R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Polecane kosmetyki
Autor Wiadomość
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-08, 19:00   

A możecie polecić jakiś fajny podkład do cery suchej?Nie musi być bardzo kryjący, taki średni raczej. Chodzi mi też o rozświetlenie twarzy. Bardzo lubię ten rozświetlający z AA (w dodatku jest taniutki), ale ostatnio mam wrażenie, że się zepsuł. :sad: Wypróbowałam w drogerii ten z Rimmela - wake me up, ale niesamowicie podkreśla pory, a to jest dziwne, bo ja raczej nie narzekam na rozszerzone pory. Beznadzieja jak dla mnie. :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-09, 08:07   

Dominika napisał/a:
Natomiast NIE POLECAM kremu Garniera BB. Już jakiś czas temu, zauważyłam, że kosmetyki Garniera mi nie służą (żele, toniki), teraz krem.


A ja bym poleciała ten krem BB :D
Ja myślę że to zależy od cery, ja używam kosmetyki Garniera i jestem zadowolona, ale np. moja siostra nie może używać kosmetyków tej firmy bo jej nie służą tak jak Dominice :)

Dominika napisał/a:
Wyjątek!- płyn do demakijażu winogronowy. Ten śmiało mogę polecić.


Jest bardzo fajny, potwierdzam :)
Ostatnio zamieniłam go na tańszy kosmetyk z Ziaji i tez jestem zadowolona :)
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-09, 08:26   

Leveile Soleile napisał/a:
A możecie polecić jakiś fajny podkład do cery suchej?Nie musi być bardzo kryjący, taki średni raczej. Chodzi mi też o rozświetlenie twarzy. Bardzo lubię ten rozświetlający z AA (w dodatku jest taniutki), ale ostatnio mam wrażenie, że się zepsuł. :sad: Wypróbowałam w drogerii ten z Rimmela - wake me up, ale niesamowicie podkreśla pory, a to jest dziwne, bo ja raczej nie narzekam na rozszerzone pory. Beznadzieja jak dla mnie. :roll:


Polecam rozświetlający podkład z Mary Kay, na buzi wygląda ślicznie, ja niestety nie mogę go używać bo przy mojej cerze to się po nim świece i kupuję z tej samej serii matujący:/ Ale dla cery suchej jest idealny. Mam do odsprzedania rozświetlający kolor beige 3. Jak coś to zapraszam na PW.

kolory.jpg
Plik ściągnięto 16483 raz(y) 7,32 KB

mary-kay-rozswietlajacy-podklad-w-plynie-timewise.jpg
Plik ściągnięto 3 raz(y) 33,55 KB

_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-09, 10:34   

Dominika napisał/a:
Natomiast NIE POLECAM kremu Garniera BB. Już jakiś czas temu, zauważyłam, że kosmetyki Garniera mi nie służą (żele, toniki), teraz krem.


A ja przeciwnie! Skłaniam się bardziej do opinii glizdy. Bardzo lubię ten krem, nie obciąża mojej cery i zankomicie zastępuje fluid.

Poza tym codziennie przed snem używam toniku winogronowego z Garniera. Jak dla mnie sprawdza się najlepiej, nie zamieniłabym go na produkt z innej firmy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-12, 15:39   

Basiu, na razie jeszcze mam opakowanie AA, ale zastanowię się nad tym z Mary Kay, ale odcień chyba i tak nie mój.;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2012-11-18, 19:29   

Gdyby którąś chciała ten mój napoczęty kremik, śmiało!, oddam. Użyłam go może 2-3 razy :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-12-08, 22:51   

Dominika napisał/a:
Dla skóry z problemami, krem LA ROCHE- POSAY EFFACLAR DUO, doskonale się rozprowadza, wchłania, nie roluje. Może służyć jako baza.


A jakie efekty daje ten krem??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2012-12-10, 13:28   

Ja stosuję go na strefę T, po ok 2 tyg, zauważyłam dużą poprawę kondycji skóry, gdzie wcześniej pojawiały się krostki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2013-01-15, 19:43   

Polecam odzywki EVELINE do paznokci, 8 w 1, oraz Multiodzywczą oliwkę. Cena ok 10 zł. 8 w 1 poprawia płytkę paznokcia, a Multiodzywcza oliwka, na skórki. Do kupienia w Rossmanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-15, 20:38   

Ja polecam tę diamentową z Eveline. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2013-01-15, 21:19   

Polecam całą linię Lumene, rewelacyjne kosmetyki, bardzo delikatne, szczególnie polecane dla skóry wrażliwej, nie uczulają. Podkłady, bazy, maskary, kremy itd
Drugą marką jest Tołpa, jednak są to jedynie kremy, toniki, mleczka, balsamy itd, nie mają linii do makijażu.
Tołpa ma bardzo dobry krem na rozstępy, efekty widać bardzo szybko.

Jeśli chodzi o Eveline faktycznie odzywki ma bardzo dobre, ja teraz używam 10 w 1, trzeba przede wszystkim pamiętać o tym jak jej używać, czyli malować paznokcie przez minimum 3 dni, nie zmywając, jedna warstwa na drugą.


Następnie szampony i odżywki, maski itd CE CE, bardzo duży wybór jest w Laboo, Rossman ma ograniczony wybór z wiadomych przyczyn ;)
Problemy włosów, to przede wszystkim problemy skóry głowy, zwykle szampony ładnie nam umyją włosy, jednak nie wyleczą skóry.
Seria MED z Ce Ce właśnie stawia na leczenie skóry, jednocześnie dbając o włosy.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-15, 21:35   

Ja polecam nowe masła do ust z Nivea

długie nawilżenie, usta miękkie i cudne smaki
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-16, 08:03   

Dominika napisał/a:
Polecam odzywki EVELINE do paznokci, 8 w 1, oraz Multiodzywczą oliwkę. Cena ok 10 zł. 8 w 1 poprawia płytkę paznokcia, a Multiodzywcza oliwka, na skórki. Do kupienia w Rossmanie.


Ja mam odżywkę EVELIN SOS dla kruchych i łamliwych paznokci, pomogła mi bardzo.
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-16, 08:24   

edzia i odziu napisał/a:
Drugą marką jest Tołpa, jednak są to jedynie kremy, toniki, mleczka, balsamy itd, nie mają linii do makijażu.


Ja Tołpy nie polecam, kupiłam żel do mycia twarzy i krem na dzień z tej samej linii dla skóry naczynkowej który miał rzekomo zmniejszać rumień a ja miałam jeszcze większe podrażnienie i zaczerwienienie skóry po użyciu tych produktów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2013-01-16, 15:59   

Mnie kończy się właśnie żel do mycia twarzy TOŁPY strefa T, jak dla mnie rewelacja. Teraz kupiłam LA ROCHE EFFACLAR żel do mycia twarzy, zobaczymy co to będzie.

Mogę również polecić antyperspirant IWOSTIN, cena w super- pharm to 30,99; czasem można trafić na promocje- ok 20 zł. Bardzo wydajny, nie podrażnia skóry, zapobiega powstawaniu przykrego zapachu, warunek, musi dobrze wyschnąć na skórze.


Czy któraś z Was używała kremu IDEALIA VICHY? Jak się sprawdza?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW