Z miasta
Wysłany: 2008-10-08, 21:22   

Cytat:
Nie wiem czemu, ale zalatuje mi tutaj strasznie antyreklamą wymierzoną w stronę konkurencji i zarazem zareklamowaniem drugiej firmy...


Nie wiem dlaczego tak twierdzisz??

W końcu forum to miejsce na wypowiedzenie swojej opinii na dany temat- w tym przypadku na temat usług, oczywiście nie narzucam nikomu swojego zdania co podkreśliłam na końcu mojego ostatniego postu..

Nie wiem czy zauważyłeś ale nie tylko ja podałam namiar na kamerzystę - wyżej jest masa postów z kontaktem do konkretnych firm. Ja wypowiedziałam opinię na temat usług tej firmy i tyle. Czy ktoś się tym zasugeruje czy też nie to już sprawa indywidualna.

PS.
Chcesz to usuń namiary na tego kamerzystę skoro ''coś Ci tu zalatuje" - brak obiektywizmu, nie robię tu nikomu antyreklamy a stwierdzam co zauważyłam (nie tylko ja).

Pozdrawiam
Karolina
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
a_waw 
Słyszał o Wieluniu
asia


Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 7
Skąd: wrocław/praszka
Wysłany: 2008-10-10, 18:04   

Witam sedecznie
Pewnie wyda sie wam temat nudny ale chciałabym dowiedziec sie wrażeniach z wesela w Złotej Kaczce ale najswieższe opinie- poniewaz troche poczytałam i ostatnio pisaliscie swoje uwagi z roku 2006. A jak jest teraz? Ja mam tam wesele w czerwcu 2009 i bardzo interesuje mnie jak tam jest teraz- jedzenie, obsługa, sala itp
Dodatkowo ma docelowo grac Effekt a co do kamerzysty i fotografa to jeszcze sie waham sie między Panem Pilakiem a T.Olszowy i Gładysz
Jesl ktos z was korzystał z ich usług w ostatnim czasie ( mysle o tym roku) byłabym wdzięczna za opinie
pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-10, 18:44   

karolka-221, dlatego że: przy rejestracji użytkownika forum generuje automatycznie mail wysyłany do użytkownika. Niektórzy posiadacze poczty mają tzw. autorespondery, tak jak w przypadku użytkownika karolka22 (dziwny zbieg okoliczności z Twoją nazwą nicka prawda?). W tym autoresponderze dostałem taką treść:
Cytat:
Witamy!
Właśnie otrzymaliśmy od Ciebie wiadomość e-mail.
W ciągu 24h , otrzymasz odpowiedź.
===
Pozdrawiamy
VENUS FOTO-VIDEO
www.venus.foto.video.pl

Dziwny zbieg okoliczności i podobieństwo Twojego profilu i profilu karolka22 prawda?
Czas przyłączenia, lokalizacja, przeglądane tematy...

Żenująca jesteś i jeszcze kłamać nie potrafisz. Otrzymujesz ostrzeżenie za to, że napisałaś posta tylko po to, żeby zaszkodzić NOWAKFILM i wypromować dzięki temu firmę Venus a w dodatku jeszcze perfidnie kłamiesz.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-10, 19:32   

Podejrzewam że Koleżanka/Kolega i tak się wyprze, miałem podobny przypadek tu na forum, nawet kiedy pokazywałem człowiekowi z jakiego IP pisze posty (numer niemiecki) i tak upierał się że pisze z Sieradza. Innym razem człowiek z firmy w której pracowałem wypierał się, że był w konkretnym miejscu w danym dniu, nawet świadomy tego, że w samochodach był system GPS. Nawet po pokazaniu mu na mapie trasy z całego dnia nadal zaprzeczał...


A może się mylę i Karolka przyzna się do kłamstwa...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
VenusFV 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Wójcin
Wysłany: 2008-10-15, 18:45   

Witam serdecznie.

Nazywam się Adam Adamek, jestem właścicielem przedsiębiorstwa VENUS FOTO-VIDEO.

O incydencie powstałym na tym forum dowiedziałem się telefonicznie parę dni temu, od mojego kolegi Kamila Nowaka.

Nie mam najmniejszego zamiaru tłumaczyć się z zaistniałej sytuacji, ani też komentować czynów jakiegoś żartownisia, który wykorzystując mój adres email zarejestrował się i skrytykował pracę Kamila przy okazji zachwalając mnie i podając moje dane kontaktowe.

Dziwi mnie fakt, że zarządzający niniejszym forum, bez poinformowania mnie o zaistniałej sytuacji objeżdża moją firmę nie zdając sobie sprawy z tego, że w dzisiejszych czasach 15-latek potrafi wykonać włam na konto email.


Teraz krótka notka dla żartownisia, który pewnie kiedyś przeczyta ten post, a który już nie pierwszy numer mi „wyciął”.

Słuchaj pajacu, możesz sobie wypisywać na mnie, co Ci się żywnie podoba, itp.(sam wiesz, o czym mówię), za przeroszeniem „leje na to z góry”.

Z poważaniem
Adam Adamek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
vvivvo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-15, 19:16   

VenusFV napisał/a:
Słuchaj pajacu, możesz sobie wypisywać na mnie, co Ci się żywnie podoba, itp.(sam wiesz, o czym mówię), za przeroszeniem „leje na to z góry”.
hmmmm, fajna "wizytówka" właściciela.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-15, 19:31   

VenusFV napisał/a:
Nie mam najmniejszego zamiaru tłumaczyć się z zaistniałej sytuacji, ani też komentować czynów jakiegoś żartownisia, który wykorzystując mój adres email zarejestrował się i skrytykował pracę Kamila przy okazji zachwalając mnie i podając moje dane kontaktowe.

To jest tak dziecinne, że proszę abyś nie brnął jeszcze dalej w bagno, w którym stoisz... ktoś Ci się włamał na konto mailowe po to, żeby Ci zrobić reklamę na forum, dodatkowo oczerniając firmę Nowakfilm... to albo ten ktoś jest debilem nieskończonym, albo ma rozdwojenie jaźni.
Moje zdanie jest takie: napisałeś powyższe posty celem reklamy swojej firmy, jednocześnie jadąc po swojej konkurencji (nie wiem jakie były pobudki: zazdrość, zawiść... trudno mi określić). Jak się wydało, że piszesz sam na siebie, to próbujesz zwalić winę na kogoś, kto rzekomo włamał się na Twoje konto. Zaraz się okaże, że włamu dokonał Kamil Nowak :DDD

VenusFV napisał/a:
Dziwi mnie fakt, że zarządzający niniejszym forum, bez poinformowania mnie o zaistniałej sytuacji objeżdża moją firmę nie zdając sobie sprawy z tego, że w dzisiejszych czasach 15-latek potrafi wykonać włam na konto email.

Nie kuś mnie, żebym dowiedział się, kto jest właścicielem adresu IP, z którego były napisane powyższe posty... za duże dowody posiadamy na to, żeby pisać dyrdymały.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
olciap6
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-17, 10:47   

witam, my mięliśmy wesele w Konstantynowie Łódzkim-jak większość się orientuje to kawałek od Was :) mimo to zdecydowaliśmy się na Pana Adama Adamka jako kamerzystę (Venus Foto Video), gdyż takiego profesjonalnego kamerzysty nie znaleźliśmy w swoim rejonie (a Łódź jest spora). Jak każda para przed ślubem i weselem, obejrzeliśmy sporo nagrań video z wielu wesel, na stronę Pana Adamka natknęliśmy się przez internet i już wtedy wiedzięliśmy że to jest to czego wlaśnie oczekujemy i od kamerzysty i od filmu z naszego najważniejszego dnia w życiu. Bez problemu dosyłał nam linki do swoich filmów i konkretnych momentów z wesel,abyśmy mogli dobrze się zorientować jak wyglada nagranie w jego wykonaniu. Co by było ciekawiej podjeliśmy pewne ryzyko-nigdy się przed weselem z tym Panem nie spotkaliśmy-umowę podpisaliśmy droga pocztową a kontaktowaliśmy się przez internet dogadujac wszystkie szczegóły. Pierwsza ważna sprawa, Pan Adam zgodził się dojechać do Łodzi w celu nagrywania naszego filmu (nie doliczył sobie za dojazd), druga sprawa, podczas wesela padła faza-nie było pradu aby móc podswietlic salę i nagrywać, w zasadzie prąd włączyli w momencie jak konczył sie czas nagrywania przewidziany w umowie. Bez zadnej dyskusji ten Pan został z nami do prawie rana, nawet nie musięliśmy o to prosic-sam wyszedł z taka inicjatywą, za to równiez nie musieismy doplacac.... A przeciez mogl powiedziec, ze zgodnie z umowa o tej i o tej godzinie sie zmywa z wesela, bo w koncu to my nie wyiwazalismy sie z umowy i nie zagwarantowalismy mu podlaczenia do prądu....
tak więc podsumowujac- super człowiek a film z wesela rewelacja!! gorąco polecam, film bardzo mile nas zaskoczył-wszystko na nim jest tak jak sobie tego życzylismy, nie wymagało to zadnych poprawek-film bez zastrzezen zostal przez nas przyjety z ogromnym zachwytem ;) mamy 2-godzinny film oraz 15-minutowy skrót nagrany na dvd oraz na nosniku blue ray (system HD).... pełen profesjonalizm !!
będę polecać tego Pana kazdemu :)

P.S.
widząc co jest grane na tym forum, od razu chciałam zastrzec, że moje konto nie zostalo założone przez Pana Adamka, ani nikogo z jego rodziny :) jezeli ktoś nie wierzy w wiarygodnośc mojej wypowiedzi zapraszam na forum łódzkie
http://forum.wesele-lodz.pl/index.php
Tam jestem zalogowana pod tym samym loginem, logiczne ze nie moglam pisać z datą wsteczną, więc jest nawet mój cały dzienniczek przygotowań do ślubu :)
to takie małe usprawiedliwienie dla niedowiarków :) bo po powyzszych wypowiedziach obawiam się, że moja opinia mogłaby być odebrana też nie tak jak trzeba.
Pozdrawiam i jeszcze raz polecam tego kamerzystę !!
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-17, 11:09   

olciap6, a mógłbym wiedzieć, dlaczego tak stajesz w obronie firmy Venus?
Podpowiem: po ślubie już jesteś, więc nie szukałaś kamerzystów poprzez wyszukiwarki i nie natrafiłaś na to forum przypadkiem. Nie jesteś także bywalczynią naszego forum. Rozumiem, że to taki chwyt zastosowany przez... no właśnie :) Proponuję wstawić w te trzy kropki odpowiednią nazwę :)
Ten Twój mail byłby w porządku, gdyby nie wyszło to co powyżej... w innym przypadku jest to tzw. klaka niestety... :)



EDIT

A więc nadal to jedna wielka ściema... sprawdźcie sami:


olciap6 napisał/a:
czy może ktoś widział filmik produkcji tego filmowca? stronka ich to: www.venus.foto.video.pl , chcialabym prosic o jakies obiektywne opinie. a moze u kogoś ten Pan kamerował? wydaje mi sie ok człowiekiem,ale wiecie jak to jest -lepiej jest się upewnić

[ Dodano: Pon Paź 06, 2008 11:11 pm ]
zdecydowaliśmy się na tego kamerzyste-super człowiek a film z wesela rewelacja!! gorąco polecam, film bardzo mile nas zaskoczył-wszystko na nim jest tak jak sobie tego życzylismy, nie wymagało to zadnych poprawek-film bez zastrzezen zostal przez nas przyjety z ogromnym zachwytem mamy 2-godzinny film oraz 15-minutowy skrót nagrany na dvd oraz na nosniku blue ray (system HD).... pełen profesjonalizm

[ Dodano: Wto Paź 07, 2008 7:28 pm ]
sorki, nowa stronke maja za kilka dni ma byc czynna w pelni

www.venus-foto-video.eu


Sprawdźcie sobie datę pierwszej edycji tego postu i datę napisania posta u nas na forum przez użytkownika karolka-221: Pon Paź 06, 2008 23:11 (forum łódzkie) i Wysłany: 2008-10-06, 23:44 (nasze forum). Dodam, że o godzinie 22:52 pisania posta na forum łódzkim już Venus próbował założyć u nas konto. Udało się o 23:17, po trzykrotnej próbie założenia konta. Zbieg okoliczności prawda?
Chociaż nie kupuję w Media Markt to chyba nadal jestem idiotą :DDD

Dla wiarygodności powyższego dorzucam link do tamtego forum i printscreena w razie czego, jakby tamten post wyparował :)
http://forum.wesele-lodz....highlight=venus


venus.jpg
Plik ściągnięto 123 raz(y) 208,12 KB

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
olciap6
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-17, 11:32   

1. po pierwsze-nie staje w obronie tego kamerzysty, tylko wyrazam swoją opinię :) rozumiem, ze takową roznicę mozna dostrzec? :roll:
2. po ślubie jestem, a i owszem-po to podałam link do innego forum, żeby każdy mógł zobaczyć, że pomimo tego iż jestem po ślubie ciagle aktwynie uczestnicze w wątkach ślubno-weselnych. Po to również podałam ten link, żeby co niektórzy prześledzili kilka moich watków i zauważyli że wpisuję tam informacje znalezione, podpatrzone także na innych forach :)
3. co do natrafienia na TWOJE forum-owszem natrafiłam przypadkiem :) i to dużo wcześniej niż myślisz, gdyż owszem zalogowana nie byłam,ale chyba nie taki obowiązek należy spełniać żeby móc czytac wypowiedzi zawarte na tym czy innym forum....
4. po to podałam wyjaśnienie że nie jestem przypadkową osobą (link do innego forum gdzie ciąglę aktywnie uczestniczę)co by nie było głupawych domysłów, ale widzę, że jednak nie warto było...
5. dodałam swoją wypowiedź gdyż dodaję swoje wypowiedzi wszędzie gdzie jest mowa o MOJEJ sali, MOIM kamerzyście, MOIM zespole. Tak jak napisałam wcześniej, będę tego kamerzystę wszędzie polecać i tego mi chyba kochani nie zabronicie :roll: uwazam, ze kazdy ma prawo wiedziec co jest dobrego w danej sali a co nie, podobnie z reszta firm obsulgujaczch ten wyjtkowz dzien.
6. Podsumowujac... jezeli tak milo przyjmujecie wszystkich nowych forumowiczow to nie dziwie sie ze wielu z nich nie jest tutaj stalyzmi bywalcami :roll:

P.S.
jesli nadal uwazasz ze jest to jakis dziwny chwyt .... (wstaw sobie w miejsce kropek co chcesz), to moze chociaz wysil sie z lekka i sprawdz moja wiarzgodnosc kolego ,bo z takim nastawieniem do NOWYCH to Ty tu wiele nie zdzialasz.

Pozdrawiam :D
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-17, 11:35   

olciap6, przeczytaj mój powyższy post i daj sobie spokój z kolejną próbą wybielenia tej firmy...

To już przestało być śmieszne... przestało być nawet żenujące... jak to ludziom czasem trudno się przyznać do błędu...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
olciap6
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-17, 11:45   

nie zamierzam sie tu z niczego tlumaczyc, bo chyba panuje na tym swiecie jakas wolnosc slowa (nie koniecznie na tym forum jak sie okazuje) :roll: i z przykroscia powiem Ci, ze zenujacy jestes Ty, czemu jesli tak bardzo jestes przekonany ze pojawiam sie tu robic jakas reklame nie udowodnisz mi tego? czemu tak bardzo boisz sie to sprawdzic? mam nadzieje ze bywalcy tego forum podejda do sprawy inaczej i z glowa :roll:
Pozdrawiam, a bywalcow zapraszam na nasze lodzkie forum, atmosfera tez nie jest zawsze idealna ale przynajmniej tam sie nikogo nie oskarza bezpodstawnie :roll: a informacji duzo wiecej niz tutaj , no i bardziej rzetelnych. do ulyszenia kochani 8)
 
   
olciap6
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-17, 11:48   

a Ty czlowieku rozrozniasz date 6 od 16? widze ze na wzrok koledze padlo :roll:
no i ograniczony jestes baaaaaaaaaaaaaaardzo skoro wysililes sie do sprawdzenia az jednego mojego watku (posow z watkow zliczanych na tamtym forum posiadam prawi 1000, nie zliczanych okolo 5000=


Dostajesz ostrzeżenie za stosowanie wycieczek osobistych i powielanie swoich postów jeden po drugim.
Admin J.
Ostatnio zmieniony przez Jaro 2008-10-17, 12:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW