R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Posty usunięte z tematu "Blog Paweł Okrasy"
Autor Wiadomość
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-01-20, 12:18   Posty usunięte z tematu "Blog Paweł Okrasy"

Aby odeprzeć zarzuty o cenzurowanie forum zdecydowałem wkleić tutaj posty usunięte z tematu "Blog Paweł Okrasy". Myślę że każdy czytelnik sam wyciągnie właściwe wnioski. Powodem usunięcia większości postów był brak związku z tematem.


wislakrakow
Cytat:
tobo1 - odpuść- nie warto. Zaraz Ferbik i spółka zarzucą cie ostrzeżeniami ( tak było u mnie ) bo na tym forum moderator ma zawsze racje nawet gdy gada głupoty -- > tak jak w tym przypadku ferbik. Oni wszystko wiedzą najlepiej są nieomylni


wislakrakow
Cytat:
A odkąd tak się dzieje, że jak ktoś palnie głupotę to ten drugi ma szukać dowodów na to że nie jest wielbłądem ??

Na rozprawie sądowej to strona skarżąca szuka dowodów na oskarżonego, a nie na odwrót . . .

Idąc twoim tokiem myślenia, można powiedzieć : " Hiszpan, nie jesteś mądrym człowiekiem, twój poziom intelektu jest bliski zera"

Teraz masz czas na udowodnienie, że to kłamstwo, a dopóki tego nie uczynisz to jest to jedyna prawda ! - sam tak napisałeś .



Jan Kowalski
Cytat:
Od znajomych z forum dowiedziałem się, że ourson to młody pistolet wykorzystywany do trudnych zadań przez Pawła O. i Marka P. :)


Krool50
Cytat:

Ryszard Kimta napisał: Kocham moje miasto,

Miłość bez wzajemności?. Zmień obiekt swoich uczuć. :lol: :lol: :lol:



Alf
Cytat:
Panie Okrasa czytając pańskie wypowiedzi na blogu nasuwa mi się jedna myśl ze jesteś pan zwykłym prostakiem i to że pana odwołali z funkcji przewodniczącego rady gminy to wyświadczyli panu ogromną przysługę oszczędzając panu ogromnego wstydu.
Bo żeby gmina w siłę rosła trzeba orła a nie osła. Każdy na pana miejscu będzie lepszy od pana


Ignacy
Cytat:

Panie Pawle jak dobrze idzie przewidywanie to może jakieś numereczki w totka mogą być na 2011

Pozdrawiam Ignacy



Wislakrakow
Cytat:
gdzieś był popełniony błąd . . . nie lepiej na przyszłość wystawić załóżmy 3 kandydatów z różnych okręgów ( żeby wzajemnie sobie nie odbierali głosów ) pod nazwą np wielun.biz ??
Wówczas mało realne jest aby ten zabieg zakończył się niepowodzeniem. Tylko teraz pojawią się głosy czemu Red ma startować,a nie Ferbik, etc ??
Odpowiadam: ano po to żeby uniknąć takich wpadek z 8 głosami!!
No i panowie przede wszystkim program . . . bo argument ze jesteście młodzi, nie jest do końca trafiony. Pozdrawiam, ( red chyba się nie obraziłeś ;) )



Jan Kowalski
Cytat:
Drogi radny czy może też z Twojej rodziny są zatrudnieni w ratuszy lub innej istytucji zależnej od ratusza. ;) Czy może też straciłeś ciepłą posadke (funkcję) w radzie. 8) Witamy Cię w naszym miłym towarzystwie. :!:

P.S

Czy ty jesteś radnym bezradnym.

Pozdrawiam Cię radny :D




Krool50
Cytat:

Ferbik napisał/a:
Jeszcze jedna ironia w poście wisłakraków i drużyna ta poniesie porażkę u nas na forum.


Za komuny to sie nazywało "Cenzura prewencyjna"
A teraz jak ?.......................... hahahahaha.



wislakrakow
Cytat:
witam Was po raz ostatni, KOŃCZĘ swoją przygodę z tym forum . . .
Nie mogę pozwolić na to aby takie ferbiki leczyły kompleksy moją osobą !
Posty niewygodne usuwane są z tego forum! Przykładem jest Krool ( jego dzisiejszy post ) przykładem jestem ja i wielu innych. Nie rozumiem, jeżeli ktoś zarzuca coś mojej osobie, a ja nie mogę się do tego ustosunkować, ponieważ moje komentarze się usuwa to jak to się nazywa ? CENZURA!!!

Ferbik nie ma nic do powiedzenia tylko trzaska ostrzeżeniami na prawo i lewo ! ! !
Dobrze chłopie, że nie dostałeś się do władzy bo byłby to wstyd na całą Polskę.
Administratorze nie przypominam sobie abyś kiedykolwiek utemperował swoich pomagierów?
Jak w zarządzaniu tematem POLITYKA może zajmować się osoba która startowała w wyborach z jakiegoś ramienia i jeszcze wciskacie ludziom kit że to forum jest bezstronne i bez cenzury! Ludzie zastanówcie się i nie gadajcie takich głupot ;)
Pozdrawiam Ignaca, Kroola, Miko,Reda, Ryszarda, Pablo i Ciebie Administratorze. Toczyliśmy burzliwe dyskusje ale zawsze fair.
Ferbik a ty się zastanów nad swoim podejściem do spraw, bo w każdej wypowiedzi widzisz ironię, Ty sam jesteś Ironią :)
Dziękuję.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Krool50 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 312
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-01-20, 18:06   

Administrator !!!!!!!!!!
Gratuluję odwagi. Na wielu forach wypowiedzi forumowiczów odbiegają znacznie od tematu i nic się nie dzieje. Takie jest życie.
Nie kształtujmy nikogo na swój obraz i podobieństwo. Szanujmy ludzi z którymi się nie zgadzamy.
Demokracja ma swoje prawa.
Demokracja dla wszystkich. Demokracja dla wybranych to totalitaryzm.
_________________
S. J. Lec
Czasami ciemno od skrzydeł anielich
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-01-20, 18:12   

Krool50 napisał/a:
Na wielu forach wypowiedzi forumowiczów odbiegają znacznie od tematu i nic się nie dzieje.

Wielu lekarzy bierze łapówki, wielu policjantów przymyka oko na wykroczenia... my nie należymy do tych wielu. Nie wychodzimy z założenia, że gdzieś można to u nas też. Jakby każdy tak myślał, w Polsce nastałoby zupełne bezprawie. Faktem jest, że nie zawsze reagujemy jak należy, ale oprócz forum mamy również swoje prywatne życie. Staramy się wykonywać swoje obowiązki na forum tak dobrze, jak tylko potrafimy.
I nie myl zdrowego rozsądku z demokracją.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Krool50 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 312
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-01-20, 18:22   

[quote="Ferbik"][
Wielu lekarzy bierze łapówki, wielu policjantów przymyka oko na wykroczenia... my nie należymy do tych wielu. ]

Nie porównuj prawa do wypowiedzi z łamaniem prawa.
Nie wiem kogo masz na mysli pisząc "my". Jakieś tajne gremium?. Mów może za siebie.
I nie uważaj się za jedynego sprawiedliwego na tym forum.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-01-20, 18:54   

My - osoby odpowiedzialne za porządek na forum. Myślałem, że to jest jasne, kto.
Krool50 napisał/a:
I nie uważaj się za jedynego sprawiedliwego na tym forum.
A przepraszam, gdzie napisałem, że za takiego się uważam? Wypowiadam się w imieniu innych administratorów i moderatorów.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
OgioN 
Mieszka pod Wieluniem



Pomógł: 16 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 796
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-01-20, 19:00   

Ferbik nie dokarmiaj trolla :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-01-20, 19:06   

Jeśli mogę wypowiedzieć się w tej kwestii, tzn usuniętych postów przez administrację forum, czy samego Administratora.
Moje skromne zdanie jest takie, czytając wykaz usuniętych postów, pomijając ostatni usunięty post wislakraków (pożegnalny) i pewnie w temacie bloga Pawła Okrasy ;) , to tak naprawdę na usunięcie zasługuje tylko post Alf`a, bo jest faktycznie napisany w obraźliwym tonie. Ale reszta? Pojęcie „piszesz nie na temat” jest trochę szerokim pojęciem, które może być różnie interpretowane przez każdego z piszących. Każda wypowiedź w jakimkolwiek temacie, wnosi coś nowego do niego, dlatego bywa tak, że niektóre z nich osiągają kilka, do kilkudziesięciu stron. A szczerze mówiąc, to każde zagadnienie poruszone na forum powinno było by się skończyć po kilku, kilkunastu postach. Bo po tych w temacie, następują lekkie zboczenie od głównego zagadnienia :P .
Ale wiadomo nie od dzisiaj że polityka, w jakimkolwiek wydaniu, w dyskusji do łatwych nie należy ;) . Nie mniej, dopóty dopóki zachowujemy dobry smak w pisowni, to powinno być więcej luzu w rozciągłości tematycznej :) .
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-01-20, 19:08   

miko 005, jak zauważyłeś w powyższych postach - oprócz odbiegania od tematu było również jeżdżenie po innych w postaci wycieczek osobistych.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-01-20, 19:32   

Nie chcę być upierdliwy, ale te „wycieczki osobiste” to też nie do końca sprecyzowane pojęcie ;) :P .
Ale ……., regulamin jest regulaminem, a w nim jest, a raczej nie ma mowy o „wycieczkach osobistych”, no chyba że w punkcie 6 w obowiązkach uczestników należy się doszukiwać podtekstu tychże wycieczek :twisted: .

Dobra kończę :!: :D :D
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-01-21, 09:59   

Usunąłem kolejne 2 posty

Ferbik
Cytat:
Jeszcze jedna ironia w poście wisłakraków i drużyna ta poniesie porażkę u nas na forum.


Ignacy
Cytat:
Ironia jaka ironia gdzie wg. Ciebie Ferbik ta ironia w wypowiedzi wislakraków występuje prędzej prawda a niestety prawda kole w oczy. Czy te groźby są potrzebne
??? Chyba każdy może powiedzieć swoje zdanie.



miko 005 napisał/a:
Jeśli mogę wypowiedzieć się w tej kwestii, tzn usuniętych postów przez administrację forum, czy samego Administratora.
Moje skromne zdanie jest takie, czytając wykaz usuniętych postów, pomijając ostatni usunięty post wislakraków (pożegnalny) i pewnie w temacie bloga Pawła Okrasy ;) , to tak naprawdę na usunięcie zasługuje tylko post Alf`a, bo jest faktycznie napisany w obraźliwym tonie. Ale reszta? Pojęcie „piszesz nie na temat” jest trochę szerokim pojęciem, które może być różnie interpretowane przez każdego z piszących.


Posty usuwane były przez różne osoby. Każdy usunięty post ma obowiązek znaleźć się w
temacie p.t. "Usunięte posty" w dziale dostępnym dla administratorów i Moderatorów.

Miko 005 z doświadczenia wiem, że gdyby te posty pozostały to temat dot. Pawła Okrasy nie miałby 21 stron lecz kilka razy tyle. Więcej byłoby tam pyskówek niż konkretów. Znalezienie złotego środka naprawdę nie jest takie proste - choć staram się jak mogę, to wiem, że zawsze co najmniej jedna ze stron nie będzie zadowolona.

Do tego dochodzą sytuacje, kiedy użytkownicy zakładają sobie nowe konta tylko po to by komuś naubliżać. Przykładem jest "Alf", który swoją obraźliwą wypowiedź wielokrotnie powtarzał - z tego co pamiętam to jego posty kasowało 3 różnych forumowiczów. Nawet udało mi się zidentyfikować jakim loginem na co dzień posługuje się ta osoba.

Mam nadzieję że ujawnienie wszystkich usuniętych postów przekona chociaż część osób, że nie chodzi tu o cenzurę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-01-22, 07:12   

Zostałem "zaszczycony" usunięciem postu, w w/w temacie, który nawet nie miał okazji znaleźć się tutaj i który nb "miał wisieć" na forum z mojej woli tylko przez jedną dobę i który nie łamał regulaminu forum, przynajmniej usuwając go, administrator się na regulamin nie powoływał, tylko na jakiegoś ... chyba funkcjonariusza UB - Oliwę, który przyszedł do jakiegoś "Ognia" i mu "dolał", czy "dolewał" ???
Zatem jak to rozumieć naiwni forumowicze, którzy "wierzycie" w "swobodę wypowiedzi" na tym forum?
Czyżby PRL wobec tego forum, to był "wolności raj"?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-01-22, 09:28   

Wolności słowa zupełnej to na tym forum nie ma, sam zostałem zaszczycony usunięciem posta za "niską wartość intelektualną posta" czy jakoś tak. Chodziło o mały fragment całości, który był tylko odpowiedzią na innego posta o nie większej wartości intelektualnej;> No ale jest to forum prywatne i jeśli admini zechcą usuwać np. wszystkie posty w których występuje słowo "zielony" to maja do tego święte prawo. Takie już są prawa for i albo się z tym człowiek godzi albo szuka innego :wink: Ale pełnej swobody wypowiedzi to nie ma prawie nigdzie.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-01-22, 09:47   

Zygmunt proszę bardzo, już wstawiam - to nie ja usunąłem Twój post - dlatego jest opóźnienie.

Zygmunt Stary
Cytat:
... a nieraz by się tak po ludzku chciało ... wstać i dać jednemu, czy drugiemu dyskutantowi po ryju ..., a tu nie... , a tu nie...
Ale zawsze jest możliwość skorzystania z $4 pkt.7 .
I jak długo ten punkt będzie istniał w regulaminie forum, tak długo to forum będzie kontynuacją totalitarnych zwyczajów PRL-u, a użytkownicy forum nie powinni dziwić się niczemu.

PS.
Mój post wygaśnie sam, a więc nie ma potrzeby administracji "się trudzić"...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-01-22, 13:53   

syd napisał/a:
No ale jest to forum prywatne i jeśli admini zechcą usuwać np. wszystkie posty w których występuje słowo "zielony" to maja do tego święte prawo.


Myślę syd, że całkowicie się mylisz.
Nie uważam, aby uczestnicy forum byli "stadem hodowlanym", do jakiego mają jakiekolwiek prawo, "prywatni właściciele".
Tak jak obowiązuje prawo w relacjach między ludźmi, tak obowiązuje również regulamin forum.
Jeżeli administratorzy nie stosowaliby się do prawa, które społeczności zaproponowali, to nie zasługiwaliby na szacunek.
Jeżeli bowiem zapisali by w regulaminie, że jest to forum wyłącznie dla popierających SLD, to w sposób oczywisty zwolennicy, np: LPR "wylatywali by z forum za poglądy" i nikt nie powinien z tego robić problemu. Jeżeli tego zapisu nie ma, a jest jedynie:
Cytat:
Wszystkie treści umieszczane na forum winny zachowywać ogólnie przyjęte zasady kultury i szacunku dla poglądów innych osób. Zabronione jest używanie wulgaryzmów, szykanowania i zwrotów obraźliwych.

Chociaż termin "ogólnie przyjęte" nie jest zbyt ostry.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-01-22, 20:41   

Post Zygmunta usunąłem ja. Powodem była niemerytoryczna treść oraz niepotrzebne dolewanie oliwy do ognia w i tak juz kontrowersyjnym temacie. Jego istnienie na forum mogło spowodować niepotrzebne pyskówki, które i tak do niczego nie doprowadzą, oraz zmobilizować kilku internetowych trolli, nadzwyczaj aktywnych w tym temacie. Dlatego - mimo ustawienia opcji czasowego wygaszenia postu przez ZS - postanowiłem go sam usunąć.
Zgodnie z zasadami panującymi na forum treść usuniętego wpisu oraz uzasadnienie usunięcia znalazło się w specjalnie w tym celu utworzonym dziale, do którego dostęp ma administracja forum.
Posty usuwane w temacie blogu Pawła Okrasy są umieszczane w tym wątku tylko i wyłącznie z dobrej woli Administratora. Zatem ja nie miałem obowiązku umieszczenia go tutaj. Zrobił to Administrator i niech tak zostanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW