R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Archdevil
2010-03-27, 10:17
ZWOLNIENIA GRUPOWE ZUGIL - Wieluń i okolice
Autor Wiadomość
darkness 
Przejeżdżał przez Wieluń
WIELUNIANIN



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 75
Piwa: 3/1
Skąd: Stąd
Wysłany: 2012-07-15, 00:52   

A o ocynkowni napiszę później,bo tam dopiero są przekręty,włącznie z firmą Work Service.Koszmar w biały dzien ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
monikzy 
Przyjeżdża na zakupy
monikzy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 06 Cze 2007
Posty: 272
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-17, 11:39   

Niestety z chwilą kiedy Gwarant został właścicielem Zugilu rozpoczął się proces dziwnych niezrozumiałych decyzji, które długoterminowo nie działały nawet w interesie Gwaranta. Albo Gwarant kompletnie nie potrafi zarządzać firmą albo mu zależało tylko na tym aby szybko wyciągnąć ile się da pieniędzy z Zugilu.
Szkoda Zugilu. Firma która kiedyś była prężna i zyskowna teraz jest ruiną. Aż mnie ciarki przechodzą jak patrze na wieżowiec Zugilu :/ .
_________________
“The person, be it gentleman or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid.” - Jane Austen
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
darkness 
Przejeżdżał przez Wieluń
WIELUNIANIN



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 75
Piwa: 3/1
Skąd: Stąd
Wysłany: 2012-09-28, 21:07   

Jeśli ktoś szuka pracy to właśnie znalazł pośrednik Work Service z łodzi zatrudnia pracowników w ocynkowni w Wieluniu ,oraz ZUGIL-u praca spoko!!!!!umowa niestety śmieciowa.
Kto tą firmę wpuścił na rynek wieluński!!!!Z Wieltonu ich wyje :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-09-29, 08:38   

monikzy napisał/a:
Firma która kiedyś była prężna i zyskowna teraz jest ruiną.
Prężna i zyskowna to ona nie była już długo przed wejściem Gwaranta.
darkness napisał/a:
Kto tą firmę wpuścił na rynek wieluński!!!!
Wolny rybek ich wpuścił.
Umowy śmieciowe czyli jakie konkretnie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
FIDELO 
Przejeżdżał przez Wieluń
CCC


Wiek: 46
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 64
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-09-29, 09:35   

G.K. GWARANT kupiła ZUGiL bo przynosił jako firma zyski i była najlepszą w całej G.K. firmą, a pazerność i niegospodarność spowodowała dzisiejszą sytuacje, pracowałem w ZUGiL-u i znam sytuację jaka była gdy właścicielem był XI NFI i co się stało po przejęciu przez G.K. GWARANT
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-09-29, 10:37   

FIDELO napisał/a:
pracowałem w ZUGiL-u i znam sytuację jaka była gdy właścicielem był XI NFI i co się stało po przejęciu przez G.K. GWARANT
Przed Gwarantem też nie było miodu, przynajmniej dla większości pracowników. Nie zgadzałem się z wieloma posunięciami które wykonywał i wykonuje Gwarant, ale pewne ich ruchy popieram.
Zresztą tak naprawdę tylko bardzo wąskie grono osób wiedziało i wie co się dzieje i działo w ZUGiLu kiedyś i teraz. Większości tylko się wydaje że wie, a pryzmat sytuacji firmy odzwierciedla wg nich stan biurowca ZUGIL.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
monikzy 
Przyjeżdża na zakupy
monikzy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 06 Cze 2007
Posty: 272
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-09-29, 14:26   

Ja pracowałam w służbach finansowych także wiem co mówię :wink: .
_________________
“The person, be it gentleman or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid.” - Jane Austen
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-09-29, 21:15   

Nieważne gdzie pracowałem (biurowiec nie hala). Większość zbyt prosto wiąże upadek ZUGiLu z pojawieniem się Gwaranta, co moim zdaniem jest zbytnim uproszczeniem.
monikzy napisał/a:
Ja pracowałam w służbach finansowych także wiem co mówię
Płace to też służby finansowe ;) A księgowość w ZUGILu była tak rozbudowana, że jedynie nieliczni mieli całkowity ogląd na sytuację. Nie mówiąc o tym, że jeszcze mnie osób miało rzetelny obraz faktycznej sytuacji.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
monikzy 
Przyjeżdża na zakupy
monikzy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 06 Cze 2007
Posty: 272
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-09-29, 23:43   

No cóż, czy byłam tym nielicznym czy nie to pozostawię to tylko dla siebie. Wystarczy spojrzeć na sprawozdania finansowe.
_________________
“The person, be it gentleman or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid.” - Jane Austen
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-09-30, 08:57   

monikzy napisał/a:
Wystarczy spojrzeć na sprawozdania finansowe.
Nigdy nie posunąłbym się do oceniania stanu firmy jedynie na podstawie sprawozdania finansowego. Jest jeszcze wiele okoliczności które rzutują na rzeczywisty stan firmy oraz jej perspektywy. A zwłaszcza przy tak dużej firmie jest wiele spraw i tematów, które nie są pokazywane na zewnątrz.
Ale mniejsza o to. ZUGiL jakoś się kręci, chociaż jakby przejrzeć nawet ten wątek na forum, to wielu już od ponad 3 lat wieszczyło rychły koniec firmy. Narzeka się, że Gwarant kupił ZUGiL żeby na nim zarabiać, odbyły się cięcia kosztów, oszczędności, zwolnienia. A z drugiej strony odpowiedzcie sobie na pytanie - czy gdybyście zainwestowali własne pieniądze to nie oczekiwalibyście zysków? Nie szukalibyście oszczędności? Nie redukowalibyście zbędnych etatów (kto pracował w tej firmie wie, że takowych nie brakowało)?
Łatwo się ocenia cudze posunięcia. Ale ogólne narzekania mnie nie dziwią - wiele osób straciło ciepłe i fajne posadki, które hodowali przez lata.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bułecka 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączyła: 26 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: Skądinąd
Wysłany: 2012-09-30, 21:30   

Jednak pomyłka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-06-11, 19:01   

Michał Kielan został nowym prezesem wieluńskiego ZUGiL-u

Robert Hutnik nie jest już prezesem ZUGiL-u. Wieluńską spółką kieruje samodzielnie Michał Kielan, który do tej pory był jej wiceprezesem

Jak nas poinformowano w sekretariacie ZUGiL-u, decyzje w sprawie zmian w zarządzie spółki zapadły pod koniec maja. Rada nadzorcza odwołała z funkcji prezesa Roberta Hutnika, którego zastąpił jego dotychczasowy zastępca Michał Kielan. Zarząd firmy jest teraz 1-osobowy. Pracownicy są zaskoczeni, bo nic nie zapowiadało zmian w kierownictwie.

Robert Hutnik został prezesem ZUGiL-u w lutym 2011 roku. Wtedy jeszcze zarząd spółki pracował w 4-osobowym składzie. Michał Kielan na stanowisku wiceprezesa pracował przez dwa lata.
Info: Dziennik Łódzki

Czyżby czas na kolejnego uzdrowiciela?
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
centurion 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-12-20, 16:14   

Podobno ocynkownia sprzedana.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-21, 12:57   

centurion napisał/a:
Podobno ocynkownia sprzedana.

Wie ktoś czy to jest fakt czy tylko plota? Jeżeli tak to kto został nowym właścicielem?
 
   
slawus7102 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 14 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: okolice
Wysłany: 2013-12-21, 14:16   

Ocynkownia została sprzedana , obecny adres Firmy to Warszawa ul.J.Ostroroga 24c. Właścicielem firmy jest osoba prywatna + firma THC właściciel grupy kapitałowej FAM . Dla niewtajemniczonych jest to grupa posiadająca trzy ocynkownie : Wrocław ,Oborniki , Rawa Mazowiecka . Niestety nie jest już w niej dyrektorem zarządzającym Pan J.B. i czarno widzę przyszłość Naszej ocynkowni . :(
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW