R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: glizda
2014-11-30, 21:07
Blog Paweł Okrasa
Autor Wiadomość
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2010-03-21, 11:44   

Wydaje mi się po treści postów, że zbanowany Pohybel i Motłoch to Zaangażowany :)

może się mylę, ale nie sądzę ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
koprofag
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-21, 11:49   

marcin-gorski napisał/a:
Wydaje mi się po treści postów, że zbanowany Pohybel i Motłoch to Zaangażowany :)

może się mylę, ale nie sądzę ;)

A posty Pohybla zostały usunięte? Jeżeli tak to dlaczgo?
 
   
ryba 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 427
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2010-03-21, 12:02   

ryba napisał/a:
Obraźliwa część postu została usunięta. A użytkownik dostaje kolejne ostrzeżenie. Proszę przemyśleć swoje postępowanie albo będzie banan.
gregg


Przecież to jakiś żart. Użytkownik bluesally napisał o mojej osobie per (słowo wymoderowano) i nie spotkało się to z żadną reakcją ze strony administracji. Kiedy ja odpowiadam na skandalicznie obraźliwy post, w adekwatnej formie, z mety dostaję ostrzeżenie i ktoś jeszcze w międzyczasie zmienia słowo (słowo wymoderowano) z postu bluesally na eufemizm "figurka z brązu", tak żeby wyszło, że nic tutaj nie zaszło. Mało tego, obraźliwa część mojego postu zostaje usunięta, a obraźliwa część postu bluesally pozostała nietknięta. Bo co, bo zamiana słowa (słowo wymoderowano) na słowo figurka z brązu sprawia, że post bluesally staje się mniej obraźliwy? Czy mam się lepiej poczuć, bo ktoś nie miesza mnie już z gównem, a z figurką z brązu?

Także szanowny użytkowniku gregg, jeśli ktoś miałby się tutaj zastanawiać nad swoim postępowaniem, to w pierwszej kolejności powinieneś to być ty. Bo takie wybiórcze traktowanie użytkowników po prostu zakrawa na kpinę.
_________________
Conversations don't get any better as you get older
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-21, 12:11   

koprofag napisał/a:
A posty Pohybla zostały usunięte? Jeżeli tak to dlaczgo?

Dlatego że taka była decyzja administracji. Zajrzyj TUTAJ



ryba, bluesally, gregg - propunuję dyskusje osobiste przenieść do innego działu, np "pytania dotyczące forum", bo niepotrzebnie zaśmiecamy ten wątek.
Ostatnio zmieniony przez red 2010-03-21, 12:17, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-21, 12:16   

Kolejne posty nie związane z tematem będa usuwane. Prosze się do tego dostosować bo za chwilę coponiektórzy mogą zostać pozbawieni mozliwości pisania a wtedy będa mogli mieć pretensje tylko do siebie.
 
   
koprofag
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-21, 13:33   

To jakaś farsa z tym adminowaniem tutaj :)
Przepraszam za ot

Czy ci się to podoba czy nie - na forum są osoby, które odpowiadają za porządek. Czasami ich decyzje mogą wydawać się subiektywne (i słusznie), ale trzeba ten stan rzeczy uszanować. Zakładając tutaj konto zgodziłeś się z treścią regulaminu forum więc pretensje możesz mieć tylko do siebie - o brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Kolejne wpisy nie na temat będą usuwane.
red


Ale o logice w regulaminie nie było, a pkt dotyczący rekrutacji adminów spośród osób myślących logicznie powinien być.
Ostatnio zmieniony przez red 2010-03-21, 14:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
mrk 
Przejeżdżał przez Wieluń
prawie z ?


Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 93
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-21, 22:31   

Pablo napisał/a:

Zobowiązałem się nie zabierać publicznie głosu w sprawie przyczyn podwyżki cen ciepła w 2009 !

Red cytował bez 2009, więc jaka jest prawda, lub półprawda?

Pablo napisał/a:
Jeżeli EC podniesie niewspółmiernie do inflacji cenę ciepła w 2010 to będę o tym pisał i mówił ! Jeżeli zatrudnią szwagra Kai to tez o tym napiszę. Jeżeli będą szykować etat dla całej rodziny to pierwszy publicznie będę krzyczał, że jest to nepotyzm !

Będzie Pan pisał jeśli znów pogonią Pana z układu. Tak jak ostatnio po stracie stanowiska, choć wiedział Pan o tym wcześniej i milczał, ale udział we władzy to coś co trzeba chronić. Ponawiam pytanie, dlaczego dwa lata zwlekał Pan z tymi rewelacjami? Chodziło tylko o stołek przewodniczącego, a może jeszcze o coś innego?
Dlaczego będąc przewodniczącym rady milczał Pan w sprawie tych szwindli!
Dla mnie trochę dziwna taka pobudka po utracie stanowiska. A może i innych fruktów (i nie mam na myśli większej diety)?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hubert18 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 162
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-23, 15:38   

Będzie Pan pisał jeśli znów pogonią Pana z układu. Tak jak ostatnio po stracie stanowiska, choć wiedział Pan o tym wcześniej i milczał, ale udział we władzy to coś co trzeba chronić. Ponawiam pytanie, dlaczego dwa lata zwlekał Pan z tymi rewelacjami? Chodziło tylko o stołek przewodniczącego, a może jeszcze o coś innego? [/quote]
Oczywiście ! Okrasa powinien napisać o podwyżce cen ciepła w Ciepłowni miesiąc po tym jak został przewodniczącym. To nic, że podwyżka nastąpiła w 2009r. Za późno napisałi basta ! O zatrudnieniu żony Kai też powinien napisać dwa miesiące po objęciu stołka przewodniczącego, czyli gdzieś w marcu 2007r . Nieważne, że żona Kai pracuje w EC od połowy 2008r. Powinien to przewdzieć i napisać !I dlaczego tak późno napisał o Wojtuniaku. Przecież każde dziecko wiedziało tuż po wyborach, że radny będzie pracował w CIepłowni. A On napisał dopiero wtedy, gdy stracił stanowisko.
mrk napisał/a:
Dlaczego będąc przewodniczącym rady milczał Pan w sprawie tych szwindli!

Dlaczego Okrasa nie napisał o tym, że Radowski okaże się zdrajcą i za stanowsko przewodniczącego kopnie Pana w d... ?
Domagasz się od Okrasy, aby pisał o szwindlach przed ich zdarzeniem.
Nie piszesz o tym, że wskazał zło tylko, że zrobił tak późno ! Rozumiem, że radowski jest dla Ciebie OK, Kaja załatwiając żonie pracę jest w wręcz wzorem do naśladowania, a ten okrutny Okrasa, że odważył się o tym napisać to zgorzkniały po utracie stanowiska facet.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-23, 21:43   

Ugoda radnego Okrasy z Energetyką

Proces, który Energetyka Cieplna w Wieluniu wytoczyła radnemu Pawłowi Okrasie, zakończył się zawarciem ugody.
Energetyka pozwała radnego po tym, jak napisał w artykule, że podwyżki cen ciepła miały związek z przegranym przez firmę procesem z zakładem energetycznym. Ponadto radny Okrasa miał zastrzeżenia do zarządzania spółką.

Wszystkie informacje znalazły się w gazecie i internecie. Radny mówił o swoich zastrzeżeniach także publicznie, podczas sesji Rady Miejskiej. To nie spodobało się kierownictwu spółki. Energetyka Cieplna w Wieluniu twierdzi, że wszystkie zarzuty są wyssane z palca.

- To są pomówienia, dlatego sprawa trafiła do sądu. Domagamy się przeprosin i datku dla organizacji pożytku publicznego - mówił przed rozpoczęciem procesu Tadeusz Cieśla, wiceprezes ciepłowni.

20 tys. zł miało zasilić konto Stowarzyszenia "Tacy Sami". Radny Okrasa miał także przeprosić za wszystko, co napisał w swoim artykule.

Tuż przed ostatnią rozprawą radny twierdził, że sądzić się nie chce, jednak przepraszać nie ma zamiaru, bo nie wie za co.

Co ustalono podczas ostatniej rozprawy?

- W związku z zawarciem ugody w sprawie toczącej się przed Sądem Okręgowym w Sieradzu, zobowiązuję się do niezabierania publicznie głosu w kwestiach dotyczących przyczyn wzrostu cen energii cieplnej w spółce - mówi radny Paweł Okrasa

Jak finał sprawy komentują władze spółki?

- Skoro jest ugoda, komentarz jest zbędny - uważa Tadeusz Cieśla, wiceprezes Energetyki Cieplnej w Wieluniu.

Źródło: Dziennik Polska
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mrk 
Przejeżdżał przez Wieluń
prawie z ?


Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 93
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-26, 11:47   

hubert18 napisał/a:
I dlaczego tak późno napisał o Wojtuniaku. Przecież każde dziecko wiedziało tuż po wyborach, że radny będzie pracował w CIepłowni.


Przepraszam, ale ja do dzisiaj nie wiedziałem że radny Wojtuniak pracuje w ciepłowni.

hubert18 napisał/a:
Nieważne, że żona Kai pracuje w EC od połowy 2008r.

Czyli Pan Okrasa był jeszcze przewodniczącym.

hubert18 napisał/a:
Rozumiem, że radowski jest dla Ciebie OK, Kaja załatwiając żonie pracę jest w wręcz wzorem do naśladowania,

Wskaż proszę gdzie tak napisałem.

hubert18 napisał/a:
a ten okrutny Okrasa (...) to zgorzkniały po utracie stanowiska facet.

Z tym mógłbym się zgodzić.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hubert18 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 162
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-26, 12:44   

mrk napisał/a:
Przepraszam, ale ja do dzisiaj nie wiedziałem że radny Wojtuniak pracuje w ciepłowni.

Ale czy uważasz, że fakt zatrudnienia radnego - w trakcie kadencji w spółce z udziałem gminy - jest w porządku ? Ja uważam, że jest to postepowanie naganne i dobrze, że ktoś informację taką przekazał mieszkańcom.
mrk napisał/a:
Czyli Pan Okrasa był jeszcze przewodniczącym.

I co z tego, że był wtedy przewodniczącym ? Przecież Prezes EC nie melduje przewodniczącemu rady miejskiej (członkom rady nadzorczej owszem) o rekrutacji pracowników. A Okrasa napisał o tym pod koniec listopada 2008r, czyli 2-3 miesiące po zdarzeniu. Gdy to pisał to był przewodniczącym. Wyleciał po tym wpisie ! !
mrk napisał/a:
Wskaż proszę gdzie tak napisałem.

Przyznaje, nie napisałeś tego wprost, ale skoro piszesz, że postępowanie Okrasy jest złe to postępowanie Radowskiego powinno byc w takim razie dobre i godne naśladowania.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mrk 
Przejeżdżał przez Wieluń
prawie z ?


Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 93
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-26, 13:15   

hubert18 gdy napisze, że postępowanie Hitlera było złe Ty wyciągniesz wnioski dotyczące mojej pochwały działań Stalina? Błąd.
Oczywiście to wyolbrzymienie i w żaden sposób nie chcę obrazić żadnego z lokalnych polityków. Chodziło tylko o pokazanie błędu w rozumowaniu.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hubert18 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 162
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-26, 13:34   

mrk napisał/a:
hubert18 gdy napisze, że postępowanie Hitlera było złe Ty wyciągniesz wnioski dotyczące mojej pochwały działań Stalina? Błąd.

Nie trafiłeś z porównaniem; Hitler i Stalin grali w jednej drużynie. A Okrasa z Radowskim z przeciwnych (zachowując proporcje oczywiście).

Rózni nas jedno. Ja uważam, że Okrasa postąpił słusznie opisując nadużycia w działaniach władz i nie dochodzę jego intencji. Ważne jest, że dzięki temu my - mieszkańcy, otrzymaliśmy informacje dotyczącą funkcjonowania gminy, której nie przekazały lokalne media. A w demokracji ludzie powinni mieć dostęp do informacji.
Dla Ciebie - mam wrażenie - ważniejsze są intencje, dlaczego Okrasa o tym napisał ? A do opisanych faktów (bo chyba nie kwestionujesz faktów ?) podchodzisz z pobłażaniem lub w ogóle o nich nie piszesz... Tylko taka jest między nami różnica.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mrk 
Przejeżdżał przez Wieluń
prawie z ?


Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 93
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-26, 14:12   

hubert18 napisał/a:
Rózni nas jedno. Ja uważam, że Okrasa postąpił słusznie opisując nadużycia w działaniach władz i nie dochodzę jego intencji.

Właśnie, a dla mnie powody są ważne. Inaczej patrze na bezinteresowne działanie prospołeczne, a inaczej na to samo działanie spowodowane niskimi egoistycznymi pobudkami.

Cytat:
A do opisanych faktów (bo chyba nie kwestionujesz faktów ?) podchodzisz z pobłażaniem lub w ogóle o nich nie piszesz... Tylko taka jest między nami różnica.

Co da, że enty raz napiszę o tym co wszyscy wiemy (może poza pracą radnego Wojtuniaka w ciepłowni). Nigdy nie poprę kandydatury nikogo z kliki opisanej przez radnego Okrase. Załatwianie stanowisk swoim żoną, kochanką itd. uważam za naganne, ale pisano już o tym, że niemożna pociągnąć ich do odpowiedzialności inaczej jak przy urnie wyborczej. Mam szczerą nadzieje, że tak będzie.

hubert18 napisał/a:
Nie trafiłeś z porównaniem; Hitler i Stalin grali w jednej drużynie. A Okrasa z Radowskim z przeciwnych (zachowując proporcje oczywiście).

Aby napewno :grin: Czasami można zmienić drużynę, lub zagrać solo. :D Raczej chodziło o to, że wyciągasz wniosek o moim poparciu dla jednego tylko dlatego, że piszę o drugim.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hubert18 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 162
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-26, 14:51   

mrk napisał/a:
Właśnie, a dla mnie powody są ważne. Inaczej patrze na bezinteresowne działanie prospołeczne, a inaczej na to samo działanie spowodowane niskimi egoistycznymi pobudkami.

Problem polega na tym, że bardzo trudno (o ile w ogóle) jest oceniać powody-motywy ludzkich działań. Ja się tego nie podejmuje, a Ty stwierdzasz autorytarnie, że znasz te powody...
mrk napisał/a:
Załatwianie stanowisk swoim żoną, kochanką itd. uważam za naganne, ale pisano już o tym, że niemożna pociągnąć ich do odpowiedzialności inaczej jak przy urnie wyborczej. Mam szczerą nadzieje, że tak będzie.

No właśnie ! Ty o tym wiesz (choć nawet Ty nie wiedziałeś o Wojtuniaku ?), a co ma powiedzieć, ktoś kto na co dzień nie interesuje się lokalną polityką, a wiedzę o niej czerpie z Dziennika Łódzkiego ? POkaż mi kiedy lokalne media wspomniały o tym co pisał Okrasa (żonie Kai, Wojtuniaku, Kaczmarku...) ? Jezeli już coś napisały to już po tym jak tekst opublikował Okrasa ... Na co czekali ? Dlaczego wzburza Cię, że Okrasa napisał tak późno, a nie widzisz problemu, że media, ktore wręcz mają to w swoich obowiązkach, nie pisały o tym lub napisały długo po Okrasie ? ...
Jak to jest, że wymieni (Kaczmarek, Wojtuniak, Ranoszek ...) przez Okrasę na blogu grozili mu procesami. Od tego czasu minęło 1,5roku i żaden z nich nie złożył pozwu przeciwko Okrasie o utratę dóbr i przeprosiny ?!
mrk napisał/a:
Mam szczerą nadzieje, że tak będzie.

Ja też mam taką nadzieję ! Tylko w jaki sposób to zrealizować ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW