R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: glizda
2014-11-30, 21:07
Blog Paweł Okrasa
Autor Wiadomość
Krool50 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 312
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-05, 20:42   

Z blogu p. Pawła:

Nie znosi Pan...
- Obmawiania, plotek na czyjś temat i zwyczajnego chamstwa.

i to też ......... z blogu

......ostatnio „wróble ćwierkają”, że żona zastępcy........
...............Kilku radnych słyszało, kiedy Pan..................
................ Myślę, że opinia publiczna powinna zapoznać się z jeszcze jedną – paskudną – stroną samorządu.....................
................. Fachowiec nam się trafił… ........................
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wislakrakow
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-05, 21:09   

Krool50 napisał/a:
Z blogu p. Pawła:

Nie znosi Pan...
- Obmawiania, plotek na czyjś temat i zwyczajnego chamstwa.

i to też ......... z blogu

......ostatnio �wróble ćwierkają�, że żona zastępcy........
...............Kilku radnych słyszało, kiedy Pan..................
................ Myślę, że opinia publiczna powinna zapoznać się z jeszcze jedną � paskudną � stroną samorządu.....................
................. Fachowiec nam się trafił� ........................


haha brawo za trafne spostrzeżenia. Ale nie, zaraz pojawią się cytaty pana Pawła zaczerpnięte z Biblii . Panie Pawle zamiast w radzie może warto pomyśleć o karierze w seminarium?
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-05, 21:10   

wislakrakow napisał/a:
Ale nie, zaraz pojawią się cytaty pana Pawła zaczerpnięte z Biblii .

Wytłumacz mi to w taki sposób jaki to napisałeś. Jeśli tego nie zrobisz, odbiorę to jako ironię, za co otrzymasz zakaz pisania na tym forum.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
wislakrakow
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-05, 21:19   

Ferbik napisał/a:

Wytłumacz mi to w taki sposób jaki to napisałeś. Jeśli tego nie zrobisz, odbiorę to jako ironię, za co otrzymasz zakaz pisania na tym forum.


A mianowicie w swojej wypowiedzi zmierzałem do pokazania, z jednej strony wysokiej religijności pana Okrasy ( za czym domniemam idzie bardzo duża ilość cytatów z Biblii ) ale i kłamstwo , które sprytnie wychwycił pan Kroll 50. Jak te dwie sprawy mają się do siebie?

Pewnie, ma Pan rację panie Ferbik zatkaj mi pan usta :) Ale to już nie będzie moja porażka, tylko Pana ale i tego forum. Nie zamierzam tłumaczyć się panu z każdej mojej wypowiedzi. Pozdrawiam.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-05, 21:24   

wislakrakow, masz już dwa ostrzeżenia za ironię. Myślałem, że po swoich przeprosinach doszedłeś do wniosku, że nie warto bić piany w taki sposób jak ty to robisz i w tym miejscu. Dalej ironizujesz. Do postu Kroola50 nie mam absolutnie nic. Nie ma tam nutki ironii, jest tylko szczera prawda. Dla Ciebie to pożywka, jak dla zwykłego trolla. Także wniosek jest jeden: my tu trolli nie dokarmiamy.
Co do porażki, to styl pisania twoich postów i język w nich zawarty jest dla mnie porażką. Zadzwoń do Pablo albo napisz mu maila czy PW z treścią wyśmiewającą jego osobę. Tu nie ma miejsca na takie rzeczy.

Postanowiłem jeszcze dać ci szansę i zamieniłem ostrzeżenie pisemne nao strzeżenie słowne (ironia, wyśmiewanie czyichś uczuć religijnych).
Następnym razem skończy się na zakazie pisania.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-05, 22:29   

Gdyby tak za ironię i wyśmiewanie "wyrzucali" z "Sejmu", to chyba szybko byłyby nowe wybory :)
A i marszałków mielibyśmy szybko nowych... :) .
Chociaż ... marszałek Komorowski, bądź co bądż druga osoba w państwie polskim uznał ostatnio, że w "języku ironii" też można jakoby przesadzić ???
Osobiście uważam, że "ściganie" i doszukiwanie się wszędzie ironii jest absolutnie niezasadne.
Natomiast zgadzam się ze zwrócenie uwagi użytkownikowi wisłakraków, a nawet ostrzeżenie go za zwracanianie się do Przewodniczącego Rady Miejskiej per: panie organisto. Zresztą użytkownik ten przyznał się, że przegiął i przeprosił...
Ale nie wie ten użytkownik, że na tym forum obowiązuje totalitarny punkt
§ 4 .7 regulaminu forum " Administrator ma 'zawsze' rację "
Punkt, wobec którego zawsze protestowałem i protestuję.
Niestety jestem w tym osamotniony!
Ostatnio zmieniony przez Zygmunt Stary 2008-12-05, 22:33, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-05, 22:31   

Widać że niektórym bardzo zależy aby zbagatelizować i ośmieszyć wypowiedzi P. Okrasy. Szkoda że wypowiadający się nie informują szczerze, czy aby nie są stroną są w tym konflikcie.

Zygmunt, Administratorzy nie zawsze mają rację, ale mają decydujący głos w każdym sporze. Zawsze starałem się równać do góry a nie do dołu, dlatego nigdy nie zaakceptuję poziomu wypowiedzi naszych parlamentarzystów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-05, 22:36   

Administrator:
Przeciw temu też protestuję!
To totalitarym!
Z całym szacunkiem.
Chyba powinno być jakieś odwołanie się "do społeczności" forum, a nie decydowanie autorytarne w imię jakieś własnego "widzimisię" admina?
Człowiek jest tylko człowiekiem i nawet przy dobrej woli może się mylić w swych decyzjach.

Zygmunt jeśli będzie do rozwiązania naprawdę poważny spór to zrobię ankietę. W tym wypadku wypowiedzi użytkownika wislakrakow ewidentnie łamały regulamin. Proszę nie odbiegać od tematu.
Administrator
Ostatnio zmieniony przez Administrator 2008-12-05, 22:43, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ryba 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 427
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2008-12-05, 23:23   

Widać że niektórym bardzo zależy aby nadać rangę i rozreklamować wypowiedzi P. Okrasy. Szkoda że wypowiadający się nie informują szczerze, czy aby nie są stroną są w tym konflikcie.
_________________
Conversations don't get any better as you get older
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2008-12-06, 00:25   

Cytat:
wislakrakow napisał/a:
1. Utracił wiarygodność w oczach wyborców

Jaki % wyborców tak uważa?

wislakrakow napisał/a:
A w szczególności rozmowy pozakulisowe ( które stanowią 99% wszystkich rozmów )

Jak wyliczyłeś, że 99% wszystkich rozmów ma charakter zakulisowy? Czy radni tylko 1% czasu poświęcają na oficjalne posiedzenia?

wislakrakow napisał/a:
zarzucił oskarżeniami dosłownie wszystkich

Co to znaczy "Wszystkich"? Czy forumowicze www.wielun.biz to również "Wszyscy"?

Oczekuję na odpowiedzi.


wislakrakow - doczekam się odpowiedzi? Twoje zarzuty wobec P. Okrasy były wręcz piorunujące dlatego pragnę wyjaśnić szczegóły.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
wislakrakow
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-06, 06:43   

Administrator napisał/a:
Widać że niektórym bardzo zależy aby zbagatelizować i ośmieszyć wypowiedzi P. Okrasy. Szkoda że wypowiadający się nie informują szczerze, czy aby nie są stroną są w tym konflikcie.


Szczerze, nie jestem stroną w tym konflikcie. Nie mam żadnego do czynienia z jedną lub drugą stroną . Ba powiem więcej, sam w wyborach oddałem głos na Pana Pawła i stąd może to moje rozgoryczenie . . .
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-06, 10:03   

ryba napisał/a:
Szkoda że wypowiadający się nie informują szczerze, czy aby nie są stroną są w tym konflikcie.

Nie jestem stronniczy jeśli chodzi o ten temat.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ryszard Kmita 
Dojeżdża PKSem
Śp. zm. 19-05-2011


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-06, 10:12   Dyskusji o blogu Pawła Okrasy

W dalszym ciągu obstaję przy stwierdzeniu, że Paweł Okrasa słusznie zrobił ukazując w swym blogu wszelkie machinacje naszych "polityków" miejscowej, jakże maleńkiej,władzy. To otworzyło zapewne szeroko oczy wielu, bardzo wielu z nas na owe machinacje, koterie, powiązania wzajemne czy rodzinne popieranie.
Tym samym Paweł Okrasa okazał się człowiekiem pełnym odwagi, który pierwszy krzyknął gromkim głosem:TAK DALEJ BYĆ NIE MOŻE!!!
W dyskusji, która się toczy na FORUM nie powinno być jednak kpin z przekonań religijnych i, przykro to powiedzieć, chamskich wypowiedzi. UCZYŃMY TĘ DYSKUSJĘ NAPRAWDĘ MERYTORYCZNĄ!!!
Jeden z obecnych na FORUM napisał o Wielkim Bracie, co to niby mnie obserwuje, choć od kilku dni znów leżę w szpitalu... Ciekawe... A może ten Wielki Brat pokusiłby się i odwiedz.
ił mnie na oddziale ortopedii..? ale na to to chyba nie będzie go stać, bo zabraknie mu odwagi.
Zwracam sie teraz do Pawła Okrasy.: Proszę Cię bardzo, Pawle, trwaj przy swoim i IDŹ WY
BRANĄ PRZEZ SIEBIE DROGĄ, NIE ZWRACAJ UWAGI NA LUDZI NIEGODNYCH CIEBIE.
POGODY DUCHA CI ŻYCZĘ I SERDECZNOŚCI WIELE PRZESYŁAM
RYSZARD KMITA
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ryszard Kmita 
Dojeżdża PKSem
Śp. zm. 19-05-2011


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-06, 12:56   

Ferbik, Witaj Serdeczny!!! I znów dziękuję za pozdrowienia. Jestem już w szpitalu po piątej operacji nogi. To juz przeszło 13 miesięcy od wypadku, a teraz zamartwiam się kiedy zacznę chodzić. Nie wiem, co sie dzieje w mieście, a wiem tylko to, co z gazet, z FORUM, które robi się coraz ciekawsze. Nie wiem, kiedy wyjdę ze szpitala, kiedy znów zacznę biegać po mieście.Nie wiem juz nic, ale tTobie przesyłam pozdrowienia serdeczne i zycze pogody ducha. Ryszard Kmita
_________________
Śp.
Zm. 19-05-2011
Żył lat 73
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Pablo 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 264
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-06, 13:53   

Witam !
Chciałbym odpowiedzieć na pytania i zarzuty wysuwane pod moim adresem.
Po pierwsze nie czuję się urażony, że ktoś nazywa mnie organistą. Jest to moje hobby. Nauczyłem się grać samodzielnie nie tylko na organach ale również na trąbce. Poczytuję sobie to za pewną wartość i z wielkim szacunkiem podchodzę do ludzi, którzy w umiejętnościach muzycznych doszli do kunsztu, np. Marcin Moździerz na gitarze, czy „Pilnik” na perkusji. Wielki SZACUN Panowie ! Ja jestem tylko człowiekiem, który gra na organach. To tyle w tej kwestii.
Po drugie. Dlaczego dopiero teraz o tym napisałem ? Otóż mój blog działa od niespełna dwóch miesięcy, są zawieszone 3 wpisy, więc kiedy miałem to napisać wcześniej ? Spotkanie z posłem Łuczakiem odbyło się 22 listopada ! Zatem kiedy miałem to napisać ?... Natomiast, o powiązaniach radnych powinny napisać „niezależne” lokalne media. Przecież to ich rola, aby patrzeć władzy na „ręce”. Uważam, że warunkiem zdrowego samorządu jest niezależność lokalnych mediów. Czy Dziennik Łódzki jest niezależny ? Jest takie powiedzenie w branży medialnej: „pokaż mi swoich reklamodawców, a powiem ile masz niezależności”. Sprawdźcie ile ogłoszeń w DŁ zamieszcza Pan Burmistrz, wówczas określicie poziom niezależności gazety ?.. Nie jest przypadkiem, że Telewizja Kablowa zamieszcza tylko skróty z sesji Rady Miejskiej … Mój blog powstał między innymi dlatego, aby ludzie mieli dostęp do informacji i taką informację zamierzam przekazywać …
Wisłakraków (pamiętam jak w czasach studenckich byłem na meczu Śląsk Wrocław-Wisła Kraków, podobała mi się piosenka kibiców Wisły: „Wisełka Kraków to duma wszystkich polaków!”) napisałeś „Nie bierze pan jednej rzeczy pod uwagę - a mianowicie pan już nie jest wiarygodny jako człowiek a tym bardziej polityk. Bo jaką ja mam gwarancję idąc do pana z jakimś problemem, że zaraz nie ośmieszy mnie pan publicznie?” Odpowiadam Panu: jeżeli przychodzi Pan do osoby publicznej, to z problemem natury publicznej, czyli „JAWNEJ”!!! Zatem skoro przychodzi Pan do osoby publicznej to nie z propozycją tajnego „geszeftu”, którego nie można ujawnić, tylko z transparentnym problemem, który powinien być rozwiązany PRZEJRZYŚCIE ! To Pana na 100% nie ośmieszy !
Pisze Pan ponadto, że to utrata stanowiska spowodowała moje wylewanie żalu. Zapewniam, że gdybym chciał zachować stanowisko to przystałbym na propozycję PSL-u, która była prosta: PSL wchodzi na miejsce PiS-u lub PO i stanowisko moje jest utrzymane. Nie wyraziłem na to zgody, gdyż takie zmiany należy tworzyć na płaszczyźnie programowej, a nie w myśl hasła „nie ważne jak, nie ważne z kim, byle nasi mieli wyższe diety”.
Ja żalu nie wylewam, bo dla mnie samorząd nie jest sposobem na życie ! Mam pracę, która sprawia mi satysfakcję zawodową oraz finansową i utrata diety nie spowoduje, że moje dzieci nie będą jadły drugiego śniadania. Dlatego w imię zasad mogę pozwolić sobie na mówienie pewnych rzeczy wprost podpisując je własnym nazwiskiem, Panie „wisłakrakow”. Nie ukrywam się pod pseudonimem, a z otwartą przyłbicą wyrażam swoje poglądy. Pod moim adresem padło wiele słów krytyki, ale nikt nie zarzucił mi, że napisałem nieprawdę ! Jedyne przypuszczenie, którego użyłem w moim tekście, dotyczy ewentualnego zatrudnienia żony Pana Kai w Energetyce Cieplnej. Jeżeli się okaże, że w ciągu najbliższego roku żona Pana Zastępcy Burmistrza nie uzyska pracy w jednostce powiązanej z Gminą publicznie przeproszę Panią Agnieszkę…
Jeszcze słówko na temat procedury zatrudniania ludzi w urzędzie. Sprawa wygląda następująco: Pan Burmistrz powołuje komisję konkursową, która w dwuetapowym postępowaniu przedstawia Panu Burmistrzowi dwóch kandydatów z których to Pan Burmistrz wybiera nowego pracownika. Ostatnio np. 3 dni przed rozstrzygnięciem konkursu na stanowisko do Wydziału Spraw Obywatelski, dostałem emaila od jednej ze startujących w konkursie osób, która napisała, iż jest pewna, że konkurs wygra narzeczona siostrzeńca Pana Burmistrza. Wszystko odbyło się – oczywiście - zgodnie z prawem, ale ludzie powinni o tym wiedzieć. W końcu gmina powinna być przejrzysta ! Nota bene siostrzeniec Pana Burmistrza staż odbywał również w ……………. Urzędzie ! Drugi przykład o którym na ostatniej sesji mówił radny Kucharczyk. Gmina przegrała w Samorządowym Kolegium Odwoławczym postępowanie w sprawie decyzji ustalającej warunki zabudowy. SKO nakazało Panu Burmistrzowi wykazanie winnym i wyciągniecie konsekwencji wobec tych osób. Pan Burmistrz odpowiedział pismem, że od stycznia w Wydziale Gospodarki Przestrzennej i Rolnictwa nastąpi reorganizacja, czyli przyznał – delikatnie mówiąc – że w Wydziale nie wszystko odbywało się zgodnie z procedurami. Jakież było zdziwienie radnego Kucharczyka, kiedy zobaczył, że o stanowisko podinspektora w Wydziale Inwestycji ubiega się Pan Janusz Pamuła – Naczelnik Wydziału Gospodarki Przestrzennej i Rolnictwa. Został już nawet rekomendowany przez Komisję jako jeden z dwóch zakwalifikowanych do „finału”. Paradoksem jest to, że jednym z warunków, które powinien spełniać kandydat na to stanowisko jest „nieposzlakowana opinia”… Radny Kucharczyk mówił o tym na sesji i jakoś „niezależny” Dziennik Łódzki nie napisał o tym ani słowa. Do tego dochodzi jeszcze brutalne zwolnienie Dyrektora WDK-u Pana Gajęckiego. Z jednej strony mamy Pana Pamułę, który „zawali’ wszelkie terminy (SKO stwierdziło, że Gmina była „STRONNICZA” w postępowaniu) zapewnia się „miękkie” lądowanie w innym wydziale, a z drugiej strony jest Pan Gajęcki, którego zwalnia się niespełna 3 miesiące przed uzyskaniem okresu ochronnego do uzyskania pełnej emerytury. Czy jest w tym logika ?

Przepraszam, że nie wszystkie kwestie zdołałem poruszyć, ale 2 dni byłem w sprawach służbowych na Pomorzu i mam sporo zaległej pracy. Jeżeli nie odpowiedziałem na wszystkie wątpliwości to proszę przesłać pytania na mojego email: pawel.okrasa@profipoczta.pl – odpowiem w najbliższym czasie. W tekście mogą pojawić się też błędy stylistyczno-edytorskie z powodu szybkiego pisania. Proszę o wybaczenie

Pozdrawiam
Paweł Okrasa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW