R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
KONTROWERSYJNE Reklamowanie firmy przez oczernianie drugiej
Autor Wiadomość
WujA 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 325
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-26, 17:57   

http://nasza-klasa.pl/profile/180767

Linki są takie same, wszystko się zgadza z postami na forum.. więc dla mnie olciap6 jest Aleksandrą Pietrzak, która przypadkiem weszła na nasze forum i próbowała przekazać swoje pozytywne uczucia które zrodziły się po obejrzeniu filmu VFV. Atak (?) na firmę Nowak moim zdaniem spowodowany był usłyszeniem bądź przeczytaniem plotki o tym, że ten pan robi słabe filmy.

Na to wszystko przyszedł Rutkowski :)

Jak chcecie to podam wam numer telefonu do pani Aleksandry Pietrzak i wtedy się wyjaśni czy ona to ona. (Ahhhh :) też mam smykałkę do detektywowania :) )
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-26, 18:02   

WujA, nie o to chodzi. Tak jak napisałem: jeśli olciap6 istnieje naprawdę, to dlaczego nie potrafi wytłumaczyć prostych faktów?
WujA napisał/a:
dla mnie olciap6 jest Aleksandrą Pietrzak, która przypadkiem weszła na nasze forum i próbowała przekazać swoje pozytywne uczucia które zrodziły się po obejrzeniu filmu VFV

Ja już udokumentowałem ten "przypadek".

WujA napisał/a:
Jak chcecie to podam wam numer telefonu do pani Aleksandry Pietrzak i wtedy się wyjaśni czy ona to ona. (Ahhhh też mam smykałkę do detektywowania )

Dopiero teraz... zabłysnąłeś... poczytaj temat bardziej wnikliwie i skup się na faktach potwierdzonych dowodami. Niepotrzebne są tutaj takie komentarze jak Twój.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
WujA 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 325
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-26, 18:26   

Najlepiej będzie jak będziesz odpisywał sobie sam na swoje posty ;)

W każdym razie nie życzę Ci tego :)

Chciałem tylko wyrazić swoją opinie na ten temat. Nie chce mi się teraz czytać całego tematu od początku a w dodatku 'wnikliwie' i 'skupiony'..

Obiecuję, że się już nie odezwę (w tym temacie). Bajo
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-26, 18:40   

WujA napisał/a:
Nie chce mi się teraz czytać całego tematu od początku a w dodatku 'wnikliwie' i 'skupiony'..

No i takim podejściem udowadniasz swoją rację... no comments.
WujA napisał/a:
Obiecuję, że się już nie odezwę (w tym temacie). Bajo

Mam nadzieję, bo powyższym udowadniasz, jak wgłębiłeś się w temat.
Pozostałe posty, które nie są oparte na całości tematu, będą usuwane.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
NOWAKFILM 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 6
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2008-10-26, 22:19   

Witam!

Odniosę się do jednego z postów olcip6 - klientki pana Adamka, która twierdzi, iż jej posty są obiektywne i opierają się tylko na wrażeniach będących wynikiem kontaktu z panem Adamkiem z firmy Venus F-V i oczywiście gotowego filmu!
Olciap6 pisze:
olciap6 napisał/a:
dla niedowiarków :] 15-minutowy skrót z naszego ślubu i wesela :
http://www.vimeo.com/2055202

pierwszy taniec:
http://www.vimeo.com/2061895

zaraz pewnie zostane objechana ze film sobie spreparowałam hahaha


Olciap6 uważa ,iż to ona dodała te filmy na w/w stronę.
Analizując jeden z filmów udowodnię Wam ,że to kolejne kłamstwo i te filmy dodał sam Adam Adamek.

Mam na myśli drugi film pokazujący pierwszy taniec - http://www.vimeo.com/2061895

W tym filmie jest kilka technicznych rzeczy ,które świadczą o tym iż ów fragment filmu
został przygotowany specjalnie przez Venus F-V po to aby wrzucić go na stronę ,,vimeo'' i przedstawić go na forum a nie jak twierdzi olciap6 dodany przez nią samą!

Po pierwsze:
Gotowy film Olciap6 otrzymała na płytach DVD!
Nie sądzę ,żeby klientka pana Adama sama potrafiła zgrać film z płyty DVD
w odpowiednim formacie po czym wyciąć odpowiedni fragment posługując się programem do montażu video a następnie eksportować go do odpowiedniego formatu i wrzucić na stronę! Jest to proces dość skomplikowany i czasochłonny!

Po drugie:
Film (pierwszy taniec) na pewno nie został ,,wycięty'' z całości bo kończy się
5 SEKUNDOWYM wyciemnieniem obrazu jak i wyciszeniem ścieżki dźwiękowej.
Na pewno w całym filmie pierwszy taniec tak się nie kończył- brak ciągu montażowego
(Pomyślcie sami - byłoby to bez sensu!!)

Po trzecie -najważniejsze:
Film ten opatrzony jest logiem firmy (prawy górny róg).
Myśląc logicznie - jeśli pierwszy taniec jest opatrzony logiem i fragment ten wyrwany jest z całości to pewnie w całym filmie to logo jest obecne! Prawda??

Ale tutaj widzimy co innego! Gdy film się już kończy widzimy długie wyciemnienie pierwszej ,,warstwy'' (tańczącej pary młodej) a dopiero później wyciemnienie loga firmy! Gdyby faktycznie ten fragment pochodził z oryginalnego, gotowego nagrania to logo pozostałoby widoczne do ostatniej sekundy tego fragmentu po czym mogłaby wejść kolejna sekwencja.
Nawet gdyby ktoś inny znający się na obróbce video dołożył taki efekt (wyciemnienie) po zgraniu filmu z płyty dvd to wtedy obie warstwy (zarówno logo jak i tańcząca para młoda) byłyby wyciemniane jednocześnie!
Podobna sytuacja ma miejsce zaraz na początku filmu - pierwsze klatki to białe tło a dopiero po chwili pojawia się w pełni widoczne logo firmy!

Więc gdyby rzeczywiście ten fragment pochodził z gotowego filmu ,którym dysponuje klientka pana Adama nie ma możliwości technicznych aby uzyskać taki efekt!!!

Mam nadzieję ,że wszyscy to rozumieją.

To kolejne kłamstwo Venus F-V, a jeśli nawet olciap6 jest autentyczną osobą to ja też uważam ,że po prostu sterowaną przez pana Adamka! Bo przecież co to za problem nakłonić swojego klienta aby napisał kilka miłych słów na dany temat...

Pozdrawiam!
NOWAKFILM
Ostatnio zmieniony przez NOWAKFILM 2008-10-26, 22:29, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
olciap6
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-26, 22:29   

wszystko sie zgadza,za cene ktora zaplacilismy kamerzyscie dostalismy 3 komplety dvd jeden blue ray i filmiki na osobnej plytce ktore zostaly na moja prosbe przygotowane do wrzucenia na net -wiele osob z wesela bylo z daleka i przez dluzszy czas nie zobacza filmu z wesela-z ta mysla rowiez w umowie zapisalismy ze oprocz filmu calego chcemy 15-minutowy film (o tym mozna przeczytac na lodzkim forum w naszych planach slubnych)-logiczne ze duzego calego filmu nie da sie wrzucic a 15-minutowy owszem :)

widze ze niektorzy inteligentni ludzie dotarli do mojej osoby i sie przekonali ze ja to ja :)


apropos ostrzezen-mozecie zablokowac moj profil calkowicie na tym forum bo nie zamierzam z niego korzystac :)


To czy będziesz mieć kolejne ostrzeżenie a jednocześnie zakaz pisania na forum, zależy tylko od Ciebie.
Proponuję więcej refleksji nad swoim postępowaniem.
Admin J.
Ostatnio zmieniony przez Jaro 2008-10-26, 22:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
NOWAKFILM 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 6
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2008-10-26, 22:34   

No tak:):) . Mogłem spodziewać się takiej wymówki:D
dziwnym trafem te filmy zostały dodane na stronę www.vimeo.com tuż przed twoim
postem na tym forum....ale kolejny zbieg okoliczności...

acha....ja nie mam zastrzeżeń do 15 min skrótu tylko do pierwszego tańca :D .
Piszesz że oprócz całego filmu dostaliście skrót! A co z pierwszym tańcem??
No tak...o tym zapomniałaś powiedzieć :D :D
Pewnie oprócz tego wszystkiego dostaliście jeszcze używaną oponę do Stara i choinkę o zapachu kokosowym do malucha :D

Przepraszam Was internauci ale po prostu ,,witki mi opadły'' po przeczytaniu tych bzdur!
Ostatnio zmieniony przez NOWAKFILM 2008-10-26, 22:46, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
olciap6
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-26, 22:44   

kurde czlowieku przeciez mowie-dostalismy osobna plytke z orbrobionymi kawalkami-czolowka,pierwszym tancem,szklaną pogodą i skrotem-jesli korzystasz z vimeo wiesz dobrze ze takie wrzucenie 15-minutowego skrotu trwa kilka godzin...

naprawde mam gdzies to co myslisz Ty i administrator-proponuja zamknac temat bo widze ze cokolwiek nie napisze i tak zostaje objechana na maksa-widac nie warto wyrazac tu swoich obiektywnych opinii-a tak na marginesie jesli nie wierzysz w moja osobe skoro posiadasz moje dane mozesz sie ze mna o0sobiscie skontaktowac? moze jedna wartio sprobowac,zebys wreszcie spadl na ziemie, bo chyba bujasz gdzies w oblkokach.....widac ze boli Cie to ze nie Ty jestes tutaj chwalony :]
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2008-10-26, 22:51   

Proszę o rzeczową dyskusję a nie wyrzucanie sobie na wzajem różnych epitetów.
Wszelkie posty łamiące zasady netykiety będą usuwane!
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
olciap6
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-26, 22:55   

ja bardzo prosze o zlikwidowanie mojego konta-nie chcve juz otrzymywac powiadomien z tego bezsensownego forum i na temat wszystkich bezsensownych dyskusji ktore tutaj maja miejsce.... robi mi sie niedobrze jak czytam takie reczy-korzystalam z wielu forów i pierwszy raz spotykam sie z takim chamstwem,bezpodstawnymi oszczerstwami i naskakiwaniem na forumowiczow. zegnam, mam nadzieje,ze nie bede miala juz nigdy przyjemnosci bywac tutaj i ze juz przez zadne przypadek tutaj nie trafie....


Na życzenie forumowiczki, konto zostało usunięte.
Admin J.
Ostatnio zmieniony przez Jaro 2008-10-26, 23:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
NOWAKFILM 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 6
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2008-10-26, 23:16   

Droga Olu a może Adamie!

To chyba Ty bujasz w obłokach i do tego masz luki w pamięci!
Cała sprawa zaczęła się od postu Adama Adamka(Venus F-V), Który podszywając się pod karolke-221 (kuzynkę panny młodej) oczernia mnie wysuwając pod moim adresem wyssane z palca zarzuty i kwestionując moje kompetencje!

Olciap6 napisał/a:

Cytat:
....widac ze boli Cie to ze nie Ty jestes tutaj chwalony :]


hehehe...oj nie boli nie boli. To właśnie Adama bolało to ,że ja mam mnóstwo zamówień a on nie! Z zazdrości i zawiści napisał ten pierwszy post od którego cała sprawa się zaczęła. Ja traktowałem go jako partnera w interesach, kolegę z branży a on wyciął mi taki numer! W dodatku nie ma odwagi się do tego przyznać więc za wszelką cenę próbuje się wybielić, również za pomocą Twoich postów!

Teraz prosisz o usunięcie swojego konta , bo kolejne kłamstwo wyszło na jaw i doskonale wiesz ,że pod tym loginem dalej nic nie zdziałasz!
Jestem ciekaw kolejnych chwytów mających na celu wybielenie firmy Venus F-V - bo nie wierzę w to ,że ten człowiek odpuści!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-27, 08:49   

W tym printscreenie, który zamieściłem 17.10 jest faktycznie napisane, że oprócz 2 godzinnego filmiku ma również 15-to minutowy skrót. O pierwszym tańcu jednak nie wspomniała - jak na taką szczególantkę, to bardzo dziwne. Nadal uważam, że chociaż olciap6 jest prawdziwą osobą, to ktoś się nią perfidnie posłużył, o czym świadczą dowody wykazane wyżej. Z mojej strony to już chyba wszystko w tym temacie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2008-10-27, 10:56   

Prawo dżungli, tak można podejść do zagadnienia. W dzisiejszej rzeczywistości nie ma mowy o wzajemnych ukłonach do siebie, firm konkurujących ze sobą. Może to i nieetyczne takie podkopywanie się nawzajem, ale w dalszym ciągu jest to prawo dżungli, w której przeżywają najsilniejsi. A mówiąc językiem biznesu, najsprytniejsi i najzaradniejsi.
Mnie już chyba nie grozi korzystanie z usług jakiejkolwiek firmy VIDEO – coś tam, dlatego obiektywnie mówię, że zrobiono burzę w szklance wody. Cały temat spłyną by jak woda po kaczce, gdyby nie drugi post w temacie, który wywołał całą tę dyskusję. No ale przy tej okazji usłyszeliśmy też o drugiej firmie, z konkretną jej nazwą. I oto pewnie chodziło ;) .
No i zadziałała magia przysłowia; kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada
Bo w tej dżungli, czyli wieluńskim bizie, wygrał ten drugi, tylko dlatego że ci pierwsi nie przewidzieli że układy są wszędzie :P .

Jako że jest to pewnie finał tego sporu, postanowiłem wypowiedzieć własne zdanie na jego temat, tym bardziej że nie jestem zwolennikiem żadnej strony sporu 8) :) .

PS. a tak na marginesie całej tej afery z wideo – filmowaniem na imprezach typu wesela, itp. uważam że jest to już dekadenckie rozwiązanie, w kwestii utrwalenia tego typu imprez. Każdy oglądnie to raz, i leży potem taka płytka głęboko zakopana w szafce. Zdjęcia, miały, mają i mieć będą jednak swą nieprzerwaną magię w powrocie do przeszłości :) .
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mqs 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 91
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-10-27, 12:21   

Witam

Czarny PR to w obecnych czasach norma (nawiasem mówiąc: stworzony dzięki forom internetowym, gdyż one są jego głównym siedliskiem). Nie trudno w internecie próbować podać się za kogoś, wyrazić swoją opinię w czyimś imieniu. Ta forma "reklamy" dotyczy wszystkich branż - firmy tak kradną swoich klientów, a nawet pracowników. Słynna była sprawa portalu społecznościowego pracownicy.pl - gdzie padały pomówienia na rozmaite firmy - jak tam źle, a jak mało płacą, no i kto z kim sypia. Post dot. "rewelacyjnego" venusvideo jest tego najlepszym przykładem, że próbuje się wszystkiego, żeby zdobyć klienta.

Ale patrząc obiektywnie, zrobiono z "igły widły". A admini forum - może i słusznie - doprowadzili do ośmieszenia tej firmy (przynajmniej na tym małym polu). Moim zdaniem i druga firma sobie zaszkodziła - niepotrzebnie weszła w ten spór (późno, ale jednak). Tam gdzie dwóch się bije i tak wygra trzeci. "Może" jednak naprawdę, ktoś chytrze wymyślił to i włamał się na to konto mailowe :grin: - żart. Na wszystko należy patrzeć obiektywnie - tu widać było chęć dokopania komuś, bo obraził czyjegoś kolegę. Zabawy w detektywów były lekko śmieszne - dowody z IP'kami, autoresponderami, etc. IP to tylko adres internetowy, nie świadczy on o niczym, teraz piszę z Polski, za chwilę "mogę pisać" z Ameryki. Wypowiedzi o tym, że tylko doświadczony montażysta jest w stanie coś tam zrobić - świadczą tylko o poziomie tych "montażystów". W obecnych czasach każdy jest w stanie zrobić wszystko, wystarczy chcieć.

No i najważniejsze, moim zdaniem NAJLEPSZE SĄ ZDJĘCIA. Tylko one zapewnią najpiękniejsze wspomnienia. Wzruszają i wzruszać będą, bez względu na stan nośnika i postęp techniki. Oglądając je w myślach odtworzymy najpiękniejsze filmy, a nie poplamioną "kieckę" cioci Frani oraz zalanego w trupa Zdziśka - wszystko oczywiście nagrane super drogą kamerą ze stabilizatorem obrazu, bo operatorowi się ręce trzęsą (nikt nie mówi jednak, że za 3 lata ta kamera będzie przeżytkiem, a lepsze filmy będziemy nagrywać domowym sprzętem).

Pozdrawiam
Maciej
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-27, 13:53   

mqs napisał/a:
Na wszystko należy patrzeć obiektywnie - tu widać było chęć dokopania komuś, bo obraził czyjegoś kolegę.

Absolutnie nie. Pana Kamila Nowaka nie znałem osobiście, byłby to pan Kowalski, czy pan Antoniak, czy jeszcze jakkolwiek inaczej się nazywający - zareagowałbym tak samo. Sam prowadziłem firmę, wiem co znaczy nieuczciwa konkurencja, pana Nowaka o tym zajściu powiadomiłem tylko dlatego, że cenię uczciwość i nienawidzę, matactwa i krętactwa, a tym bardziej chorej konkurencji.
mqs napisał/a:
Zabawy w detektywów były lekko śmieszne - dowody z IP'kami, autoresponderami, etc. IP to tylko adres internetowy, nie świadczy on o niczym, teraz piszę z Polski, za chwilę "mogę pisać" z Ameryki.

Może były śmieszne, może nie. Udowodniliśmy tylko, że dwa oddzielne wątki to ten sam temat. To nie my się wysypaliśmy. Jeśli ktoś Ci pluje w twarz to powiesz, że deszcz pada? Wątpię.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW