R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Polecane kosmetyki
Autor Wiadomość
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2013-01-16, 23:31   

Używam odżywki do paznokci Eveline 8w1, ale bardzo ostrożnie.
Świetnie wzmacnia paznokcie, które z niewiadomych przyczyn nagle zaczęły mi się strasznie sypać... ciągle się rozwarstwiały i łamały
Ja nie używam jej wg wskazań producenta, ale maluję jedną warstwę i noszę kilka dni, później kładę nową.
UWAGA dla osób, które jej używają: zawiera formaldehyd, który świetnie wzmacnia paznokcie, ALE w kontakcie ze skórą może powodować niebezpieczne zmiany. Wiele osób doświadczyło po produktach do paznokci z formaldehydem odklejania się płytki paznokcia od łożyska, co związane jest z dostawaniem się formaldehydu pod paznokieć przy opuszkach bądź przez skórki.
Odżywka genialna, ale tylko i wyłącznie gdy jest stosowana rozsądnie. Ja stosuję oliwkę na skórki i dookoła paznokci dla ochrony przed zanokcicą, którą leczy się miesiącami.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-17, 10:01   

jestsuper napisał/a:
UWAGA dla osób, które jej używają: zawiera formaldehyd, który świetnie wzmacnia paznokcie, ALE w kontakcie ze skórą może powodować niebezpieczne zmiany. Wiele osób doświadczyło po produktach do paznokci z formaldehydem odklejania się płytki paznokcia od łożyska, co związane jest z dostawaniem się formaldehydu pod paznokieć przy opuszkach bądź przez skórki.


jestsuper, dzięki za ostrzeżenia, planowałam ją kupić, ale po tym co piszesz to sobie daruję.

Mnie osobiście pomogła odżywka z Avonu (w nazwie coś z diamentami), kosztowała może z 15 zł, przez tydzień nakładałam 2 razy dziennie, ona się wchłania w płytkę. Paznokcie przestały się rozdwajać i łamać i zrobiły się twardsze.
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2013-01-17, 14:03   

Niekoniecznie trzeba odżywkę z Eveline omijać, ważne aby być świadomym i nie przesadzać z ilością oraz zabezpieczać skórki, bo na same paznokcie jest świetna. No i nie koniecznie używać jej non stop kilka buteleczek pod rząd. Jedno opakowanie wystarcza na kurację baardzo słabych paznokci.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-27, 22:38   

Dominika napisał/a:
Teraz kupiłam LA ROCHE EFFACLAR żel do mycia twarzy, zobaczymy co to będzie.


Dominika, i jak się sprawuje ten żel??

Czekam aż mi się skończy krem do twarzy i od razu kupuje polecany przez Ciebie już wcześciej Effaclar Duo z La roche. I właśnie zastanawiam się jeszcze nad czymś do oczyszczania twarzy, mam teraz Uriage Hyseac ale mi nie bardzo odpowiada i myślę właśnie nad tym La roche do mycia twarzy albo nad Avene cleanance lub płynie micelarnym z Biodermy, i właśnie nie wiem na co się zdecydować... Miała któraś z Was styczność z tymi kosmetykami??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Nirati 
Słyszał o Wieluniu



Dołączyła: 27 Sty 2013
Posty: 5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-27, 22:54   

Dziewczyny, a co byście poleciły do cery z rozszerzonymi porami?Najlepiej do cery suchej i głownie chodzi mi o podkłady, bo większość podkreśla pory. Mam mniejsze bez podkładu niż "z". :?: :?: :?:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2013-01-28, 06:55   

Przede wszystkim unikać firmy Revlon, są to ciężkie dobrze pokrywające podkłady, ale właśnie zatykają pory.
Polecam Lumene, ale dla pewności najlepiej podejść sobie do Laboo na Kaliską, tam konsultantki dobiorą odpowiedni do twojego kolory skóry.
Trzeba pamiętać, że podkłady utleniają się po krótkim czasie i ciemnieją.

Rewelacyjnym produktem jest Eliminator czerwoności z Lumenki. Nakłada się go na skórę, przed podkładem, ma cielisty kolor a nie zielony i dopasowuje się do każdej skóry. Nie zatyka porów i pozwala skórze normalnie oddychać, nie hamuje wydzielania sebum.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-28, 08:51   

Nirati, kiedyś używałam beztłuszczowego podkładu IsaDora - Hydralight, był lekki, nie zatykał porów, nie robił efektu maski. Ja zaczęłam go używać bo miałam wrażenie ze inne fluidy własnie robią mi na twarzy maskę i po kilku godzinach zaczynałam się świecić, z tym podkładem ten problem zniknął, być może i Tobie się sprawdzi.
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nirati 
Słyszał o Wieluniu



Dołączyła: 27 Sty 2013
Posty: 5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-28, 12:09   

Dzięki dziewczyny. :smile: Ten z IsaDora ma całkiem niezłe recenzje, a z Lumene wynalazłam też jeden fajny w internecie. Chyba się przejdę do Laboo. :) Co do Revlonu, to sie zgadzam, mają bardzo ciężkie podkłady. Chociaż chyba wyjatkiem jest PhotoReady,ale ten chyba prawie w ogóle nie kryje? Sprawdzałam kiedyś w Laboo Wake me up z Rimmela, ale bardzo podkreśla pory i brzydko wygląda na twarzy. Nie wiem skąd te ochy w necie. :?: :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Panterka 
Moderator
żona admina :)



Pomogła: 25 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Maj 2007
Posty: 559
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-01-29, 08:38   

Marta napisał/a:
myślę właśnie nad tym La roche do mycia twarzy albo nad Avene cleanance lub płynie micelarnym z Biodermy

Marta, jak od dłuższego czasu używam płynu micelarnego z Biodermy i jestem bardzo zadowolona. Używałam kiedyś innych płynów i żelu do mycia twarzy Cetaphil ale żaden z tych kosmetyków nie był tak fajny jak ten z Biodermy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-29, 09:30   

Panterka napisał/a:
żelu do mycia twarzy Cetaphil


Dla mnie Cetaphil to jest jedna wielka porażka, na pewno nigdy nie wrócę do używania tej emulsji.
Dzięki Panterka, chyba skuszę się na tą Biodermę właśnie, czytałam trochę i ma bardzo dobre opinie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2013-02-08, 19:47   

Marta napisał/a:
Dominika napisał/a:
Teraz kupiłam LA ROCHE EFFACLAR żel do mycia twarzy, zobaczymy co to będzie.


Dominika, i jak się sprawuje ten żel??


Jestem zadowolona z tego żelu. Skóra nie jest wysuszona. Teraz dodatkowo zamówiłam płyn micelarny. Warto pomyśleć jeszcze o jakimś toniku po umyciu buzi żelem. :-)

Na wieczór stosuję tonik BDR Re- action.
Preparat do odnowy skóry na bazie kwasów owocowych (mlekowego i cytrynowego). Przeznaczony dla skór normalnych, suchych i wrażliwych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2013-02-08, 21:15   

Dziewczyny a polecicie jakiś żel do twarzy na zatkane pory? Głównie na nosie.
Przerobilam już sporo, ale nie znalazłam nic rewelacyjnego.
_________________
http://myanimelist.net/signature/acree.png
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-11, 12:43   

Acree napisał/a:
Dziewczyny a polecicie jakiś żel do twarzy na zatkane pory? Głównie na nosie.


Mój narzeczony miał problem z porami i pamiętam, że kupiłam mu któryś żel z Loral'a i efekt był po jednym myciu. Tak samo działał żel z Garniera. Aczkolwiek nie jestem teraz wstanie sovbie przypomnieć, które to konkretnie były. Wiem, że kupowałam oba w Rossmanie.

To były chyba te, ale ręki sobie uciąć nie dam :)
http://www.ceneo.pl/17575877
http://www.ceneo.pl/107513
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-27, 22:23   

Dominika napisał/a:
Dla skóry z problemami, krem LA ROCHE- POSAY EFFACLAR DUO


Również polecam!!
Po tygodniu stosowania 2x dziennie widzę znaczną poprawę. Nie chcę go za bardzo chwalić tak na starcie ale mam nadzieję że w końcu trafiłam na kosmetyk, z którym zostanę na dlużej :D

Babeczki a macie jakiś sprawdzony peeling enzymatyczny? Niestety te z ziarenkami podrażniały moją skórę (cera naczyniowa, trądzik). Mam przedłużający się problem z łuszczeniem się naskórka na brodzie.. Peeling enzymatyczny z Pharmaceris szału nie zrobił, prawdę mówiąc nie zauważyłam żadnej różnicy..
A może macie jakieś sprawdzone, domowe sposoby ? :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2013-02-28, 12:12   

Marta, jeśli masz skórę z problemami, to jeśli mogę poradzić, to do codziennego użytku nie stosuj żeli do mycia twarzy z peelingiem, z jakimikolwiek drobinkami. Jakiekolwiek peelingi powinno stosować się max 1 w tygodniu.
Ja używam peelingu do skóry trądzikowej SORAYA, raz na 1 tydzień, bądź 2.
Na zmiany trądzikowe polecam maść Tormentiol, ma lekko brązowy kolor, tłusta. Stosuję jej jak siedzę w domu lub na noc.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW