R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Apteki w Wieluniu
Autor Wiadomość
pawel429 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 26 Sty 2015
Posty: 7
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-01-26, 19:20   Apteki w Wieluniu

Witam,
zakładam temacik, abyśmy mogli podyskutować o wieluńskich aptekach. Ostatnio zajmuję się moją leżącą mamą i często wykupuję jej lekarstwa, do tego dochodzą kosmetyki przeciw odparzeniom, kremy, maście, różne inne potrzebne medykamenta.
Dajcie znać gdzie w Wieluniu są dobre ceny - nie tylko lekarstw przepisanych przez lekarza, ale też tego typu - do pielęgnacji osób leżących.
Słyszałem cynk, że w tej aptece na Traugutta (bodajże Kwiaty Polskie) są ceny ok, ale jeszcze nie sprawdzałem, bo jeżdżę do najbliższej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2015-01-26, 22:53   

W Aptekach Dbam o Zdrowie (przy Vademecum) bodajże w piątki do południa są zniżki na leki pełnopłatne na receptę dla klientów posiadających kartę klienta 60+
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Monika 
Dojeżdża PKSem


Pomogła: 9 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 239
Piwa: 1/5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-01-27, 08:12   

Kwiaty Polskie i DOZ to chyba najtańsze wieluńskie apteki. Osobiście często robię zakupy w aptece internetowej gemini. Mają rewelacyjne ceny (często o połowę niższe niż apteki wymienione wcześniej). Niestety darmowe koszty przesyłki są przy zakupach powyżej 300zł. Jednakże nawet płacąc koszty przesyłki bardzo opłaca się robić tam zakupy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
pawel429 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 26 Sty 2015
Posty: 7
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-01-27, 08:39   

Dzięki za podpowiedzi. Będę musiał sprawdzić zarówno w DOZ jak i w Kwiatach Polskich. Interesują mnie specyficzne produkty, pewnie jest więc tak że w niektórych aptekach będą droższe, w innych tańsze. Apteki internetowe raczej odpadają, bo często bywa tak, że kupuję coś na bieżąco, w zależności od potrzeby. Ciężko jest więc przewidzieć co będzie akurat potrzebne i zamawiać na zapas.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-01-27, 10:06   

W magnolii na ul. Barycz też nie jest drogo. Często tam kupuję. W kwiatach Polskich rzeczywiście jest tanio ale tam jest problem z parkowaniem.
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2015-01-27, 13:58   

Ja zamawiałam kiedyś produkty specjalnego przeznaczenia żywieniowego w internetowej aptece Vena Vita z Krakowa, o dziwo mieli ceny dużo niższe niż aptekach lokalnych i różniące się o kilka zł na produkcie w innych aptekach internetowych. Przesyłka powyżej 150zł była bezpłatna (kurier był z przesyłką po południu następnego dnia roboczego). Teraz w Wieluniu praktycznie odwiedzam DOZ na Wyszyńskiego. Ceny w Aptece Pod Aniołem i Przy Dworcu PKS są dużo wyższe niż w innych aptekach, i ciągle mają problem z dostawami produktów z gazetki promocyjnej. A półki coraz częściej świecą pustkami, albo są zastawione tylko jednym rodzajem leku.
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2015-01-27, 19:44   

Bethi napisał/a:
Ja zamawiałam kiedyś produkty specjalnego przeznaczenia żywieniowego w internetowej aptece Vena Vita z Krakowa, o dziwo mieli ceny dużo niższe niż aptekach lokalnych i różniące się o kilka zł na produkcie w innych aptekach internetowych. Przesyłka powyżej 150zł była bezpłatna (kurier był z przesyłką po południu następnego dnia roboczego). Teraz w Wieluniu praktycznie odwiedzam DOZ na Wyszyńskiego. Ceny w Aptece Pod Aniołem i Przy Dworcu PKS są dużo wyższe niż w innych aptekach, i ciągle mają problem z dostawami produktów z gazetki promocyjnej. A półki coraz częściej świecą pustkami, albo są zastawione tylko jednym rodzajem leku.

Pod aniołem i Przy dworcu już nie funkcjonują od dobrych kilku miesięcy. Teraz zamiast przy dworcu jest Apteka Prima.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
fafforek 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 2 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Mar 2008
Posty: 133
Postawił 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-01-27, 19:48   

Też zamawiam w internecie, oczywiście te specyfiki, których biorę mnóstwo. Np Femibion i Magne B6. W aptece stacjonarnej odpowiednio 55 zł i 15,50 zł. W internetowej aptece Gemini 34 zł i 11 zł. Przesyłka 12,99. Oczywiście zamawiam kilka pudełek, ale opłaca się, bo łykam tego mnóstwo.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
starszy pan 
Dojeżdża PKSem
zawsze spokojny


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 240
Otrzymał 15 piw(a)
Skąd: przybył do Wielunia
Wysłany: 2015-01-29, 12:05   

.
pawel429 napisał/a:


..... Apteki internetowe raczej odpadają, bo często bywa tak, że kupuję coś na bieżąco, w zależności od potrzeby......




A może by tak połączyć :
- aptekę internetową
- kupowanie na bieżąco
- odbiór osobisty

Nie sprawdzałem cen ale od dawna mamy w Wieluniu coś takiego :

http://aptekamax24.pl/


Może komuś ten link się przyda ...


.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Vosiak 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 282
Piwa: 6/5
Skąd: Okolice
Wysłany: 2015-01-29, 12:38   

starszy pan napisał/a:
- odbiór osobisty

Odbiór osobisty dla zamówienia powyżej 99 zł <lol>
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
pawel429 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 26 Sty 2015
Posty: 7
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-01-29, 13:18   

glizda napisał/a:
W magnolii na ul. Barycz też nie jest drogo. Często tam kupuję. W kwiatach Polskich rzeczywiście jest tanio ale tam jest problem z parkowaniem.


Wieluń to nie Warszawa, więc aż tak źle nie jest. Gdzieś się zawsze człowiek wciśnie.

A w temacie aptek internetowych to rzuciło mi się w oczy, że w tanim-leczeniu jak by ktoś chciał można leki odebrać w Pabianicach albo Łodzi - własnie w Kwiatach Polskich. Dla tych co i tak jeżdżą dobra opcja. Ciekawe czy jak by się dogadać, to by do Wielunia dowieźli?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW