R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2014-11-15, 04:48
Czy Burmistrz Majcher cenzuruje lokalne media ?
Autor Wiadomość
Jan Kowalski 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 43
Dołączył: 13 Gru 2008
Posty: 126
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-15, 18:52   

Sorry Ferbik za pomyłkę ale jak będziesz miał chwilę czasu to proszę o taką sondę czy z pieniędzy podatników należy opłacać audycje w radio? Dla mnie media powinny być wolne i niezależne. Radio jest spółką niech pieniądze pozyskuje z reklam, a nie pieniędzy podatników naszej gminy. Radny z nieopodatkowanej diety niech sam sobie kupuje czas antenowy, a wtedy niech mówi co chce! I zgadzam się całkowicie z tym co mówi Ryba.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
fordo 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 71
Skąd: skomlin
Wysłany: 2008-12-15, 23:35   

Jan Kowalski pisze że informacje powinny być bezpłatne. Zgadzam się i takie są. Za info w serwisie nie pobieramy żadnych pieniędzy. Co innego serwis a co innego sprawozdania z bieżącej działalnosci. Sprawa wygląda tak. oczywiście może od nas miasto audycji nie kupować ich sprawa. Jeśli nie ograniczamy się tylko do naprawdę kontrowersyjnych faktów, jeśli samorząd chce mówić o tym co robi szczegółowo, to musi płacić, nie mamy abonamentu, więc to normalne działanie. A jesli o wywieranie nacików to normalne że tak jest, bo to jest loklane środowisko i dopóki będę pracować w radio dopóty będę starał się z moimi z kolegami i koleżankami z pracy mieć na te naciski olewczy stosunek. Na razie choć to trudne stram sie z moimi współpracownikami być obiektywni, myślę że tacy jesteśmy, a jeśli komuś się cokolwiek nie podoba w RZW cóż, od czego jest pilot:) ja osobiście czekam na słowa krytyki pod emailem radiozw@radiozw.com.pl Pozdrawiam Michał Kiczka
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
fordo 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 71
Skąd: skomlin
Wysłany: 2008-12-15, 23:40   

a co do oburzenia że ktoś płaci za info to moje pytanie, czemu ludzie płaca abonament za m.in relacje z obrad sejmu? jeśli jesteś oburzony to czemu za to płacisz? pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jan Kowalski 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 43
Dołączył: 13 Gru 2008
Posty: 126
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-16, 06:17   

fordo,ja abonamentu nie płacę jak wielu moich znajomych (wystarczy na poczcie wyrejestrować odbiornik)za to płacę za kablówkę i oglądam w telewizji stacje komercjine, ty możesz być obiektywny w tym co robisz,ale jesteś chyba trybikiem w grze bo masz nad sobą szefa, to on podpisuje umowy i reprezentuje spółkę na zewnątrz.Ja jako mieszkaniec gminy nie chce żeby miasto kupowało audycje, niech radni z diety sami sobie je kupują. Kto kupuje ten steruje, płacę żądam.Fordo odpowiedz mi na pytania ,które wcześniej zadałem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
fordo 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 71
Skąd: skomlin
Wysłany: 2008-12-16, 08:31   

czyli łamiesz prawo, płacenie za kablówkę jak i za platformy cyfrowe nie zwalnia ( co jest absurdlane) z opłaty abonamentu. To tak gwoli ścisłości, a co płacenia za audyje, czy to że wieluń byl w tvn24 było za darmo? Nie! Zapłacił za to Urząd Marszałkowski i też nie było slowa że to audycja sponsorowana. To tyle na temat stacji komercyjnych. I teraz moje pytanie. załóżmy że płacimy abonament, czy ktokolwiek oskarża Trojkę lub BBC o stronniczość i rzetelność? A pisanie, że stacje komercyjne utrzymują się tylko z reklam jest naciągane. Przejrzyjcie sobie raporty finansowe największych stacji i dowiecie się, że część budżetu to pieniądze z rożnych instytucji rządowych i unijnych, ktore płaca za audycje ekologiczne, ekonomiczne etc. Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
fordo 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 71
Skąd: skomlin
Wysłany: 2008-12-16, 08:32   

apropo oskarzania BBC i Trojki chodzi oczywiście o oskarżanie o nierzetelność:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-16, 08:44   

fordo - prośba: edytuj swoje posty, jeśli chcesz coś dopisać i nie pisz zatem posta pod postem.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jan Kowalski 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 43
Dołączył: 13 Gru 2008
Posty: 126
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-16, 09:34   

fordo ja naprawdę nie mam zarzutów do Twojej pracy i Twoich kolegów w radio,nie mam też uwag do serwisów i innych ciekawych programów, ale jest dla mnie chore, żeby podatnicy opłacali audycje dla radnych i urzędników (zrób sondę wsród mieszkanców na ten temat a wtedy poznasz opinię), audycje sponsorowane zawsze będą nieobiektywne i uderzają w radio, jako media niezależne w myśl hasła płacę żądam. Jeśli Cię uraziłem to przepraszam, ale zdania nie zmienię. Z tego co widzę i słyszę mamy różnych lokalnych polityków, jedni są z klasą i honorem innym tego brakuje i szkoda żeby wciągali w swoje gierki radio , które lubie słuchać na codzień. Niech się kłócą na swoich sesjach. Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
fordo 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 71
Skąd: skomlin
Wysłany: 2008-12-16, 09:53   

Ja nie czuję się urażony, i wiem że to jest po częsci chore. Ale tak naprawdę to te pieniądze z powrotem trafiają do budżetu miasta, bo jako firma placimy podatki, jak każdy mieszkaniec. Co do audycji sponsorowanej to mozna byłoby ją tak nazwać, gdyby pytania przygotowywali sobie politycy ale tak nie jest, dlatego między innymi to pismo otrzymaliśmy. Co ciekawe, ten skan to nie jest to pismo co otrzymała nasza pani prezes, było w jeszcze gorszej formie, wygładzoną wersję dostali radni. Ja zadam tylko pytanie czemu nie zerwał urząd tej umowy? Odpowiedź ciśnie się sama na usta, ponieważ jawnie pokazaliby, że to ma być audycja sponsorowana z jedynie słuszną linią zgodną z tym kto rzadzi a chyba nie taki sens jest takich audycji. Zgodze się z Tobą że to częściowo jest chore, ale tak to funkcjonuje w Polsce i na świecie. Takich sytuacji można wskazywac cały szereg. Sponsoring klubów przez państwowe spółki, finansowanie produkcji filmowych gdzie roi się od gadżetów mecenasów etc. Pozdrawiam
PS : apropo podatków, dziwię się że UM nie zleca organizacji np Sylwestra firmom wieluńskim i nie chodzi mi o RZW, bo jest jeszcze kilka innych instytucji, które by sobie z tym poradziły, a zleca to firmie z Działoszyna. To dla mnie dziwne i dalekie od praktyk w krajach zachodnich.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-16, 10:18   

fordo napisał/a:
. Co ciekawe, ten skan to nie jest to pismo co otrzymała nasza pani prezes, było w jeszcze gorszej formie, wygładzoną wersję dostali radni.


Ciekawe, wynika z tego że Burmistrz fałszuje korespondencję. Manipulacja na całego.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kaowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 226
Skąd: z podziemia
Wysłany: 2009-01-17, 22:06   

Widzę, że demokracja zmienia się na autokrację i to za sprawą kliki kilku nauczycieli. Zastanawiające jest tylko to, że Burmistrz bez żadnych skrupułów przenosi swoje "szkolne" nawyki na płaszczyznę lokalnej polityki rozstawiając wszystkich po kątach jak niegrzecznych uczniów. Ciekawe jak postąpi adresat tej bury...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW